בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

חתולים הם ההוכחה שאין דבר כזה "שולטים"

המלכה הצוחקת
לפני 12 שנים • 9 בינו׳ 2012

חתולים הם ההוכחה שאין דבר כזה "שולטים"

המלכה הצוחקת • 9 בינו׳ 2012
כלב רואה שהאדם: דואג לו, מאכיל אותו, מרפא אותו, מפנק אותו וחושב: "האדם הוא אלוהים"
חתול רואה שהאדם דואג לו, מאכיל אותו, מפנק אותו וחושב: "אני בטח אלוהים"

כולם מכירים את הסיפור הזה נכון?
וכולם באתר מכירים אותו על בשרם, נכון? הרי אהבת החתולים פה זה משהו שאין לו אח ורע בכל קהילה אחרת (שבה בדר"כ לאוהבי הכלבים יש רוב מכריע)

אז אם ניקח את שני הנתונים הללו:
שחתול הוא אלוהים ושבן האדם נוצר לשרת אותו
שבקהילה הזו יש רוב מוחץ (אם לא מוחלט) של אוהבי/אוהבות חתולים

מכאן שבקהילה הזו יש רוב מוחלט של "משרתים ומשרתות"
ואין מה לעשות - אופי זה אופי - אי אפשר שיהיה לך חתול ושלא תהיה משרת שלו... למי שיש חתול יש לו אופי של משרת של יצור נעלה, אופי של מעניק, של מתמסר. לא כמו בעלי כלבים שלהם יש אופי שתלטן שחייב איזו חיה מתרפסת שתלקק לו את הנעליים ותביא לו כל מה שהוא זורק לה.

לפיכך קיומם של החתולנים הרבים כאן סותר את קיומם של "שולטים/שולטות" (מקסימום נתפשר על מתחלפים/מתחלפות - כי אופי אי אפשר להחליף אבל אפשר לשחק לפעמים גם בשליטה למרות שזה לא המהות שלנו... ולכן בפורום הזה)

מ.ש.ל
גולוסקלפר​(נשלט)
גולוסקלפר​(נשלט) • 9 בינו׳ 2012
ואולי הם פשוט מזדהים עם החתול?
אני דוקא נוטה להסכים יותר עם מי שכתבה בפרופיל שלה שעולם הבדס"מ בחזקת קבעון נרקסיסטי.

נ.ב. ואני מנבא שהתגובה שאחרי תתמוך בדבריי icon_wink.gif

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך שני ינו' 09, 2012 7:49 pm, סך-הכל נערך פעם אחת
פסיכו לוג​(שולט)
פסיכו לוג​(שולט) • 9 בינו׳ 2012
א. באמת? יש כאן הרבה אוהבי חתולים? בשורה נהדרת. בהרבה שלבים בחיים הייתי עם התחושה שנעים יותר להודות בכך שאתה הומוסקסואל (אני לא!) מאשר אוהב חתולים.

ב. נייס טראי. אחלה תאוריה, והיא מדעית כמו שמבנה המלקי מעיד על הדרה גזעית בחברה. אני אציע לך אפשרות נוספת לחשוב על אהבת חתולים: אכן, אפשר להתחבר אליהם דרך הרצון להתמסר ולקבל זין בפנים חזרה, אך אפשר להתחבר גם דרך הזדהות אישיותית איתם. דרך הערצת התכונות שלהם וקנאה בכך שלחתול זה מאוד פוליטיקלי קורקט מבחינה סוציאלית להתנהג כמו שהוא מתנהג, בזמן שממני כבן אנוש מצופה להיות נחמד כמו כלב. סעמק.
Tobias​(אחר)
Tobias​(אחר) • 9 בינו׳ 2012
החתולה שלי תהיה לחלוטין אבודה בלעדי.
בחלקים שהיא יודעת לדאוג לעצמה היא דואגת לעצמה,
בקטעים שהיא לא יודעת לדאוג לעצמה, אני דואג לה.
כמו שאם הייתה נולדת לי ילדה, הייתי עושה איתה.
ואני אוהב לדאוג לה, כי היא היצור הקיים היחיד שנמצא איתי כל הזמן, בטוב וברע,
והיא נותנת לי כמויות תשומת לב ואהבה ומסירות שהדעה הסטירואטיפית לגבי חתולים לא מסוגלת להבין(וגם אני הופתעתי מזה בתור מי שגידל רק כלבים במשך בערך 20 שנים)

אני גדול וחזק ובעל אגודלים מנוגדים שמאפשרים לי לעשות דברים כמו לפתוח ידיות של דלתות שהיא לא יכולה, והיא קטנה ורכה ופלומתית וחמה ומריחה טוב(ואלוהים יודע שבדירה של גבר רווק זה דבר נדיר וכמעט בלתי אפשרי) והיא אוהבת אותי ואני אוהב אותה.......זו סימביוזה, כמו הציפור הקטנה שנחה על הגב של ההיפופוטם(אני לא שמן!) והוא אי מוגן בשבילה, והיא מנקה אותו בתמורה, סימביוזה.

ואם את חושבת שלרדת שלוש פעמים ביום עם כלב לסיבוב קקי, ואז להרים את הגועל הזה ביד עם שקית, שלא נדבר על לסדר את כל מה שהוא שובר הורס חופר לועס ומסריח בבית זה לא התמסרות או שירות, אז.....
בלוסום​(לא בעסק)

בתור מישהי שאוהבת חתולים

בלוסום​(לא בעסק) • 9 בינו׳ 2012
ומגדלת רק אותם - אך משפחתי גידלה גם כלבים עם השנים -
יודעת לומר שחתולים לא לגמרי מובנים.
אני יודעת שאנשים נוטים לאהוב כלבים וכלבות בצורה די ברורה,
אך חתולים גם זקוקים לאותה מידה של
תשומת לב, אהבה, חום אנושיות, משמוע והשמת גבולות, וכל הדברים שגם הכלבים זקוקים להם.
החתולה שלי, אם לא תקבל ממני תשומת לב יומיומית - תמות.
ואני לא צוחקת. לא מרעב פיזי - אלא מרעב נפשי.
היא זקוקה לי ברמה הרגשית בצורה רבה מאוד.
אני יודעת שרבות מאדירים פה את הזן הכלבי, אך זה גורם לאנשים לא לראות
את הצד השני - אני חווה שאנשים פה פשוט סולדים מחתולים לרוב,
וזה פשוט חבל - זה פספוס של שני הצדדים.

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך שני ינו' 09, 2012 8:04 pm, סך-הכל נערך פעם אחת
שלגי
שלגי • 9 בינו׳ 2012
אתם שוב מזכירים לי את הבדיחה ההיא על מה זה לוגיקה.

מה יהיה?
יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}
שכנעת אותי. אין שולטים. אין בכלל דבר כזה, שולטים.
או שיש, אבל הם מגדלים כלבים + לא רשומים לאתר הזה.

*פורשת לפורום מקרמה* icon_arrow.gif
walking dead
walking dead • 9 בינו׳ 2012
מצטערת אבל אני פשוט לא מבינה מה הנקודה שלך. כשמגדלים תינוק, נראה לך שאת לא משועבדת לו? היצור הזה, כולו 3 קילו וקצת מסובב אותך על האצבע הקטנה שלו. הוא מונע ממך שינה, לא נותן לך להיות ספונטנית, ממלא אותך בביזאר קל וקשה גם אם לא ביקשת ואת נמסה מכל חיוך קטן שלו, מכל הברה או סימן לכך שיום אחד שק החיתולים הזה יהפוך ליצור אינטליגנטי. אז מה זה אומר, שכל מי שהורה לא יכול להיות שולט?
מUחדת

אם הבנתי נכון, אז המ.ש.ל הוא

מUחדת • 9 בינו׳ 2012
כלבים הם ההוכחה שאין דבר כזה "חתולים".

די מבריק.
שילוב של באדולינה, מי הזיז את הגבינה שלי, כך תרכוש ידידים והשפעה וספר הציטטות של חנוך לוין.

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך שני ינו' 09, 2012 9:31 pm, סך-הכל נערך פעם אחת
פסיכו מנייאק
פסיכו מנייאק • 9 בינו׳ 2012
אני בעד לגדל זונות ואז כל השאלות נפתרות.