שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

"שולטת מלמטה"

באהלפההרבה​(אחרת)
לפני 12 שנים • 19 במרץ 2012

"שולטת מלמטה"

באהלפההרבה​(אחרת) • 19 במרץ 2012
יש דברים, שאני מבינה אם הם מופיעים ברשימת הגבולות של שולט כזה או אחר. גם אני לא הייתי רוצה לשלוט במישהי טיפשה, רעה, מסריחה או בעלת כיני בושת. יש דברים שמעצבן אותי לראות ברשימה הנ"ל, כמו "שולטות מלמטה". קודם כל, כי זה גורם למאסטר פלוני אלמוני להיראות קצת חסר בטחון, כאילו חרדתו הגדולה ביותר היא שיקחו ממנו את השוט ופתאום הוא יכוון אליו. חוץ מזה, נדמה לי שכל קשר בדסמי מתחיל באיזושהי שליטה מלמטה של הנשלטת, בעיקר אם היא חדשה בתחום ו/או חוותה איזושהי טראומה בעבר. בהדרגה, הדבר הזה מתמוסס. אם לא, קמים והולכים או לומדים לחיות עם זה. בנוסף, חשוב לשים לב למה בדיוק קוראים "שליטה מלמטה". אם להציב גבולות, להשתמש במילת הבטחון או להביע איזושהי אי שביעות רצון זו שליטה מלמטה, אז אולי שליטה מלמטה זה לא כזה דבר רע.
Brave Dwarf
לפני 12 שנים • 19 במרץ 2012
Brave Dwarf • 19 במרץ 2012
המושג "שליטה מלמטה" תמיד מזכיר לי ניסוח משפטי כלשהו.

הואיל והצדדים הסכימו...
הואיל והצדדים החליטו...
הואיל ולצדדים קיימת...

אין באמור בסעיף זה כדי לפגוע ו/או לגרוע משליטה מלמעלה או מצד שמאל, גם לא במקרה של שליטה מצד ימין, מלמטה ו/או באלכסון. הנאמר כולל דגדגנים, פטמות ושאר נכסי דלא ניידי של הצד השלישי. icon_rolleyes.gif

או משהו כזה.

מה זה "שליטה מלמטה" בעצם? מישהו יכול להגדיר לי את המושג או שאני אשכרה צריך להיות עורך-דין כדי להבין אותו?
MasterKey​(שולט)
לפני 12 שנים • 20 במרץ 2012
MasterKey​(שולט) • 20 במרץ 2012
Brave Dwarf כתב/ה:
מה זה "שליטה מלמטה" בעצם? מישהו יכול להגדיר לי את המושג או שאני אשכרה צריך להיות עורך-דין כדי להבין אותו?

אם יש לך ילדים קטנים - תשאל אותם.
Brave Dwarf
Brave Dwarf • 20 במרץ 2012
MasterKey כתב/ה:
Brave Dwarf כתב/ה:

יש לי שישה.
הבכורים מדברים על כך שאמא שלהם עושה את הכל כדי לזיין לי את הצורה ולכן מחביאים את הצעצועים שאני נותן להם.
האמצעיים מאומצים ע"י אביהם החדש וכלל לא יודעים שאני אבא שלהם. אני דוד אלי עבורם.

הקטנים לא יודעים לדבר.

----

אני שאלתי ברצינות. עד כה הנשים אמרו לי שהשליטה מלמטה משמעה של"שולט" חסרה ביצה ובטחון עצמי, לפעמים עין אחת ושיער-ראש. הגברים העירו שכשהיא מביאה את אמא שלה לישון להם בסלון זה מגה שליטה מלמטה.

ואני שואל ברצינות: מבלי לשלוח אותי לשאול את הילדים שלי או את הכלב של השכן. מישהו יכול סופסוף להגדיר לי מה זה "שליטה מלמטה"?
feminine3​(אחרת)
feminine3​(אחרת) • 20 במרץ 2012
Brave Dwarf כתב/ה:
MasterKey כתב/ה:
Brave Dwarf כתב/ה:

יש לי שישה.
הבכורים מדברים על כך שאמא שלהם עושה את הכל כדי לזיין לי את הצורה ולכן מחביאים את הצעצועים שאני נותן להם.
האמצעיים מאומצים ע"י אביהם החדש וכלל לא יודעים שאני אבא שלהם. אני דוד אלי עבורם.

הקטנים לא יודעים לדבר.

----

אני שאלתי ברצינות. עד כה הנשים אמרו לי שהשליטה מלמטה משמעה של"שולט" חסרה ביצה ובטחון עצמי, לפעמים עין אחת ושיער-ראש. הגברים העירו שכשהיא מביאה את אמא שלה לישון להם בסלון זה מגה שליטה מלמטה.

ואני שואל ברצינות: מבלי לשלוח אותי לשאול את הילדים שלי או את הכלב של השכן. מישהו יכול סופסוף להגדיר לי מה זה "שליטה מלמטה"?

מניפולציה
Brave Dwarf
תגדירי מניפולציה במערכת יחסים BDsMית שתהיה שונה מכל מניפולציה טבעית אחרת שאנחנו מפעילים אלו על אלו במהלך החיים בכלל ובמערכות יחסים בפרט.

בבקשה (סליחה על חוסר נימוס)
Brave Dwarf
תוספת:
(אני עדיין יכול לערוך את ההודעה הקודמת, אבל אולי זו צריכה להגיע בנפרד).
האם זה אומר שכשאני, שולט המפעיל מניפולציה, בעצם נעמד על הראש ומרגע זה ואילך שולט מלמטה?

או שמא לשולטים מותר להפעיל מניפולציה, או לחילופין המניפולטיבי אינו שולט?
feminine3​(אחרת)
Brave Dwarf כתב/ה:
תגדירי מניפולציה במערכת יחסים BDsMית שתהיה שונה מכל מניפולציה טבעית אחרת שאנחנו מפעילים אלו על אלו במהלך החיים בכלל ובמערכות יחסים בפרט.

בבקשה (סליחה על חוסר נימוס)

אין הבדל.
feminine3​(אחרת)
Brave Dwarf כתב/ה:
תוספת:
האם זה אומר שכשאני, שולט המפעיל מניפולציה, בעצם נעמד על הראש ומרגע זה ואילך שולט מלמטה?

גמד אני המומה
שולט שמפעיל מניפולציות נקרא מנטליסט icon_biggrin.gif
    התגובה האהובה בשרשור
Brave Dwarf
feminine3 כתב/ה:
Brave Dwarf כתב/ה:
תוספת:

גמד אני המומה
שולט שמפעיל מניפולציות נקרא מנטליסט icon_biggrin.gif

לא מדבר אתך יותר לעולם. LOL
ברוגז חמש דקות ואני זה שהולך לעמוד בפינה!