לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

נשלטות נשואות

גבר כנעני
לפני 12 שנים • 14 בפבר׳ 2012
גבר כנעני • 14 בפבר׳ 2012
icon_smile.gif
Mary Jane
לפני 12 שנים • 14 בפבר׳ 2012
Mary Jane • 14 בפבר׳ 2012
סיגורני כתב/ה:
[

הרעננות המחודשת מגיעה מעצם החופשה מהשגרה ומהיום יום עם בן הזוג. קצת געגועים זה תבלין נהדר לכל זוג. באופן כללי-מומלץ "להתאוורר לבד" מידי פעם. אבל למה צריך לתלות את זה בקשר גופני נוסף עם עוד אדם? אנחנו עד כדי כך קטנים ותלותיים שלא מסוגלים להעביר חופשה לבד בלי חיזוקים ממאהב/ת?האם סקסיות זה לא משהוא שבא מבפנים ? הרעיון בלקחת חופשה לבד הוא...מממ... להיות לבד!

לשאלותייך תשובה פשוטה- כי זה כיף בל יתואר. לא עניין של חיזוקים, אלא של עונג טהור.
חבל שאצלנו לא קיימת תרבות 'בית הבראה' פעם בשנה icon_smile.gif
האדם הכותב
לפני 12 שנים • 15 בפבר׳ 2012

וואו

האדם הכותב • 15 בפבר׳ 2012
כמה שיפוטיות וצדקנות. כמעט חטפתי מנת יתר. אגב, יש משהו מוזר בצורך להוסיף את המילה "אמיתי" לתיאור שולט/ת או נשלט/ת. לכל אדם יש אמת סובייקטיבית. יכול להיות שהשליטה שלי נראית מזויפת ולא רלוונטית למישהו אחר, אבל היי, למי אכפת?
גבר כנעני
לפני 12 שנים • 22 בפבר׳ 2012

Re: וואו

גבר כנעני • 22 בפבר׳ 2012
אדון חנון כתב/ה:
כמה שיפוטיות וצדקנות. כמעט חטפתי מנת יתר. אגב, יש משהו מוזר בצורך להוסיף את המילה "אמיתי" לתיאור שולט/ת או נשלט/ת. לכל אדם יש אמת סובייקטיבית. יכול להיות שהשליטה שלי נראית מזויפת ולא רלוונטית למישהו אחר, אבל היי, למי אכפת?

יש משהו מוזר בצורך להוסיף את המילה "חנון" לתיאור שולט\ת.
dahanc​(שולט)
לפני 12 שנים • 26 בפבר׳ 2012
dahanc​(שולט) • 26 בפבר׳ 2012
תחרה שחורה כתב/ה:
מה גיבובי השטויות כאן?
עניו נשואה או נשוי בעל חשיבות רק לפנויים/יות המחפשים זוגיות קבועה לטווח ארוך.
לא מעטים מגלים נטיות לשלוט או להישלט רק אחרי שהם כבר נשואים ומה לעשות אם לבני/בנות
זוגם/ן אין ולו שמץ ענין בנושא, כפי שלרוב קורה? לכן מחפשים ומוצאים פרטנרים מחוץ למסגרת.
המגבלה העיקרית של נשואים/ות היא הזמינות, בימי חול וכמובן בסופי שבוע. מגבלה אחרת
נוגעת לאפשרויות מיקום למפגשים.
מעבר לזה אין מקום לפסול שולט/ת או נשלט/ת נשואים. הם לא פחות מתמסרים, יותר אמינים
ולא ממהרים לדלג מפרח לפרח כמו הפרפרים הפנויים.

יקירי , התמצית הכי נכונה שאפשר !....הרשה לי רק להוסיף כאחד שנשוי ,שהניסיון והוותק

שלנו מוכיח לא אחת שאנו יודעים "להחזיק " מערכת יחסים לטווח ארוך !!!
גולוסקלפר​(נשלט)
לפני 12 שנים • 26 בפבר׳ 2012
גולוסקלפר​(נשלט) • 26 בפבר׳ 2012
dahanc כתב/ה:

....הרשה לי רק להוסיף כאחד שנשוי ,שהניסיון והוותק

אינני מכיר ולא יודע אם זוגתך החוקית בסוד העניין או לא, אם כן אשריכם.

אך אם לא:
האם היכולת "להחזיק" מערכת יחסים לטווך ארוך, תוך שימוש ברמייה ובבגידה, נתפסת כמעלה בעינייך?
אדון מכניע ובועל
לפני 12 שנים • 27 בפבר׳ 2012

מיקומו של הדום בחייה של הסאבית הנשואה

אדון מכניע ובועל • 27 בפבר׳ 2012
התיזה המובאת כאקסיומה "לדיון" הרה הגורל הזה, שווה כמובן כקליפת השום. הבדס"מ איננו רלוונטי כאן בדיוק כמו סתם לרומן וואנילי של אישה נשואה. מה שבאמת מיוחד ברומן בדסמי מחוץ לנישואין הוא העבודה הטרחנית בסימו של כל סשן לבדוק אם נותרו סימנים מחשידים על גופה של הסאבית הנשואה לפני שהיא חוזרת לבעלה הסמרטוט החוקי ונוטשת את דום-הסחבה שלה עד שבוע הבא ( שדרך אגב, גם הוא גבר סמרטוט נשוי שמהלך מתחת לשולחן הסלון בבית החוקי שלו )
philia
לפני 12 שנים • 27 בפבר׳ 2012
philia • 27 בפבר׳ 2012
dahanc כתב/ה:
תחרה שחורה כתב/ה:
מה גיבובי השטויות כאן?
לא מעטים מגלים נטיות לשלוט או להישלט רק אחרי שהם כבר נשואים ומה לעשות אם לבני/בנות
זוגם/ן אין ולו שמץ ענין בנושא, כפי שלרוב קורה? לכן מחפשים ומוצאים פרטנרים מחוץ למסגרת.
מעבר לזה אין מקום לפסול שולט/ת או נשלט/ת נשואים. הם לא פחות מתמסרים, יותר אמינים

יקירי , התמצית הכי נכונה שאפשר !....הרשה לי רק להוסיף כאחד שנשוי ,שהניסיון והוותק

אני מחזיקה חתולים. ו//או אולי הם בכלל אוחזים בי.
לתת לעצמי מייד דרגת דום של קדושה?

[ זה מופנה כמובן לאוחז בחוקית ובחוקת הבדס"מ . . .]

ברכות ואהבה icon_smile.gif
גבר כנעני
לפני 12 שנים • 28 במרץ 2012
גבר כנעני • 28 במרץ 2012
dahanc כתב/ה:
תחרה שחורה כתב/ה:
מה גיבובי השטויות כאן?

הבוגדים והשקרנים תמיד יבנו לעצמם תילי תילים של תירוצים לטשטש את הריקבון המוסרי שלהם..אינך יכול להקרא "שולט" אם אין לך עמוד שידרה ערכי.