סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

שפוי בטוח ובהסכמה - פיקצית המאה

Demi
לפני 20 שנים • 25 בינו׳ 2004
Demi • 25 בינו׳ 2004
אין שם (השם)
זה פיקציה!
Homelander​(שולט)
לפני 20 שנים • 26 בינו׳ 2004

אהההה!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Homelander​(שולט) • 26 בינו׳ 2004
@#^%#&*)@(

שיגעת אותי עם הפיקציות שלך icon_exclaim.gif

טוב תראו, העסק היה מצחיק, אבל דירבלאק זה כבר יותר ממוגזם.
אני שמח שאוהבים פה לטחון מים, אבל אני חושב שזה יהיה לטובת הכלל להתקדם ולהתפתח (כן, ניטשה הקדים אותי, אז מה?)
בכל מקרה, אני מבקש את רשותכם לעשות את הסיכום האהוב עלי... תודה לכם.

סיכום:
ידידי האברא, חבל לי שלא הבנת את מה שכתבתי לך עלהחוק שפתחת, אבל ככה זה לפעמים כשרומזים כל-מיני דברים (ואני לא אנטור לך טינה על כך icon_twisted.gif )
אבל אני רוצה להעיר משהו כנק' סיכום למחשבה...
אם רצית באמת שהשרשור יפסק בגלל שהוא נראה לך טיפשי (ואנסכים שהיה פה גם הרבה חומר טיפשי בין הדברים הטובים), אז למה המצאת את החוק המצחיק שלך? הרי ידעת שהוא יגרו את המשך התגובות...
ואם לא רצית בכך, אז למה המצאת את החוק המצחיק שלך בכל-זאת, הרי ידעת שיכולת להעליב כך אנשים שמגיבים... או סתם להסתבך בצורה לא חמורה או משהו אך מעצבנת לאללה אם אנשים קטנוניים שעלולים להיפגע.

לדעתי- כדי שהשרשור לא התדרדר לחלוטין, מנושא בעל משמעות למשחק, כדאי מאד שהתגובות הבאות פה יהיו קשורות לנושא.
אם מישהו לא מסכים איתי, אתם יודעים בעצמכם שזה לגיטימי לחלוטין, אני לא אתנקש בכם אם תמשיכו לכתוב פה כל-מיני דברים לא קשורים זה בטוח (אף אחד לא ישלם לי מספיק בשביל זה) אבל אני רק מציין שהנ"ל זו דעתי.

להתראות icon_whipper.gif
Master_Abra_Kadabra​(שולט)

Re: אהההה!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Master_Abra_Kadabra​(שולט) • 26 בינו׳ 2004
princeOFdream כתב/ה:
@#^%#&*)@(

שיגעת אותי עם הפיקציות שלך icon_exclaim.gif

טוב תראו, העסק היה מצחיק, אבל דירבלאק זה כבר יותר ממוגזם.
אני שמח שאוהבים פה לטחון מים, אבל אני חושב שזה יהיה לטובת הכלל להתקדם ולהתפתח (כן, ניטשה הקדים אותי, אז מה?)
בכל מקרה, אני מבקש את רשותכם לעשות את הסיכום האהוב עלי... תודה לכם.

סיכום:
ידידי האברא, חבל לי שלא הבנת את מה שכתבתי לך עלהחוק שפתחת, אבל ככה זה לפעמים כשרומזים כל-מיני דברים (ואני לא אנטור לך טינה על כך icon_twisted.gif )

תגיד.מה אתה מבלבל במוח? יש לך משהו להגיד אז תגיד.

אבל אני רוצה להעיר משהו כנק' סיכום למחשבה...
אם רצית באמת שהשרשור יפסק בגלל שהוא נראה לך טיפשי (ואנסכים שהיה פה גם הרבה חומר טיפשי בין הדברים הטובים), אז למה המצאת את החוק המצחיק שלך? הרי ידעת שהוא יגרו את המשך התגובות...
ואם לא רצית בכך, אז למה המצאת את החוק המצחיק שלך בכל-זאת, הרי ידעת שיכולת להעליב כך אנשים שמגיבים... או סתם להסתבך בצורה לא חמורה או משהו אך מעצבנת לאללה אם אנשים קטנוניים שעלולים להיפגע.
[color=#444444]מזל שאין פה אנשים כאלה ושכולנו, בעיקר אתה, אנשים עם גדלות רוח ובעיקר הומור![/color]

לדעתי- כדי שהשרשור לא התדרדר לחלוטין, מנושא בעל משמעות למשחק, כדאי מאד שהתגובות הבאות פה יהיו קשורות לנושא.
אם מישהו לא מסכים איתי, אתם יודעים בעצמכם שזה לגיטימי לחלוטין, אני לא אתנקש בכם אם תמשיכו לכתוב פה כל-מיני דברים לא קשורים זה בטוח (אף אחד לא ישלם לי מספיק בשביל זה) אבל אני רק מציין שהנ"ל זו דעתי.
[color=#444444]מזל! אחרת היינו חושבים שיש פה משהו שראוי להתייחס אליו. דבר שהיה טעות בעליל.[/color]

להתראות icon_whipper.gif

[color=#444444]רגע רגע
לא כל כך מהר, חמוד שלי.
[/color]
Master_Abra_Kadabra​(שולט)
Master_Abra_Kadabra​(שולט) • 26 בינו׳ 2004
אז מה היהלנו פה?

דמי שתמיד יעשה לנו פה צרות ופרובוקציות, למרות שעמוק בתוכו הוא בחור חמוד ביותר.

רדסל שתמיד ימשיך ויהיה האדם החושב.

טיים שהוכיח תום , נקיון, ווטוב לב.

לורן הנחמדה .

אותי האכזר, מניח מלכודות שרק נפוחים אמיתיים נופלים בהן.

ופרינס- שהוכיח לנו שפילוסופיה היא משהו עלוב לנופף בו אם אין לך מושג עליה ועל איך עושים אתזה אפילו אם אין מושג עליה. מסובךלך ? מצטער.

ראבאק!
זה כבר נגמר בנימה נחמדה של חיוך.
לא יכולת להשאיר את זה שם?

או שלא טרחת לראות את זה?
וכן
נפלת
בפח.

וגם אני לא אנטור לך טינה על זה.