סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

הבהרה לגבי סשן עם גבר נוסף

Brave Dwarf
לפני 12 שנים • 2 בפבר׳ 2012
Brave Dwarf • 2 בפבר׳ 2012
מסכים עם בטי ועם ראש השבט. אמנם לא מומחה גדול אבל נדמה לי שתלוי ממה נהנה אותו נשלט. אם הוא נהנה מהמגע של הגבר ומהמשגל, אני מניח שניתן לומר שזאת הוכחה לכך שהוא נמשך לגברים. לעומת זאת אם הוא נהנה מהשפלה שמתעצמת בגלל היותו נבעל ע"י אדם שאינו מושך אותו מינית, זה מצביע על ההפך.
FOR GOOD

Re: ..

FOR GOOD • 2 בפבר׳ 2012
Shoko Slave כתב/ה:
תודה על התשובות שלכם
אז אני מבין שיש סוג של עבדים שמוכנים להסיר את כל המחסומים שלהם בשביל לרצות את רצונה של האישה, אבל בכל זאת לא נראה לי שזה מותנה בהנאה מצידם
FORGOOD
נגעת בנקודה שבאמת התכוונתי לזה
"האם אתה שואל אם יש אנשים שהוראה של אישה שולטת, מאפשרת להם לחצות את המחסום הפסיכולוגי שלהם, כדי להנות מחדירה של גבר ? - התשובה: כן, יש"
אני לא חושב שהגבר נהנה מהחדירה של מישהו שחודר אליו ונהנה מזה בכוח, כי המלכה רוצה. הוא יעשה את זה כי היא רוצה אולי אבל הנאה מזה? קשה לי להאמין..

שוקו -
השולטת עוזרת לו לחצות מחסום פסיכולוגי. הפוטנציאל להנות מיחסי-מין עם גבר קיים בו גם ככה.
ובתוך הקשר-ארוטי כמו שיש למשל בסצנות הקוקהולד ( בודאי הפאםדומיים) - או כחלק מיחסי השליטה עם האישה - הפוטנציאל הזה ( להנות מיחסי מין עם גבר ) יבוא לידי ביטוי, ויגלה את עצמו.
הוא לא נהנה על-כורחו - או בניגוד לנטייה הטבעית שלו - ר-ק כי היא מצווה עליו, אם כי גם מקרים כאלו יתכנו ( ובהם יהיה, כפי שכבר נאמר פה, דגש מאד חזק על העונג מההשפלה שיש עבורו בקטע ), אלא -
הוא נהנה הודות לכך שהיא מצווה עליו. היא כמו גשר שמאפשר לו לעבור מעל מחסום של פחד ורתיעה או של בושה ואשמה...
FOR GOOD
FOR GOOD • 2 בפבר׳ 2012
רק הבהרה שוקו

א. התכוונתי בתגובתי לסצנות הקוקהולד הבי-סקסואליות

ב. אתה אכן שאלת על אלו שמפנטזים - מפנטזים ממש - על המגע עם גבר כחלק מהאקט ( בלשונך, שזו - "הפנטזיה שלהם" ) - ואליהם התייחסתי. כלומר לאלו שמשתוקקים לכך - כי לגביהם יש לך תהיות או ספקות

יש , כאמור בשרשור, גם רבים (וטובים ) שיעשו את זה רק כדי לרצות את המלכה, ואצלם ההנאה תהיה בעיקר מההשפלה, או מהטוטאליות של ההתמסרות והכניעה אליה

ויש גם אחרים שעבורם מגע עם גבר אחר הוא גבול אדום מהבהב בעוצמה של אלף וואט
הפרופיל שלי

שאלה מצוינת

הפרופיל שלי • 2 בפבר׳ 2012
אני חושב שכל גבר מתחבט בשלב כלשהו בזהות המינית שלו . האם אתה יכול להמשך לגבר בסיטואציה מסוימת ומה זה אומר עליך . ככל שאתה מתבגר אתה מניח לתפיסה החברתית המקובלת וחש טבעי יותר לבטא את עצמך וחלק מכך זה להתנסות .
לפנטז על סיטואציה בה שולטת כופה או גורמת לך לחוות מגע עם גבר זה דבר אחד , לבצע זאת בפועל זהכבר דבר אחר והמרחק ביניהם הוא גדול - לפעמים עצם המחשבה על פנטזיה יותר טובה ממימושה ולפעמים אחרת , מה שחשוב זה להבין מהיכן זה מגיע ועד כמה זה מפתה אותך לחשוב על כך .

לדעתי לסטרייטים כמונו זה מגיע ממקום של השפלה עמוקה , דבר שחובבי הכאב מתקשים לפעמים להבין , הריגוש מהשפלה טובה מביא אותך להתרוממות רוח ולגירוי אדיר ,היתרון בכך שמדובר במין חוויה נפשית שאינה פגה גם אחרי חודשים ,בניגוד לכאב גופני . בהשפלה מדובר בחוויה שניתן "לאונן " עליה כל החיים .

אני חזור לשאלה שלך , ניכר כי היא משקפת את לבטיך בנושא ולכן רק אתה יכול לקבוע אם יש בך סקרנות ואומץ לבדוק את המשיכה המינית שלך לגברים ללא נוכחות שליטה נשית , מה שיכול להניב תוצאות שונות לכאורה עם תלות מסוימת אם תתבצע הבדיקה לאחר החוויה המשותפת עם המלכה או לפניה .

דבר נוסף : אל תתיחס לרוע לב שיש כאן לעיתים , תתעלם .
מלכתא
לפני 12 שנים • 3 בפבר׳ 2012
מלכתא • 3 בפבר׳ 2012
מסכימה מילה במילה עם secvres,
ואוסיף רק שלא תוכל לדעת באמת עד שתנסה.

ההבדל הוא שבמקרה שבו אתה יוצר קשר מיני עם קשר במסגרת סשן, אתה נהנה מעצם השליטה של המלכה עליך (ועשוי גם להינות מהאקט עצמו).

כך או כך זה בסדר גמור (אתה בסדר גמור),
וכך או כך יכול להיות כייף.
תהנה icon_wink.gif

לדעתי, שאלה לגיטימית מאוד ששואלים אותי לא מעט.
"הפוסל במומו יפסול", נראה שגם שולטים לא פטורים מהתלבטויות בהעדפה מינית שמאפילות על אנשים אחרים
icon_rolleyes.gif
Mephisto​(שולט)
Mephisto​(שולט) • 3 בפבר׳ 2012
איש אחר כתב/ה:
נכון, רק פה אפשר לשאול את זה
רק פה מתקבל טימטום בעוצמות כאלה בסלחנות או בעיוורון
אתה אדיוט, נקודה
רצית אישור לזה, קיבלת

נקודה רגישה, אה?
Shoko Slave​(נשלט)

אוקיי

Shoko Slave​(נשלט) • 3 בפבר׳ 2012
תודה על התשובות
forgood הבהרת לי כמה דברים תודה, לא חשבתי באמת שעוצמת ההשפלה שעבד כל כך רוצה לחוות יכולה לגרום לו לעשות דברים מעבר לנקודת מחשבה שלו שקיבעה אותו שהוא לא יעשה דבר כזה.

בטי כן יש משהו במה שאת אומרת, עצם ההנאה זה מה שהתכוונתי, אם גבר שלא רצה במפגש גבר נוסף בסשן ועכשיו הוא נהנה איתו כי המלכה רוצה העלתה בי תהיות.

secvres ומלכת האהבה, באמת לפעמים יש השפעה גדולה יותר לפעמים לפנטז על משהו מאשר לממש אותו..
אני שאלתי את השאלה לא בגלל שיש איזה סקרנות או משהו לנסות את זה, ממש לא, רק היו לי תהיות איך גבר סטרייט מוכן לערב בסשן גבר אחר..
עכשיו קיבלתי כמה תשובות.. תודה לכם
אנאלון​(נשלט)

קודם כל הרי אנחנו סוטים לא?

אנאלון​(נשלט) • 3 בפבר׳ 2012
ואם כך אז אפשר לקבל כל דבר חריג בהבנה
ולעצם השאלה: כפי שענו לך פה כמו כל דבר התשובה מתחלקת ל2
יש כאלה שבאמת יעשו הכל כדי לרצות את השולטת שלהם גם אם הם נרתעים מזה בדרך כלל
והשאר שמפנטזים על סקס עם גבר אבל מחפשים את החיזוק לכך
האמת, עוד לא פגשתי מישהו שעשה זאת או עשתה זאת
אבל אשמח לפגוש
Mary Jane
Mary Jane • 3 בפבר׳ 2012
שאלה טובה. התלבטתי בתשובה.

אני חושבת שלרוב, אם יש לאדם תשוקה חזקה לצרף גבר בסיטואציה שתיארת, הדבר מעיד על פן הומוסקסואלי סמוי במיניותו, אשר האדם אינו מוכן להודות בו בפני עצמו, ועל כן הוא זקוק לאישה שתתווך עבורו. למראית עין- הכריחי אותי לעשות את מה שאיני רוצה. מתחת לפני השטח- הכריחי אותי להוציא את רצוני אל הפועל.

זאת, להבדיל ממקרים בהם לא קיימת באדם תשוקה משמעותית או פנטזיות חוזרות ונישנות על צירוף גבר, האישה מכריחה והוא נעתר לרצונה, ואף נהנה מעצם היעתרותו. או אז נראה לי שברור שהוא, עקרונית, לא נמשך לגברים.