בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

מסירה

misty​(נשלטת)
לפני 11 שנים • 30 במרץ 2013

כבוד

misty​(נשלטת) • 30 במרץ 2013
יש לי המון כבוד וסובלנות לכל.
וכולם יסלחו לי על השימוש בזכר שולט/נקבה נשלטת - רק כי זה יותר קל לי לכתוב כך.
אני מאבדת כל זכר לכבוד כשאני מבינה שלמישהו יש שני סטים שונים של ערכים.
כאלו שמאפשרים לקחת את מי שאיתו למסע קיצוני, כל שהוא, וכל אחד, יצייר את הקיצון היכן שנראה לו קשה.
אבל אחרי שהוליך את זו שאיתו, עד לאותו קצה, הוא תוהה לעצמו - ובקול רם - אם זו שהובלה לשם, ששמה את בטחונה, ליבה, נפשה וגופה בידיו - האם אחרי שהגיעה היא לשם, לדרישתו, עצם זה הופך אותה ללא ראויה להיות שותפה מלאה לחייו.
לזה אין לי שום כבוד או סובלנות.
אם אין לך יכולת להיות עם מישהי שנתנה לך את כול כולה, בגלל שהיא נתנה לך את כול כולה, אני לא יודעת מה אתה, אבל קשה לי לקרוא לך בן אדם.
וכן, זה עובד גם בהפוך, בפםדום, בהומולסי, ו/או בכל דרך אחרת שעולה על דעתכם.
amy​(נשלטת)

Re: כבוד

amy​(נשלטת) • 30 במרץ 2013
misty כתב/ה:
כאלו שמאפשרים לקחת את מי שאיתו למסע קיצוני, כל שהוא, וכל אחד, יצייר את הקיצון היכן שנראה לו קשה.
אבל אחרי שהוליך את זו שאיתו, עד לאותו קצה, הוא תוהה לעצמו - ובקול רם - אם זו שהובלה לשם, ששמה את בטחונה, ליבה, נפשה וגופה בידיו - האם אחרי שהגיעה היא לשם, לדרישתו, עצם זה הופך אותה ללא ראויה להיות שותפה מלאה לחייו.
אם אין לך יכולת להיות עם מישהי שנתנה לך את כול כולה, בגלל שהיא נתנה לך את כול כולה, אני לא יודעת מה אתה, אבל קשה לי לקרוא לך בן אדם.

זה בדיוק מה שקרה בסיפורה של או. היא נתנה לו הכל, לא נותר בה עוד דבר, ואז הוא מאס בה icon_sad.gif
misty​(נשלטת)

סיפורה של O

הוא רומן, לא מציאות.
במציאות המשמעות היא שבעיני האנשים האלו - נשלטת/שפחה/סאבית - מהווה שעשוע מיני להעברת הזמן, עד שתמצא אישה ראויה להקמת משפחה.
כזו שנוכל לכבד, להביא הבייתה לאמא, כזו שנוכל לתת לה לגדל את ילדינו, לתת לה להיות שותפה לחיינו - כי ההיא מהבדסמ, אמנם זיון מרגש ונתנה לנו את כל כולה בדרכים שאפילו לא האמנו שאפשר, אבל, בסך הכל היא "נותנת" ולא שווה יותר מזיון.
amy​(נשלטת)

Re: סיפורה של O

amy​(נשלטת) • 30 במרץ 2013
misty כתב/ה:
הוא רומן, לא מציאות.
במציאות המשמעות היא שבעיני האנשים האלו - נשלטת/שפחה/סאבית - מהווה שעשוע מיני להעברת הזמן, עד שתמצא אישה ראויה להקמת משפחה.
כזו שנוכל לכבד, להביא הבייתה לאמא, כזו שנוכל לתת לה לגדל את ילדינו, לתת לה להיות שותפה לחיינו - כי ההיא מהבדסמ, אמנם זיון מרגש ונתנה לנו את כל כולה בדרכים שאפילו לא האמנו שאפשר, אבל, בסך הכל היא "נותנת" ולא שווה יותר מזיון.

הרעיון שמובע שם עדיין תופס. האם גברים לא מואסים בנשים שמתמסרות לחלוטין, כן, גם כאן בבדס"מ?
ואני מסכימה איתך. יש את הזונה ויש את האישה שמתחתנים איתה.
A v​(שולט)

Re: כבוד

A v​(שולט) • 30 במרץ 2013
misty כתב/ה:

מיסטי.

אם תסתכלי טוב טוב בתגובות תראי נשים וגברים נגד,ונשים וגברים בעד.

וכן כל אחד כאן יתמוך בזה שלדעה שלך יש משקל וגם אם לא מסכימים איתך עדיין יכבדו אותה.

ולמה שאלה שאולי אותך מחליאה..אבל בעצם היא חלק מהעולם הזה ולא אני קבעתי זאת

אלא הכלל הרוב עוסקים בה,ולפי כמות הצפיות תגובות ברור שהיא שאלה שמסתובבת בהרבה

מוחות כאן.

בלי להתייחס לדעתי בנושא, המילה מחליאה קצת חזקה..

אני לא חושב שיש שני סטים של ערכים כאן,והרי הכול מתבסס על שניים שהולכים בנתיב

שמתאים ומוסכם על שניהם.

ניצול כספי למשל עושה לי הרבה יותר גרוע בנשמה,במיוחד הדברים שנלווים אליו.

אבל מה אני יכול לומר למישהו שניצול כזה מרעיד לו את הנשמה מעונג?
A v​(שולט)

Re: סיפורה של O

misty כתב/ה:
הוא רומן, לא מציאות.

מצטער אבל התגובה הזו שלך בעיני מסמלת שני סטים של ערכים.

וגם טיפה מעליבה אפילו.

את חושבת שבתור גבר שאוהב אישה והלך איתה אל כל הקצוות האפשריים,עצם זה שראיתי אותה

שם במקומות שהיא התמסרה לחלוטין במקום שבו הוכיחה שאין דבר שלא תעשה למעני.

זה המקום שימנע ממני ל"הביא אותה לאמא"?

זו טעות גדולה.
misty​(נשלטת)

זו בדיוק הנקודה

כי אם זה מה שימנע ממך להביא אותה לאמא, כאן אני מאבדת את שליטתי בתרבות השיחה, ומשתמשת במילים לא מנומסות - כמו צביעות מחליאה.
כך זה נראה בעיני.
יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}
אבל מיסטי - ככה *את* רואה את זה. ככה את מפרשת את השאלה הזאת.
הלכתי עכשיו לקרוא שוב את ההודעה הפותחת, כדי להיות בטוחה שאני לא מתבלבלת. בהודעה הזאת לא היה שום עניין של "ראויה" וגם לא הייתה הדיכטומיות הקיצונית שמופיעה בתגובות שלך.
והשאלה הופנתה גם לנשלטות. השאלות כולן ביקשו לדעת איך מצב של מסירה יגרום לנו *להרגיש*. לא חייבים לתת לכל זה פרשנות מוסרית. זו הפרשנות שלך.
זה קצת לא הוגן לקחת שיחה על לבטים ורגשות ולהסיק ממנה מסקנות נחרצות על סט הערכים שלנו.

לא תמיד הפנטזיות שלנו עולות בקנה אחד עם מה שטוב בשבילנו. לא קרה לך אף פעם שעשית משהו שחשבת שיהיה מדהים, ואחריו גילית שזה לא עשה לך טוב? לא קרה לך שעברת חוויה מסויימת עם אדם שהיה קרוב אלייך ובעקבותיה גילית שהיחסים השתנו ואת כבר לא מרגישה איתו כמו שהרגשת קודם?

אני יכולה להבטיח כל היום לבעלי ששום דבר לא ישנה את עוצמת האמון והאהבה בינינו וגם להתכוון לזה, אבל זה לא אומר שאני קופצת על כך מיני חוויות בלי לחשוב על מה שזה יעשה לנו. זה רומנטי מידי בשבילי להגיד "ההתמסרות תגרום לי לאהוב אותו עוד יותר". אני מקווה שזה המצב אצלנו אבל אני גם יודעת שבמציאות זה לא כל כך פשוט וכל הכבוד וההערכה בעולם לא יהפכו אותי למגדת עתידות.
walking dead
walking dead • 30 במרץ 2013
יולי Yuli כתב/ה:
הלכתי עכשיו לקרוא שוב את ההודעה הפותחת, כדי להיות בטוחה שאני לא מתבלבלת. בהודעה הזאת לא היה שום עניין של "ראויה" וגם לא הייתה הדיכטומיות הקיצונית שמופיעה בתגובות שלך.
והשאלה הופנתה גם לנשלטות. השאלות כולן ביקשו לדעת איך מצב של מסירה יגרום לנו *להרגיש*. לא חייבים לתת לכל זה פרשנות מוסרית. זו הפרשנות שלך.
זה קצת לא הוגן לקחת שיחה על לבטים ורגשות ולהסיק ממנה מסקנות נחרצות על סט הערכים שלנו.

לא תמיד הפנטזיות שלנו עולות בקנה אחד עם מה שטוב בשבילנו. לא קרה לך אף פעם שעשית משהו שחשבת שיהיה מדהים, ואחריו גילית שזה לא עשה לך טוב? לא קרה לך שעברת חוויה מסויימת עם אדם שהיה קרוב אלייך ובעקבותיה גילית שהיחסים השתנו ואת כבר לא מרגישה איתו כמו שהרגשת קודם?

אני יכולה להבטיח כל היום לבעלי ששום דבר לא ישנה את עוצמת האמון והאהבה בינינו וגם להתכוון לזה, אבל זה לא אומר שאני קופצת על כך מיני חוויות בלי לחשוב על מה שזה יעשה לנו. זה רומנטי מידי בשבילי להגיד "ההתמסרות תגרום לי לאהוב אותו עוד יותר". אני מקווה שזה המצב אצלנו אבל אני גם יודעת שבמציאות זה לא כל כך פשוט וכל הכבוד וההערכה בעולם לא יהפכו אותי למגדת עתידות.

בדיוק, אבל בול icon_smile.gif
A v​(שולט)
free spirit כתב/ה:
יולי Yuli כתב/ה:

בדיוק, אבל בול icon_smile.gif

חלוטין.