בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

Lurker

QriS​(מתחלף)
לפני 20 שנים • 16 בינו׳ 2004

Lurker

QriS​(מתחלף) • 16 בינו׳ 2004
Lurker - יעני אחד שאורב, בשפת הפורומים זה אחד שנרשם, מתחבר, קורא אבל לא מצייץ, טיפוס נאלח ומאוס בדרך כלל שמתמיד לעקוב אחר הקורות בפורום באובססיביות למרות שהוא לא חלק ממנו... (ההגדרה בתרגום חופשי זו הכוונה שלי בכל אופן)

אז ככה הייתי הלילה.. במועדון... רק אחרי הרבה זמן כשישבתי ליד סטפני בחייפצ' היפה מצד אחד והמכשפה הדיקטטורית מצד שני לא יכלתי לשמור עוד את הסוד וגיליתי להן.. את הליידי עם עיני הנצח השחורות והזוהרות ראיתי על ההתחלה וחייכתי אליה בנימוס מרחוק. שמחתי לראות אותה והיא נפנפה לי לשלום והיו איתה הרבה אנשים ואני התביישתי לגשת. היה גם סיכוי גבוה לאאוטינג על ההתחלה icon_cool.gif

יצא לי לשמוע מבעד לכתף כל מיני חצאי דברים וניקים, כמו איזה מציצן, כמו דני דין, קצת שפל, אולי מפוחד, משחק בהחלט.. לא הרגשתי מוכן...

רציתי להיות איתכם בלי שתדעו, רק שאני אדע, רואה ואינו נראה.. בלי לדבר ובלי ללחוץ ידיים, לראות איך אתם נראים כאילו אתם זרים למרות שאני כבר קצת מכיר חלק מכם ומכן מכאן...

אז באתי וישבתי ממש קרוב לחלק מכם ואוו איזה קטעים אתם לא מאמינים כמה קרובים היינו ועדיין באנונימיות מוחלטת. בתום, בלי מילים, בלי מחשבות, רק בנוכחות. אין לכם גם איך לזכור כי עברו לידכם מיליון בחורים צעירים וחביבים icon_cool.gif היינו ביחד כולנו במועדון ושתיתי, הסתובבתי, דיברתי עם אנשים והסתכלתי אבל לא יותר מדי כי פחדתי שמישהו ייגש וישאל אותי איפה אני גולש כי לא הייתי משקר והיו שם אנשים יפים שעשו לי את זה והיו אנשים שהיו אותיות לבנות שפתאום לבשו צורה, עם תחת ומכנסיים.. אותיות לבנות הן שטוחות ואפילו מישהו שהאותיות שלו אכזריות או מאיימות כשהוא מחייך או כשהיא רוקדת הם מזכירים את הילד\ה של אמא...

אז נכון, דחיית סיפוקים זה קשור. אני משתוקק עוד יותר להכיר אתכן\ם על באמת ואני גם עוד יותר סקרן ממקודם..נשמור את זה לפעם הבאה.. תהיה פעם הבאה..

חיחי.. כן איפושהו זה עשה לי את זה אבל בפעם הבאה אני אכיר את כל מי שייקרה בדרכי .. icon_smile.gif
ים_yam​(לא בעסק)
ים_yam​(לא בעסק) • 16 בינו׳ 2004
אשמח להיות בין אלו שייקרו בדרכך, אז אם תפגוש במלכה כתומה ומדהימה (מלכתי האהובה בטי בום), אדון רב מעלה (Abyss החתיך והמקסים) ושפחתם הגאה (אנוכי) ושאר הפמליה המלכותית - נשמח באם תכבד אותנו בנוכחותך ותאמר שלום...
icon_happytogether.gif
yolanda​(מתחלפת)

לORIS היקר!

yolanda​(מתחלפת) • 16 בינו׳ 2004
אכן כן, הייתי בפעם הראשונה בחיי אתמול במועדון ...איתו כמובן!
היה לי מאד שונה - סרט אחד ארוך שלא מפסיק לחזור לי בראש עוד ועוד שוב ושוב...
טעמתי במפתיע כמה דקות של שליטה בפעם הראשונה על עבד באיזה סיישן
בהזמנת דומית יפיפיה,
כולי הסתחררתי, נכבשתי, וכל רגשותיי גאו ועלו.
זה מה שיפה במועדון לסוויצ'ים כמונו - אפשר להחזיק את המקל בשני צידיו,
ועוד בערב אחד...

תעיז, והשאר כבר יבוא מאליו.
המון בהצלחה!
ואני מצטרפת להזמנה של yam ומזמינה אותך לגשת ולהציג את עצמך.

yolanda
QriS​(מתחלף)
לפני 20 שנים • 17 בינו׳ 2004
QriS​(מתחלף) • 17 בינו׳ 2004
ים ויולנדה הכבוד יהיה כולו שלי ואני לא אפספס את ההזדמנות הבאה להכיר אתכן על פמלייתכן או ההיפך את פמלייתכן עליכן ככה או ככה ... ים.. את יודעת... כל הזמן חשבתי אם זאת את... האמת חיפשתי אותך ... אבל לא היה לי מושג.. למה לא שאלתי ת'מכשפה? לא יודע.. מפגר..

וגם את זיקית פספסתי וזיקית את היית שם איזה דפיקות מה זה היית חסרה לי שם לשתות איזה דרינק ככה מבעד לאיציק מעבר להרי ה IP...

icon_rolleyes.gif

אבל אי אפשר להתווכח עם האפקט ... של המחבואים הקטן הזה... היה שם מישהו ששאל מישהו מי הוא באתר והוא לא רצה להגיד וההוא ניסה לשכנע אותו ואמר לו נו יאללה תגיד מי אתה וההוא לא רצה להגיד מי הוא כי היתה איתו מישהי והיא היתה גם ונילית בשלבי מטהמורפוזה לדומית צעירה והוא אמר לו שבהזדמנות אחרת או בפעם הבאה ובגלל המוסיקה הם צעקו ואני רק ישבתי ליד והסתכלתי על רחבת הריקודים ועישנתי סיגריה מה אני יעשה ששמעתי ? icon_redface.gif icon_wink.gif

עמד לי על קצה הלשון להגיד היי אני קיוריאס מה קורה אנשים ?? זה היה על הגבול הדק שבין פנטזיה פנטסטית לבין אחת שאפשר לממש... יש פנטזיות שלא כדאי לממש ? icon_rolleyes.gif
creamy
לפני 20 שנים • 17 בינו׳ 2004
creamy • 17 בינו׳ 2004
יא, איזה כיף...
גם לי בא לבוא ולפגוש את כל האנשים
שאני מחפשת מבעד לאותיות כאן...
עשית לי תיאבון, קיוריאס. icon_eek.gif
QriS​(מתחלף)
לפני 20 שנים • 18 בינו׳ 2004
QriS​(מתחלף) • 18 בינו׳ 2004
icon_razz.gif

קדימה קדימה קרימי נו תפתיעי אותי נו תבואי בלי שאני אדע ותגידי שלום רק אם יבוא לך איך זה ? icon_wink.gif

האמת, אני מה זה מתוסכל.. חבל"Z... הייתי צריך לעלות על הבמה המרכזית, להוריד חולצה, לתפוס איזה סטראפון ביד אחת וביד השניה את המיקרופון ולצעוק: אנייייייייי קייייוווווריאסססססססססססססס icon_razz.gif icon_razz.gif הנה אני !!!! קאם אנד טייק מי נאווווו !!!!!

icon_mrgreen.gif

סתם סתם... הבאת לי את את התיאבון עוד יותר... מה את עושה לי ?
רחפנית-הדומית המרחפת​(שולטת)
אמממממממממממממ

אז מה Qris , אני בין הבודדות שמכירה אותך מעבר למסך???
שיו!!!!!
icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif

אני ממש מוחנפת! icon_wink.gif

אתה חומד אמיתי והגיע הזמן שתציג את עצמך לאנשים כאן, מעבר למסך הערפל!
}{

רחפנית-הדומית המרחפת.
QriS​(מתחלף)

אין אפס !

QriS​(מתחלף) • 18 בינו׳ 2004
הוד רחפנותך את היית הראשונה... שבאתי בפעם הראשונה, לפני איZה חודש עם אניגמטית את היית הראשונה.. ממש ממש.. מאז אני במסע אאוטינג הססני והזוי שכנראה יגיע לקיצו בפעם הבאה icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif