צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

הכל לגיטימי חוץ מ......

עצמאית​(לא בעסק)
לפני 12 שנים • 2 באפר׳ 2012

ואילו אני.......

עצמאית​(לא בעסק) • 2 באפר׳ 2012
מיד בפעם הראשונה
עת נתקלתי בכינוי הנועז,המרשים,המרטיב
מיד!!!!!!!
פתחתי בדיאטה רצחנית,
כל רצוני מאז הסתכם בירידה אחת ממש מושקעת מתוך הלשון המנפיקה פנינים מסוג זה.
אני שמחה מאוד לבשר שכבר נשרו 40 ק"ג, רק עוד שניים כדי להגיע למצב בו אוכל לפנות אל נופת הצופים המרנינה הזו ולקבל את נחת לשונו בחלקי התחתונים (בעיקר בחור התחת ה-הו כל כך ענוג שלי)
ialda​(נשלטת)
ialda​(נשלטת) • 2 באפר׳ 2012
חחחחח רק אותי זה מצחיק שהוא פתאום חזר משום מקום אחרי איזה חצי שנה?...
ialda​(נשלטת)
ialda​(נשלטת) • 2 באפר׳ 2012
חחחחח רק אותי זה מצחיק שהוא פתאום חזר משום מקום אחרי איזה חצי שנה?...
Brave girl
Brave girl • 2 באפר׳ 2012
הנה דוגמא לבן אדם שחי מתשומת לב..
והנה כל האנשים שנותנים שמעניקים לו "חיים"...

הבן אדם כל הזמן יוצא בכותרת אחרת..
ואנשים פה עדיין מתעצבנים, או נכנסים באמא שלו..

ומה אתם חושבים?
שהוא יושב במיטה ובוכה?
צר לי לאכזב.. אבל הוא יושב לו מול המחשב ומתפוצץ מצחוק...

icon_smile.gif

נ.ב- אוטוטו ליל הסגר.. אני אנצל תבמה ואאחל חג בן זונה!!! )
Uranus
Uranus • 2 באפר׳ 2012
בואו נשפיל אותו עד הסוף ונדבר על משהו אחר....

לדוגמא - על האח הגדול ואיך בכיינים, קוטרים, מתקרבנים, בינוניים תמיד מקבלים את כל תשומת הלב והרחמים....

רגע... icon_rolleyes.gif
Brave Dwarf
לפני 12 שנים • 3 באפר׳ 2012

Re: ולי נראה

Brave Dwarf • 3 באפר׳ 2012
ponetium כתב/ה:
האים יתכן שזה טרול שרוצה לאכול?
למה להאכיל?

אינו טרול. הוא אדם נבון ומשכיל. ומניסיון נורא כיף לדבר אתו. הוא יודע להסביר את עצמו ולהבין את בן השיח שמולו. יש לו שפה אלימה ואני לא מבין למה הוא מתנהג כך. אבל אינו טרול.
שלגי
לפני 12 שנים • 3 באפר׳ 2012

Re: ולי נראה

שלגי • 3 באפר׳ 2012
Brave Dwarf כתב/ה:
ponetium כתב/ה:
האים יתכן שזה טרול שרוצה לאכול?
למה להאכיל?

אינו טרול. הוא אדם נבון ומשכיל. ומניסיון נורא כיף לדבר אתו. הוא יודע להסביר את עצמו ולהבין את בן השיח שמולו. יש לו שפה אלימה ואני לא מבין למה הוא מתנהג כך. אבל אינו טרול.

גמד יקר אני חולקת על דבריך, טרוליות אינה מדד לחוסר אינטיליגנציה.
כדי לאשש את דברי הלכתי לתורה החדשה, הרי היא ויקיפדיה ולהלן הציטוט הנבחר:

"טרול הטיפוסי עסוק בחרחור ריבים ומדון. על פי רוב הוא יעשה זאת על ידי הכנסת תוכן שגוי או תוכן שיעורר אנטגוניזם בקרב סביבת הגולשים. במקרים קיצוניים יפעל לשיבוש והרס אתרי התוכן השונים. הטרול אוהב לעורר מהומות וויכוחים במרחב האינטרנטי: בפורומים, צ'אטים בלוגים וברשתות חברתיות שונות. ממחקרים שבוצעו בתחום נמצא הנתון: שעל פי רוב הטרולים הינם גברים. לטרול, ככל הנראה אין את ההבנה העמוקה כי דבריו פוגעים ברגשות הזולת -דהיינו בגולשים אחרים. מראות עיניו, הם בסך הכל "רק עוד נתון דיגטלי" חסר פנים ורגש. הטרולים משולחי רסן בהתבטאותם בדפיי רשת, וסביר להניח ש"בחיים האמיתיים"- פנים אל מול פנים, לעולם לא היו מעיזים ומסוגלים להתנהג כך. האנונימיות היא מקור כוחם ובה טמונה התעוזה שלהם. הם אדישים מאוד לביקורות של גולשים אחרים ולפנייה לליבם. אין בהם סממני חמלה, הקשבה, הבנה והגיון- הם מפיקים הנאה מהנזק וההרס שהם זורעים במרחב האינטרנטי. ישנם פסיכולוגים הסבורים, שבשל ההדים הרבים ותשומת הלב שהטרולים זוכים להם בעקבות הנזק שנגרם על ידם ברשת- הדבר יחזק אותם להמשיך בהתנהגותם ההרסנית עוד ועוד. שכן, גם תשומת לב שלילית- היא בכל זאת תשומת לב. תופעת הטרולים ברשת הפכה לתופעה שכיחה ולפיכך מרבית הגולשים אינם מייחסים חשיבות יתרה לפועלם ואף לרוב מגלים אדישות לפעילותם עד יעבור זעם. הפתגם האמריקאי הידוע: "אין פיקניק ללא נמלים" יוכל לתאר בצורה טובה את תופעת הטרוליזם וההכרה בכך שהטרולים בדומה לנמלים מהווים גורם שפוגם באיכות ההנאה ברשת, מעיק ומזיק לכלל הגולשים שבמקרי קיצון אף עלולים לפרוש מעשייתם בפורומים שונים כתוצאה מהאווירה העכורה והכעס שיוצרים הטרולים בקרבם. הטרולים מרעילים את היחסים בין הגולשים והורסים את ההתקשרויות השונות ברשת."

אמו"ב הוא טרול אחושקשוקה, רואים את זה לאורך כל הניקים שלו במרוצת השנים, ההתנהלות שלו מתאימה לציטוט שלמעלה באופן כמעט מלא.

האמת היא, שאני קוראת אותו בעניין, שכן הוא סוג של מדד ימני (בעיקר בבלוג, פחות בפורומים, שם הוא סתם מעורר מדון להנאתו) של מגמה הולכת וגוברת של שנאת שמנים היסטרית ואין עוררין על כך שכתיבתו לרוב רהוטה, גם אם פלצנית מידי לטעמי (השמנמן).

האם להאכיל או לא להאכיל, זו כבר החלטה אישית של כל אחד.