צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

ואולי בכלל אין שולטות?

לקקני 1
לפני 12 שנים • 13 במרץ 2012

ואולי בכלל אין שולטות?

לקקני 1 • 13 במרץ 2012
אחר שאני נוכח לראות שממש כל המלכות כאן בתשלום, זה אומר חלק גדול מצהירות על כך, יש חלק שלא מצהיר על זה, אבל למעשה ניכר שזה המטרה, זה נותן לי לחשוב אולי בעצם לא קיים אישה שאוהבת לשלוט, שקיים הנאה בלהשלט זה אני מכיר בעצמי, לשלוט על אשה זה גם משהו שיש לי איזה תאוה לזה, אבל אולי בכלל לא קיימת תופעה של מלכה שאוהבת לשלוט, או שלפחות זה משהו נדיר מאוד.
the rain song
the rain song • 13 במרץ 2012
השערה לא מבוססת - הסיכוי שיש באמת שולטות הוא פחות או יותר כמו הסיכוי שיש באמת נשלטיםicon_smile.gif

ובקשר לשאלה שלך מהשרשור השני - איך מזהים אשה שולטת בעולם הוונילי.
שואלים, מדברים - הכי פשוט שאפשר.
לא צריך להתקיף עם סיפורי אימה על סשנים למתקדמים, גם לא להבטיח סגידה לנצח נצחים.
פשוט שואלים - את יודעת מה זה יחסי שליטה?
לא משנה מה תהיה התשובה שלה, מכאן יש סיכוי שתתפתח שיחה שתהיה הרבה יותר מעניינת ומרתקת מ"מה עושה", "מה מחפשת", מאיפה בארץ" וכל מיני כאלה.

זה מה ששאלו אותיicon_smile.gif והתשובה שלי היתה "לא".
לקקני 1
לקקני 1 • 13 במרץ 2012
בקשר לסיכוי , שיש נשלטים, אני בטוח,כי אני רואה שיש לי חשק חזק לזה, ודבר שיש ודאי בבן אדם אחד, אז כמעט בוודאות קיים בעוד אנשים.

אבל מאחר שלא הייתי אף פעם אישה, וכנראה גם לא אהיה, אז אין לי שום הוכחה שיש אכן שלוטות,אם הייתי רואה אחת לפחות שניהלה יחסי שליטה נטו ללא תמורה כספית, הייתי גם משתכנע,אבל מאחר שלא נתקלתי בזה, אפילו שיש כאן כמה שיגידו ככה, אבל לפעמים זה אמירה בעלמא, אז מנין שקיים כזה דבר.

האם אין מחקרים בענין?
המלט
המלט • 13 במרץ 2012
סוגד למין הנבחר כתב/ה:
בקשר לסיכוי , שיש נשלטים, אני בטוח,כי אני רואה שיש לי חשק חזק לזה, ודבר שיש ודאי בבן אדם אחד, אז כמעט בוודאות קיים בעוד אנשים.

אבל מאחר שלא הייתי אף פעם אישה, וכנראה גם לא אהיה, אז אין לי שום הוכחה שיש אכן שלוטות,אם הייתי רואה אחת לפחות שניהלה יחסי שליטה נטו ללא תמורה כספית, הייתי גם משתכנע,אבל מאחר שלא נתקלתי בזה, אפילו שיש כאן כמה שיגידו ככה, אבל לפעמים זה אמירה בעלמא, אז מנין שקיים כזה דבר.

האם אין מחקרים בענין?

מעולם לא פגשתי ניו-זילנדי, אסקימוסית או קרנף.

מסקנה: אין ניו-זילנדים, אסקימוסיות או קרנפים. (למרות שיש מחקרים בעניין)

ואם אגיד לך שפגשתי שמונה עשר שולטות לא בתשלום, אז תאמין?

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך שלישי מרץ 13, 2012 3:52 pm, סך-הכל נערך פעם אחת
יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}
על מה אתה מדבר? יש פה מלא שולטות, לא יודעת איך הצלחת לפספס אותן. אולי הן לא התעניינו בך, מן הסתם זה לא אומר שום דבר על העולם.
לקקני 1
לקקני 1 • 13 במרץ 2012
המלט.

לא אמרתי שאני מאמין רק למה שאני רואה, אני בהחלט מאמין גם למה שמסופר לי,כשזה נראה מהימן.

הענין הוא שלא קראתי שום מקור לכך שקיימת נשים כאלו, בקשר לדבריך, תראה,אני לא מכיר אותך,אבל אם מתוך שיחה איתך,או התכתבות יהיה ניכר שאתה אדם נאמן,אז בהחלט אני יאמין לזה.

וליולי מלא שולטות? אז תתחיל אולי לפרט,בודאי שברשימת החברים של האתר יש אלפי רשומים, אבל כשנכנסים לאתר ומעינים ברשימת הנמצאים בכלוב לא נתקלים בהרבה כאלו, חלק גדול רק מתענינות,וחלק כבר תפוסות, לך תדע אם הן תפוסות, וכמה שילם להם התפוס.

אני באתר כבר למעלה משנתיים,אז נכון שיש לי נתונים שלא מתאימים לכולם, אבל לא מצאתי אפילו אחת שנהיה מזה התחלה של משהו.
יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}
יש הבדל בין "אין דבר כזה שולטות" לבין "יש אבל הן תפוסות". הראשון סתם לא נכון. השני סביר לגמרי, כי ככה הרי העולם עובד...
המלט
המלט • 13 במרץ 2012
סוגד למין הנבחר כתב/ה:
המלט.

לא אמרתי שאני מאמין רק למה שאני רואה, אני בהחלט מאמין גם למה שמסופר לי,כשזה נראה מהימן.

הענין הוא שלא קראתי שום מקור לכך שקיימת נשים כאלו, בקשר לדבריך, תראה,אני לא מכיר אותך,אבל אם מתוך שיחה איתך,או התכתבות יהיה ניכר שאתה אדם נאמן,אז בהחלט אני יאמין לזה.

וליולי מלא שולטות? אז תתחיל אולי לפרט,בודאי שברשימת החברים של האתר יש אלפי רשומים, אבל כשנכנסים לאתר ומעינים ברשימת הנמצאים בכלוב לא נתקלים בהרבה כאלו, חלק גדול רק מתענינות,וחלק כבר תפוסות, לך תדע אם הן תפוסות, וכמה שילם להם התפוס.

אני באתר כבר למעלה משנתיים,אז נכון שיש לי נתונים שלא מתאימים לכולם, אבל לא מצאתי אפילו אחת שנהיה מזה התחלה של משהו.

התגובות הקודמות שלי היו נגועות במעט ציניות, אבל יש יותר מגרעין של אמת בדבריך.

אני מסכים איתך שההיצע האיכותי הוא מצומצם ביותר. למיטב ידיעתי, אין כאן ״מלא שולטות״, לפחות לא כאלה שהן גם פנויות וגם לא רוצות כסף תמורת סשנים. אם להודות על האמת, ריבוי הנשים המכנות את עצמן ״שולטות״ ולמעשה מחפשות מה שנתפס על ידן כדרך קלה לגרוף כסף לכיס, יותר משהוא מעיד על ״מלא שולטות״, מעיד דווקא בדיוק על ההיפך: על כך שיש מחסור בשולטות וביקוש רב מצידם של נשלטים.
השולטות בתשלום הן גם לא באמת בדסמיות- לרובן אין נסיון, אין מידע ואין תנאים או ציוד מתאים, ובכל זאת נראה שמספרן רק עולה משנה לשנה, כי תמיד יש מי שיתפתה. אתה כאן שנתיים ולא פגשת שולטת ראויה. זה בהחלט אומר משהו, בהנחה שאתה בנאדם ׳סביר שנקט במאמצים כנים להכיר מישהי. אני כאן קצת יותר משנתיים, והיכרתי אמנם די הרבה שולטות רציניות, ז״א כאלה שלא מחפשות את הכסף שלי, אבל המוצלחות ביותר בדרך כלל מנהלות מערכת יחסים ונילית מקבילה, כי בסופו של יום בנאדם צריך שמישהו יאהב אותו סתם כך בלי מגפיים ושוט. מכל מקום, אם אתה מחפש שעשועים, אני בטוח שתמצא, גם עם שולטות רציניות. אם אתה מחפש קשר זוגי רציני עם אשה שולטת, זה באמת נראה לי די קשה להשגה.
הדורבנים​(נשלט)
הדורבנים​(נשלט) • 13 במרץ 2012
the rain song כתב/ה:
השערה לא מבוססת - הסיכוי שיש באמת שולטות הוא פחות או יותר כמו הסיכוי שיש באמת נשלטיםicon_smile.gif

.

הייתי מתעכב יותר על המשפט הזה. יש בו הרבה יותר רבדים משנדמה במבט ראשון.
יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}
המלט, כשאמרתי "מלא שולטות" התכוונתי לכך שיש פה הרבה נשים שעושות בדס"מ להנאתן בתור שולטות, ולא לכך שיש הרבה ניקים באתר שכתוב לידם "שולטת". באמת חשבת שלזה התכוונתי? כן, הרבה מהן תפוסות, בדיוק כמו שרוב הוניליות השוות תפוסות, כי כזה, כאמור, העולם.

אגב, אפשר לשתף אותך במשהו? עד שהכרתי את טדי הייתי פה כשלוש שנים. רציתי להכיר מישהו, ולא היה אכפת לי אם שולט או נשלט, הסכמתי להפגש עם כל אחד שהיה נראה לי שיהיה לי כיף איתו. דיברתי עם ה-מ-ו-ן חברים פה ונפגשתי עם די הרבה. שים לב - שלוש שנים. תוצאות: פגשתי שולט אחד שהיה סבבה. פגשתי שולט אחד שהיה אחלה בנאדם אבל לא התאים לי. כל שאר השולטים שאיכשהו תקשרתי איתם (הודעות/מסנ'/פגישה/טלפון) היו ח-א-ר-ו-ת.
הכרתי יותר נשלטים מאשר שולטים וכולם, ללא יוצא מן הכלל, היו אנשים מאד מעצבנים. אני לא חושבת שזה אומר שכל הנשלטים מעצבנים (עובדה שיש נשלטים שמוצאים שולטות שמאד מרוצות מהם), אבל זה המזל שהיה לי.
הכרתי מתחלף אחד שכן התאים לי - זה קרה לקראת סוף השנה השלישית. לפני זה הכרתי עוד אחד שהיה בחור נחמד אבל לא ברור אם ידע מה זה אשה ומה עושים עם זה.

עכשיו, הנה השורה התחתונה של הסיפור שלי: מה שהיה משותף לכל השולטים והנשלטים ש*לא התאימו לי* היה שממש לא ככה דמיינתי שולט או נשלט. כולם עשו עלי רושם שאין להם עניין של ממש בקשר בדס"מי. חלקם פשוט רצו למצוא זיון וחשבו ש"שולטת/נשלטת" זה שם קוד ל"מזדיינת בפגישה ראשונה". חלקם חיפשו מישהי, לא חשוב מי, שתסכים לתקוע להם דילדו בתחת (אויש, שיעשו את זה בעצמם וזהו).

אז מה זה אומר, המלט? זה אומר שאין נשלטים בעולם? זה אומר שאין נשלטים בכלוב? זה אומר שאני מכוערת? לא נראה לי. נראה לי שלא מצאתי פה נשלט פשוט בגלל שקשה למצוא מישהו. לא משנה מה אתה מחפש, קשה למצוא מישהו שימצא חן בעיניך ושירצה בך ושהזמן והמקום יאפשרו את המפגש. אם אתה מאד יפה, מאד חכם, מאד עשיר - זה קצת פחות קשה.
אבל זהו.

וזה שידידנו היה פה שנתיים ולא מצא מישהי, אומר אחד מהשניים: או שהוא לא חיפש טוב, או שלא היה לו מזל. וזהו. זה לא אומר שום דבר על האתר, מלבד זה שהוא לא שונה מכל אחר אחר ומכל מקום אחר בו גברים ונשים מחפשים זה את זה.