סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

השפרצה אצל נשים

Ocean​(נשלט)
לפני 12 שנים • 21 בפבר׳ 2012
Ocean​(נשלט) • 21 בפבר׳ 2012
בהשוואה למיניות ולאנטומיה הנשית, אנחנו הגברים יצאנו מוגבלים בצורה מעוררת רחמים.

הן קיבלו מולטי-אורגזמות, השפרצות, גמירה נרתיקית, גמירה מנטלית, גמירה אנאלית. שלא לדבר על זה שיש להן ציצי שהיא יכולה להביט עליו מתי שבא לה. לאישה לא צריך לעמוד, לא צריכה להחזיק מעמד, לא צריך שיהיה לה "גדול", לא צריכה להיות מדהימה במיטה וגם אין לה חרדת ביצוע. אישה לא צריכה "להתאמץ" בשביל סקס והיא לא צריכה כדורים כדי לתפקד כמו חצי מהגברים מעל גיל 40. למען הסר ספק, הכותב לא מתאר מגבלות מגוף ראשון (הגם שסביר להניח שיסבול מחלקן מתישהו), אלא מתאר את הבעיות "שלנו" icon_confused.gif . נכניס את זה שהן גם לא צריכות להתגלח כל בוקר כדי לא להיראות כמו מבוקש בג'נין (ובעיקר בחורף בלי מים חמים, מילואים, כשמאחרים לאנשהו, שנחתכים לפני דייט או פגישה וכו'). יש עוד כמה דברים לא מחמיאים שגברים סובלים מהם כמו התקרחויות, כרס וכאלה.

מה המינוסים שנפלו בחלקן של נשים? לא הרבה. לא יכולות להשתין בעמידה וצריכות לעמוד/לשבת ב"איזור הפגוע" בשירותים הציבוריים. מחזור. וחזיות שעולות 600 שקל בהשוואה לתחתונים שלנו שעולים 30 שקל בגולף. אתן גם "צריכות" לגלח את הרגליים מדי פעם. אה, ובזמן הסקס, אתן גם לא רואות את שלכן כמו שאנחנו רואים את שלנו.

אבל זהו!

טוב, עוד דבר אחרון שלא ממש מתאים ל"מינוסים" מבחינתכן, אבל כן נחשב מינוס מבחינתנו זה להכנס להיריון וללדת. אבל שבשביל רובכן זו חוויה חיובית (ומבחינתו שווה ערך ל"להפוך לאימפוטנט בגיל 17"), אז לא נספור אם אתן חיות עם זה בשלום.

לא שאני מצטער לרגע שיצאתי גבר (כמו אולי חלק מהגברים באתר...), ממש לא. לא הייתי שורד רגע אחד בתור אישה. אבל לא מבין למה הפערים, המיניים בעיקר הם כאלה גדולים לרעתנו. זה נשמע כמו חלוקה הוגנת?

אה... ולכן גם אין זין (שעם כל המגבלות שלו, אף גבר בנפשו לא היה מוותר עליו).

טוב, אז בגלל השורה האחרונה אולי החלוקה כן הוגנת בסופו של דבר icon_rolleyes.gif
NIKITA 1​(שולטת)
לפני 12 שנים • 22 בפבר׳ 2012
NIKITA 1​(שולטת) • 22 בפבר׳ 2012
זה בהחלט אפשרי, את צריכה פרטנר שיידע להוביל אותך לזה
ובנוגע אליך פתיחות פיזית ומנטאלית
Winner​(מתחלפת)
לפני 12 שנים • 22 בפבר׳ 2012
Winner​(מתחלפת) • 22 בפבר׳ 2012
אני מתה לדעת להשפריץ, עברתי הרבה "אומנים" ועוד לא ממש הצלחתי..
Red Leaf
לפני 12 שנים • 23 בפבר׳ 2012
Red Leaf • 23 בפבר׳ 2012
the winner takes it all כתב/ה:

בקשתך התקבלה.
מערכת הכלוב תלקט עבורך הצעות רלוונטיות, הישר אל תיבת הדואר האישית שלך, ואת תיהיי רשאית לבחור בין מאות ההודעות, ולברור חרמן אחד מן ההמון.
במידה ולא תיהיי מרוצה, תוכלי לפרסם מודעה כזו בשנית, ואז לברור בין אלפי ההודעות שיצטברו אצלך בפרטי.
במידה ועדיין לא תיהיי מרוצה, תוכלי לנסות לכתוב בשירותי הגברים בתחנה המרכזית:"כוסית רוצה ללמוד להשפריץ - (מספר הטלפון שלך)". מלבד מורים להשפרצה, גם תזכי למטר טלפונים מחמם לב.

בהצלחה!

icon_biggrin.gif
Winner​(מתחלפת)
Winner​(מתחלפת) • 23 בפבר׳ 2012
Red Leaf כתב/ה:
the winner takes it all כתב/ה:

בקשתך התקבלה.
מערכת הכלוב תלקט עבורך הצעות רלוונטיות, הישר אל תיבת הדואר האישית שלך, ואת תיהיי רשאית לבחור בין מאות ההודעות, ולברור חרמן אחד מן ההמון.
במידה ולא תיהיי מרוצה, תוכלי לפרסם מודעה כזו בשנית, ואז לברור בין אלפי ההודעות שיצטברו אצלך בפרטי.
במידה ועדיין לא תיהיי מרוצה, תוכלי לנסות לכתוב בשירותי הגברים בתחנה המרכזית:"כוסית רוצה ללמוד להשפריץ - (מספר הטלפון שלך)". מלבד מורים להשפרצה, גם תזכי למטר טלפונים מחמם לב.

בהצלחה!

icon_biggrin.gif

כן זה היה צפוי icon_lol.gif
אגב, אני לא מאשימה את הגברים, זה בהחלט לא פשוט ללמוד איך ללמד את בת הזוג להגיע לכך...
יום טוב!!! יש מסיבה בדנגן בלילה!!!!
Dark halo​(אחרת)
Dark halo​(אחרת) • 23 בפבר׳ 2012
הפעם הראשונה שהשפרצתי הייתה הפתעה גמורה אבל בהחלט נעימה. אבל מאז זה קורה מידי פעם ואני חייבת לציין בלי קשר לגודל האורגזמה זה פשוט אורגזמה שונה.
לא יודעת איך להסביר את זה יכול להיות לי אורגזמות שאני רואה גלקסיות שלמות מרוב עונג וטיפה לא תצא ואורגזמות שפתאום פשוט הנהר מתחיל לזרום הרבה לפני האורגזמה העיקרית.
לא יודעת איך זה אצל בנות אחרות אבל אני גומרת מהדבר הכי קטן אבל זה אורגזמות קטנות יותר ותמיד יש לי אחת או שתיים גדולות. ועוד לא מצאתי את הקשר בין סוג האורגזמה לבין השפרצה.
כמובן שהכי כיף זה שילוב של האורגזמה הגדולה והשפרצה זה השיחרור הכי טוב icon_cool.gif
אוף עכשיו אני חרמנית
love2.gif
ייעוץ בדסמי​(שולטת)

טוב, בהשראת דארקי ששברה דיסטנס- חשיפה!!

ייעוץ בדסמי​(שולטת) • 23 בפבר׳ 2012
התחלתי להשפריץ לפני כמה שנים
ופיתחתי יכולת לשלוט בהשפרצות שלי
כל עוד אני שותה מספיק
כמעט כל אורגזמה שלי היא בהשפרצה ואני מולטי אורגזמית ברמה של עשרות ומאות...
יש גם שליטה לא מבוטלת בכמות הנוזלים שיוצאת אם כי לא מדוייקת
כמעט בטוחה שעם קצת התכווננות אפשר ללמד כל אישה להשפריץ
בלי קשר לפרטנר
שיעורים פרטיים באדומות

icon_lol.gif
Mary Jane

Re: טוב, בהשראת דארקי ששברה דיסטנס- חשיפה!!

Mary Jane • 23 בפבר׳ 2012
flower girl כתב/ה:
התחלתי להשפריץ לפני כמה שנים
כל עוד אני שותה מספיק
בלי קשר לפרטנר
שיעורים פרטיים באדומות

icon_lol.gif

עם הספק כזה, אין פלא שאת מסתובבת לך באופוריה ורודה כל יום. למה לא אמרת קודם ! : )
DanaDomme​(שולטת)

Re: טוב, בהשראת דארקי ששברה דיסטנס- חשיפה!!

DanaDomme​(שולטת) • 23 בפבר׳ 2012
[quote="flower girl"]התחלתי להשפריץ לפני כמה שנים
כל עוד אני שותה מספיק
בלי קשר לפרטנר
שיעורים פרטיים באדומות

icon_lol.gif[/quote]

ואני אמורה להאמין לדבר הזה? icon_lol.gif