שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

בקיצור ולעניין

{bat-bliyaa{L​(נשלטת)
לפני 12 שנים • 18 בפבר׳ 2012

בקיצור ולעניין

{bat-bliyaa{L​(נשלטת) • 18 בפבר׳ 2012
יצא לי לחשוב על כלעניין השליטה לאחרונה וגיליתי שעבר המון זמן, כלומר עברו באמת הרבה שנים מאז דשדשתי לי פה בביצה. דברים השתנו בינתיים וגם אני השתניתי, וניכר עלי שהתבגרתי. גם בתפיסה שלי לגבי שליטה גברית, ומהם הקוים-לדמותו של השולט האולטימטיבי בעיני.
ממרחק של שנים אני מזהה שיש לי קצת סלידה מה״היסטריה״ שמאפיינת שולטים לא פעם כשהם להוטים לשכנע כל עוברת אורח בדומיננטיות שלהם. משהו בקדחתנות הזו לשלוט בכל מי שמחשיבה עצמה נשלטת קצת מחליש את השולט בעיני. אני מזהה בזה צורך נואש לקבל הכרה בטייטל שהשולט העניק לעצמו.

עוד אני מגלה, כך בדיונים הנמרצים שלי עם עצמי, שתמלול-יתר מטרחן אותי. אני חושבת שחלק מהמתח הקסום והסקסי נעוץ בעצם הדינמיקה שנוצרת בין המילים, בדברים שחיים והווים אותם ולא מדברים עליהם ומשחזרים אותם לעייפה. אני חושבת שאפשר לתת קצת יותר מקום לשיח הערני שיכול להיווצר בכל התקשורת הלא מילולית, במחוות ובמעשים, במגע ובקשר עין.

אני חושבת שמקסים אותי לגמרי ולחתולין שדום ממאן לשלוט במי שאינה שלו, שממש לא מוצא בזה עניין. שהוא מפנה את כל האנרגיות שלו ואת כל הצרכים שלו לנשלטת שלו. שהוא לא מתפזר.

ודומים שווים הם קרי רוח. ״אסופים״ ומעושתים. הם מפגינים רגשות כל הזמן, אבל באופן הולם לסיטואציה. ברגישות ובמינון מדוייק.

והם גם יומיומיים ופשוטים, לגמרי מחוברים לאדמה ולמציאות. הם מעגנים את היותם שולטים בתוך המציאות ולא מחוצה לה, בתנאים משתנים ולא. בואקום של סשן. הם שולטים גם בימי שגרה. הם שולטים גם כשהם אנושיים, גם כשהם משלמים חשבונות ועומדים בתו בסופר. הם שולטים מעצם ההוויה שלהם.

טוב זהו התעייפתי. יכולתי בתם לשים תמונ. של לוני וזהו icon_wink.gif
    התגובה האהובה בשרשור
{bat-bliyaa{L​(נשלטת)

סליחה מראש על שגיאות ההקלדה

הייתי קצרת רוח והאייפד לא שיתף פעולה
{bat-bliyaa{L​(נשלטת)

מה אתה יודע

החלום שלי מתגשם כל יום מחדש בדמותו המהממת של לוני ההורס!
מיו​(לא בעסק)
לפני 12 שנים • 22 בפבר׳ 2012

אהובתי

מיו​(לא בעסק) • 22 בפבר׳ 2012
אהובתי,
מה גרם לך לבוא ולחלוק דווקא כאן את המסקנות שלך?
DomMale4fem

שכחת

DomMale4fem • 22 בפבר׳ 2012
ששולטים אמיתיים גם יכולים להרשות לעצמם ללבוש חולצות ורודות (אם מגנטה או בייבי זה כבר עניין של סגנונות שליטה ...)!
כלא הייתה

Re: שכחת

כלא הייתה • 22 בפבר׳ 2012
DomMale4fem כתב/ה:
ששולטים אמיתיים גם יכולים להרשות לעצמם ללבוש חולצות ורודות (אם מגנטה או בייבי זה כבר עניין של סגנונות שליטה ...)!

רק ורוד פנינה ורק אם הוא משלב את זה עם אפור, אחרת איך סאביות ירכשו לו כבוד?
DomMale4fem

Re: שכחת

DomMale4fem • 22 בפבר׳ 2012
רונה בשמלה קיצית כתב/ה:
DomMale4fem כתב/ה:

רק ורוד פנינה ורק אם הוא משלב את זה עם אפור, אחרת איך סאביות ירכשו לו כבוד?

זקנים כמוני לובשים ורוד עתיק.

icon_biggrin.gif
{bat-bliyaa{L​(נשלטת)

מרגיש כאילו נכנסתי בטעות למסיבת כיתה. מי אני שאפריע.

{bat-bliyaa{L​(נשלטת) • 22 בפבר׳ 2012
עוד טיפ לשולטים ממני בחיני חינם - לא יפה לכם להיות בדרנים. הגבול בין גבר עם חושוומור משובח לליצן חצר הוא דק, אבל לא כזה שאי אפשר להבחין בו.

לילה טוב.