לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

נשלטות נשואות

ניטפיקינג​(נשלטת){מאסטרמיינד}
לפני 12 שנים • 17 בינו׳ 2012

Re: מתי זה קרה?

crazyP כתב/ה:
אני רק תוהה מתי בגידה הפכה לדבר כל כך לגיטימי ומקובל, שממש מנהלים על כך דיונים ומפארים כל אחד ואחת בבגידותיו בבן הזוג שיושב ומחכה בבית בזמן שהם חוטפים/נותנים הצלפות במלונית זולה.

אל תשפטי אדם עד שתגיעי למקומו. ותתפלאי, זה יכול לקרות גם לך.
philia

philia • 17 בינו׳ 2012
crazyP כתב/ה:
אני רק תוהה מתי בגידה הפכה לדבר כל כך לגיטימי ומקובל, שממש מנהלים על כך דיונים ומפארים כל אחד ואחת בבגידותיו בבן הזוג שיושב ומחכה בבית בזמן שהם חוטפים/נותנים הצלפות במלונית זולה.

(אני לא מדברת על כאלו שהבעל/אישה יודעים שאתם כרגע מזיינים מישהו אחר, אלא על אלו שהבעל לא יבין את זה לעולם, האישה תסתכל עליהם עקום, הוא מאוד רוצה לקום וללכת אבל מה עם הילדים, לא טובה לה גם ככה איתו).

אני מודה ומתוודה!

עד היום אני לא יודעת להפוך חביתה.
ואני לא מזכירה אומלט בכלל.

[אין באמור לעיל להעיד על יכולותי המרשימות בבישול סלט ! ]
Dan_Kap​(שולט){f,yt,D,תכ}

Re: "שולט"# *חתול*

Dan_Kap​(שולט){f,yt,D,תכ} • 17 בינו׳ 2012
מUחדת כתב/ה:
free spirit כתב/ה:
מיו, היום למדתי שיש גרוע יותר. נשלטת נשואה עם ילד, דיי ג'וב ו*חתול*. הסיוט השחור של כל שולט.

נשלטת נשואה עם ילד, דיי ג'וב, חתול ו^מילת ביטחון^.

כנ"ל + גבולות + דיעות משלה על מה זה בדסמ אמיתי
icon_twisted.gif

וברצינות, אם לא מתאים לך, אתה לא חייב לשלוט בהן.
icon_twisted.gif
Lakshmi​(נשלטת)
לפני 12 שנים • 20 בינו׳ 2012
Lakshmi​(נשלטת) • 20 בינו׳ 2012
כל אדם שנכנס לקשר עם אדם בקשר זוגי כזה או אחר לא מכבד את עצמו לדעתי
up u rs​(אחרת)

up u rs​(אחרת) • 20 בינו׳ 2012
ניטפיקינג כתב/ה:
crazyP כתב/ה:

תתפלאי אבל למי שחי ביושר ועובד על התקשורת עם בן/בת הזוג ולא נותן ליצר ולתשוקה להוביל אותו, אלא פועל באופן מוסרי-או במילים אחרות- מי ששם את האנושיות ויושרה שלו לפני הצורךבסשן- זה לא יכול לקרות!
אין דבר כזה "יכול לקרות לך" כאנשים בוגרים אנחנו שולטים בחיים שלנו (כן,כן, גם נשלטות הם קודם כל בני אדם עם יכולת להחליט לאן הן לוקחות את חייהן. מופתעת?) . דברים לא "קורים" לנו אלא אנחנו "עושים" אותם.
שולץ s

Re: למה זה שונה

שולץ s • 20 בינו׳ 2012
סיגורני כתב/ה:
EPO כתב/ה:
מנשלטים נשואים?

או שולטים נשואים שהאשה שלהם "לא מבינה אותם" (וגם , כמובן, לא יודעת על ה"תחביב" של אביר נעוריה...אם כבר מדברים על שפל המדרגה.)

עוד פעם הגדרות מקבעות, מרדדות.
מה עם שולטים נשואים שבבית שפוטים של האישה (שפוטים זה גם הגדרה מעצבנת? "אוהבים" אם תרצו) ובחוץ "שולטי על"?
אני עם מיוחדת, אחרי מציצת על תשכח מהגדרות.
אם אני נשלטת אני מעדיפה רק רווקים, בני 31, עם עבר מפואר בשייטת, אבל אין כאלה. הרבה.
די להגדרות.
הלאה הכיבוש.
סוררת בשקט​(אחרת)

סוררת בשקט​(אחרת) • 20 בינו׳ 2012
סיגורני כתב/ה:

תתפלאי אבל למי שחי ביושר ועובד על התקשורת עם בן/בת הזוג ולא נותן ליצר ולתשוקה להוביל אותו, אלא פועל באופן מוסרי-או במילים אחרות- מי ששם את האנושיות ויושרה שלו לפני הצורךבסשן- זה לא יכול לקרות!
אין דבר כזה "יכול לקרות לך" כאנשים בוגרים אנחנו שולטים בחיים שלנו (כן,כן, גם נשלטות הם קודם כל בני אדם עם יכולת להחליט לאן הן לוקחות את חייהן. מופתעת?) . דברים לא "קורים" לנו אלא אנחנו "עושים" אותם.

ואולי תפסיקו להכליל ולשפוט? מי או מה נתן לכם את הזכות לשפוט אנשים אחרים שכל מה שאתם יודעים עליהם זה מצבם המשפחתי?
כי אם כולם יתחילו לעשות זאת, אז בטח יגידו שכל "השולטות" הן מכוערות ושמנות ש"גברים נורמלים" לא נמשכים אליהן ושאין להן שום שליטה על החיים מחוץ לבידיאסאם ולכן הן שולטות. זאת לא הסיבה לכך שהן רווקות/ גרושות/ אלמנות? אני אגב לא מאמינה בכך.
ואפשר להמשיך כך על כל "מגזר". אבל למה? לפגוע במישהו/ לשפוט מישהו (ונתעלם אפילו אם זה בצדק או לא) לא באמת ישפר לכם את ההרגשה, לא יוציא אתכם יותר צודקים/ טובים ובטח לא יותר נאורים. אנשים כמוני לא לטעמכם האישי? תתרחקו מאיתנו (חלילה תדבקו). מחפשים במי להילחם? לכו להילחם בגזענות בקרית- מלאכי. תסיימו שם, תגידו, כי לא חסרים דברים שבאמת שווה לבוז להם או להילחם בהם בעולם.
תנו לנו לבחור את דרכינו ולחיות אותה.

נ.ב. האירוניה הכי גדולה בכך ש"הלוחמים הכי גדולים", אלה המתחילים כל מריבה, הם אלה שניסו את מזלם עם חלקינו ונכשלו.
up u rs​(אחרת)

לא מבינה מה לא מצא חן העינייך בתגובתי

up u rs​(אחרת) • 20 בינו׳ 2012
את מתנגדת לאמירה שגם נשלטות הן קודם כל בני אדם עם אחריות לחייהן?
ניטפיקינג​(נשלטת){מאסטרמיינד}

סיגורני כתב/ה:
ניטפיקינג כתב/ה:
crazyP כתב/ה:

באמת? נשלטות הן בני אדם? למה אף אחד לא גילה לי. טוב שכתבתי וטוב שענית, אני מרגישה שהחיים שלי מתחלקים לשניים - עד שקראתי את ההודעה שלך, ואחרי.
ובינינו - שום דבר לא "קורה" לך? הכל כל כך מתוכנן מראש? נשמע כמו חיים מסודרים להפליא, מלאי התרגשות וקסם.