לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

נשים פצועות בכלוב. למה? מדוע? ומה עושים?

up u rs​(אחרת)
לפני 12 שנים • 20 בפבר׳ 2012

נו

up u rs​(אחרת) • 20 בפבר׳ 2012
שדיון מיזוגני פרובוקטיבי בשקל תשעים כבר מזמן לא היה פה.
אני הולכת לקחת פופקורן ולצפות בסיבוב השני.
גונג!!!!!
תמונה כפרית
תמונה כפרית • 20 בפבר׳ 2012
gili כתב/ה:
אני יודעת שזה נשמע חצוף כשאני מתערבת לך בשרשור אדוני, אבל אני רוצה שתדע שאתה טועה. הנשים בכלוב הן לא פצועות ולא דרוסות. הן כמו כל אישה בכל מקום בעולם כשהן מאוהבות ונותנות ומצפות ליחס דומה. מעולם לא טענתי שמישהו דרס אותי. גם אתה כשהתעללת בי ועשית לי מעשים נוראיים לא הגדרתי זאת כתאונה או דריסה, אלא רק כמציאות שבה אני ואתה הסכמנו מראש שזה מה שאנחנו רוצים.

אני אפילו לא יודעת להידרס או לדרוס, ואני עדיין חושבת שכולנו בסך הכל מחפשות כאן קרבה ואהבה גם אם היא כואבת ועצובה. אבל לעולם לא כתאונה.

גילי, אני ממש מנסה להבין אותך ולא מצליחה.
איך מצד אחד
ציטוט: גם אתה כשהתעללת בי ועשית לי מעשים נוראיים

ומצד שני
ציטוט: מציאות שבה אני ואתה הסכמנו מראש שזה מה שאנחנו רוצים.

כי במילון התעללות היא עשית מעשים נוראיים ללא הסכמה, על התעללות אנשים נזרקים לכלא.

כן, יש לא מעט נשים פצועות כאן, אבל יש לא מעט נשים פצועות בכלל. ויש גם לא מעט גברים פצועים.
אולי הבסיס שבכל הבסיסים ביחס שלנו לזולת באשר הוא זה:

"מה ששנוא עליך,אל תעשה לחברך"

נתקלתי בלא מעט תופעות טבע מעניינות שהמכנה המשותף להן הוא היותן גברים.
בשל לא מעט מהם הפכתי להיות חשדנית, איומה היות ושקרים ומשחקים, ניסיונות לניצול והפעלת מניפולציות באו איתם במין עיסקת חבילה בסיסית, שלחלוטין לא נרשמתי לה.

יחד עם זאת נתקלתי בגברים שעשו לי חשק לעוד, ובחשבון הסופי לדעתי הרוויחו הרבה יותר מהזן הראשון.

בעיני המתמטיקה היא פשוטה, מי שרואה רק את עצמו וצרכיו אולי מרוויח לטווח הקצר,
אך מי שיודע להביט גם סביבו ולהתחשב במי שמולו, פשוט מרוויח!
Lakshmi​(נשלטת)
Lakshmi​(נשלטת) • 20 בפבר׳ 2012
בוא נעשה סדר בדברים,

כשאתה אומר -נשים..אתה לא מדייק

מעל 50% באתר הזה(אחרי שהורדנו את כל הכינויים הכפולים כמובן), הם לא 100..למען האמת..אפילו לא חצי ממאה..ויש כאלה שהם אפילו לא חצי מחצי...

והמשפט הזה מתייחס לנשים וגברים כאחד.
נילי ונילי
נילי ונילי • 20 בפבר׳ 2012
כאילו לא די היה לנו בשרשורי קיצוצי זרתות ומעלה קרחות בזמן שהייתם ביחד, הנה הגיעו שרשורי "אחריות דומים על סאביותיהם: האם יש לסאבית זכות לדרוש יותר מכל אקסית אחרת שהיתה לי?" ושרשורי "מדוע כל הנשים בכלוב פגועות?".

ואני שואלת: עד מתי ייאלץ הכלוב לסבול מהפרידה הזו שלכם? האם לא סבלנו מספיק כבר כשהייתם במערכת היחסים? הבנ'ט דה ג'ואיש פיפל ספר אינף?
תמונה כפרית
תמונה כפרית • 20 בפבר׳ 2012
נילי ונילי כתב/ה:
כאילו לא די היה לנו בשרשורי קיצוצי זרתות ומעלה קרחות בזמן שהייתם ביחד, הנה הגיעו שרשורי "אחריות דומים על סאביותיהם: האם יש לסאבית זכות לדרוש יותר מכל אקסית אחרת שהיתה לי?" ושרשורי "מדוע כל הנשים בכלוב פגועות?".

ואני שואלת: עד מתי ייאלץ הכלוב לסבול מהפרידה הזו שלכם? האם לא סבלנו מספיק כבר כשהייתם במערכת היחסים? הבנ'ט דה ג'ואיש פיפל ספר אינף?

נילי, זהו שפיספסת
הם שוב יחד
ואנו שוב סובלים.
philia
philia • 20 בפבר׳ 2012
תמונה כפרית כתב/ה:
נילי ונילי כתב/ה:

נילי, זהו שפיספסת
הם שוב יחד
ואנו שוב סובלים.

גם בחנויות הספרים יש המון כותרים.
לא את כולם אתן חייבות לקרוא.
לא את כולם חייבות לקנות.

בוודאי שלא לכולם אתן מחויבות לכתוב בקורת
ולרוץ לפרסם בעיתון.

לא ככה?
_____

. . .
נילי ונילי
נילי ונילי • 20 בפבר׳ 2012
תמונה-
יכול להיות שאני אכן לא מעודכנת אבל לי זה נראה כמו מישהו שנמאס לו מהאקסית שלו, שמתעקשת להמשיך להיות מקולרת אליו, ולכן החליט לפצוח במסע חיסול חשבונות בפורום.

פיליה-
לא יודעת על אילו כותרים את מדברת ועל איזו חנות ספרים, זה נשמע לי לגמרי מגניב ועם הרבה קלאס. לי אישית הבחירה בין שרשורים נראית לפעמים כמו הבחירה בין "מעריב לנוער" ל"ראש 1" בקיוסק של אביגדור. במיוחד עלילות הזוג הספציפי הנדון.
פסיכו מנייאק
לפני 12 שנים • 21 בפבר׳ 2012
פסיכו מנייאק • 21 בפבר׳ 2012
gili כתב/ה:
אני יודעת שזה נשמע חצוף כשאני מתערבת לך בשרשור אדוני, אבל אני רוצה שתדע שאתה טועה. הנשים בכלוב הן לא פצועות ולא דרוסות. הן כמו כל אישה בכל מקום בעולם כשהן מאוהבות ונותנות ומצפות ליחס דומה. מעולם לא טענתי שמישהו דרס אותי. גם אתה כשהתעללת בי ועשית לי מעשים נוראיים לא הגדרתי זאת כתאונה או דריסה, אלא רק כמציאות שבה אני ואתה הסכמנו מראש שזה מה שאנחנו רוצים.

אני אפילו לא יודעת להידרס או לדרוס, ואני עדיין חושבת שכולנו בסך הכל מחפשות כאן קרבה ואהבה גם אם היא כואבת ועצובה. אבל לעולם לא כתאונה.

את בסדר גמור נשמה יפה שלי icon_smile.gif
Uranus
Uranus • 21 בפבר׳ 2012
מUחדת כתב/ה:
פסיכו מנייאק כתב/ה:
מUחדת כתב/ה:
טוב, הנה אני מניחה לכם להיכנס לדיונים בפרקטיקות הסאדו, חוקי ה-SSC וכל הג'אז הזה,
אבל מילה לפסיכו.

כתבת: "מדוע החלק הארי של נשות הכלוב החינניות הן פצועות ברמת דריסה מאוד רצינית.?"

ואז כתבת: " אולי הזכר הוא הפגוע ,והוא ברח על מנת להציל את נשמתו בטרם שהיא תפגע?
עושה רושם שלא משנה איך ומה ולמה וכמה.תמיד הוא אשם.ותמיד היא הקורבן"

וואלה. פצועות ברמת דריסה- לא אומר שהן נדרסו, איכשהו?
מילא- אם הדימוי שלך היה פחות חד משמעי ("דריסה מאוד") ומקרבן- אפילו ההלצה שלי כתגובה הייתה נכתבת אחרת. אל תדאג, אני לא חושבת שכולן קורבנות ומודעת לעובדה שרובכם דרוס לא פחות- נשואים, מנויישים, אלמנים וגדמים כאחד.

פעם הבאה שאתה קופץ ראש מתחת לגלגלי מכוניתה של נהגת שודים פצועה
תזכיר לעצמך שלפעמים כל שצריך הוא להסתכל ימינה ושמאלה, חמד.

די נו,בואי נתעלס.ונדרס.

הלב שלך בנוי למנוע כזה?

כל עוד זה שאת נושמת כן אומר שאת חיה...
מUחדת
מUחדת • 21 בפבר׳ 2012
אותי תמיד לימדו ש"טוב שיש מגדל ב/מאחוריך".

פלא שאני אוהבת אותם גדולים? רכבים גדולים ומגדלים גדולים.