סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

המלכה האם והמלכה הבת

guy
guy
לפני 20 שנים • 21 במאי 2003

המלכה האם והמלכה הבת

guy • 21 במאי 2003
בשבוע של יום העצמאות, היה עבדכן בנופש באחד ממלונות טבריה.
המלון היה די שומם, אך בין מעט האורחים (שכעבור יום כבר הכרתי את כולם בשל מיעוטם) היו גברת אחת שנראתה כבת 40+\- ואיתה נערה צעירה, שהרשתי לעצמי להניח כי היתה בתה.
האשה היתה בעלת פנים נאות מאד ואציליות, גוף חטוב, ומראה כללי מעורר הערצה, ובתה היתה כמובן יפה כמו שנערות בגיל הזה נוטות להיות.
בקיצור, מה אומר, מהרגע שראיתי את האם היא ריגשה אותי. נדלקתי כמו שאומרים, ורצו לי מחשבות על כך שהיא יכולה להיות מלכה נהדרת, כי היא היתה נורא אצילית, יפה ומוקפת הילה של אשה בשלה ומנוסה.
מה גם שהיא היתה אימהית מאד. היא ובתה היו צמודות זו לזו כל הזמן, מדברות, צוחקות, שוחות יחד בבריכה... ממש אידיליה משפחתית על טהרת המין היפה והמושלם
והבת, כמובן מצאה חן בעיניי עבדכן (אמרתי, אני לא פדופיל) שכן חלש הוא הגבר במלחמה מול היצר, שכה אוהב יצירות מופת יפות, רכות, טהורות, גם אם הן מדיי צעירות
ואז צץ לי בראש עוד רעיון - מה נפלא יהיה, להיות עבדה של האשה, אשר מתוך אהבתה לבתה תעמיד אותו לרשותה ובעצם עבד זה ישמש גם את הבת אשר תוכל להשפיטו מתי שיבוא לה.
למעשה, כמו המכונית של ההורים, שהילד תמיד לוקח ואף אחד לא יתווכח איתו, גם כאן העבד יזכה לשמש את הבת ביום יום, והמלכה רק תקדיש אותו לעצמה מדיי פעם
"אמא אני יכולה לקחת את העבד שלך היום בערב?", "אמא גיליתי היום שהעבד שלך מה זה טוב בללקק בין האצבעות של הרגליים, את חייבת לנסות" ועוד כהנה וכהנה משפטים שבת המלכה אומרת לאמה עלו לי בראש, וחשבתי לי כמה נהדר יהיה לשרת בת של מלכה, כשאתה מתאמץ כל הזמן לרצות לא רק את המלכה אלא בעיקר את בתה, שחשובה מן הסתם למלכתך הרבה יותר מעצמה...
כך פינטזתי לי להנאתי, ואז צצה לי בראש פנטזיה חדשה, מעניינת לא פחות:
להיות עבד של מלכה צעירה, המשאילה אותך לאמה הנחשקת... "אמא, את צריכה את העבד שלי היום?" או "אמא בואי שבי איתי, העבד שלי פה על הרצפה וכיף לשים עליו את הרגליים, הוא עושה מסאג' מעולה"....

והמסר:

אין מסר, סתם רציתי לשתף אתכם באחת הפנטזיות הגדולות שהיו לי באחרונה
icon_redface.gif

* ערכתי פה ושם, בקטנה, כלובי.
    התגובה האהובה בשרשור
av55​(נשלט)
לפני 20 שנים • 23 במאי 2003
av55​(נשלט) • 23 במאי 2003
רק לידיעתך קיימים דברים כאלה. יש סיפור ידוע על מלכה בארה"ב שמהיום שהיא נולדה היא גדלה כמלכה כיוון שאמא שלה היתה מלכה שהחזיקה ברשותה 2 עבדים 24/7/365 ואחד מהם היה בעצם העבד של הילדה. כשהילדה היתה בת 10 אמא שלה נהרגה בתאונת דרכים והיא נשארה לבד עם שני העבדים. מאז (לפני שנתיים או משהו כזה) היא התפתחה מאד וצרפה לממלכתה עוד עבדים והיא אכזרית בצורה שלא תאמן. אני ראיתי סרט שהיא צילמה אצלה וזה ממש היה שוק. אני אוכל לספר יותר ממה שראיתי בסרט אם תרצה
מל​(נשלט)
לפני 20 שנים • 23 במאי 2003
מל​(נשלט) • 23 במאי 2003
בבקשה....ספר !
av55​(נשלט)
לפני 20 שנים • 25 במאי 2003
av55​(נשלט) • 25 במאי 2003
טוב אז בעצם זה מין סרט סנאף שמישהו הביא מארה"ב ובסרט בהתחלה היא מספרת את קורות חייה. היא בסרט בת 12 ונראית כמו בת שמונה ביד היא מחזיקה שוט וביד השניה רצועה שמחוברת לטבעת שנעוצה בביצים של עבד חסר זין! הזין שלו כרות והיא מספרת שהיא עשתה את זה והטבעת נעוצה ממש בתוך הביצים. הגוף של העבד ממש פצוע מרוב הצלפות ויש לו גם טבעות כאלה בפטמות ובלשון. בקיצור היא מספרת שכבר שנתיים היא בלי אמא שלה אבל היא פרסמה מודעות באינטרנט וככה היא הצליחה למצוא עוד עבדים ויש לה אם אני זוכר נכון 6 עבדים. את הסרט ראיתי לפני כמה חדשים. אחר כך היא מסתובבת בבית כשהעבד אחריה על ארבע כל הזמן ורואים שהיא נכנסת לחדר ויש שם שני עבדים שעוסקים באיזו עבודה ואיך שהיא נכנסת הם מזנקים על ברכיהם לפניה ופניהם מוצמדות לרצפה והיא ללא שום התראה מתחילה להצליף בהם בכל הכח שלה ורואים שגם הם פצועים מרוב הצלפות. אחר כך בהמשך הסרט היא פשוט מודיעה לעבד שקשור אליה ברצןעה שהיא צריכה לחרבן והוא מיד נכנס לתנוחה כך על הברכיים כשהתחת שלו צמוד לכפות רגליו והראש כלפי מעלה והוא פותח את הפה ושם את שתי כפות ידיו משני צידי פניו וככה בעצם נוצר עבורה מושב. היא עולה על רגליו ומתישבת על הפנים שלו ואז המצלמה ממש מתקרבת ורואים איך היא מחרבנת לו ישר לתוך הפה והוא בולע הכל ללא שום היסוס וכשהיא גומרת היא נותנת לו הצלפה והוא מוציא את הלשון ומנקה אותה. אחר כך רואים איך היא מענה עבד אחר שקשור בשלשלאות לקיר והיא מצליפה בו בלי רחמים ולעבד הזה יש זין אבל הפעם הטבעת נעוצה במרכז הראש של הזין שלו. ואז היא מספרת שהעבד הזה לא השתחווה אליה מספיק מהר ולכן היא מענישה אותו והיא לקחה מחטים והתחילה לנעוץ אותם בכל מיני מקומות בגוף שלו ומחט אחת היא נעצה לו מצד אחד של האף עד שיצאה מהצד השני ואז היא צוותה על העבד השני ללקק לה את התחת וראית איך שהיא לאט לאט מגיעה לאורגזמה וככל שהיא היתה יותר מגורה ככה היא הצליפה יותר חזק ותוך כדי שהיא ממש צועקת כל מיני דברים שלא הבנתי.
בקיצור הסרט הזה היה ממש שוק בשבילי
מל​(נשלט)
לפני 20 שנים • 30 במאי 2003
מל​(נשלט) • 30 במאי 2003
מדהים !

ותודה על התאור.