ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

להיות נשלטת ובעלת קרירה מצליחה - ההיה או חלמתי חלום?

שלגי
לפני 12 שנים • 22 בדצמ׳ 2011
שלגי • 22 בדצמ׳ 2011
עינבר כתב/ה:
נוריתE כתב/ה:
שלגי כתב/ה:
מדוע זה נראה לך כסתירה?

גם אני שואלת.

זה לא נראה לי סתירה, ברור לי שזה אפשרי, כמו שאפר לשלב פוליגמיה עם BDSM או שזה מונוגמיה.
אבל יש מורכבות שתיארו יפה פייה, פרפלקסד ועוד.

ובהמשך לתובנות עמוקות ווידויים אני אפרט מספר שאלות:

1. אם יש בי צד דומיננטי שבא לידי ביטוי בעבודה, כיצד אוכל לקיים מערכת יחסים עמוקה ובריאה שבה הוא לא בא כלל לידי ביטוי? האם המשעות הוא שחלק מהאישות שלי לא משתתפת בקשר?

2. בהמשך לשרשור המביך, כאשר יש לך קריירה מצליחה (וברור לי שזה קשור גם לתחום המקצועי) כיצד ניתן להסתכן שמישהו בעבודה יגלה תמונות? מסרון מהאדון? את האתר פתוח? אותך במועדון? האם המשעות היא להסתתר טוב יותר ולוותר על הגשמת פנטזיות מסוימות?

ביחס לשאלה הראשונה - אצלי לפחות החלק הדומיננטי והתחרותי יבוא לידי ביטוי גם בהיותי כנועה - למשל, אני ממש צריכה להיות הכי טובה, אם קיבלתי איזו משימה ולא עמדתי בה כראוי - זה די מטריף לי את השכל, הרבה יותר מסנקציה כלשהי - מי שמכיר אותי יודע לנצל זאת היטב, תאמיני לי..
בכלל, מי שבוחר להיות עם אדם כמוני בקשר, סביר להניח שיהיה אדם שיהנה מהדיסוננס המובנה שבין התנהלותי מולו אל מול התנהלותי כלפי כל העולם ולא מישהו שזקוק לפרטנרית מסוג אחר. ושלא נתבלבל, מולו אני מאד כנועה, גם אם לעיתים נדמה שלא לעין חיצונית.

ביחס לשאלה השניה - התשובה היא שבוודאי שצריך להזהר, אבל גם הורים לילדים צריכים להזהר מאד ולא רק מנהלי כספים בכירים (וגם דומים ודומיות אגב)... בטח במדינה קטנה צפופה ורכלנית כמו שלנו.
גברים​(שולט)
לפני 12 שנים • 22 בדצמ׳ 2011
גברים​(שולט) • 22 בדצמ׳ 2011
אנשים הם מרובי פנים, באופן כמעט אינהרנטי.

את יכולה להיות אסרטיבית, מרשימה וקשה בעבודה מול העובדים שלך וקצת יותר "קטנה" וחוששת מול הבוס שלך. את יכולה להיות רכה, מחבקת ואוהבת מול הילדים שלך, שנונה ומצחיקה מול החברים, ילדה קטנה ונזופה מול ההורים (למרות שכבר מזמן חצית את השלושים, הארבעים ויותר : ), מוזנחת ופרועה כשאת לבדך, וכלבת סקס מוצצת, בולעת, מטריפה וחושנית (שולטת או כנועה) מול המאהב.

אז מי מהם זו באמת את ?

בדרך כלל יש גרעין מסויים של "את" שמלווה אותך לאורך כל המקומות האלו, אבל הגרעין הזה מתאים את עצמו, בין עם זה במסיכות ובין אם זה באופן טבעי, למי שמולך ולמה שהוא עבורך.
    התגובה האהובה בשרשור