בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

מה הבעיה עם מתחלפים?

יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}
לפני 12 שנים • 6 בדצמ׳ 2011

מה הבעיה עם מתחלפים?

זה שלמי שלא מתחלף נראה שכן להתחלף ממש מוזר - זה אני מבינה. קשה להבין מצב תודעה שונה משלך, וגם לי קשה להבין את כל מי שאינו כמוני.
אבל אני נתקלת לפעמים בכל מיני אמירות כמו - זיוף, פשרה וכו'. ובמידה רבה מאד של שכנוע עצמי. כאילו שעצם האמירה "אני מתחלפת" מעוררת אנטגוניזם.
זו רק אני? או שבאמת יש משהו מעורר אנטגוניזם בעצם הרעיון?
קנטור​(שולט){חתולהלה}
לפני 12 שנים • 10 בדצמ׳ 2011
ידידה שלי מפה ציינה מאד יפה.
נשלטים הם הקונטרול פריק הכי גדולים, יש להם פנטזייות 'שליטה' ארוכות ומפורטות עד לפרטי פרטים, ואם 'שולטת' תנסה לחרוג באצבע מאותה פנטזיה היא תגלה מהר מאד שהוא מפיץ היא דומית מסוכנת או בכלל לא שולטת.

אני מאמין שרוב חברי הקהילה פה הם קונטרול פריקס.
זה שהדברים לא מוגדרים מחריד אותם.
Inside your head
Inside your head • 10 בדצמ׳ 2011
הקנאה?
באנשים שמצליחים להנות מכל האפשרויות העומדות לפניהם. icon_razz.gif
נילי ונילי
נילי ונילי • 10 בדצמ׳ 2011
זה קצת כמו ביסקסואלים, לא?

הם נתפסים כאנשים לא החלטיים, לא סגורים על עצמם. או יותר גרוע- סגורים על עצמם ומתביישים להודות בזה, חיים בשקר או נאחזים בו לשווא. בנוסף, חוסר הבנה של מהות המשיכה המינית הביסקסואלית גורם לאנשים לחשוב שטווח המשיכה המינית שלהם רחב מאד, חסר גבולות ולכן הם נמשכים לכל מי שהם רואים ברחוב, לא נאמנים, לא מונוגמיים, לא מסוגלים להחזיק זוגיות, לא מסוגלים להיות מרוצים רק עם מין מסוג אחד, רעבים תמידית למשהו אחר ולעולם לא מסתפקים בחלקם.

עזבי אותך, אנשים הם מטומטמים.
kasandra​(מתחלפת){jegularis}
kasandra​(מתחלפת){jegularis} • 10 בדצמ׳ 2011
חוץ מהעובדה שאני מסכימה עם השלושה שהגיבו כאן לפניי אני רק אוסיף כמה דברים.

גם אותי הדברים האלו הטרידו לא מעט , ועדיין קורה שאני נתקלת בתפיסות כאלו ואחרות שלרוב מנסים להלביש עליי או להסביר לי שאני בעצם כזאת-"לא בסדר" רק לא מודעת לזה .

אני הגעתי למסקנה אחריי לא מעט מחשבה שאנשים רבים פשוט מרגישים מאוימים מהשונה:
במילים אחרות כול עוד את "אחרת", רואה דברים שהם לא מבחינים בהם,יכולה להכיל דברים שהם מפחדים מהם, רוצה להתעמת עם אמת כזאת או אחרת שהם בורחים ממנה = את היא זאת שלא בסדר בעולמם.

למה ?כי הם לרוב בזבזו המון אנרגיה בלשכנע את עצמם במציאות ואמת מסוימת, שלרוב גם לא מבוססת בחקר העצמי שלהם אלא על- מה מצפים מהם, איך נכון להיות, מה יקרב אותם למקובלות החברתית שבתפיסתם נותנת להם תחושת ערך עצמי , קבלה ואהבה (בין היתר כדיי שהם לא יצתרכו לפתח אחת אמיתית כלפיי עצמם ) ועוד דברים בסגנון.

עצם זה שאת יכולה והם לא מערער להם את הענף הצר והעדין שעליו הם יושבים , וכמפחדים ליפול קודם כול מנסים לשכנע את עצמך בזה שמישהו אחר אשם בכך.

אין מה לעשות לא מעט מאנשים בעולמנו יחיו חיים שלמים באיך שצריך רק כדיי חלילה לא להתקרב למי שהם באמת , תקראי לזה מקובעות, תקראי לזה קטנות נפש , לא משנה מה השם משנה רק זה שהם לרוב כך ואת יכולה להרשות לעצמך גם את הלוקסוס בלהיות ולחיות אחרת.
יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}
קסנדרה, תודה, אבל באם בזה שאני אפטור את זה כצרות אופקים לא אעשה בדיוק את אותו הדבר?
ברור שזלזול מופגן באחרים לא אומר דברים טובים על המזלזל, אבל זה לא כל כך מעניין אותי, למען האמת.
הייתי רוצה לנסות לענות על זה ללא גנאי. ברור שיש *משהו* שמעורר את הסלידה. רק קושי לקבל את השונה? כי אותם אנשים הרבה פעמים כן מקבלים שונות מסוג אחר.
nomorenomore
nomorenomore • 10 בדצמ׳ 2011
יולי Yuli כתב/ה:
קסנדרה, תודה, אבל באם בזה שאני אפטור את זה כצרות אופקים לא אעשה בדיוק את אותו הדבר?
ברור שזלזול מופגן באחרים לא אומר דברים טובים על המזלזל, אבל זה לא כל כך מעניין אותי, למען האמת.
הייתי רוצה לנסות לענות על זה ללא גנאי. ברור שיש *משהו* שמעורר את הסלידה. רק קושי לקבל את השונה? כי אותם אנשים הרבה פעמים כן מקבלים שונות מסוג אחר.

יש שונה שקל לנו לקבל, ויש שונה שקשה לנו לקבל.

כנראה שיש אנשים ש"מתחלף" זה שוני שמעורר בהם סלידה...
יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}
Sparafucile כתב/ה:
יולי Yuli כתב/ה:

כן, זה מה שאמרתי בהתחלה. מה שאני שואלת זה למה.
nomorenomore
nomorenomore • 10 בדצמ׳ 2011
יולי Yuli כתב/ה:
Sparafucile כתב/ה:
יולי Yuli כתב/ה:

כן, זה מה שאמרתי בהתחלה. מה שאני שואלת זה למה.

חלק משאלה גדולה יותר... למה מפתים שנאה וסלידה מכל דבר... אולי כי יש משהו מאיים במתחלף, אולי קנאה כמו שאמרו מעליי...אולי מחשבה שמתחלף הוא "תחמן דו פרצופי" ?