לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

פעילות חדר חושך

מיו​(לא בעסק)
לפני 12 שנים • 19 במרץ 2012
מיו​(לא בעסק) • 19 במרץ 2012
איש אחר, דבר ראשון: אני לא מתרגשת מההתבטאות שלך גם כי אני יודעת שאתה טועה (לא חושבת, יודעת!) ולו רק בגלל העובדה שאני בניגוד אלייך הייתי במפגשים ומכירה את הנפשות הפועלות ולא מדמיינת או משערת מה הולך במפגשים האלה (צר לי לאכזב, זה לא פליי פארטי, אף אחד לא מדבר שם על תנוחות ו... מה עוד אמרת שם?) וגם כי הסגנון כתיבה שלך הוא פרובוקטיבי ותו לא. דבר שני: אני חושבת שאתה מבלבל בין התרגשות (ציטוט ״תחשבו למה אתם כל כך מתרגשים ממה שאני כותב״) לבין זה שפשוט מכבדים אותך בתשובה, התייחסות ודיון ולא מבטלים ומתעלמים מהפרובוקציה.
טעימה אוהבת
טעימה אוהבת • 19 במרץ 2012
למה אם מישהו מביע הסתייגות מפעילות מסוימת זו פרובוקציה?
זה פורום פתוח
מותר לספר על פעילות שנעשית ובאותה מידה מותר להתנגד לה מסיבות שונות.

פעילות ההרצאות מבורכת . מעניין לשמוע איך אחרים מתנהלים בנושא הבדסמ
ללמוד מנסיונם של ותיקים ולהנות מדיון בין חברים בעלי אותו עניין.
לי מפריעה נקודה אחת.
למה כל זה נערך במרכז לקהילה גאה?
זה מרכז מגדרי והפוקדים אותו שייכים בד"כ לקהילה הגאה.
אין מקום לשייך בין הבדסמ לקהילה הגאה, הבדסמ הוא של כולם.
אם פעילות זו היתה נערכת במקום ניטראלי היה נוח ליותר חברים להשתתף בה.
זו דעתי.
רצסיבי​(נשלט)

Re: איש אחר

רצסיבי​(נשלט) • 19 במרץ 2012
מUחדת כתב/ה:

ולראיה, תוצאות גוגל לצירוף המילים "מפגש חובבי" (לא נגענו):
1. מפגש לחובבי גינון בנושא גידול רקפות ופקעות.
2. פגש לחובבי הסנובורד.
3. מפגש לחובבי הארי פוטר הבוגרים בנפשם.
4. מפגש לחובבי צילום מאיזור משגב.
5. מפגש לחובבי ספורט מוטורי.
6. מפגש לחובבי גפנים.
7. מפגשים לחובבי הפאזלים.
מכת מדינה הכתות האלו!

סעמק, לפי זה, אני משתייך ללפחות שתי כתות, ולא ידעתי בכלל.
(ולא, בלי להחשיב בדס"מ, וגם לא הארי פוטר)
מיו​(לא בעסק)
מיו​(לא בעסק) • 19 במרץ 2012
טעימה,

אין לי בעיה עם ביקורת ולא לזה התכוונתי כשאמרתי פרובוקציה אלא לשימוש במילים ומושגים שברור שיגרמו לתסיסה (כת למשל).

לעניין המרכז הגאה:
כמו שכתבתי, הפעילות היא ללא מטרת רווח של היוזמים והכוונה היא לא להקשות על אנשים עם תשלום גבוה בכניסה (דבר שיקרה אם נשכור כיתה/אולם הרצאות במקום נטרלי וההוצאות יצטרכו להתחלק בין המשתתפים).
כרגע ההרצאות מתקיימות במרכז הגאה גם מהסיבה הזו, שלמרכז הגאה כבר יש תשתית של בניין מסודר עם כיתות וכל השירותים שצריך עבור מפגש שכזה ולשמחתנו הוא פתח בפנינו את שעריו ונותן לנו להשתמש בתשתית הזו. וגם מהסיבה שבתוך קהילת הבדסמ יש גם חברים מהקהילה הגאה שבמקום הזה מרגישים נוח יותר.

אני יודעת שיש אנשים שהמיקום מפריע להם. יכול להיות שבעתיד המיקום ישתנה ויכול להיות שלא.
המפגשים אמורים לעסוק בעיקר בבדסמ אבל גם במיניות שונה ואלטרנטיבית בכלל.
אני יכולה לספר לך על עצמי, שלפני המפגשים האלה, לא הכרתי את המרכז הגאה ואני מאוד התרשמתי מהמקום ומאיך שהוא פעיל. 20:00 בערב וכל הכיתות מלאות, כל כיתה עם מפגש בנושא אחר... אותי זה מסקרן ומושך; לשמוע ולהבין על מיניות שונה גם אם היא אף פעם לא תהיה כוס התה שלי.
נילי ונילי
נילי ונילי • 19 במרץ 2012
טעימה אוהבת כתב/ה:
אם פעילות זו היתה נערכת במקום ניטראלי היה נוח ליותר חברים להשתתף בה.זו דעתי.

לי באופן אישי, אם יש מישהו שלא נוח לו להגיע למרכז הגאה וצריך מקום "נייטרלי" כדי לדבר על המיניות שלו בתוכו מבלי להרגיש מאויים- לא מעניין לי להכיר אותו, לשמוע אותו, להיות בסביבתו או להסתשן איתו בכלל.
mishel​(נשלטת)

ובחזרה לנושא שלשמו נפתחה ההודעה ...

mishel​(נשלטת) • 19 במרץ 2012
נפתחה קבוצה הנקראת "חדר חושך"
אנשים הרוצים לנהל דיונים עניינים בנושאים הקשורים לבדס"מ בסביבה קצת יותר אוהדת ומקבלת ומבלי שהדיון יקבל תפנית של 180 מעלות ולא בהכרח לכיוון החיובי מוזמנים.
אני חושבת שחסרה במה כזו שבה יהיה ניתן לספר או לשאול משהו מבלי שהכל יהפוך "לצחוקים".

לקבוצה שנפתחה יש חוקים - ומטרתם לשמור על רמה נאותה של תרבות דיון.

מי שמוכן לכבדם מוזמן.
Queeny​(מתחלפת){being}

בעיני זו אחלה יוזמה

Queeny​(מתחלפת){being} • 19 במרץ 2012
יופי של יוזמה!
חבל שלא ידעתי עליה קודם. המלט - איך לא הצעת לי לבוא?

אני חושבת שזה ממש יפה, שיש עוד דרכים לפגוש, להכיר ולהתראות עם חברים לסטייה שהן לא רק מסיבות, מועדונים ואינטרנט. ואני חושבת שזה נהדר שיש אנשים שמוכנים לחלוק מנסיונם עם אחרים.
יותר מזה, בעיני זה אחד הדברים הכי חשובים שהקהילה הזו יכולה להציע למי שמעוניין בכך: מקום בו אפשר לדבר על המיניות שלך, להתייעץ ולשאול. זה כמעט לא קיים בעולם הונילי, וזה כל כך חסר.

being ואני היינו בזמנו בסדנת קשירות של טיצ'ר - שהיתה גם חכמה, גם מלמדת, גם משעשעת, ובעיקר מאוד מכבדת למרחב האישי ולא סליזית בכלל (במובן הטוב של זה. זה מן הפוך על הפוך כפול). זה היה כיף ומעשיר ואני רק מצרה על כך שאין עוד הזדמנויות להשתעשע, להפגש וללמוד באופן הזה.

כל הכבוד ליומים על היוזמה!
Cloud_Lord​(שולט)
Cloud_Lord​(שולט) • 19 במרץ 2012
אז מה הקטע?
מה פתאום מישהו מעז לטעון שהוא מבין בבדסמ יותר מגאונים אחרים כאן?
הגאווה נפגעת מכך שמנסים לייצר פעילות של קהילה חוץ ממסיבות?
בסך הכל חברים שרכשו נסיון חיים בתחום של הבדסמ , וגם טרחו לקרוא חומר תיאורטי בעניין, מעבר לפוסטים כאלה ואחרים של חברים מכובדים, חולקים עם מי שרוצה להקשיב מנסיונם ומהידע שלהם.
זה יפה, זה מקדם את הצד הקהילתי שלנו, ויש כאלה שמעוניינים בכך.
ובדסמ זה לא בהכרח מערכת יחסים - זאת נטייה מינית, שכן, ידע ונסיון הם חלק חשוב ולא מבוטל בהם.
ולגבי כללים, חוקים וטקסיות - אני חושב שזה מתאים לי ושואף לקבץ סביבי כאלה שחושבים וחושבות כמוני, אבל זה בטח לא מגדיר את כל מי שעוסק בבדסמ או מחייב אני בדרך כלשהיא, ולכן כל הכללה בנושא הזה היא מיותרת.

ממליץ בחום להגיע למפגשים, זה מרחיב ידע וגם כייף.
Bent
Bent • 19 במרץ 2012
טעימה אוהבת כתב/ה:

אם פעילות זו היתה נערכת במקום ניטראלי היה נוח ליותר חברים להשתתף בה.
זו דעתי.

טעימה, זו לא מתקפה או התחלה שכזו אני רק לא יכול להתאפק, תוכלי לענות לי על שאלה, אני פשוט רוצה להבין. אפשר להניח כי אין לך מניעה והיית או תגיעי למסיבה של הקהילה, לובשת (קולר ומעט בגדים) או משהו אחר התואם את כללי הטקס, תעשי שם מה שתעשי אל מול אנשים או שלא, ומצד שני את אומרת שתדירי את רגליך ממקום שהוא "מגדרי"? למה? ההגיון לא מתחבר לי
שיר כאב​(שולטת){סוליקר}
לפני 12 שנים • 20 במרץ 2012
איש אחר כתב/ה:
מערכת יחסים אינה חוג לגינון
מערכת יחסים אינה תחביב או התעסקות
לא משנה כמה רציניים יהיו נושאי ההרצאות (ואני לא מזלזל באינטליגנציה שלהם), אני לא רוצה שאף אחד יתעסק לי בקשרי עם נשים
אני גם לא מבין איך מישהו אחר רוצה "לשמוע" איך לזיין את החברה שלו, באיזו תנוחה וכמה פעמים וכו'
וזה אינו שונה במאומה ממערכת יחסי שליטה, להיפך, יש כאן זילות מוחלטת של האינטימות והפיכתה ל"תחביב" (אתם לא אוהבים את המילה כת למרות שזה מה שזה).
שוב המושגים של אינטימיות קירבה ורגש מפנים את מקומם לטכניקות טקסיות והכל בשם ה"מולך" - BDSM
גם השימוש במילה "וונילי" זה שימוש טיקסי ומפריד, שמשתמשים בה רק חברי הכת (מעולם לא שמעתי על זוג רגיל שקרא לעצמו "וונילי" זה כמו שרק דתיים משתמשים במושג "חילוני") .
אתם הופכים מערכת יחסים לדבר טכני , וכמו לכל דבר טכני נעזרים במומחים כדי להשתכלל.
תראו כמה התנגדות המילים שלי מייצרות בכם, תחשבו למה בכלל זה איכפת לכם

המילים שלך לא מייצרות אצלי שום התנגדות, רק הערה קטנה:
יש גם חוגים להורות ואפילו לזוגיות - ואין המדובר בחילופי זוגות.
לא משום שזה תחביב, אלא מתוך הכרה שאנשים שונים מתמודדים עם תהליכים דומים.

תמשיכו (: