לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

חוקי להיות סאדיסט?

מיתוסית​(שולטת)
לפני 12 שנים • 28 בפבר׳ 2012

Re: זהירות מעצות באוויר

מיתוסית​(שולטת) • 28 בפבר׳ 2012
{dOmCruise{A כתב/ה:
כחולית
עם כל הכבוד אלא אם את עורכת דין או לכל הפחות משפטנית בעלת תואר לא הייתי מנסה לחלק עצות משפטיות כאלה ואחרות וגם משפטנים ועורכי דין לא יעיזו לחלק עצה שכזו בקלילות שכזו.

לא צריך שום דבר קיצוני כדי שאקט כזה או אחר יהיה מנוגד לחוק ודי לקרוא את חוק העונשין ועוד כמה חוקים שהוזכרו ואוזכרו כדי להבין את זה

חלק לא קטן מהפעילויות שאנו מגדירים בדסמ יכולות להיות מובנות בקלות כמנוגדות לחוק לכאורה.

ולגבי נושא של תביעה:
במדינת ישראל המצב החוקי הינו שלאדם אין שום סמכות להחליט אם הוא מוותר על תביעה פלילית כנגד מי שפגע בו בניגוד לחוק אם לאו והמדינה היא זו שמחליטה אם להגיש כתב אישום.
הבעיה היחידה שקיימת זה מתי המדינה תדע שקרה משהו?
כל זמן שאין תלונה ואין מידע כלום לא יקרה.

ברגע שיגיע מידע לידי המשטרה גם אם הצד ה"נפגע" יגיד שהייתה הסכמה יש סמכות מלאה לתביעה להגיש כתב אישום ואולי להגיע להרשעה.

נכון שברוב המקרים המשטרה הפרקליטות ואולי אף בית המשפט לא יתערבו במקום שבו מדובר בבגירים שמביעים הסכמה למה שקורה בחדרי חדרים

אבל אין הבטחה כזו.

אין בכתוב לעיל לשמש כיעוץ מכל סוג בכל מצב.

אני לא עו"ד, אבל מן הסתם שיש לפרש את החוק על פי כוונת המחוקק וכוונת המחוקק היא להגן על אנשים מפני פגיעה כשהיא *אינה* רצויה להם, מן הסתם...
אחרת בדס"מ היה מחוץ לחוק ולא היינו יכולים לכתוב פה בחופשיות, פורנו בדסמי לא היה חוקי, מסיבות בדסמ לא היו חוקיות וכיוצ"ב.

מספיק להסתכל על החוק ונראה אם אתה יכול להסביר לי איך הוא חל על שני בוגרים שעושים את מה שהם עושים בהסכמה (שוב, להוציא פגיעות פיזיות ממשיות כמו כריתת איברים או שבירת גפיים או סיכון חיים וכדומה):

369.
[א/252] [א/253] [א/255]
הכופה אדם בכוח או באיומים או מפתהו באמצעי תרמית ללכת מן המקום שהוא נמצא בו, הרי זו חטיפה, ודינו – מאסר עשר שנים.

איפה החטיפה וכליאת השווא פה אם אני נכנסת מרצוני לכלוב בבית של בן זוג למשך שעתיים או יומיים?

374.החוטף אדם כדי שיהיה נתון לחבלה חמורה והחוטף אדם בידיעה שהנחטף יהיה נתון במצב כאמור, דינם – מאסר עשרים שנים.

שוב, אם המטרה היא אינה חבלה חמורה- אז אין עבירה על החוק.

375.א. המחזיק אדם בתנאי עבדות לצורכי עבודה או שירותים לרבות שירותי מין, דינו – מאסר שש עשרה שנים.

לא נראה לי ש"כליאת" אישה לצרכי סקס והצלפות מרצונה נחשבת ל"שירותי מין"- הכוונה היא בוודאי לאינוס ולמכירתה כזונה.

"״עבדות״ – מצב שבו מופעלות כלפי אדם סמכויות המופעלות ככלל כלפי קניינו של אדם; לענין זה, יראו שליטה ממשית בחייו של אדם או שלילת חירותו כהפעלת סמכויות כאמור."

אם לאותו אדם יש החירות להפסיק את הפעולות שמבוצעות כלפיו מתי שירצה- הרי אינו עבד אמיתי על פי חוק (ורובינו גם דוגלים בכך).

378. המכה אדם, נוגע בו, דוחפו או מפעיל על גופו כוח בדרך אחרת, במישרין או בעקיפין, בלא הסכמתו או בהסכמתו שהושגה בתרמית – הרי זו תקיפה; ולענין זה, הפעלת כוח – לרבות הפעלת חום, אור, חשמל, גאז, ריח או כל דבר או חומר אחר, אם הפעילו אותם במידה שיש בה כדי לגרום נזק או אי נוחות.

בבקשה- אם יש הסכמה, זה במפורש לא עונה על המושג "תקיפה".

בקיצור, רק אם יהיה פה עו"ד שיוכיח שמה שנאמר בטור השטותי וחסר האחריות הזה (שלדעתי כותבו בכלל לא התכוון לזה במלוא מובן המילה, אלא רק כדי להביע רעיון כלשהו) הוא נכון ומה שאנחנו עושים פה זה עבירה על החוק- אני אשקול להאמין.
אחרת, גם לפי לשון החוק וגם לפי הפרשנות של האדם הסביר- בדס"מ בהסכמה בקרב בגירים אינו עבירה על החוק, כמו שאמרתי- להוציא סייגים קיצוניים מאוד שממילא לא קורים בארץ וברוב העולם.

איימי- גם באותו טור הוא נתן כדוגמה את הקניבל הגרמני- בעיניי זה בכלל לא מייצג בדסמ, משום בחינה שהיא ויש הגיון מסויים שזה יהיה בניגוד לחוק (הגם שאם הייתה הסכמה של הצד השני, אם הוא הצליח להוכיח אותה, אז לכל הפחות הוא בטח קיבל הקלה כלשהי בעונש ולא את המירב כמו במקרה של אדם שעושה זאת ללא הסכמה).