שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

פרופילים חדשים מבלבלים במיוחד

BelGoat​(שולט)
לפני 12 שנים • 9 בינו׳ 2012

פרופילים חדשים מבלבלים במיוחד

BelGoat​(שולט) • 9 בינו׳ 2012
לאחרונה יצא לי לראות לא מעט פרופילים חדשים
אנשים חדשים בקהילה
לרבות נשלטות צעירות (הכוונה לטווח הגילאים של בין 18 ל 28 לערך)

הבעיה שלי עם הפרופילים הללו שהם באים כמו כל פרופיל ומציגים שיש מישהו חדש בשכונה, שמת ללמוד ולהכיר ו"רק פניות מכובדות ומעוניינות יענו" או "אני אספר למי שמעוניין לשמוע/יעניין אותי",

וכמובן הכוללות פירוט מי יכול לפנות ואת מי הן הולכות לסנן.

ואז משום מה רשום למטה "לא לפנות! אני בקשר/עם מאסטר/תפוסה" וכו'.

רק אני מוצא שהפרופילים הללו ממש מוזרים?

יותר מזה נראה לי שהמשפט ספציפית שנמצא בחדשות הוא מעין חתימה קבועה שכל נשלטת חדשה שמה כדי שלא יטרידו אותה (הוא חוזר על עצמו ביותר מדי פרופילים בדיוק אחד לאחד).
הבעיה עם זה כמובן תהיה שהאנשים הטובים באמת יכבדו את מה שהיא רשמה ולא יפנו בעוד שהזבל שרוצים להמנע ממנו עדיין יפנה בלי שום בעיה.

מה אתם חושבים?
the rain song
the rain song • 9 בינו׳ 2012
אם אכן יתקיים "שהאנשים הטובים באמת יכבדו את מה שהיא רשמה ולא יפנו בעוד שהזבל שרוצים להמנע ממנו עדיין יפנה בלי שום בעיה" - הרי שהבעיה תהיה כולה שלה.
oron​(שולט)
oron​(שולט) • 9 בינו׳ 2012
ב-3 מילים..
זבובים נדבקים לחרא.
חלת דבש
חלת דבש • 9 בינו׳ 2012
בתור מישהי שנראה לי עונה יפה מאוד על כל מה שרשמת כאן, אתה חושב שלדברים האלה אין סיבה מוצדקת?

בתור התחלה, אני יכולה לומר שנק' ההתחלה שלי הייתה לא לרשום כלום בפרופיל ולאפשר לכולם לפנות, מתוך רצון להכיר את העולם הזה. קיבלתי פניות משולטים ושולטות, נשלטים ונשלטות, מתחלפים, טרנסים וכו'. ויעידו אנשים שאני מדברת ודיברתי איתם שבאמת דיברתי עם הרבה אנשים מהאתר.
בסופו של דבר מגיע השלב שבו נמאס שפונים אליי גברים נשואים, גברים בגיל של אבא שלי, ואחרי שדפקו לי ברז כי הייתי יותר גבוהה מהבחור, אז כן, נראה לי נחוץ לרשום פרטי סף בפרופיל שלי, שאנשים שלא נכללים בהם לא ייענו. אתה כנראה שוכח את כמות הפניות שבחורות באתר מקבלות. זכותה של כל אחת להגביל עם מי היא מוכנה לדבר, בדיוק כמו שזכותו של כל גבר לעשות זאת. ראיתי כאן מספיק פרופילים של גברים שאומרים שהם אוהבים נשים רזות/מלאות, שהם לא רוצים בחורה טיפשה, שאם בחורה כותבת "יעשה" במקום "אעשה" אז היא פסולה וכו' וכו'.
גם בין האנשים שנכללים ב"דרישות הסף" יש מספיק איכותיים ומספיק זבל, וכן, עדיין פונים אנשים שלא עונים עליהן ולא מכבדים.

לגבי ההערה השניה, יש בנות תפוסות שלא מפרסמות את זה מסיבות שלהן. יש בנות שרושמות את הדברים למטה בחדשות ולא רושמות עצמן כמשוייכות - כי זה באמת חדש, והן עדיין לא באמת משוייכות באופן רשמי, פשוט התחילו תהליך עם האדון החדש. בכלל אני מניחה שאם תבדוק אחת אחת לכל אחת תהיה סיבה למה היא רשמה זאת בחדשות ולא בשם. יש כאלו שלא רוצות לפסול פניה של אנשים מסויימים שיענו על חלק מהפרופיל שלהן (למשל, לצרף עוד מישהי/ו, סתם לדבר וכו') ולכן לא יכתבו שהן משוייכות בשם, אלא יכתבו למטה, כדי ליצור את הביטחון לפנות ואת העניין אצל אותם אנשים שאיתם הן כן היו מעוניינות ליצור קשר.
BelGoat​(שולט)
MiKaMiK כתב/ה:
בתור מישהי שנראה לי עונה יפה מאוד על כל מה שרשמת כאן, אתה חושב שלדברים האלה אין סיבה מוצדקת?

בתור התחלה, אני יכולה לומר שנק' ההתחלה שלי הייתה לא לרשום כלום בפרופיל ולאפשר לכולם לפנות, מתוך רצון להכיר את העולם הזה. קיבלתי פניות משולטים ושולטות, נשלטים ונשלטות, מתחלפים, טרנסים וכו'. ויעידו אנשים שאני מדברת ודיברתי איתם שבאמת דיברתי עם הרבה אנשים מהאתר.
בסופו של דבר מגיע השלב שבו נמאס שפונים אליי גברים נשואים, גברים בגיל של אבא שלי, ואחרי שדפקו לי ברז כי הייתי יותר גבוהה מהבחור, אז כן, נראה לי נחוץ לרשום פרטי סף בפרופיל שלי, שאנשים שלא נכללים בהם לא ייענו. אתה כנראה שוכח את כמות הפניות שבחורות באתר מקבלות. זכותה של כל אחת להגביל עם מי היא מוכנה לדבר, בדיוק כמו שזכותו של כל גבר לעשות זאת. ראיתי כאן מספיק פרופילים של גברים שאומרים שהם אוהבים נשים רזות/מלאות, שהם לא רוצים בחורה טיפשה, שאם בחורה כותבת "יעשה" במקום "אעשה" אז היא פסולה וכו' וכו'.
גם בין האנשים שנכללים ב"דרישות הסף" יש מספיק איכותיים ומספיק זבל, וכן, עדיין פונים אנשים שלא עונים עליהן ולא מכבדים.

לגבי ההערה השניה, יש בנות תפוסות שלא מפרסמות את זה מסיבות שלהן. יש בנות שרושמות את הדברים למטה בחדשות ולא רושמות עצמן כמשוייכות - כי זה באמת חדש, והן עדיין לא באמת משוייכות באופן רשמי, פשוט התחילו תהליך עם האדון החדש. בכלל אני מניחה שאם תבדוק אחת אחת לכל אחת תהיה סיבה למה היא רשמה זאת בחדשות ולא בשם. יש כאלו שלא רוצות לפסול פניה של אנשים מסויימים שיענו על חלק מהפרופיל שלהן (למשל, לצרף עוד מישהי/ו, סתם לדבר וכו') ולכן לא יכתבו שהן משוייכות בשם, אלא יכתבו למטה, כדי ליצור את הביטחון לפנות ואת העניין אצל אותם אנשים שאיתם הן כן היו מעוניינות ליצור קשר.

הבעיה לא עם ההגדרה של מי שיפנה
כן אני מקבל את העניין של להגביל אנשים בטווח גילאים מראה ועוד - הכל לגיטימי.
אבל להגיד: "הנה הקריטריונים של מה שאני מחפשת" ובאותה נשימה "אל תפנו אלי כי אני לא מחפשת" זה פשוט לא הגיוני בעליל.
וכן אני מודע לחלוטין לזה שכל בחורה נשלטת מקבלת מאות פניות ביום וזה קשה לסנן, אני בהחלט מסכים עם הצורך לסנן (למרות שבוא נודה בזה שנינו מסכימים כי הסינון לא יעזור לכמות ההודעות שמישהי תקבל)
A v​(שולט)

הכי אני אוהב..

A v​(שולט) • 9 בינו׳ 2012
את הניקים בני כמה שעות שכבר "משוייכים"

כבר מצאו את אהבת חייהם..

יש הרבה מוזרויות,אבל בסופו של דבר כל אחד עושה את החשבון שלו

למה הוא רוצה להציג לכלל,ומה לא.

בסופו של יום כל סיר ימצא את המכסה שלו.

ואם לא...אז יאמצו חתולים.
גולוסקלפר​(נשלט)

Re: פרופילים חדשים מבלבלים במיוחד

גולוסקלפר​(נשלט) • 9 בינו׳ 2012
BelGoat כתב/ה:

הבעיה עם זה כמובן תהיה שהאנשים הטובים באמת יכבדו את מה שהיא רשמה ולא יפנו בעוד שהזבל שרוצים להמנע ממנו עדיין יפנה בלי שום בעיה.

מה אתם חושבים?

אני חושב: למה אתה מתייחס לזה כבעיה? התייחס לזה כיתרון.
מי שכותבת "זה מה אני מחפשת" ובאותה נשימה "אל תיפנו כי אני לא מחפשת" בעצם מקלה עליך בכך שבמקום שתפנה אליה ואז תגלה שהיא אינה סובלת מעודף אינטליגנציה תוכל בנקל לזהות את הבעיה ולהמשיך הלאה. לא?

ומצד שני, יכול להיות שהיא פשוט שכחה לעדכן את הפרופיל... icon_smile.gif
A v​(שולט)

A v​(שולט) • 9 בינו׳ 2012
שפחון כתב/ה:
BelGoat כתב/ה:

מה אתם חושבים?

מי שכותבת "זה מה אני מחפשת" ובאותה נשימה "אל תיפנו כי אני לא מחפשת" בעצם מקלה עליך בכך שבמקום שתפנה אליה ואז תגלה שהיא אינה סובלת מעודף אינטליגנציה תוכל בנקל לזהות את הבעיה ולהמשיך הלאה. לא?

אוהב את קו המחשבה שלך.
NotHereNow

Re: הכי אני אוהב..

NotHereNow • 9 בינו׳ 2012
אדון וחבר כתב/ה:
את הניקים בני כמה שעות שכבר "משוייכים"

כבר מצאו את אהבת חייהם..

יש הרבה מוזרויות,אבל בסופו של דבר כל אחד עושה את החשבון שלו

למה הוא רוצה להציג לכלל,ומה לא.

בסופו של יום כל סיר ימצא את המכסה שלו.

ואם לא...אז יאמצו חתולים.

I'll take a cat anyday icon_smile.gif
BelGoat​(שולט)

שפחון כתב/ה:
BelGoat כתב/ה:

מה אתם חושבים?

אני מתייחס לפרופילים בני היומיים שמעולם לא עדכנו את הפרופיל שלהם