סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

מסירה

Brave Dwarf
לפני 12 שנים • 12 בדצמ׳ 2011

Re: תראה עולם...

Brave Dwarf • 12 בדצמ׳ 2011
אדון וחבר כתב/ה:
Brave Dwarf כתב/ה:
יולי Yuli כתב/ה:
Brave Dwarf כתב/ה:
..

Does she get a say in this?
(לא שאלה שיפוטית, אני באמת מתעניינת).

יודע, מכיר אותך כבר איזה דקה ושלושים שניות וחצי.

ברור שהיה לה מה להגיד. כשהכרנו לא הסתרתי ממנה דבר, סיפרתי לה מי אני ב-ד-י-ו-ק ונתתי דגש על המקומות הבעייתיים, על כאלו שיכולים להזיק למערכת יחסים ועל כאלו שמניסיון שלי יקשו עליה את החיים. לו הכלוב היה נורמאלי יותר, הייתי אולי מעלה גם לפה מספר נושאים כדי להתייעץ עם אנשים לגבי קשיים נוספים ולהציג גם אותם בפניה, אבל מכיוון שלא, התבססתי על ניסיוני, על ההגיון שלי ולא מעט על ניסיונם של חבריי. בכל מקרה, דיברנו על הכל ויותר מפעם אחת. וידאתי שהיא לא נכנסת למערכת יחסים אתי בתקווה שמשהו ישתנה בי בעתיד או מתוך מחשבה שאתה זה יהיה אחרת. היא בחרה להשאר.

מעניין אותך מה היה לה להגיד? בהתחלה זה היה עבורה שוק. ברור, לא? אחר כך היא חשבה על כך ושאלה אם תוכל להכיר את עילי ואת סרגיי טרם. אחרי שצחקתי לשובע, הסברתי לה שאף אחד לא מתכוון לארוז אותה בחבילה ולשלוח אותה אליהם לשימושם ושאף אחד גם לא אמר שהיא תמצא חן בעיניהם. זאת אינה פנטזיה, אמרתי, זה הרגל. אם בא לו, הוא יבקש, אני אקבל את זה בתור מחמאה.

הם מצאו חן בעיניה ולא היה לי שמץ של ספק שכך יהיה. וברור שגם להפך.

עניתי?

(ועכשיו אלך לעבוד בגינה ובמקביל לבנות הדמיות על איך מיד אחרי שאל-קאעידה מפציצים את אילת, מישהו לא מסכים אתי בפרום ומכנה את אשתי זונה-מזדיינת-עם-חצי-עולם. ככה זה הולך פה, לא?)

עד עכשיו הדיון כאן מאוד עיניני ויפה.

ואתה בסוף דבריך...כאילו מחפש איך להלדליק אש.

מקווה שלא תענה לי ורק תפנים.

לא מדליק אש אלא מסביר למה ועד כמה אני זהיר בדבריי. icon_confused.gif
אושה{אוש}

אחים לנשק

אושה{אוש} • 12 בדצמ׳ 2011

אבל רגע, גם לחברים שלך יש נשים שאתה זוכה לטעום מהן?

הדיון הזה הופך למרתק מרגע לרגע
מצד אחד ענין המסירה ומצד שני - הענין החברתי.

בשישי בערב ביקרו אותנו זוג חברים קרובים שלנו.
ניהלנו היא ואני שיחת נפש ערה - יחסים ורגשות. דיברנו כמו תמיד על הבפנוכו שלנו.
והגברים? בחצי אוזן שמעתי דיבורים על עבודה, על תוכנות, על רעיון לבנית אפליקציה.
רק לי נדמה ששיחות של גברים הרבה פעמים הם שטחיות?
מדברים על כסף, על עבודה, על ספורט (החנונים מונוגמים ונילים שלנו לא מדברים על בחורות וזיונים) והנה מופיע פה גבר אחר עם סט חברים אחר -
אתם כל כך קרובים??? וואו! אני נפעמת (באמת באמת)
אם אתם חולקים גם נשים (ולא סתם זיונים) -רמת האינטימיות ביניכם בטח מופלאה!
אפשר לשאול גמד אם אתם גם מנהלים שיחות נפש עמוקות?

ועומד לי על קצה המקלדת -
איזו חברת נפש טובה שלי רוצה לחלוק את הגבר גבר שלי? מבטיחה לכם שהוא שווה כמו הגברים השולטים של גודיס.
godisafemale​(שולטת)

Re: אחים לנשק

godisafemale​(שולטת) • 12 בדצמ׳ 2011
אושה כתב/ה:

מדברים על כסף, על עבודה, על ספורט (החנונים מונוגמים ונילים שלנו לא מדברים על בחורות וזיונים) והנה מופיע פה גבר אחר עם סט חברים אחר -

ועומד לי על קצה המקלדת -
איזו חברת נפש טובה שלי רוצה לחלוק את הגבר גבר שלי? מבטיחה לכם שהוא שווה כמו הגברים השולטים של גודיס.

אושה..........חחחחחחחחחחח.. מה יש לך.. נראה לי את מתגרה מהשרשור על הקנוניה icon_wink.gif

*ולמה פה הולך קצת צביטות ודקירות.. לא מתאים! אנשים מדברים מדם ליבם, אלו שרשורים חשובים שניתן ללמוד מהם על החיים ועל אנשים. יש הרבה מה לקחת, אז מדוע לא LAID BACK ומנהלים דיון על ויסקי וגורגונזולה.
אני אוהבת אצל אליפל שהוא מדבר בלי מסיכות, פותח לרווחה את הלב, לא מתייפה ולא צבוע.
קצת יותר נינוחות וכבוד נדמה לי שכולם פה ראויים לכך.

יום מקסים שיהיה לכם, עדיין קררר למות! איזה "מזג אוויר נאה" ואיזה בטיח' icon_twisted.gif
A v​(שולט)

A v​(שולט) • 12 בדצמ׳ 2011
godisafemale כתב/ה:
אושה כתב/ה:

ועומד לי על קצה המקלדת -

אושה..........חחחחחחחחחחח.. מה יש לך.. נראה לי את מתגרה מהשרשור על הקנוניה icon_wink.gif

*ולמה פה הולך קצת צביטות ודקירות.. לא מתאים! אנשים מדברים מדם ליבם, אלו שרשורים חשובים שניתן ללמוד מהם על החיים ועל אנשים. יש הרבה מה לקחת, אז מדוע לא LAID BACK ומנהלים דיון על ויסקי וגורגונזולה.
אני אוהבת אצל אליפל שהוא מדבר בלי מסיכות, פותח לרווחה את הלב, לא מתייפה ולא צבוע.
קצת יותר נינוחות וכבוד נדמה לי שכולם פה ראויים לכך.

יום מקסים שיהיה לכם, עדיין קררר למות! איזה "מזג אוויר נאה" ואיזה בטיח' icon_twisted.gif

גודי,את בעצם רומזת שאנשים כאן לא ממש מדברים בכנות? לא ממש אמיתיים?

תעברי שוב על השירשור ותביני שאת טועה בגדול.

ועל זה אמרו חכמים מאיתנו..."הפוסל במומו פוסל...."
אושה{אוש}
אני חושבת שזה שרשור מענין ואמיתי להפליא
לא התכוונתי בדבריי לצאת נגד הגמד או מישהו אחר. אני כמו יולי - באמת באמת מתעניינת.

וגודיס - קנוניות זה דבר מגרה
Brave Dwarf

אושה כתב/ה:

ועומד לי על קצה המקלדת -

כן בהחלט, אני מוזמן תמיד, וכיוון שהם נישאו הרבה לפניי (אני מכיר את אנג'לינה שנתיים, חמישה חודשים וחמישה ימים בסך הכל) אפשר להגיד שיצאתי מורווח.

ברור, אושה, אמרתי - שניים. אלה אנשים שמלווים אותי את כל שנות הבגרות שלי ואני מלווה את שלהם. וכן לגבי שיחות נפש, למרות שכמובן לפעמים גם מריצים קטעים. אגב, על אשתו של אחד מהם הייתי כל כך דלוק פעם עד שאפילו איימתי עליו שארעיל לו את הקפה של הבוקר או אחנוק אותו בשנתו ואגנוב אותה. הוא היה מקבל את זה כמחמאה אדירה ובצדק כי עד שהכרתי את אנג'לינה, החשבתי את אשתו לאישה הכי מושלמת בעולם. ואגב נוסף - למרות שאני "מוזמן תמיד", מאז התחתנתי, איני משתמש בנשותיהם, כי אני פשוט לא צריך.

הייתי מבקש מאנג'לינה לענות, נדמה לי שתגובתה תהיה מעניינת יותר משלי, מה עוד שיולי (בריאות לה ושנים ארוכות) רשמה את שאלתה באנגלית, אבל מהסיבות שפירטתי מעלה, אני נמנע מכך וגם היא.
אושה{אוש}
אכן זכית
כלומר אני עדין מתקשה להפנים ולעבד את "המסירה" שלכם.
זה כל כך זר לי מצד אחד ומרתק מצד שני
אבל הלוואי עלי כולנו כאלה חברי נפש.

מנסה לדמין את זה ולא מצליחה, לא במסגרת הזוגיות שלנו.
אולי כי אין לו חברים שעושים לי את זה... icon_smile.gif
יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}
גמד - כן, ענית. ובכל זאת אני אחדד את השאלה שלי: האם יש לה זכות וטו נקודתית? כלומר, הסברת איך היא קיבלה על עצמה את התנאים. אבל כששאלתי חשבתי יותר על השאלה אם יש לה מקום להגיד "היום, אני לא רוצה". או "אותו, אני לא רוצה". האם חלק מהתנאים הוא שהיא לא תגיד את זה? או שמותר לה אבל היא לא אומרת? יש איזו תגובת מגירה למצב שבו היא מתנגדת לאקט ספציפי?
ומה מותר להם לעשות בה? כרצונם? יש גבולות שאתה שם להם (מעבר לשלמותה ושלומה)? יש גבולות שהיא שמה?
זה באמת נורא מרתק. אנא, כתוב עוד.

אדון וחבר - אני אישית חושבת שזה לא שווה את הסיכון. כלומר, אם זה לא מרגיש לך 100% עדיף לחכות. זה לא יברח.

בקשר שאני נמצאת בו, מצאתי מספר פעמים שנחמד לדבר על זה, תחת הכרזה רשמית שזה "סתם להשתעשע ברעיון, אין תוכנית כזאת, אל תדאג, זה לא אומר שאני רוצה, סתם מעניין אותי מה היה אילו". להגיד "אני לא באמת שוקלת את זה" אבל להעלות את השאלות האלה בינינו. התחלתי לעשות את זה עם דברים שכן רציתי לממש בשביל לראות איך הוא מרגיש עם זה, אבל גיליתי שהרבה פעמים זה גם עוזר לי לברר עם עצמי איך אני מרגישה עם זה.
Brave Dwarf
יולי Yuli כתב/ה:
גמד - כן, ענית. ובכל זאת אני אחדד את השאלה שלי: האם יש לה זכות וטו נקודתית? כלומר, הסברת איך היא קיבלה על עצמה את התנאים. אבל כששאלתי חשבתי יותר על השאלה אם יש לה מקום להגיד "היום, אני לא רוצה". או "אותו, אני לא רוצה". האם חלק מהתנאים הוא שהיא לא תגיד את זה? או שמותר לה אבל היא לא אומרת? יש איזו תגובת מגירה למצב שבו היא מתנגדת לאקט ספציפי?
ומה מותר להם לעשות בה? כרצונם? יש גבולות שאתה שם להם (מעבר לשלמותה ושלומה)? יש גבולות שהיא שמה?

אין גבולות. הם מחליטים ביניהם. אני לא מתערב לאף אחד וגם לא שואל אחר כך מה היה. מבחינתי זה שלהם. אבל כמו שברור לי שסרגיי ועילי ימותו למענה ולמעני, כך מן הסתם ברור לי שהם לא יעשו דבר להרע לה. אנג'לינה אינה כלי למימוש פנטזיות (עבורי כן). את הפנטזיות שלהם הם מממשים עם הנשים שלהם. לשם כך הם, וגם אני, יצרנו מערכות יחסים עם נשים עמן אנחנו מרגישים שלמים. גם כשאני נותן לאחד מהם ספר קריאה, אני לא מזהיר אותו שלא יעז לגלגל מהדפים שלו ג'ואינטים (ולא רק כי בחברה שלנו לא נוגעים בחרא הזה). ברור לי שאני אקבל את הספר חזרה נקי ומסודר + עטיפה (-;.

תגובת מגירה זה כמו מילת בטחון? אם כן, אז לא. אני לא מאמין במילת בטחון. ואין כזה דבר "אותו אני לא רוצה" או "היום אני לא רוצה". יש "אותו אני לא רוצה כי א-ב-ג-ד" או "היום אני לא רוצה כי א-ב-ג-ד", שזה בסדר גמור. אנחנו נפתור את ה א-ב-ג-ד ואז היא תרצה.

ועכשיו? יותר טוב?
יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}
כן, יותר טוב icon_smile.gif
עכשיו אין לי עוד שאלה. שזה קצת מצער אותי, כי זה מדהים אותי מה שיש ביניכם ונראה לי כל כך נדיר. אני נורא רוצה שתכתוב על זה עוד. אבל לא יודעת מה לשאול... icon_smile.gif