סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

הכל לגיטימי חוץ מ......

אדון מכניע ובועל
לפני 12 שנים • 3 באפר׳ 2012

בניע המקלדת, בלחיצה על תו אחד...

אדון מכניע ובועל • 3 באפר׳ 2012
אני עושה מכם מה שאני רוצה... מניע אתכם כרצוני מימין לשמאל...כעלים נידפים ברוח...
אושה{אוש}

Re: בניע המקלדת, בלחיצה על תו אחד...

אושה{אוש} • 3 באפר׳ 2012
אדון מכניע ובועל כתב/ה:
אני עושה מכם מה שאני רוצה... מניע אתכם כרצוני מימין לשמאל...כעלים נידפים ברוח...

זה לא אתה, זה השעמום.
שלגי

שלגי • 3 באפר׳ 2012
אדון מכניע ובועל כתב/ה:

כפרות, להניע אנשים באמת - זה לא בפורום של סוטים באינטרנט, זה בעולם האמיתי, אבל אם זה מה שגורם לך הנאה ואושר - שמחה שעזרתי ולו במעט.

(ואושה צודקת, משעמם לחכות שהחשמלאי יסיים את עבודתו ויתן לי להתחיל את יום החופש/סידורים שלי)
feminine3​(אחרת)
feminine3​(אחרת) • 3 באפר׳ 2012
עונים כי ככה זה הישראלים, ללא קשר אליך
פרחונית​(לא בעסק)
פרחונית​(לא בעסק) • 3 באפר׳ 2012
feminine3 כתב/ה:
עונים כי ככה זה הישראלים, ללא קשר אליך

נו, אל תהיו רעים !
יש פה מישהו שאין לו שום דבר אחר שגורם לו אושר
ואתם מנסים לגזול ממנו גם את זה ?

מה אתם ? סאדיסטים ?!
Gia X

Gia X • 3 באפר׳ 2012
אדון מכניע ובועל כתב/ה:

"עלים שמלים"....
מסכן, לא נראה שאוהבים אותך.
"and this is the straight way to the dark side"
זה עוד מאסטר יודה אמר בזמנו.
Brave Dwarf

Re: ולי נראה

Brave Dwarf • 3 באפר׳ 2012
שלגי כתב/ה:

אמו"ב הוא טרול אחושקשוקה, רואים את זה לאורך כל הניקים שלו במרוצת השנים, ההתנהלות שלו מתאימה לציטוט שלמעלה באופן כמעט מלא.

האמת היא, שאני קוראת אותו בעניין, שכן הוא סוג של מדד ימני (בעיקר בבלוג, פחות בפורומים, שם הוא סתם מעורר מדון להנאתו) של מגמה הולכת וגוברת של שנאת שמנים היסטרית ואין עוררין על כך שכתיבתו לרוב רהוטה, גם אם פלצנית מידי לטעמי (השמנמן).

האם להאכיל או לא להאכיל, זו כבר החלטה אישית של כל אחד.

לא רק שקראתי את הויקיפדיה אלא אני אפילו חושב שאתמול למדתי את הערך בעל פה. ועדיין אני לא מסכים לא כי זה לא נכון אלא כי יש לי הרגשה שיש כאן טעות. גם אותי לא אחת כינו "טרול" בכלוב כשאמרתי משהו שהרוב לא הסכים אתו. באופן מגוחך אלו היו אנשים שמהווים חלק מהקהילה הרבה פחות שנים ממני. להבדיל ממר בחור (קשה לי עם השמות שהוא מחליף כל הזמן) לא התעקשתי להצדיק את התואר כי הכינוי לא ממש עצבן אותי, אבל זאת עובדה. כל השרשור המאעפן הזה, שלגי, הוא התקפה אחת גדולה על אדם שפלט שטות. קצת קשה לעבור את החרא הזה ולהשאר אדיש. האופן בו הוא בוחר להתמודד עם הקאקי, טרולי למדי ואני לא יודע כיצד אני הייתי מתמודד לו נצבתי במקומו, ולו היה לי חשוב להתמודד: אני חושב שהוא ואני אנשים מאוד שנים. ועדיין לא ראיתי אף אדם מנסה לנהל עמו דיון ומאפשר לו להוכיח את התואר הויקיפדי. הדבר היחיד שמוכח כאן, חדשות לבקרים, שדי שאדם יקלל שמנות כדי שיזכה בתואר טרול. ואת התנאי הזה לא מצאתי בויקיפדיה.

למען הסר ספק:
לא, הוא לא נעים לי; לא, אני לא מסכים אתו בעניין שמנות ואולי אחשב ל"דום סחבה" לפי הקריטריונים שהוא מציין; כן, לו הייתי נגעל מנשים שמנות, הייתי בוחר בדרך אחרת להתמודד עם הבעיה, אבל לו היו מתקיפים אותי כפי שמתקיפים אותו, אין לי מושג כיצד הייתי נוהג.

ונקודתית:
"טרול הטיפוסי עסוק בחרחור ריבים ומדון. על פי רוב הוא יעשה זאת על ידי הכנסת תוכן שגוי או תוכן שיעורר אנטגוניזם בקרב סביבת הגולשים. במקרים קיצוניים יפעל לשיבוש והרס אתרי התוכן השונים."

אינו עוסק בחרחור ריבים, הוא עסוק בלרקוע ברגליו כי אמא לא קנתה לו במבה וכי יש בכלוב יותר מדי שמנות. לגבי ריבים - אנחנו מסתדרים יופי בלעדיו. הוא לא מכניס שום תוכן שגוי, הוא אומר את מה שעיניו רואות - שיקום זה שיכול להעיד על כך שמבט עיניו אינו סלקטיבי ואינו משוחד. כן, זה מעורר אנטיגוניזם בקרב גולשים - צירוף מקרים(?). לגבי הרס - מיותר להאריך כי הוא לא מפריע טכנית. כשהוא פגע באנשים אישית, אני הייתי בעד סנקציות, אבל גם אז לא חשבתי שהוא "טרול".
פרלין​(נשלטת){ש}
פרלין​(נשלטת){ש} • 3 באפר׳ 2012
אבל גמד, זו הרי לא הפעם הראשונה. אני זוכרת שרפאל ניסה לנהל דיון אינטיליגנטי וזה נגמר בקול ענות חלושה.

אני מודה שלא ניסיתי, כי הפילוסופיה שלו (בניגוד לאדם עצמו) משעממת אותי.

חוץ מזה, ברצינות, מה יש בהצהרה הזו שאפשר לדון בה? לא רוצה לרדת לנשים שמנות. ואללה. אז? כאילו, איזה דיון אפשר בדיוק לבסס על זה?
Brave Dwarf
Brave Dwarf • 3 באפר׳ 2012
פרלין כתב/ה:
אבל גמד, זו הרי לא הפעם הראשונה. אני זוכרת שרפאל ניסה לנהל דיון אינטיליגנטי וזה נגמר בקול ענות חלושה.

אני מודה שלא ניסיתי, כי הפילוסופיה שלו (בניגוד לאדם עצמו) משעממת אותי.

חוץ מזה, ברצינות, מה יש בהצהרה הזו שאפשר לדון בה? לא רוצה לרדת לנשים שמנות. ואללה. אז? כאילו, איזה דיון אפשר בדיוק לבסס על זה?

לא אמרתי שיש לדון בה. או חובה לדון בה (צוחק פה בקול), אני בכלל לא הבנתי את ההגיון שמסתתר מאחוריה. אמרתי שאין בה להוכיח שהוא טרול. אגב, גם אין בה להוכיח שהוא טיפש כפי שחלק ממגיבים רמזו. אני עומד מאחורי דבריי: מדובר באדם משכיל ומעניין מאוד בעל נקודת מבט מרתקת על העולם.
A v​(שולט)

מה האח הגדול מה...?

A v​(שולט) • 3 באפר׳ 2012
Uranus כתב/ה:
בואו נשפיל אותו עד הסוף ונדבר על משהו אחר....

לדוגמא - על האח הגדול ואיך בכיינים, קוטרים, מתקרבנים, בינוניים תמיד מקבלים את כל תשומת הלב והרחמים....

רגע... icon_rolleyes.gif

בוא נדבר על עלובי החיים,הספר או הסרט תבחר