סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

עינוי שיפחה באמצעות העבד

כנוע ומאולף​(נשלט)
לפני 12 שנים • 8 בינו׳ 2012

עינוי שיפחה באמצעות העבד

כנוע ומאולף​(נשלט) • 8 בינו׳ 2012
אני מכיר אותה כבר חמש שנים בערך, לא נפגשנו למעלה משלוש שנים. המפגשים איתה תמיד היו ארוכים והביאו אותי לקצה היכולת שלי. היא הייתה פשוט נטולת רגשות וניצלה אותי מינית כמו שאף אחת לא עשתה זאת לפניה.
יום חמישי האחרון היא שלחה לי מייל ושאלה אם אני יכול להגיע בשעה 14:00. הייתי בהלם זהיא בכלל זכרה אותי ושמרה את המייל שלי, זה יהיה ארוך כמו תמיד תתכונן ! היא הוסיפה, ושלחה את הכתובת החדשה שלה.
יצאתי מוקדם מהמשרד ובשעה רבע ל 2 כבר הייתי שם, חיכתי בחוץ עד 14:00 בדיוק ואז דפקתי בדלת.
היא פתחה את הדלת לבושה בגינס וחולצת טריקו, שמנה מעט, אבל עדיין הייתה סקסית. היא לא דיברה, נכנסתי וסגרתי את הדלת, עמדתי לייד הכניסה וחיכתי להוראות.
תכינס לחדר השני מימין היא אמרה - תשב על הכיסא תחכה לי ואלת תגיע בכלום, ומעכשיו אתה לא מדבר עד שאתה יוצא מכאן (כאילו שעד עכשיו דיברתי)
נכנסתי לחדר, ואז חיכתה לי הפתעה, שיפחה קשורה למיטה עם רתמות ברגליים ובידיים, גאג בתוך הפהו 2 רצועות מתוחות אחת על החזה ואחת על הבטן מצמידות אותה למיטה.
סימני הצלפות היו לה על כל הגוף, אטבים על הפטמות ושתן נזל על גופה הערום.
היא נכנסה הוציאה לה את הגאג ואמרה "את הולכת לקבל עכשיו את העונש שיגרום לך להתחנן לסוג אחר של כאב - את תלמדי מה זה לא להכין לאישה שלך ארוחת ערב בזמן"
השפחה בקשה סליחה שוב והתחננה שתשחרר אותה , "אני קשורה ככה כבר מאתמול, ואני חייבת שירותים" היא התעלמה והסתובבה אלי
קשרה לי קולר אזקה את ידי מאחורי הגב וחיברה את הקולר עם רצועות לירכיים של השפחה .
תתחיל לקק כמו שאת היודע - בהתחלה לא הבנתי איזה עונש זה וגם השפחה לא ממש הבינה
אחרי כ רבע שעה של ליקוק נמרץ התחלתי להרגיש שהשפחה עומדת לגמור, המשכתי ללקק בשיא המרץ ואז שניה ממש לפני שהיא גמרה היא משכה את ראשי החוצה בחוזקה.
השפחה לא הבינה מה קורה , ניסתה להתקרב עם גוםפה לםניולא הצליחה, אנחות של תסכול יצאו מפיה.
2 דקות עברו, ואז קיבלתי הנחיה להמשיך, ושוב אחרי זמן לא קצר השפחה התקרבה לגמירה שלה, ושוב איבדתי את נישמתי מהמשיכה בקולר שהרחיקה אותי מהמקדש של השפחה.
למלעלה מ 10 פעמים חזר על עצמו המשחק הזה, עד שהיא נשברה והתחילה לבכות.
"סליחה גברתי - אני מתנצלת , בבקשה מספיק בבקשה"
את רוצה שאסלח לך שאלה המלכה. , תהיי מוכנה לקבל ממני עונש שלא חווית כל חייך, כך לא תזלזלי בהנחיות הפשוטות שלי.
זאת רק ההתחלה של העונש.. היא סתמה לה את הפה עם הגאג והמשכנו באותה מתכונת עוד מספר פעמים.

היא שוב הוציאה לה את הגאג , והשפחה פשוט פרצה בבכי קורע לב, היא התיישבה לה על הפנים, ונתנה לי את ההנחיה הבאה "אתה מלקק עכשיו בלי להפסיק - עד שלא תקבל הנחיה אחרת אתה מלקק כאילו החיים שלך תלויים בזה".
אני התחלתי ללקק שוב ואחרי מספר דקות שבהם אני מלקק והיא רוכת עליה שמעתי את השפחה גוצרת בצרחות אדירות. הפסתי ללק, ואז חטפתי הצלפה אדירה לגב שלי, אמרתי לא להפסיק. צעקה תוך כדי שהיא משתינה לתוך השפחה שלה בפה.
המשכתי ללקק כשאני מרגיש שכל נגיעה שלי עם הלשון פשוט גומרת על השפחה, היא קמה ממנה ותוך כדי שהיא נחנקת קצת מהשתן שבלעה, היא סגרה שוב את פיה בגאג, ויצאה מהחדר, לא יודע כמה זמן עבר, אבל השפחה פשוט סבלה, מהליקוק שלי.
אחרי כמה שעות היא נכנסה לחדר,,שחררה לה את הגאג, והבכי לא עצר לשניה, "עכשיו שמונה בערב,לכי תכיני לי לאכול" היא שחררה אותי, שלחה אותה להכין לה אוכל, וקראה לי לסלון, עכשיו תרד לי - אמרה.
אחרי אורגזמה אחת נשלחתי הבייתה, בשעה 10 בערב - מעולם לא ליקקתי כל כך הרבה זמן.
שיצאתי הבחנתי בשפחה שלא ממש מצליחה לעמוד על הרלגיים במטבח...
אמרתי לכם שהיא אכזרית
    התגובה האהובה בשרשור
אלריק!
לפני 12 שנים • 9 בינו׳ 2012
אלריק! • 9 בינו׳ 2012
icon_eek.gif

מה שלום הלשון? האם עדיין מתפקדת או שיצאה מכלל שימוש?