סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

שפוי בטוח ובהסכמה - פיקצית המאה

Demi
לפני 20 שנים • 25 בינו׳ 2004
Demi • 25 בינו׳ 2004
נו שיון
השירשור לא נראה למר אברא מההתחלה ולכן הוא הכין את מלכודת האידיוט
אז זהו שלא icon_wink.gif
מי שיש לו מה לומר או שמרגיש צורך להגיב מוזמן
ואני לוקח על עצמי את האדיוטיזם כדי שלא יאשימו אף אחד
icon_lol.gif
Master_Abra_Kadabra​(שולט)
Master_Abra_Kadabra​(שולט) • 25 בינו׳ 2004
דמי
זהלא מר אברא
זה מאסטר אברא קדברא.
והרי:
אתה לקחת את האדיוטיזם מלכתחילה ועל כן יצרת אתהשרשור הזה?

אז זהו, שכן
icon_wink.gif

והחוק שלי תקף.
עובדה.
ככה זה.
Tame
Tame • 25 בינו׳ 2004
מאסטר אברא,
זה לא מתפקידו של הפורום לגרום לך להרגיש או לא להרגיש חכם אלא לאפשר לך לבטא את עצמך ולתקשר עם אנשים נהדרים אחרים. אם עד עכשיו מנעת את עצמך מלהגיב על בסיס ההנחה שלא תישמע מספיק חכם הייתה זו טעות מצידך (לדעתי) וחבל בנוסף, משום שמנעת מאיתנו את האפשרות לדעת מה באמת על ליבך.

בקשר לעניין ה"אדיוט", אולי באמת היה כדאי שלא הייתי מפרסם את התגובה הזו מאחר ועכשיו נחרץ גורלי ולנצח אהיה יודע כאדיוט בקרב חברי הכלוב ויותר מכל בפני עצמי...

נ.ב
ברשותך אדפיס את החלק האחרון של השרשור הזה, לפעמים גילי הצעיר מקושר בקרב החברים היותר מבוגרים (ממני) של הקהילה לחוסר בגרות. לפחות כך תהיה לי הוכחה ניצחת שבגרות לא בהכרח מתקשרת אל הגיל...
טיים
אני מאמין בכל ליבי שבגרות וגיל אינם קשורים.

ואני מאמין שמי שאומר לךשהם כן נושא איתו בעייה של דיעותקדומות,שזה ממש לא קול.
icon_smile.gif

ובקשר לאיך אני מרגיש
חכם או אדיוט?

המממ.
לפעמים ככה ולפעמים ככה.
כמו כולנו מין הסתם.

מה שבטוח זה רק דבר אחד
ssc
הינו מצרך חשוב

לא פחות מאוכל.
למה אין פה אףאחד שקם ואמר ש:
אוכל הוא אובר-רייטד
וכדאי להפסיק כבר עם זה?
אני את שלי אמרתי בכל צורה אפשרית.
מי שהבין סבבה
מי שמתעקש להתווכח
יש לי סבלנות ברזל
ומי שלא הבין
בעייה שלהם.
Demi
Demi • 25 בינו׳ 2004
כפי שאמרתי
בקש מכלובי סמכות לנעול ולמחוק הודעות, זה יקל עליך
ועד אז תן לנו לדבר ולהתבטא גם אם זה לא הכי נראה לך
אני חושב שאתה זה שצריך לדבר עם כלובי
כי מה שאתה עושה זה לסתום את הפיות (או לנסות) ולא אף אחד אחר
icon_smile.gif

ותאמין לי שאני אעשה תמיד מה שבא לי
וזה יהיה תמיד בלי לפגוע באף אחד.
למה?
כי ככה בא לי.
Tame
Tame • 25 בינו׳ 2004
אברא, אני מעריך מאוד את מה שאתה אומר על לא לפגוע.
"אל תעשה לחברך מה ששנוא עליך" זה טוב כמעט כמו "ואהבת לרעך כמוך"
העניין הוא שאם חשבת שדמי עשה טעות כשהחליט שרירותית לסגור את הדיון, אולי לא היה נכון מצידך לחזור על אותה הטעות.
העניין הוא שעכשיו כולנו נכנסנו למעין "ויכוח קסמים" (כמו מעגל קסמים) שעצם הבעת הדעה של אחד מאיתנו בשרשור הזה "מרגיזה" את האחרים (למרות שאני לא מתרגז ואם יגידו אחרים שהם לא אז אשמח לקבל את דעתם ולבוא על תיקוני) מעצם כך שהתגובה פורסמה.

ועכשיו, בלי שום קשר לעובדה שאולי יש לאנשים מה להגיד בנושא הדיון על SSC (שאולי אפילו לא ימצא חן בעינינו אבל עדיין יש להם זכות להתבטא ואם אנחנו לא מעוניינים אנחנו לא חייבים לקרוא, כך גם אולי לא תהיינה תגובות והשרשור "ירד למטה" ויעלם). אנחנו חייבים להפסיק את הויכוח המעגלי שלנו כי הוא ממש לא קשור לנושא האשכול ורק גורם לנו באמת להירכות כאידיוטים מול כל הפורום.

אז בבקשב, אני אשמח לקבל הודעות בפרטי בקשר לויכוח וגם אשמח להגיב עליהן אם תרצו, אבל בואו נפסיק "ללכלך" את השרשור הזה כי כבר עשינו מספיק נזק..

זו הייתה ההודעה האחרונה שלי בנושא, אני לא אגיב יותר כאן (ואם בכל זאת מישהו מרגיש שלא יהיה כדאי שהמילה האחרונה בויכוח תהיה של אחד מאיתנו, אפשר לבקש ממישהו אחר שלא קשור לויכוח הזה שיגיב ובכך ישחרר אותנו..)

תודה.
Black Lotus​(מתחלפת){זאלופון}
בבקשה די... icon_cry.gif

הגענו לשלב שמעבר למיצינו.
בבקשה תנו לזה למות, נמאס לי כבר שזה כל הזמן מופיע לי בהודעות חדשות
Demi
Demi • 25 בינו׳ 2004
טוב
יש להבדיל בין דברים שבצחוק לבין דברים שברצינות
למשל, מי שקורה את השירשור הזה יכול לדמיין אותי ואת אברה במועדון מסתכלים אחד על השני במבטים של רצח בעיניים אבל לא, להפתעתכם ישבנו בייחד על אותו ספסל (ספה) ודיברנו על עניינים משותפים שיש לנו בלי קשר לבדסמ וגם על בדסמ וככל הנראה כשנפגש שוב שוב נעשה זאת
זה שמפעם לפעם יש חילוקי דיעות כאן מעל גבי הפורום זה לא משנה או מפריע לידידות שקיימת בינינו

ולהמשך העניין (הגלישה מהנושא)
בכל שירשור יש נושא, יש נושאי משנה ויש נושאים שאינם קשורים לנושא אבל נכנסים שם
מהרגע שמשהו נכתב בפורום הוא הופך לנחלת הכלל וכולם ראשיים להגיב בין אם ברצינות, בין אם בצחוק ובין אם בכעס או איך שלא תרצו, זה עדיין לא משנה את נושא הפוסט ואת המסקנות שניתן להסיק (ויש)

בפוסט הזה יש הודעה ראשית שמציגה את הנושא, הודעות תגובה שבחלקן מתיחסות לנושא וחלקן לעניינים אחרים, וההודעה שבא כאילו סגרתי את השירשור היא בצחוק (ושייכת להודעות ההלצה שלעיתים מתלוות לפוסטים רציניים ושהיתה כתגובה להודעת הלצה שקדמה לה)
אין לי סמכות לא חוקית ולא מוסרית לסגור את הפוסט הזה, ומי אני בכלל שאכריז על סגירת הנושא?

הנושא כרגע הוא נחלת הכלל, כולם ראשיים ומוזמנים להגיב
אני לא צריך לאהוב את התגובות
אני לא צריך להסכים לתגובות
אבל אני בהחלט רוצה לדעת אם למישהו נוסף יש משהו להגיד וכן, אני שפתחתי את הנושא מתכוון להגיב כאן שוב במידה ואמצא לנכון

ולמי שיש בעיה שהפוסט מופיע בהודעות חדשות מוזמן לבקש מכלובי אפשרות לשים פוסטים באיגנור icon_smile.gif