סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

בפורים הזה - הדאנג'ן שובר את כל השיאים!

Dungeon
לפני 12 שנים • 28 בפבר׳ 2012

בפורים הזה - הדאנג'ן שובר את כל השיאים!

Dungeon • 28 בפבר׳ 2012
בפורים הזה אנחנו הולכים לשבור את כל השיאים ולתת לכם את אם כל הפרסים!

כל מי שיגיע למסיבת פורים בדאנג'ן ב-8 במרץ יקבל מהקופאית ביחד עם הקבלה על התשלום גם כרטיס הגרלה. בין כל משתתפי המסיבה תיערך הגרלה בפיקוחו של עו"ד חיצוני, כשהפרס שיוגרל הוא:

כרטיס טיסה ללונדון וכניסה למסיבת הפטיש הגדולה לכבוד חג הפסחא שתיערך ב-5 באפריל במועדון הפטיש הגדול והמפורסם ביותר בעולם - ה-"Torture Garden".
http://www.torturegarden.com/home/

זאת לא טעות ואין כאן טריקים ואותיות קטנות! כל מי שיקנה כרטיס למסיבה ישתתף בהגרלה!

בנוסף, נחלק גם פרסים יקרי ערך לאלה שיגיעו עם התחפושות המקוריות והשוות ביותר. פרטים בקרוב...
    התגובה האהובה בשרשור
Dungeon
Dungeon • 28 בפבר׳ 2012
הפיקוח יעשה ע"י סדום ועמורה עו"ד ידוע מזה מספר שנים

http://www.thecage.co.il/profile/49372/
Winner​(מתחלפת)

Re: בפורים הזה - הדאנג'ן שובר את כל השיאים!

Winner​(מתחלפת) • 28 בפבר׳ 2012
Dungeon כתב/ה:
בפורים הזה אנחנו הולכים לשבור את כל השיאים ולתת לכם את אם כל הפרסים!

כל מי שיגיע למסיבת פורים בדאנג'ן ב-8 במרץ יקבל מהקופאית ביחד עם הקבלה על התשלום גם כרטיס הגרלה. בין כל משתתפי המסיבה תיערך הגרלה בפיקוחו של עו"ד חיצוני, כשהפרס שיוגרל הוא:

כרטיס טיסה ללונדון וכניסה למסיבת הפטיש הגדולה לכבוד חג הפסחא שתיערך ב-5 באפריל במועדון הפטיש הגדול והמפורסם ביותר בעולם - ה-"Torture Garden".
http://www.torturegarden.com/home/

זאת לא טעות ואין כאן טריקים ואותיות קטנות! כל מי שיקנה כרטיס למסיבה ישתתף בהגרלה!

בנוסף, נחלק גם פרסים יקרי ערך לאלה שיגיעו עם התחפושות המקוריות והשוות ביותר. פרטים בקרוב...

ואוו . נקודה.
Dungeon
לפני 12 שנים • 29 בפבר׳ 2012
Dungeon • 29 בפבר׳ 2012
Dungeon
לפני 12 שנים • 1 במרץ 2012

Re: לונדון.

Dungeon • 1 במרץ 2012
לא רואה ממטר כתב/ה:
זה באנגליה או באירופה?

לונדון לא מחכה לך
לא סתם עוד עבד
לפני 12 שנים • 2 במרץ 2012

תקנון ההגרלה

לא סתם עוד עבד • 2 במרץ 2012
1. ההגרלה נערכת על ידי מועדון הדאנג'ן למשתתפי מסיבת פורים שתיערך ביום חמישי, 8 במרץ 2012.
2. הפרס: כרטיס טיסה ללונדון וכניסה למסיבת פטיש במועדון הטורצ'ר גארדן בלונדון. כרטיס הטיסה תקף לחודשים אפריל-מאי 2012. כרטיס הכניסה הוא למסיבת הפטיש הגדולה שתיערך בטורצ'ר גארדן ב-5 באפריל 2012.
3. בהגרלה ישתתף אוטומטית כל מי שירכוש כרטיס כניסה למסיבת פורים של הדאנג'ן שתיערך ב-8 במרץ 2012. ביחד עם כרטיס הכניסה יקבלו הלקוחות ספח הגרלה עם מספר.
4. ההשתתפות אסורה על עובדי הדאנג'ן, על צוותי הליינים הנערכים בדאנג'ן ועל לקוחות שאינם משלמים על כניסה למסיבה.
5. ההגרלה תיערך במועדון במהלך מסיבת פורים, בין השעות 2:30 ל- 3:30, בפיקוח עו"ד חיצוני ("סדום ועמורה").
6. הזוכה יהיה חייב להיות נוכח במועדון בעת ההכרזה על זכייתו, ולהציג את כרטיס הכניסה ואת ספח ההגרלה.
אלון ב​(נשלט)
אלון ב​(נשלט) • 2 במרץ 2012
אז לונדון גם לא ממתינה לי סליחה בנות אנגליה אני נשאר בארץ icon_redface.gif
לא סתם עוד עבד
לא סתם עוד עבד • 2 במרץ 2012
אלון ב כתב/ה:
אז לונדון גם לא ממתינה לי סליחה בנות אנגליה אני נשאר בארץ icon_redface.gif

אני בטוח שמשרד החוץ יודה לנו על כך.