סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

שאלה בעיקר לנשלטות: אז מה זה שפחה?

השרלילית​(פמית מתחלפת)
לפני 12 שנים • 9 בדצמ׳ 2011

שאלה בעיקר לנשלטות: אז מה זה שפחה?

הגדירו.
מה זה נשלטת? סאבית?
יש הבדלים?
אשמח לשמוע וללמוד על ההגדרות והזהויות השונות שאני בטוחה שיתגלו כאן.

זה חייב להיות מרתק.
שלגי
שלגי • 9 בדצמ׳ 2011
אני פשוט לא מבינה איך נותנים לאנשים שלא קראו את מבוא לבידיאסאם מיקרו ועברו את המבחן בציון 70 לפחות, לכתוב בפורום...

(סליחה, זה מה שאני מסוגלת לייצר בבוקר)
IvoryDom

ברור כשמש

IvoryDom • 9 בדצמ׳ 2011
שלגי כתב/ה:
אני פשוט לא מבינה איך נותנים לאנשים שלא קראו את מבוא לבידיאסאם מיקרו ועברו את המבחן בציון 70 לפחות, לכתוב בפורום...

שפיכה חמה עברה בזיון מצטיין
וסאבבית זאת אחת שחרשה את הכלוב במו שיניה.
FOR GOOD

Re: ברור כשמש

FOR GOOD • 9 בדצמ׳ 2011
IvoryDom כתב/ה:
שלגי כתב/ה:

שפיכה חמה עברה בזיון מצטיין
וסאבבית זאת אחת שחרשה את הכלוב במו שיניה.

פעם הייתי שולטת מלמטה/ אבל אז נהייתי דומה לבטטה
לכן הפכתי סאבית רדיקאלית/ והיום אני שפחה לגמרי לויאלית
icon_biggrin.gif

רק בוקר, זה מה יש...
Lakshmi​(נשלטת)
Lakshmi​(נשלטת) • 9 בדצמ׳ 2011
שאלה מצוינת!

נשלטת/סאבית אלו חלק ממגוון מושגים מטומטמים שהומצאו ע"י אנשים שחושבים שאם יתנו שם לסטיות שלהם, הם יהיו חלק ממשהו
ומעוד כל מני סיבות אחרות שלא אכנס לניתוח הפסיכולוגי שלהם

זהו בגדול.
מעבר לזה, אין לזה שום משמעות כלשהי שפספסת.
בלוסום​(לא בעסק)

לפי מיטב הבנתי הדלה,

בלוסום​(לא בעסק) • 9 בדצמ׳ 2011
נשלטת באה להנאת עצמה גם, שפחה באה לשרת את האדון ומשם שאובה הנאתה.

לענין גבולות וכו', אני לא סגורה על כך, ואני חושבת שלנשלטת יש גבולות שבהם ניתן לדון כל אימת שהיא מעונינת בכך, לעומת שפחה שהגבולות נדונים פעם אחת, ואז ישנה החלטה האם להכנס למערכת יחסים של שליטה, ולאדונה מותר לשחק בתוך גבולותיה.

לענין הגדרות בבדס"מ - יש אנשים שלהם זה כ ן חשוב. כל אחד מגיע מהמקום שלו, וחשוב שנשאיר פה פתח לדיון קולקטיבי מספיק פתוח גם לשונה ולאחר. בתור שונה מהשונה, אני מוצאת את עצמי לא פעם מוקעת על כך, ולא תמיד עקב בחירת מילים קלוקלת בה בחרתי בעבר.

לא תמיד צריך לעקוץ, להעליב, לפגוע. מתוך מקום שעשה זאת הרבה בעבר, אני יודעת כיום כמה זה פוגע בהתנהלות הפומבית פה, ולכן רגישה לכך שבעתיים ולכן גם הפסקתי לעשות זאת.

נראה לי חבל, שכשמישהי מעלה פה נושא, שחשוב לה, במקום לקבל תגובות עניניות, היא מקבלת תגובות סגירת חשבון ועקיצות. זה פשוט גרם לי להפסיק להעלות שאלות מהותיות בפורומים.
שלגי
שלגי • 9 בדצמ׳ 2011
שלגי כתב/ה:

וואלה, לא התכוונתי לפגוע, אני מקבלת את הערתה של פט ואם נפגעת בלרינה, אני בהחלט מתנצלת.

מה שאמרתי בדרכי ההומוריסטית (הקלוקלת?), זה שכל ההגדרות הללו לא שוות בעיני מי יודע מה.
בתחילת דרכי המודעת בעולם הזה (בעידן הפרהיסטורי נטול הכלוב שבו שלט הפורום הלבן של אלון רונן), ראיתי עצמי כשפחה והייתי מאוהבת במילה הזאת. עד היום יש לצליל שלה השפעה נהדרת עלי.
עם חלוף השנים (ככה זה כשמתבגרים וכאלה), הבנתי שבסופו של יום הכל קשקוש.
יש שני אנשים (או יותר במקרים מסוימים) והתנהלות שלהם במערכת יחסים אינדבידואלית.

צר לי, אך הגדרות "בית ספר" לא מעניינות אותי במיוחד. הן נטולות משמעות בעיני.
    התגובה האהובה בשרשור
שרמומית

Re: שאלה בעיקר לנשלטות: אז מה זה שפחה?

שרמומית • 9 בדצמ׳ 2011
נשלטת, שפחה וסאבית זה הכל אותו דבר (נשלטת) פשוט הגדרות שונות.

(ורק קמתי וזה בוקר.. וזה מה שאני מסוגלת לייצר בבוקר, תשובות קצרות, היי שלגי חחח)
השרלילית​(פמית מתחלפת)

למען הסר ספק

עבורי אחן להן משמעות. ולא כי לא קראתי את הבסיס וקצת מעבר שאלתי. מעניינות אותי זהויות. לי ועבורי המילה שפחה מקוממת. לא בטוחה למה.
שרמומית

Re: למען הסר ספק

שרמומית • 9 בדצמ׳ 2011
הבלרינה השחורה כתב/ה:
עבורי אחן להן משמעות. ולא כי לא קראתי את הבסיס וקצת מעבר שאלתי. מעניינות אותי זהויות. לי ועבורי המילה שפחה מקוממת. לא בטוחה למה.

גם עבורי.