צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

קניבליזם מבית היוצר של NBB - הולנד

Syat I Afterwind
לפני 12 שנים • 21 בדצמ׳ 2011
Syat I Afterwind • 21 בדצמ׳ 2011
במהלך ההיסטוריה (המאוחרת פחות ויותר) גלאדיאטורים הרגו ונהרגו נגד רצונם מול קהל, הוצאות להורג היוו הופעה להמונים ונכויות של אנשים הוצגו לראווה בתור שעשוע.
אני חושב שהגורם העיקרי לכל ההלם מדברים כמו התוכנית הזאת היא האמונה המוטעית לדעתי שהישתננו מאוד מאז.
    התגובה האהובה בשרשור
godisafemale​(שולטת)

תת תת

godisafemale​(שולטת) • 21 בדצמ׳ 2011
הסרטון הזה מייצג את תרבות הצריכה הכי טוב - יושב ממש על ה"פיק" של השפיץ של התקופה המכוערת בה אנו חיים. מותגים ורייטינג, גלורי בשיט! אבל בכל מחיר!

תת רמה אלה ומי שהגה את הרעיון.

עד לאן תגיע תרבות הרייטינג, כמה עליבות יש בהאדרת הזרקורים ובהאבסת חשבון הבנק של הזכיין המשדר בערוץ הטלויזיה שם.

הרי בסוף בסוף בסוף, זה הכל כסף, שמתנקז לחשבון בנק של אדם יחיד, או קבוצה קטנה.

עד להיכן הרעב יכול להוביל.

עד לאיפה? לאכול אחד את השני בשביל תהילה חולפת!

מסר איום ונורא! איזה זילות בכבוד האדם.

רואים את זה ילדים בטלויזיה, זה לא סרטון של מטורף שהעלה ליוטיוב, זה לא יושב בבלוג של מישהו, מה עובר לילדים בראש?

תת רמה של תת אדם.

איכסה עליהם ועל פניהם! גם כן.
בלוסום​(לא בעסק)

בהמשך לגודיס ובכלל:

בלוסום​(לא בעסק) • 21 בדצמ׳ 2011
מעלה ומוסיפה: זו אחת הסיבות העקריות שבזכותן אין לי טלויזיה.

תרבות תכניות הריאליטי, של אנשים שלא עושים מאומה, ואנחנו פשוט בוהים בהם, ולזה נקרא "תרבות"?...

מצטערת, אז אם כך, אני אדם "לא תרבותי"... שמוצאת בכך טעם לפגם. אין לי משהו נגד תכניות ריאלטי שבהן יוצרים דברים, פעילים ועושים דברים, אך תכניות שבהן פשוט בוהים במסך ורואים אנשים שלא עושים מאומה מלבד להתבטל - גורמות לי לקבס כבד. בעיני זה בזבוז זמן יקר, סגידה לתרבות הכלום, פשוט עצוב.
T O M​(שולט)
T O M​(שולט) • 21 בדצמ׳ 2011
לראות את התוכנית הזו היה מטריד אותי.

זה לא הקניבליזם לבדו, שאם היה משודר כתוכנית תחקירים או מדע אולי הייתי מסוגל לראות.
(למרות שהייתי מעדיף שלא. לא נמשך לזה ולא מוצא בזה עניין)

לקניבליזם יש משמעות עמוקה ביותר.
ולעשות דבר כזה רציני....סתם?
זה מה שמטריד אותי

בסוף הריאליטי יהפוך לסרטי סנאף.
FOR GOOD
FOR GOOD • 21 בדצמ׳ 2011
אני דוקא חושב
ברוח תגובתה של גודיז, שאם רוצים שתרבות הטלביזיה תהרוס את עצמה מבפנים, כדאי מאד לעודד את הקטע, גם במחוזותינו
הרי אם מנחי טלביזיה יתחיל לאכול אחד השני, נו - זה נראה לי פתרון מושלם
אדרבה ואדרבה
שיאכלו, שיאכלו, שיאכלו אחד את השני חיים...
בתיאבון

לפיכך יש לעודד את תפוצתו של הקניבלזים ההדדי והמוחלט של מנחי הטלביזיה בכל הערוצים הנלוזים שלנו
לא להסתפק רק בביס פחדני מהיד, אלא ללכת על הכל
ארוחה עירומה
אני רק מתלבט קצת, מי מבין מנחי הטלביזיה הראשונים אצלנו , הייתי שמח לראות אוכלים אחד השני, בשידור חי
דליקטס, דליקטס...(:
מלכתא

ההלם לא נגמר בזה...

מלכתא • 21 בדצמ׳ 2011
היום דיברו על זה בתוכנית הערב של רפי רשף בערוץ 10.
המגזין "סאן" הבריטי דיווח שמדובר במתיחה ובפועל הם ניסו לעודד תרומת איברים, אבל מפיקי התוכנית מתעקשים שהם באמת אכלו אחד את בשרו של השני.

icon_rolleyes.gif
בזיון. והעצוב זה שהאנשים הולכים לבלוע את זה בשקיקה.