לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

נשים פצועות בכלוב. למה? מדוע? ומה עושים?

פסיכו מנייאק
לפני 12 שנים • 21 בפבר׳ 2012
פסיכו מנייאק • 21 בפבר׳ 2012
Mary Jane כתב/ה:
פסיכו מנייאק כתב/ה:
[

את גזענית, אפילו סער היה מסכים איתי.

הא כן. את גם דרוסה. ולא צריך לוגיקה כדי להבין זאת.

אני אסביר לך מפורשות, כדי שאולי יסייע לך הדבר לקלוט: לומר שדת מסויימת היא מיילדומית מדי לטעמי, זו אינה גזענות. אין לי שום בעיה עם אף אדם בעקבות שיוכו לדת מסוימת (גזע, מין וכיו"ב). ובכל הקשור למידת ההגיון, שלושת הדתות המונותיאיסטיות נטולות היגיון באופן שווה, פחות או יותר.

באשר ליתר פניני לשונך - ביב שופכין היית וכזה תישאר.

מארי, את גזענית כמו כל יהודי במדינה הגזענית הזאת. אל תדמי בליבך שאת לא.
לגבי יתר דברייך- זה בטל בשישים. את הרי לא מאמינה למה שאת כותבת.
פסיכו מנייאק

Re: מאוד בודד בפיסגה

feminine3 כתב/ה:
הכל מתחיל בך, הדרוסות והפצועות רואות בך עוגן שמאפשר לאחוז במוט האוהל. כבר בניק שלך יש רמז לעוצמה חבויה עד כדי כך שאתה חייב להכריז על כך.
אני מניחה שסוג הנשים הזה מוצא בך את יכולת ההכלה ומתן הרגשת בטחון שהרי ידוע שלזה כל פצועה זקוקה
תוסיף לזה את היכולת לצטט את חז"לנו שבהחלט מצביעה על חשיבה מקורית, ואתה פשוט הגדרה אם לא ה הגדרה לגבר אלפא
איך לא ירצו אותך אני שואלת

יכולת ההכחשה לעיתים מדגדגת את קצה ההיגיון הכלובי.
האם מישהו טען שהחלק הארי של זכרי הכלוב הם לא בבחינת " מחוקים " ? זהו שלא. אף אחד לא טען זאת. ובכל זאת כשמעלים סוגיה שהיא נכונה וצודקת,שכן ההתעסקות היומיומית הזאת במושגים של " נשלטת-שולטת-מתחלפת,לא בעסק, או סתם מזדיינת" בהכרח מובילה לתוצאה שבה יש לראות בזה משום תאונת דרכים בעברה הרחוק.

חן חן עלמתי החיננית ליתר מילותייך, צאי וראי מי נגד ומי בעד ותביני מיהן הדרוסות ומיהן לא.
מUחדת

מילה של שדה עדתית.

מUחדת • 21 בפבר׳ 2012
********** "ככה זה כשאין אונות פוגשת שפיכה מוקדמת" **********

מתוך ליקוט תפילות ומזמורים לגברים הדרוסים, בעריכת מורי ורבי עליו השלום שיבדל לחיים.
פסיכו מנייאק

Re: מילה של שדה עדתית.

מUחדת כתב/ה:

מתוך ליקוט תפילות ומזמורים לגברים הדרוסים, בעריכת מורי ורבי עליו השלום שיבדל לחיים.

אשרייך מאוחדת.השכינה כעת מתמוגגת ממילותייך הטהורות.
מתי אני בא להטביל אותך ?
מUחדת

מUחדת • 21 בפבר׳ 2012
פסיכו מנייאק כתב/ה:
מUחדת כתב/ה:

מתי אני בא להטביל אותך ?

שנייה אחרי שנוציא את הדיבוק ונמול טיפטיפונת מ-4 הס"מ שלך- תשלח משאית 15 טון לאסוף אותך ממפתן ביתך. תוכל לזהות אותה לפי הכיתוב "חברא קדישא" על מכסה המנוע.

בברכה,
השכינה מלמטה.
פסיכו מנייאק

מUחדת כתב/ה:
פסיכו מנייאק כתב/ה:
מUחדת כתב/ה:

מתי אני בא להטביל אותך ?

שנייה אחרי שנוציא את הדיבוק ונמול טיפטיפונת מ-4 הס"מ שלך- תשלח משאית 15 טון לאסוף אותך ממפתן ביתך. תוכל לזהות אותה לפי הכיתוב "חברא קדישא" על מכסה המנוע.

בברכה,
השכינה מלמטה.

עשיתי לך לייק.
עכשיו תשתקי.
feminine3​(אחרת)

Re: מאוד בודד בפיסגה

feminine3​(אחרת) • 21 בפבר׳ 2012
פסיכו מנייאק כתב/ה:
feminine3 כתב/ה:
הכל מתחיל בך, הדרוסות והפצועות רואות בך עוגן שמאפשר לאחוז במוט האוהל. כבר בניק שלך יש רמז לעוצמה חבויה עד כדי כך שאתה חייב להכריז על כך.
אני מניחה שסוג הנשים הזה מוצא בך את יכולת ההכלה ומתן הרגשת בטחון שהרי ידוע שלזה כל פצועה זקוקה
תוסיף לזה את היכולת לצטט את חז"לנו שבהחלט מצביעה על חשיבה מקורית, ואתה פשוט הגדרה אם לא ה הגדרה לגבר אלפא
איך לא ירצו אותך אני שואלת

יכולת ההכחשה לעיתים מדגדגת את קצה ההיגיון הכלובי.
האם מישהו טען שהחלק הארי של זכרי הכלוב הם לא בבחינת " מחוקים " ? זהו שלא. אף אחד לא טען זאת. ובכל זאת כשמעלים סוגיה שהיא נכונה וצודקת,שכן ההתעסקות היומיומית הזאת במושגים של " נשלטת-שולטת-מתחלפת,לא בעסק, או סתם מזדיינת" בהכרח מובילה לתוצאה שבה יש לראות בזה משום תאונת דרכים בעברה הרחוק.

חן חן עלמתי החיננית ליתר מילותייך, צאי וראי מי נגד ומי בעד ותביני מיהן הדרוסות ומיהן לא.

לא חושבת שהבנתי, אתה רוצה שנתעסק בך ? icon_eek.gif