בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

זה באמת קשור לבדס"מ?

רצסיבי​(נשלט)
לפני 12 שנים • 8 במרץ 2012

זה באמת קשור לבדס"מ?

רצסיבי​(נשלט) • 8 במרץ 2012
אני מנסה לא להיות פוריטני, אבל זה כל כך בוטה, שאני לא מתאפק.
http://www.thecage.co.il/profile/68579/

זה באמת משהו שאמור להתנוסס כפרופיל באתר של אוהבי בדס"מ?
A virginal suB​(נשלט)
A virginal suB​(נשלט) • 8 במרץ 2012
למה אתה מצפה?
חצי מהשולטות כאן רוצות רק כסף
היתה מישהי שאמרה לי שהיא כתבה שהיא מלכה בתשלום בפרופיל אבל "ביקשו" ממנה למחוק את זה אז היא מחקה והיא פשוט אומרת באופן פרטי לאנשים שהיא מלכה בתשלום icon_rolleyes.gif
רצסיבי​(נשלט)
A virginal suB כתב/ה:
למה אתה מצפה?
חצי מהשולטות כאן רוצות רק כסף
היתה מישהי שאמרה לי שהיא כתבה שהיא מלכה בתשלום בפרופיל אבל "ביקשו" ממנה למחוק את זה אז היא מחקה והיא פשוט אומרת באופן פרטי לאנשים שהיא מלכה בתשלום icon_rolleyes.gif

זהו בדיוק.
אני לא מצפה שלא תהיה זנות בעולם.
אבל אני כן מצפה שלא ינפנפו בה מולי, בראש חוצות.
הבחורה פשוט יורקת לכולנו בפנים - אני לא סובלת אתכם (אל תשאלו מה שלומי), אני רוצה רק מזומנים (מינימום מיליון).
אין בעיה, אבל למה לתת לה לפתוח פה מלוכלך בפרופיל?
דמוקרטיה סובלנית מדי, הופכת לאנרכיה.
Brave Dwarf

Re: זה באמת קשור לבדס"מ?

Brave Dwarf • 8 במרץ 2012
רצסיבי כתב/ה:

רצסיבי, יש לי שאלה והיא רצינית, תמימה ונטולת ציניות:

לא עדיף ככה מאשר שתפרסם תמונה, תטען שהיא מחפשת בנזוג (זמני, רגעי, נצחי או מה שלא יהיה), תפתה פונים ואח"כ תודיע להם שבלי מיליון זה לא ילך? ככה, כשזה פתוח ומפורסם, כל אחד יודע מה מצפה לו שם ולכן אם לא מתאים, לא פונה ואם מתאים, פונה.

כמו שאמרת - זנות לא ניתן למגר, בטח שלא מאתר העוסק במיניות ועוד בכזאת פתיחות, ולכן ההבדל טמון רק באיך מפרסמים: בשושו או ישר ולענין. בגדול אני לא רואה הבדל בין מה שכתבה היא לבין דרישות אחרות שאנשים מציינים בפרופיל שלהם. "אתה צריך להיות גבוה, חכם, רכוב על סוס לבן עם נקודות ירוקות ושיהיה לך כלב בשם בובי וכד'" או "אני רוצה שיהיו לך מיליון שקלים בעו"ש". הפירוט הזה יעיל והוא לשימושו ולסינונו של הפונה הפוטנציאלי. זאת המטרה שלו, לא? לו הייתי ההוא עם מיליון נזיל שפונה אליה, הייתי מעדיף לדעת שהיא אתי בגלל המיליון ולא בגלל שאני יפה, חכם ויש לי גדול או עיניים כחולות.
    התגובה האהובה בשרשור
רצסיבי​(נשלט)

Brave Dwarf כתב/ה:
רצסיבי כתב/ה:

רצסיבי, יש לי שאלה והיא רצינית, תמימה ונטולת ציניות:

לא עדיף ככה מאשר שתפרסם תמונה, תטען שהיא מחפשת בנזוג (זמני, רגעי, נצחי או מה שלא יהיה), תפתה פונים ואח"כ תודיע להם שבלי מיליון זה לא ילך? ככה, כשזה פתוח ומפורסם, כל אחד יודע מה מצפה לו שם ולכן אם לא מתאים, לא פונה ואם מתאים, פונה.

כמו שאמרת - זנות לא ניתן למגר, בטח שלא מאתר העוסק במיניות ועוד בכזאת פתיחות, ולכן ההבדל טמון רק באיך מפרסמים: בשושו או ישר ולענין. בגדול אני לא רואה הבדל בין מה שכתבה היא לבין דרישות אחרות שאנשים מציינים בפרופיל שלהם. "אתה צריך להיות גבוה, חכם, רכוב על סוס לבן עם נקודות ירוקות ושיהיה לך כלב בשם בובי וכד'" או "אני רוצה שיהיו לך מיליון שקלים בעו"ש". הפירוט הזה יעיל והוא לשימושו ולסינונו של הפונה הפוטנציאלי. זאת המטרה שלו, לא? לו הייתי ההוא עם מיליון נזיל שפונה אליה, הייתי מעדיף לדעת שהיא אתי בגלל המיליון ולא בגלל שאני יפה, חכם ויש לי גדול או עיניים כחולות.

זה נכון שככלל אצבע לחיים, עדיפה ישירות על פני הסוואה.
ובכל זאת, הישירות המקצועית מפריעה לי יותר במקרה הזה, מה שהביא אותי למסקנה.
הכל תלוי בצורה שבה אנו רואים את האתר הזה - האם זוהי תיבה ריקה מתוכן שראוי שכל אחד ימלא אותה כרצונו, לא משנה מה האג'נדה שלו, או שמא זהו אתר של חובבי בדס"מ, או אז אין בו מקום למי שמחפש כסף ולא שם זין על בדס"מ.
כנראה שאני רומנטי מדי, או תמים מדי, בכל מקרה, אני משתייך לזווית הראייה השנייה.

ולגבי רישום ההעדפות, פה המשל והנמשל לא דומים.
כמו שבאתר שידוכים טבעי שיכתבו גיל ותחביבים, כך באתר בדס"מי הגיוני שיכתבו העדפות ונטיות.
אבל לכל זה אין קשר עם כסף. מי שמחפש כסף, בצורה כזו גסה וברוטלית, הוא לא חובב בדס"מ שיש לו פטיש לכסף (בניגוד לחובב בדס"מ שיש לו פטיש לכפות רגליים או חורי תחת), אלא הוא אנטי-בדס"מ שמעניין אותו רק כסף.
Brave Dwarf

Brave Dwarf • 8 במרץ 2012
רצסיבי כתב/ה:

זה נכון שככלל אצבע לחיים, עדיפה ישירות על פני הסוואה.
ובכל זאת, הישירות המקצועית מפריעה לי יותר במקרה הזה, מה שהביא אותי למסקנה.
הכל תלוי בצורה שבה אנו רואים את האתר הזה - האם זוהי תיבה ריקה מתוכן שראוי שכל אחד ימלא אותה כרצונו, לא משנה מה האג'נדה שלו, או שמא זהו אתר של חובבי בדס"מ, או אז אין בו מקום למי שמחפש כסף ולא שם זין על בדס"מ.
כנראה שאני רומנטי מדי, או תמים מדי, בכל מקרה, אני משתייך לזווית הראייה השנייה.

ולגבי רישום ההעדפות, פה המשל והנמשל לא דומים.
כמו שבאתר שידוכים טבעי שיכתבו גיל ותחביבים, כך באתר בדס"מי הגיוני שיכתבו העדפות ונטיות.
אבל לכל זה אין קשר עם כסף. מי שמחפש כסף, בצורה כזו גסה וברוטלית, הוא לא חובב בדס"מ שיש לו פטיש לכסף (בניגוד לחובב בדס"מ שיש לו פטיש לכפות רגליים או חורי תחת), אלא הוא אנטי-בדס"מ שמעניין אותו רק כסף.

תודה על תשובתך, רצסיבי.

זהו בהחלט אתר של חובבי BDsM, היא בהחלט אינה חלק מהקהילה, אלא שאנחנו לא נוהגים להגביל את המשתתפים. יש כאן לא מעט פרופילים שלא מפרטים העדפות BDsMיות בכלל, וגם לא מעט פרופילים המציינים בפירוש שהמשתתף אינו רואה את מקומו בסצינה ונמצא כאן בשביל החברה/כתיבה בבלוג/שיחה ועוד... כלובי אפילו נותן את האפשרות לציין "לא בעסק" או "אחר" כחלק מהאיפיון (אולי כלובי מתישהו יוסיף גם "מבולבל" בשביל כאלה כמוני).

אני מבין שזה צורם לך לראות מישהו מתחבא תחת מטרייה BDsMית למען רווח כספי, גם אני לא בדיוק מחאתי כפיים ובטח שלא פצחתי בקריאות שמחה כאשר עיינתי בפרופיל המדובר, ועדיין מכיוון שהאתר אינו מגביל את המשתתפים, וכל אחד יכול להירשם ולפתוח פרופיל, אני מעדיף את הפתיחות על פני משחקים.

ציטוט: ...או שמא זהו אתר של חובבי בדס"מ, או אז אין בו מקום למי שמחפש כסף ולא שם זין על בדס"מ.

אני לא יודע אם זה קשור, אבל אתה יודע מה, רצסיבי? אני לא בטוח שהייתי מעדיף לו הוגבלו המשתתפים ל BDsM בלבד. כי זה "מאלץ" את האדם להחליט ולהגדיר את עצמו. אנחנו דינאמיים לרוב, החיים דינאמיים, לא כולם מצליחים להכנס למסגרת מוגדרת באופן חד משמעי. אז נכון שכאשר לא מגבילים, האתר אולי מאבד את ציביונו, מצד שני, כך קיימת האפשרות לעמוד על טיבנו שלנו לעומת קהל רבגוני יותר. מה עוד שאני לא בטוח מהי ההגדרה המדויקת של חובב BDsM, פרט לפטישים מובהקים כמובן. גם בלי הגבלה ברישום, האתר הזה מלא בהתבטאויות כגון "אדון כן/לא אמיתי" "שפחה כן/לא אמיתית" "נשלט כן/לא אמיתי", ועוד כהנה-וכהנה אמיתיים ואמיתיות שעדיין לא הבנתי לפי איזה ספר חוקים נקבעת כן/לא אמיתיותם.
עלומה​(אחרת)
לפני 12 שנים • 9 במרץ 2012

עלומה​(אחרת) • 9 במרץ 2012
רצסיבי כתב/ה:

מה זה שונה מכל הצעות הנשלטים לקנות את הכפכף שלי או את התחתונים שלי?

הנה עוד צדקן.
Brave Dwarf

Brave Dwarf • 9 במרץ 2012
עלומה כתב/ה:
רצסיבי כתב/ה:

הנה עוד צדקן.

חבל, עלומה, שבחרת לכנות את רצסיבי בשמות ולשפוט אותו. רצסיבי הביע משהו שהעיק עליו, התנצל מראש ואף טרח להסביר את עצמו. בגלל תגובות כשלך אנשים נמנעים מלהגיד את שעל לבם. כן, אני יודע, את לבטח תגידי שתגובתך הנבזית מביעה את שעל לבך ועדיין ה"נבזיות" היא זו העושה את ההבדל.

לי היה נורא כיף לשוחח עם רצסיבי, למרות שאני לא מסכים אתו, ואני מודה לו מקרב לב על כי העלה את הנושא ואף טרח להשיב לי, דווקא בגלל שאיני מסכים, כי כך ורק כך, זכיתי בהזדמנות להקשיב לאדם שחושב שונה ממני וללמוד.

מה עוד שהוא צודק. זכותו של כל אדם בביתו (האין זהו ביתה של הקהילה?) לבקש ואף לדרוש להרגיש בו בבית.
עלומה​(אחרת)

עלומה​(אחרת) • 9 במרץ 2012
Brave Dwarf כתב/ה:
עלומה כתב/ה:
רצסיבי כתב/ה:

הנה עוד צדקן.

חבל, עלומה, שבחרת לכנות את רצסיבי בשמות ולשפוט אותו. רצסיבי הביע משהו שהעיק עליו, התנצל מראש ואף טרח להסביר את עצמו. בגלל תגובות כשלך אנשים נמנעים מלהגיד את שעל לבם. כן, אני יודע, את לבטח תגידי שתגובתך הנבזית מביעה את שעל לבך ועדיין ה"נבזיות" היא זו העושה את ההבדל.

לי היה נורא כיף לשוחח עם רצסיבי, למרות שאני לא מסכים אתו, ואני מודה לו מקרב לב על כי העלה את הנושא ואף טרח להשיב לי, דווקא בגלל שאיני מסכים, כי כך ורק כך, זכיתי בהזדמנות להקשיב לאדם שחושב שונה ממני וללמוד.

מה עוד שהוא צודק. זכותו של כל אדם בביתו (האין זהו ביתה של הקהילה?) לבקש ואף לדרוש להרגיש בו בבית.

הנה עוד צדקן
ואני ממליצה לך להסתכל טוב טוב סביב, הדבר האחרון שמישהו מונע מעצמו פה זה להגיד מה על ליבו rffl.gif rffl.gif rffl.gif rffl.gif rffl.gif rffl.gif
אם נכנס לזה יותר, אז כמו שהוא אמר את מה שעל ליבו, אז עניתי את מה שעל ליבי, למה שלו בסדר ושלי לא? icon_rolleyes.gif
Brave Dwarf

Brave Dwarf • 9 במרץ 2012
עלומה כתב/ה:
אם נכנס לזה יותר, אז כמו שהוא אמר את מה שעל ליבו, אז עניתי את מה שעל ליבי, למה שלו בסדר ושלי לא? icon_rolleyes.gif

השבתי על כך מראש. icon_eek.gif

ולדעתי את מתבלבלת בין "צדקנות" לבין "נימוס".

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך שישי מרץ 09, 2012 7:03 am, סך-הכל נערך פעם אחת