לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

בחורה אחת נפטרה, בחורה שניה נשארה בתרדמת. תאונת בדסמ

nomorenomore
לפני 12 שנים • 31 בינו׳ 2012
nomorenomore • 31 בינו׳ 2012
אחחחחחח האגו הכלובי.

אין לי מספיק פופקורן. eat.gif eat.gif eat.gif eat.gif eat.gif eat.gif eat.gif eat.gif eat.gif
A v​(שולט)

Re: אגיב פה לחברים ולא ישירות לדמי

A v​(שולט) • 31 בינו׳ 2012
הקושר מבוסטון כתב/ה:
הבחור משחק אותה מבין גדול בעולם החבלים, בפועל הוא מתלהב שמצטט ממקורות ואתרים עם שינויים בשפה שלו.

הבחור דואג לאצבע שלא תפצע לתולה ולא לסיכון חיי הבחורה... שמתם לב בתגובתו לדן ?, הזוי שלעצמו ומראה כמה הבחור עסוק בעצמו באגו מאניה .

הבחור מספר סיפורים מוצלח, תמיד על תאונות ופגיעות של אחרים, רק לעבור בבלוג שלו ולראות כמה תאונות הוא ראה שנגרמו מול עיניו כשאחרים ביצעו ועל חוסר אחריותם... האם הוא חקיין מוצלח?. לידיעתך דמי, אדם שרואה אחרים מסכנים חיי אדם חובתו להתערב ולהפסיק זאת !!! אחרת הוא שותף לפשע ולדבר עברה.

הבחור משחק אותה מומחה על שרק הוא מסוגל לעשות ואחרים שיזהרו ולא יבצעו !!! דבר שביהירותו יגרום לאחרים לבצע את הדברים ולסכן חיים, נו אם דמי יכול גם הם יכולים.

במקום להוקיע אותו על התנהגותו חסרת האחריות, על זה שהוא מאשים נשלטת או משועבדת במעשים ובחוסר אחריותו, מפיל עליה את האשמה שסיכן אותה וזאת בשיחות וחפירות בצאט ופה.

אתם פשוט מתעלמים כבנות יענה. אין בשום אופן רשות לאף אדם לסכן בריאות וחיים של נשלטת ו/או משועבדת עם חבלים.

מה הוא מצדיק שמחר מישהי תמות או תהפוך לנכה ואז יגידו אמרנו שזה מסוכן, כתבנו שזה מסוכן, היא ידעה מראש שזה מסוכן, אנחנו שיא התמימות בסה"כ קשרנו ותלינו, האם זה הכנה למעשים נוספים מסוכנים ואליבי ?

יש להוקיע את הבחור שסיכן בפומבי את בריאותה וחיה של הבחורה ועוד הגדיל עוז וכתב שאסור לעשות את זה, זה מסוכן רק הוא מסוגל לזה.

בגלל אנשים יהירים שכמותו וכמו "חבריו" שאותם מביא בתמונות וציטוטים נגרמות תאונות כה קשות.

דמי אתה לא פחות מסוכן מאותו בחור, אתה יותר מסוכן ממנו כי אתה משתמש בזה להראות שאתה מנוסה, מומחה, ידען בפועל אתה בובה של ציטוטים ויהירות עם אגו בשמים.

אתה רוצה להרוג, תהרוג אבל את תלמד אחרים איך הורגים, הבנת ... !!!

לסיום אחרי הויכוח בפרהסיה, בפרטי שלך, בצאט שברובו זה ויכוח בינך לבין עצמך אני לא אומר, אני קובע חד משמעית שאתה מסוכן לאנשים פה ולנשים.

כולי תקווה שאני טועה ולא תגרום נזק למישהי ואל דאגה גם אני שמרתי את כל התכתובות שלך פה' הבלוג שלך, התמונות שהתגאת בהם. אתה מוזמן לתבוע אותי על כך שאני מצהיר, טוען וזועק שאתה אדם מסוכן לחברי הכלוב ובטח ובטח לנשים שבו שמסכימות שתתאמן עליהן ותסכן את חייהן ובריאותן.[B]

תכלס קושר,ראיתי אותך בפעולה.

ואני בכוונה לא מתייחס למה שכתבת כי אם אצדיק אותך זה ייראה אישי מכל מיני סיבות...

אבל אישית אני מזהה רעב אצל הרבה ללמוד.למה שלא תארגן או נארגן משהו שאנשים יילמדו קשירות בטוחות ועוד..

תבוא תדגים תראה אני בטוח שזה יהיה מוצלח.

הרבה אוהבים חבלים ולפעמים מחוסר יידע לא עושים נכון..פה תוכל ללמד להשאיר חותם.
A v​(שולט)

טעות טועים טעיתי

A v​(שולט) • 31 בינו׳ 2012
אדון וחבר כתב/ה:
הקושר מבוסטון כתב/ה:
הבחור משחק אותה מבין גדול בעולם החבלים, בפועל הוא מתלהב שמצטט ממקורות ואתרים עם שינויים בשפה שלו.

הבחור דואג לאצבע שלא תפצע לתולה ולא לסיכון חיי הבחורה... שמתם לב בתגובתו לדן ?, הזוי שלעצמו ומראה כמה הבחור עסוק בעצמו באגו מאניה .

הבחור מספר סיפורים מוצלח, תמיד על תאונות ופגיעות של אחרים, רק לעבור בבלוג שלו ולראות כמה תאונות הוא ראה שנגרמו מול עיניו כשאחרים ביצעו ועל חוסר אחריותם... האם הוא חקיין מוצלח?. לידיעתך דמי, אדם שרואה אחרים מסכנים חיי אדם חובתו להתערב ולהפסיק זאת !!! אחרת הוא שותף לפשע ולדבר עברה.

הבחור משחק אותה מומחה על שרק הוא מסוגל לעשות ואחרים שיזהרו ולא יבצעו !!! דבר שביהירותו יגרום לאחרים לבצע את הדברים ולסכן חיים, נו אם דמי יכול גם הם יכולים.

במקום להוקיע אותו על התנהגותו חסרת האחריות, על זה שהוא מאשים נשלטת או משועבדת במעשים ובחוסר אחריותו, מפיל עליה את האשמה שסיכן אותה וזאת בשיחות וחפירות בצאט ופה.

אתם פשוט מתעלמים כבנות יענה. אין בשום אופן רשות לאף אדם לסכן בריאות וחיים של נשלטת ו/או משועבדת עם חבלים.

מה הוא מצדיק שמחר מישהי תמות או תהפוך לנכה ואז יגידו אמרנו שזה מסוכן, כתבנו שזה מסוכן, היא ידעה מראש שזה מסוכן, אנחנו שיא התמימות בסה"כ קשרנו ותלינו, האם זה הכנה למעשים נוספים מסוכנים ואליבי ?

יש להוקיע את הבחור שסיכן בפומבי את בריאותה וחיה של הבחורה ועוד הגדיל עוז וכתב שאסור לעשות את זה, זה מסוכן רק הוא מסוגל לזה.

בגלל אנשים יהירים שכמותו וכמו "חבריו" שאותם מביא בתמונות וציטוטים נגרמות תאונות כה קשות.

דמי אתה לא פחות מסוכן מאותו בחור, אתה יותר מסוכן ממנו כי אתה משתמש בזה להראות שאתה מנוסה, מומחה, ידען בפועל אתה בובה של ציטוטים ויהירות עם אגו בשמים.

אתה רוצה להרוג, תהרוג אבל את תלמד אחרים איך הורגים, הבנת ... !!!

לסיום אחרי הויכוח בפרהסיה, בפרטי שלך, בצאט שברובו זה ויכוח בינך לבין עצמך אני לא אומר, אני קובע חד משמעית שאתה מסוכן לאנשים פה ולנשים.

כולי תקווה שאני טועה ולא תגרום נזק למישהי ואל דאגה גם אני שמרתי את כל התכתובות שלך פה' הבלוג שלך, התמונות שהתגאת בהם. אתה מוזמן לתבוע אותי על כך שאני מצהיר, טוען וזועק שאתה אדם מסוכן לחברי הכלוב ובטח ובטח לנשים שבו שמסכימות שתתאמן עליהן ותסכן את חייהן ובריאותן.[B]

תכלס קושר,ראיתי אותך בפעולה.

ואני בכוונה לא מתייחס למה שכתבת כי אם אצדיק אותך זה ייראה אישי מכל מיני סיבות...

אבל אישית אני מזהה רעב אצל הרבה ללמוד.למה שלא תארגן או נארגן משהו שאנשים יילמדו קשירות בטוחות ועוד..

תבוא תדגים תראה אני בטוח שזה יהיה מוצלח.

הרבה אוהבים חבלים ולפעמים מחוסר יידע לא עושים נכון..פה תוכל ללמד להשאיר חותם.

מצטער כנראה שטעיתי בזיהוי של הקושר מבוסטון ואני מתנצל. גם בפניו וגם את מי שהטעתי.

מצטער.!
kakleta​(לא בעסק)
לפני 12 שנים • 1 בפבר׳ 2012
kakleta​(לא בעסק) • 1 בפבר׳ 2012
אם כבר ניסינו לנהל דיון על תאונות בקשירות, הנה עוד דיווח מפורט על מקרה פומבי מלפני כמה חודשים באוסטרליה
https://fetlife.com/groups/51/group_posts/2142701
teacher​(שולט)
לפני 12 שנים • 24 במרץ 2012

מספרי חובשים החוצה - סכיני חילוץ פנימה!

teacher​(שולט) • 24 במרץ 2012
כמה מילים על ניסיון, תקני בטיחות, אביזרים, אלתורים וכו'....

פעם גם אני המלצתי על מספרי חובשים. זה מה שמלמדים אותנו, זה מה שזמין וזה מה שנמצא בכל הערכות. בפועל, אחרי ההבנה שמה שלא מנסים באמת - לא יודעים באמת, הבנתי שזה לא רעיון טוב כל כך. אני חושב שגם רואים את זה בסרטונים שהובאו כאן. זה איטי להחריד. אולי כשחושבים על כל מיני חובשים שצריכים לתפקד בסיטואציות לא מבוקרות זה יותר הגיוני, אבל בחדר שאנחנו מכירים, בסיטואציה מבוקרת, אין על סכין חילוץ פשוטה וחדה (ועדיף שתהיה בצבע מזעזע זרחני ולא בשחור הכה פופולרי). ותשאלו כל ריגר מקצועי מה יש לו בתיק. זה לא יהיה מספרי חובשים.

בנושא ציוד ותקנים, ואני מראש יודע שאני מעורר את חמתם של כמה חברים...
שיבארי זה לא סנפלינג ולא עבודה בגובה. ולכל משימה צריך להתאים את הציוד הראוי לה. אני לעיתים בכלל לא משתמש בטבעות תקניות אלא משתמש בחבלים עצמם כדי ליצור נקודות עיגון.

אני חושב שצריך להכיר בכך שרוב הציוד שמשמש לקשירות בונדג' אינו ולא יהיה תקני. ככה זה. חבל HEMP או פוליפרופילן אינם בעלי תקן בטיחות לאנשים, נקודה.

ולכל מי שממליץ להשתמש בציוד סנפלינג - חבלי גלישה סטטיים לא מתאימים ולא יכולים לשמש לבונדג'. כל מה שמעל 5 מ"מ מתחיל להיות מאוד קשיח ולא מחמיא לגוף ולקשר. עם טבעות אין לי בעיה, גלגלות זה מבורך, אבל אלה לא באים לידי ביטוי בקשירות שאינן סספנשן. גם לקשור עם "חבר" זה לא תמיד אפשרי, מהרבה סיבות. חבר טלפוני זה חלופה נחמדה.

ומה אני יכול להגיד מלבד - שיקול דעת, שיקול דעת, שיקול דעת!

אנחנו אחראים לשמירת חייו של הנקשר וזה לא דבר קטן בכלל. ולכן כשלא בטוחים - שואלים בודקים ומנסים ניסיונות, פשוטים.
פרקטיקה אינה מילה גסה.

עצוב לי על שתי הנשים וגם על הקושר. חבל שזה קרה. כולנו צריכים ללמוד מזה ולדעת להכיר את הסיכונים. פחות להתעסק בלמי יש עבה יותר...
    התגובה האהובה בשרשור
nomorenomore
לפני 12 שנים • 24 במרץ 2012
nomorenomore • 24 במרץ 2012
מקווה שכמה שיותר "קושרים" וקושרים אמיתיים ילמדו מההודעה שלך, טיצ'ר.

אני אישית נהניתי לקרוא וללמוד, תודה.
באהלפההרבה​(אחרת)
לפני 12 שנים • 25 במרץ 2012
באהלפההרבה​(אחרת) • 25 במרץ 2012
אף אחד לא חסין בפני טעויות, זה נכון. אבל יש כללים בסיסיים שצריך להקפיד עליהם. במונחים רפואיים, נגיד, יש טעות ויש רשלנות. טעויות קורות, על רשלנות אפשר לתבוע לבן אדם ת'צורה. אני מרחמת על אותו אדם, שיצטרך עכשיו לחיות בידיעה שגרם לכזו טרגדיה. לא הייתי מענישה אותו, כי הוא כבר נענש לכל החיים על ידי עצמו. אבל הוא התרשל, ביג טיים.
בעייתית
לפני 11 שנים • 15 באוג׳ 2012
בעייתית • 15 באוג׳ 2012
סליחה על הבורות, מה זה מספרי חובשים ומה זה סספנשיין למעט הפירוש הברור מאליו?

ואחרי שעברתי על כל מה שכתבו כאן, החבל היחיד שיתקרב אלי זה של המטען לבלקברי.
רפאל
רפאל • 15 באוג׳ 2012
סספנשיין זה בונדאג' (קשירה) שבו הנקשר תלוי באויר.
http://en.wikipedia.org/wiki/Suspension_bondage

בקשר למספרי חובשים (או מלע"כ), בבקשה:
http://he.wikipedia.org/wiki/%D7%9E%D7%A1%D7%A4%D7%A8%D7%99_%D7%98%D7%A8%D7%90%D7%95%D7%9E%D7%94
בעייתית
בעייתית • 15 באוג׳ 2012
רפאל כתב/ה:
סספנשיין זה בונדאג' (קשירה) שבו הנקשר תלוי באויר.
http://en.wikipedia.org/wiki/Suspension_bondage

בקשר למספרי חובשים (או מלע"כ), בבקשה:
http://he.wikipedia.org/wiki/%D7%9E%D7%A1%D7%A4%D7%A8%D7%99_%D7%98%D7%A8%D7%90%D7%95%D7%9E%D7%94

קראתי עיינתי תודה.

עכשיו תגיד לי, בדסמ, זה משחקי שליטה, או סצינות ממת לחיות? ! מה זה כל האמל"ח הנלווה הזה!?

אי אפשר כבר לתת כאפה ולגמור עם זה?