סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

מונוגמיה זוגיות אינטימיות זוגית ו-BDSM ההיה או חלמתי חלום?

MאסטרM
לפני 12 שנים • 13 בדצמ׳ 2011

מונוגמיה זוגיות אינטימיות זוגית ו-BDSM ההיה או חלמתי חלום?

MאסטרM • 13 בדצמ׳ 2011
השאלה עולה בעקבות שרושר המסירה, קראתי את השרושר ועלו בי תהייות?

אני מעוניין ללמוד מניסיונם של חברי הפורום ועולות בעיניי שאלות קשות המאתגרות אותי

כי הרי מסירה הינה רק אחד מפעילויות אפשריות בתחום השליטה, ישנם גם אתגרים אחרים שיכולים להקשות על קשר מונוגמי זוגי למשל פומביות מינית

אז השאלה הראשונה היא האם ניתן לשלב בין זוגיות (ילדים משכנתא ובית קטן בערבה) וקשר של שליטה ( בשאלה כרגע היא על מייל דום ופם דום באותה מידה)

השאלה השניה האם ניתן לשלב קשר של שליטה עם מונוגמיה ?

האם לדעתכם פוליגמיה פוגעת באינטימיות?

האם בעצם כאשר מוטלות מגבלות אלו לא הופך השולט לקבלן ריגושים לנשלט מה שמכנים שליטה מלמטה

איך ההשפעה של חרדות הנטישה של השולט שבת זוגו המונוגמית תעזוב אותו מאפשרות לו שליטה אמיתית ולא משחק תפקידים לצאכי אגו?

בעבור BDSM הוא חופש!! ובעיקר חופש ממוסכמות ושיפוט מוסרי

והשאלה האחרונה היא ההשפעה על עוצמת קשר השליטה מונוגמי זוגי והיכולת להחזיק לטווח ארוך מבלי שיהיה משעמם
FOR GOOD
FOR GOOD • 13 בדצמ׳ 2011
התשובות לשאלות שלך הן מאד אישיות, מאסטר אם-אם
יש מי שמעדיף מטבעו את הפורמאט הזוגי, כמוני ( תמיד, ולתמיד. או - פורגוד )
ויש גם אחרים
ובכל אחת מהאופציות, כמו תמיד בחיים, אתה גם תרוויח משהו, ואתה גם תפסיד - וכל אחת מהן גם תעמיד בפניך אתגרים שונים...
אבל יכול להתפתח פה שרשור מעניין
RED KID
RED KID • 13 בדצמ׳ 2011
זה גם נורא תלוי בקשר שיש לך עם בת הזוג.. אני ובעלי אמנם לא במע' יחסים פתוחה אבל כן פתוחים לפרטנרים נוספים ועוד ויש כימיה מצוינת.
אושה{אוש}
לפני 12 שנים • 14 בדצמ׳ 2011
אושה{אוש} • 14 בדצמ׳ 2011
1. כן

לדעתי ניתן לשלב - גם אם מדובר בזוגיות מתובלת בבדסמ שבעיקרו הוא מיני (כמו אצלנו) וגם בבדסמ דמוי 24/7 - לראיה יש המון זוגות בוניל שאחד מבני הזוג דומיננטי הרבה יותר והשני "שפוט" שלו. אם זו הנטיה הטבעית של בני הזוג וטוב להם ככה אז למה לא?

2. כן

מונוגומיה אינה סותרת יחסי שליטה.
אנשים בדסמים ברובם פתוחים יותר מינית ואנשים פתוחים מינית אוהבים להתערבב מינית גם עם אחרים אבל אין קשר ישיר בין השניים.
אנחנו מונוגמים (בינתיים לפחות).

3. אין לי נסיון עם פוליגמיה

4. לא הבנתי מה הקשר בין "המגבלות" לשליטה מלמטה.
אין סטים של פעילויות ופטישים שחייבים לחוות בשביל לשחק בבדסמ
אם לצד הנשלט למשל יש גבולות שאותם הצד השולט מכבד זה לא סותר את הבדסמ - להיפך.
לי נראה הגיוני שבקשר זוגי אמיתי ואוהב שני הצדדים יהיו קבלני ריגושים - כי תמיד יהיה רצון לשמח את הצד השני.
שליטה מלמטה אינה מילת גנאי בעיני.
אבל אם לא אסכים להימסר לגבר אחר זה נקרא שליטה מלמטה?!
אם ארצה להימסר לגבר אחר ובעלי השולט כדי לרצות אותי יארגן את זה אז הוא קבלן ריגושים ובכך נפגעת האינטימיות הזוגית שלנו ו/או הבדס"מ שלנו "פגום"?!

5. מזה משנה אם זו שליטה "אמיתית" או משחק תפקידים המערב אגו? העיקר שזה עושה לכם טוב...
חרדות נטישה זו אכן בעיה. אני מניחה שזו הסיבה העיקרת למה הוא לא מוסר אותי.
גם ללא האקט הזה יש לנו עדין מערכת שליטה - שמתאימה לנו ספציפית כזוג.
אם הוא היה בטוח בעצמו אז היה מרגיש חופשי למסור אותי ובכך היתה מתבטאת שליטה "אמיתית"?! מי רוצה בכלל שליטה "אמיתית"?
מצטערת אבל יש פה יותר מידי הגדרות והנחות מעורבבות.
בטי בום​(שולטת)
בטי בום​(שולטת) • 14 בדצמ׳ 2011
אהבתי את ההגדרה של שולט כקבלן ריגושים, אני מתכוונת להשתמש בו, מעולה
    התגובה האהובה בשרשור
FOR GOOD
FOR GOOD • 14 בדצמ׳ 2011
בטי בום כתב/ה:

גם אני אהבתי את ההגדרה

אבל מאסטר אם-אם, לאור שאלותיו בפוסט הפתיחה, היה בודאי שואל :

אז האם זה אומר שהנשלט, או הנשלטת במקרה שלו, הוא העובד-קבלן (ריגושים) ?
MאסטרM
MאסטרM • 14 בדצמ׳ 2011
אושה תודה על התשובה

כנראה שהשאלה הבאה שלי תהייה מה זה BDSM לכל השידים והדמונים? משחק תפקידים? קינקיות? פאטיש?

בטח תגידו הוא טרחן מה זה משנה הגדרות? שכל אחד יעשה מה שטוב לו ויקרא לזה איך שבא לו נכון?

לדידי יש הבדל בין משחק תפקידים, קינקיות שניהם מיועדים להעצמת הריגוש המיני

לבין BDSM שהמטרה שלו לא מנית בכלל (לא שסקס לא מעורב גם ב-BDSM)

אושה כתב/ה:
1. כן

לדעתי ניתן לשלב - גם אם מדובר בזוגיות מתובלת בבדסמ שבעיקרו הוא מיני (כמו אצלנו) וגם בבדסמ דמוי 24/7 - לראיה יש המון זוגות בוניל שאחד מבני הזוג דומיננטי הרבה יותר והשני "שפוט" שלו. אם זו הנטיה הטבעית של בני הזוג וטוב להם ככה אז למה לא?

2. כן

מונוגומיה אינה סותרת יחסי שליטה.
אנשים בדסמים ברובם פתוחים יותר מינית ואנשים פתוחים מינית אוהבים להתערבב מינית גם עם אחרים אבל אין קשר ישיר בין השניים.
אנחנו מונוגמים (בינתיים לפחות).

3. אין לי נסיון עם פוליגמיה

4. לא הבנתי מה הקשר בין "המגבלות" לשליטה מלמטה.
אין סטים של פעילויות ופטישים שחייבים לחוות בשביל לשחק בבדסמ
אם לצד הנשלט למשל יש גבולות שאותם הצד השולט מכבד זה לא סותר את הבדסמ - להיפך.
לי נראה הגיוני שבקשר זוגי אמיתי ואוהב שני הצדדים יהיו קבלני ריגושים - כי תמיד יהיה רצון לשמח את הצד השני.
שליטה מלמטה אינה מילת גנאי בעיני.
אבל אם לא אסכים להימסר לגבר אחר זה נקרא שליטה מלמטה?!
אם ארצה להימסר לגבר אחר ובעלי השולט כדי לרצות אותי יארגן את זה אז הוא קבלן ריגושים ובכך נפגעת האינטימיות הזוגית שלנו ו/או הבדס"מ שלנו "פגום"?!

5. מזה משנה אם זו שליטה "אמיתית" או משחק תפקידים המערב אגו? העיקר שזה עושה לכם טוב...
חרדות נטישה זו אכן בעיה. אני מניחה שזו הסיבה העיקרת למה הוא לא מוסר אותי.
גם ללא האקט הזה יש לנו עדין מערכת שליטה - שמתאימה לנו ספציפית כזוג.
אם הוא היה בטוח בעצמו אז היה מרגיש חופשי למסור אותי ובכך היתה מתבטאת שליטה "אמיתית"?! מי רוצה בכלל שליטה "אמיתית"?
מצטערת אבל יש פה יותר מידי הגדרות והנחות מעורבבות.
MאסטרM
לפני 12 שנים • 15 בדצמ׳ 2011
MאסטרM • 15 בדצמ׳ 2011
בום שמח שאהבת אבל המביא דברים בשם אומרם מביא גאולה לעולם

את המשפט הזה שמעתי לראשונה לפני שנים הרבה מפיה של שולטת חכמה בעת שדרכה לגבר טוען לכניעות על הביצים תוך שהם משוחחים על הגדרות זרמים ותפיסות בעולם הבדסמ

לא יודע למה הוא גימגם והיה עילג משהוא הוא ניסה לענות כן וזה לא נגמר טוב ואחרי זה נישאל שוב וענה לא וגם זה נגמר רע אפילו רע מאוד...

בטי בום כתב/ה:
Josephin​(לא בעסק)
לפני 12 שנים • 16 בדצמ׳ 2011

מונוגמיה זוגיות אינטימיות זוגית ו-BDSM ?

Josephin​(לא בעסק) • 16 בדצמ׳ 2011

היה ועדיין קיים.
אני מכירה אישית כמה זוגות כאלו.

1. ברור שלא מדובר ב-24/7 , מכורח המציאות זה לא אפשרי, וזה גם פוגם בהנאה בשליטה.

2. לדידי רק מונוגמיה אין מצב למשהו אחר.

3. לאדם שהוא מונוגמי פולגימיה בהחלט פוגעת בקשר, לא כל אחד בנוי לקשר של פוליגמיה, ולא משנה כיצד זה יוגדר.

4. לא מדובר במוגבלות או שליטה מלמטה של הנישלטת, כאשר יש הגדרת גבולות, ותאום ציפיות.

שליטה מלמטה = מניפולציה של הנישלטת לגרום לך לעשות משהוא שאתה לא רוצה, אבל הנישלטת רוצה בזה.

"איך ההשפעה של חרדות הנטישה של השולט שבת זוגו המונוגמית תעזוב אותו מאפשרות לו שליטה אמיתית ולא משחק תפקידים לצרכי אגו? "

השאלה או החשש הזה יכול להתקיים בכל מערכת זוגית, זה לא מוגבל רק במערכת שיש בה גם שליטה.
מעבר לזה, זה תלוי בבני הזוג, בבטחון העצמי של כל אחד מהם, או יותר נכון בבטחון שיש להם בקשר שבו הם נימצאים.

עינבר
לפני 12 שנים • 20 בדצמ׳ 2011

מה קשור?

עינבר • 20 בדצמ׳ 2011
מי אמר שיחסי שליטה בכלל קשורים לפוליגמיה או לשיטה מלמטה או לחרדת נטישה? אולי כן, אולי לא...

הרי יש שולטים, נשלטים ומתחלפים שעבורם המסירה היא שיא המסירות, אחרים זה פשוט דוחה ויש כאלה שבשבילם זה סתם פנטזיה מרגשת.
מערכות יחסים אינטימית מסוגים שונים ויש אנשים שמצליחים לשלב פוליגמיה עם אינטימיוות, אני מניחה שזה אפשרי רק במינון קטן.
* במשפטים הנ"ל כתוב נשלטת ושולט אך ניתן להמיר את המילים בלשון שולט ונשלטת,שולטת ונשלט, נשלט ושולטת ומתחלפת ומתחלף.

יש כל מיני יחסי שליטה , השאלההחשובה היא מה מתאים לך ולצד השני ואם יש, אז גם לשלישי ולפעמים העדפות משתנות.

ולסיום התשובה לשאלה הראשנה - יש מי שהצליח לשלב יחסי שליטה עם זגויות, עם ילדים ולכן לשתי השאלות הראשות - כן, ניתן לשלב - לפחות לתקופה מסויימת...