לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

בחורה אחת נפטרה, בחורה שניה נשארה בתרדמת. תאונת בדסמ

nomorenomore
לפני 12 שנים • 29 בינו׳ 2012

Re: לשחרר מהר איננו תמיד הפיתרון

nomorenomore • 29 בינו׳ 2012
Sir Demi כתב/ה:
Dan_Kap כתב/ה:
כמה עובדות שרצוי לדעת:

icon_idea.gif מדובר בראיון שהוא חלק ממסע יחסי הציבור של הנאשם במקרה.

:icon_idea.gif שחרור מהיר איננו בהכרח הפיתרון הנכון למצב של התעלפות בקשירות מהסוג שבהן מדובר בסיפור המקרה - Suspension.
מיד לאחר חיתוך של חבל עלול לנחות שק תפוחי אדמה אנושי מהגבוה שאליו הונף אל הרצפה.
הנזק יכול לנוע בתחום שבין מכות יבשות לבין פגיעות קשות לפעמים יותר מאלו שבאים למנוע ע"י החיתוך.

מומלץ יותר לבצע התרה מסודרת של החבלים שאותם טורחים לסדר ולהפריד בדיוק כדי לבצע שחרור מבוקר.
במהלך ההתרה יש לוודא שחרור מבוקר של החבל וא/או תמיכה בנקשר/ת עד להגעה בטוחה שלהם לרצפה.
מומלץ גם לזכור שאין הרבה תועלת באמצעי חיתוך כמו הסכין שבסיפור של הבחור מאיטליה, אם הוא נמצא בתיק שלך במהלך הקשירה.
עדיף להשתמש באמצעי חיתוך שמקטין את הסיכון לפציעה במהלך החיתוך כמו וו חילוץ או מספרי חובשים, שנמצא בנרתיק על החגורה של הקושר/ת. כך יש פחות סיכון שהקושר/ת צריך לבחור בין להיות לצד הנקשר/ת ולסייע להם לבין למצוא את התיק, למצוא בתוכו את הסכין ולהשתמש בהם.

בקרבינות לשחרור מהיר לעומת זאת לא מומלץ להשתמש - רובן באות מהתחום של רכיבה על סוסים ואינן עוברות תהליכי בקרת איכות שקרבינרים לטיפוס הרים עוברים.
בנוסף, השחרור המהיר שלהן עלול להיות מופעל בטעות ולגרום לנזק עקב נפילה מגובה.

תיאור של וו חילוץ - https://www.youtube.com/watch?v=JWlbL-C-Lgg
הדגמה של וו חילוץ חותך דרך כל דבר ע"י היצרן Benchmade (דגם מעט שונה, אותה יכולת חיתוך) - https://www.youtube.com/watch?v=dkVqlSf_mbQ

המידות הקטנות של וו החילוץ והנרתיק שלו מאפשרות לו להיות על החגורה או על החזה של הקושר/ת ולכן נגישים בכל זמן שהוא.

אפשר בבקשה רפרנס למה שאתה מציג כעובדה חד משמעית שמדובר בראיון שהוא חלק ממסע יחסי הציבור של הנאשם ?

דבר שני, לפחות במה שאני קראתי (תרגום לאנגלית ממישהו שהקשיב לראיון באיטלקית) נאמר במפורש שלא היה סספנשן, האם יש לך רפרס למקור שמוכיח שבזה היה מדובר? או שסתם הגעת לסספנשן במקרה?

לגבי שחרור מהיר, אני לא יודע מה אתה מתאר כמו גם לגבי הקרבינות אבל בנושא הזה אני קצת מבין, אז הנה מה שלי יש להגיד בעניין, בבקשה קרא בעיון:
יש להשתמש תמיד בקרבינות עם תו תקן המיועדות לטיפוס הרים או לסנפלינג.
יש סוגים שונים של קרבינות, בחלקן יש וו המונע שחרור מקרי של החבל, בחלקן אין וו מה שמאפשר שחרור מהיר, ויש גם קרבינות ננעלות.
אני באופן אישי משתמש בקרבינה אחת ננעלת, היא הקרבינה הראשית שאותה לא אוכל לפתוח באופן שרירותי. חוץ ממנה כל שאר הקרבינות מאפשרות שחרור מהיר ללא וו.
אל הקרבינה הננעלת הראשית מחוברת קרבינה המאפשרת שחרור מהיר ואליה מחובר המיתר הראשי, יהיה זה רתמת חזה עם או בלי TK למשל.
אל הקרבינה המשנית הראשונה תחובר קרבינה משנית שניה ואליה תחובר למשל רגל אחת, ולקרבינה זאת תחובר קרבינה נוספת אליה תחובר הרגל השניה, וכך הלאה.
שים לב שאדם שכולנו יכולים ללמוד ממנו בשם אריסו גו, ועוד אחד בשם סטיב אוזדה, שניהם משתמשים בדיוק באותה השיטה ומדוע? כי אז ניתן לשחרר מהר מאוד רגל אחת ולהניח אותה בזהירות על הרצפה, אז רגל שניה, ואז חזה. זה מהיר יותר מלחתוך חבל ומאוד בטיחותי. כל זה תקף כל זמן שהנקשרת בהכרה! לכן תמיד בסספנשן צריך להיות לפחות אדם נוסף אחד בחדר על מנת לעזור ולסייע במקרה שהיא איננה בהכרה. שחרור מהיר בעזרת קרבינות הוא תמיד מהיר יותר משחרור חבלים תוך כדי פרימת הקשר או שימוש בסכין או מספרי חובשים.
סכין איננה מומלצת לחלוטין מכיוון שממנה נפצעים באופן שרירותי, והיא תעבוד רק על חבלים מתוחים. לא ניתן לשחרר בעזרתה חבלים על גוף הנקשר.
אגב, ראיתי את הקישור ששמת על וו חילוץ חותך. נוכחתי בקטיעה חלקית של אצבע בדיוק מכזה מכשיר. לא להשתמש בהם, רק במספרי חובשים הנמצאים בתוך נרתיק שיגן מפני פציעה.

ואם יורשה לי בבקשה עוד שאלה: כמה פעמים עשית סספנשן ובאיזה צורות? כמה נסיון יש לך בזה?

בחוסר זהירות, אפשר לקטוע אצבע עם מספרי חובשים ללא בעיה.
A v​(שולט)

A v​(שולט) • 29 בינו׳ 2012
Dan_Kap כתב/ה:
כמה עובדות שרצוי לדעת:

icon_idea.gif מדובר בראיון שהוא חלק ממסע יחסי הציבור של הנאשם במקרה.

icon_idea.gif כשמתכננים קשירה של אדם, רצוי גם להיות מוכנים למקרה חירום שבו יהיה צורך לשחרר אותו/ה.
זה דורש תכנון מראש, כולל הצטיידות באמצעים לחיתוך בטוח של חבלים.
אירועים כמו התעלפות, שריפה בבית או התקף חרדה דורשים מהקושר/ת ומהנקשר/ת מידה מסוימת של תכנון מראש.

icon_idea.gif שחרור מהיר איננו בהכרח הפיתרון הנכון למצב של התעלפות בקשירות מהסוג שבהן מדובר בסיפור המקרה - Suspension.
מיד לאחר חיתוך של חבל עלול לנחות שק תפוחי אדמה אנושי מהגבוה שאליו הונף אל הרצפה.
הנזק יכול לנוע בתחום שבין מכות יבשות לבין פגיעות קשות לפעמים יותר מאלו שבאים למנוע ע"י החיתוך.

מומלץ יותר לבצע התרה מסודרת של החבלים שאותם טורחים לסדר ולהפריד בדיוק כדי לבצע שחרור מבוקר.
במהלך ההתרה יש לוודא שחרור מבוקר של החבל וא/או תמיכה בנקשר/ת עד להגעה בטוחה שלהם לרצפה.
מומלץ גם לזכור שאין הרבה תועלת באמצעי חיתוך כמו הסכין שבסיפור של הבחור מאיטליה, אם הוא נמצא בתיק שלך במהלך הקשירה.
עדיף להשתמש באמצעי חיתוך שמקטין את הסיכון לפציעה במהלך החיתוך כמו וו חילוץ או מספרי חובשים, שנמצא בנרתיק על החגורה של הקושר/ת. כך יש פחות סיכון שהקושר/ת צריך לבחור בין להיות לצד הנקשר/ת ולסייע להם לבין למצוא את התיק, למצוא בתוכו את הסכין ולהשתמש בהם.

בקרבינות לשחרור מהיר לעומת זאת לא מומלץ להשתמש - רובן באות מהתחום של רכיבה על סוסים ואינן עוברות תהליכי בקרת איכות שקרבינרים לטיפוס הרים עוברים.
בנוסף, השחרור המהיר שלהן עלול להיות מופעל בטעות ולגרום לנזק עקב נפילה מגובה.

תיאור של וו חילוץ - https://www.youtube.com/watch?v=JWlbL-C-Lgg
הדגמה של וו חילוץ חותך דרך כל דבר ע"י היצרן Benchmade (דגם מעט שונה, אותה יכולת חיתוך) - https://www.youtube.com/watch?v=dkVqlSf_mbQ

המידות הקטנות של וו החילוץ והנרתיק שלו מאפשרות לו להיות על החגורה או על החזה של הקושר/ת ולכן נגישים בכל זמן שהוא.

רוב מה שכתבת בא מעדות שמיעה של שמיעה של שמיעה בשפה זרה...שרק מגדילה את

הפער..."מגדל בבל" של מילים שלא בטוח שנאמנות או או מייצגות את המקור.

ככה שלרוב אין בכלל מה להתייחס.

בזהירות מירבית מהדברים נראה שחוסר יידע הוא המרכיב העיקרי. בערוץ 8 יש תוכנית שרצה על תאונות בבדסם וממנה אפשר ללמוד המון.!

לא יודע מאיפה ההכללה הכללית שלך לגבי קרבינות שמשתמשים בהן,אני אישית משתמש בכאלה

שעומדות ב25KN בעלות תקן אני משתמש מידי יום בכאלה על מנת לאבטח את עצמי בגובה.

מה שכן אנחנו חיים בעולם מודרני ויש הרבה אמצעים לבטח את עצמינו אם על ידי שימוש בגלגלת עם גו'מר וחס וחלילה במקרה של סכנה בשנייה מורידים את האדם לגובה מטר או לרצפה לטיפול יעיל.

ועוד דבר מאוד חשוב.שיחרור לפי כל הכללים חשוב מאוד.!!!!! לשיחרור מהיר יש ערך מאוד גדול.

בכל קורס חילוץ מסבירים זאת ומלמדים את העניין.
נילי ונילי

נילי ונילי • 29 בינו׳ 2012
Sir Demi כתב/ה:
ואם יורשה לי בבקשה עוד שאלה: כמה פעמים עשית סספנשן ובאיזה צורות? כמה נסיון יש לך בזה?

eat.gif
kakleta​(לא בעסק)
kakleta​(לא בעסק) • 29 בינו׳ 2012
דיונים על המקרה בפייט לייף

https://fetlife.com/groups/195/group_posts/2121826

תיאור המקרה למי שלא מחובר לאתר (לא אתרגם, בונה על אינטלגנציה של כולנו):

It was said that the girls were not suspended, they were however tied together and that there were some ropes running horizontally to support them, these are the ropes that apparently ended up around their necks once one girl passed out, collapsing and sliding down on to the rope changing all the dynamics and tensions placed on the ropes.

One thing that emerged from the discussions was that the girl that passed out first, weighed 120 kilos, if one can imagine what it means to hold 120 kilos of dead weight whilst supporting another person, it is practically impossible.

It seems that he then panicked and had to leave them hanging to go and look for a knife to cut them loose, once he did so he had to revive them , one he managed to revive after a while, probably by the time he got to the second girl it was all too late .... he did immediately call for the ambulance.

לדעתי, המקרה העצוב הזה מלמד שאסור לגשת לקשירות ללא ידע רחב ותכנון מדוייק.

בהצלחה לכולנו.
הקושר מבוסטון{ציצ מציצ}
לפני 12 שנים • 31 בינו׳ 2012

אגיב פה לחברים ולא ישירות לדמי

הבחור משחק אותה מבין גדול בעולם החבלים, בפועל הוא מתלהב שמצטט ממקורות ואתרים עם שינויים בשפה שלו.

הבחור דואג לאצבע שלא תפצע לתולה ולא לסיכון חיי הבחורה... שמתם לב בתגובתו לדן ?, הזוי שלעצמו ומראה כמה הבחור עסוק בעצמו באגו מאניה .

הבחור מספר סיפורים מוצלח, תמיד על תאונות ופגיעות של אחרים, רק לעבור בבלוג שלו ולראות כמה תאונות הוא ראה שנגרמו מול עיניו כשאחרים ביצעו ועל חוסר אחריותם... האם הוא חקיין מוצלח?. לידיעתך דמי, אדם שרואה אחרים מסכנים חיי אדם חובתו להתערב ולהפסיק זאת !!! אחרת הוא שותף לפשע ולדבר עברה.

הבחור משחק אותה מומחה על שרק הוא מסוגל לעשות ואחרים שיזהרו ולא יבצעו !!! דבר שביהירותו יגרום לאחרים לבצע את הדברים ולסכן חיים, נו אם דמי יכול גם הם יכולים.

במקום להוקיע אותו על התנהגותו חסרת האחריות, על זה שהוא מאשים נשלטת או משועבדת במעשים ובחוסר אחריותו, מפיל עליה את האשמה שסיכן אותה וזאת בשיחות וחפירות בצאט ופה.

אתם פשוט מתעלמים כבנות יענה. אין בשום אופן רשות לאף אדם לסכן בריאות וחיים של נשלטת ו/או משועבדת עם חבלים.

מה הוא מצדיק שמחר מישהי תמות או תהפוך לנכה ואז יגידו אמרנו שזה מסוכן, כתבנו שזה מסוכן, היא ידעה מראש שזה מסוכן, אנחנו שיא התמימות בסה"כ קשרנו ותלינו, האם זה הכנה למעשים נוספים מסוכנים ואליבי ?

יש להוקיע את הבחור שסיכן בפומבי את בריאותה וחיה של הבחורה ועוד הגדיל עוז וכתב שאסור לעשות את זה, זה מסוכן רק הוא מסוגל לזה.

בגלל אנשים יהירים שכמותו וכמו "חבריו" שאותם מביא בתמונות וציטוטים נגרמות תאונות כה קשות.

דמי אתה לא פחות מסוכן מאותו בחור, אתה יותר מסוכן ממנו כי אתה משתמש בזה להראות שאתה מנוסה, מומחה, ידען בפועל אתה בובה של ציטוטים ויהירות עם אגו בשמים.

אתה רוצה להרוג, תהרוג אבל את תלמד אחרים איך הורגים, הבנת ... !!!

לסיום אחרי הויכוח בפרהסיה, בפרטי שלך, בצאט שברובו זה ויכוח בינך לבין עצמך אני לא אומר, אני קובע חד משמעית שאתה מסוכן לאנשים פה ולנשים.

כולי תקווה שאני טועה ולא תגרום נזק למישהי ואל דאגה גם אני שמרתי את כל התכתובות שלך פה' הבלוג שלך, התמונות שהתגאת בהם. אתה מוזמן לתבוע אותי על כך שאני מצהיר, טוען וזועק שאתה אדם מסוכן לחברי הכלוב ובטח ובטח לנשים שבו שמסכימות שתתאמן עליהן ותסכן את חייהן ובריאותן.[B]
FOR GOOD
FOR GOOD • 31 בינו׳ 2012
וולה, איזה קאט פייט הולך פה...

ישנן גם תאונות שמעלות חיוך על השפתיים

למשל - ידועה היטב התאונה של שר בממשלת בריטניה ( אף הוא בעל תואר סיר, כמדומני ), שחנק את עצמו למוות במהלך סשן-אוננות בעזרת שקית ניילון, תוך כדי נסיונו להגיע לאורגזמה שמיימית.
לשמיים הוא בטוח הגיע...
כנ"ל ידועה היטב התאונה המשעשעת שארעה בארצנו ארץ הקודש לשר אחד ( שלא נציין פה את שמו מחמת חוקי האתר ), וראש עיריית (לא חשוב ) לשעבר, אשר המלכה-בתשלום "שכחה" אותו בכוונת-מכוון אזוק לכיור, עירום כביום היוולדו, בחדר במלון. אוי לבושה...
סה-לה-וי
Mooooon
Mooooon • 31 בינו׳ 2012
kakleta כתב/ה:

One thing that emerged from the discussions was that the girl that passed out first, weighed 120 kilos, if one can imagine what it means to hold 120 kilos of dead weight whilst supporting another person, it is practically impossible.

תכלס הן מתו מעודף משקל.
FOR GOOD
FOR GOOD • 31 בינו׳ 2012
Mooooon כתב/ה:
kakleta כתב/ה:

תכלס הן מתו מעודף משקל.

אולי צריך ליצור מונח חדש לתאור האקט - "סספנ-שמיינה"

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך שלישי ינו' 31, 2012 6:31 pm, סך-הכל נערך פעם אחת
FOR GOOD
FOR GOOD • 31 בינו׳ 2012
...