צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

שאני אוריד מהשולחן???????

Brave Dwarf
לפני 12 שנים • 3 באפר׳ 2012

Re: לוגיקה

Brave Dwarf • 3 באפר׳ 2012
Barnit כתב/ה:

אני שואלת שאלה אחת,
נשים, איפה לכל הרוחות הכבוד שלכן?

אני חושב שהכבוד נמצא במקום בו כל אדם רשאי להחליט עבור עצמו, גם אם הוא מחליט על קריירה, גם אם הוא מחליט להשאר בבית ולגדל ילדים, לבשל ולנקות וגם אם הוא מחליט לשלב בין השניים. ופגיעה בכבוד מתרחשת כאשר אנשים קובעים עבור אחרים מה מכובד להם ומה לא.
barnit

barnit • 3 באפר׳ 2012
Brave Dwarf כתב/ה:
Barnit כתב/ה:

אני שואלת שאלה אחת,

אני חושב שהכבוד נמצא במקום בו כל אדם רשאי להחליט עבור עצמו, גם אם הוא מחליט על קריירה, גם אם הוא מחליט להשאר בבית ולגדל ילדים, לבשל ולנקות וגם אם הוא מחליט לשלב בין השניים. ופגיעה בכבוד מתרחשת כאשר אנשים קובעים עבור אחרים מה מכובד להם ומה לא.

בהחלט, כל אחד שיחליט מה הוא מכבד בעצמו
אתה יכול להחליט מה הכבוד שלך לך ולכל שפחה פרייארית שרוצה להיות משרתת שלך, רק תעבוד חזק על השיכנוע שתאמין שהיא באמת "שפחה" שלך אגב קירצוף רהיטים, שאיבת אבק, שטיפת ריצפה, ניקוי תריסים, ציחצוח אמבטיה ושירותים, כביסות, בישולים, קניות וטיפולי משק בית שוטפים..

קשה לי להבין כל אישה כיום, שלוקחת על עצמה את כל אלה לבד, ואחר כך מסתכלת על עצמה במראה ומרגישה כבוד עצמי

אבל מי אתה שתבין
התגובה שלך, בכנות, יותר מעציבה ממכעיסה אותי
עצוב לראות שעדיין קיימים גברים כמוך
Brave Dwarf

Barnit כתב/ה:

אתה יכול להחליט מה הכבוד שלך לך ולכל שפחה פרייארית שרוצה להיות משרתת שלך, רק תעבוד חזק על השיכנוע שתאמין שהיא באמת "שפחה" שלך אגב קירצוף רהיטים, שאיבת אבק, שטיפת ריצפה, ניקוי תריסים, ציחצוח אמבטיה ושירותים, כביסות, בישולים, קניות וטיפולי משק בית שוטפים..

איני מחליט דבר עבור ה"שפחה שלי". השפחה שלי מחליטה בכל יום מחדש עבור עצמה. ואין לי "כל שפחה", יש לי אחת ויחידה, אני מאוהב בה עד כלות, נשוי לה, היא אם ילדיי ולדעתי היא האישה הכי יפה, הכי מעניקה, הכי נבונה והכי מושלמת בעולם.
Barnit כתב/ה:

קשה לי להבין כל אישה כיום, שלוקחת על עצמה את כל אלה לבד, ואחר כך מסתכלת על עצמה במראה ומרגישה כבוד עצמי

וזה בהחלט לגיטימי. קשה לי להבין הרבה אנשים בעולם כי כולנו שונים, אבל אני עדיין מכבד את בחירותיהם, מעריך אותם על היכולת שלהם לבחור עבור עצמם, מאמין להם כאשר הם טוענים שבחרו נכון ועומד לצדם.
Barnit כתב/ה:

אבל מי אתה שתבין

(-: מה לעשות, העולם לא יכול להיות תמיד שמח. יש בו גם פינות עצובות.
barnit

barnit • 3 באפר׳ 2012
Brave Dwarf כתב/ה:
Barnit כתב/ה:

איני מחליט דבר עבור ה"שפחה שלי". השפחה שלי מחליטה בכל יום מחדש עבור עצמה. ואין לי "כל שפחה", יש לי אחת ויחידה, אני מאוהב בה עד כלות, נשוי לה, היא אם ילדיי ולדעתי היא האישה הכי יפה, הכי מעניקה, הכי נבונה והכי מושלמת בעולם.
Barnit כתב/ה:

וזה בהחלט לגיטימי. קשה לי להבין הרבה אנשים בעולם כי כולנו שונים, אבל אני עדיין מכבד את בחירותיהם, מעריך אותם על היכולת שלהם לבחור עבור עצמם, מאמין להם כאשר הם טוענים שבחרו נכון ועומד לצדם.
Barnit כתב/ה:

אבל מי אתה שתבין

(-: מה לעשות, העולם לא יכול להיות תמיד שמח. יש בו גם פינות עצובות.

שיהיה לכם בהצלחה
כל אחד מבשל את העסק שלו

עדיין זה לא מצדיק את הלך החשיבה כי נשלטת צריכה לפעול ע"פ סטנדרטים שובניסטים
ואם היא לא, היא לא מספיק מסורה...
ביבולי שכל, שקר כלשהו של גברים פה להצדיק את השובניזם שלהם
Brave Dwarf

Barnit כתב/ה:

כמה גברים טענו משהו כזה בשרשור הזה? או בפורום בכלל? אחד? וגם הוא זרק משפט מוזר ועוקצני ונטול כל הסבר. את מינית אותו למייצג של כל הגברים בפורום? ואם את מכוונת אלי, הרי שלא הזכרתי מסירות כלל וכל שאר דברים שאמרתי, אמרתי בשם עצמי.

היחידה שאמרה שבכך היא מביעה את מסירותה, הייתה סולנושקה, והיא אישה וזאת זכותה המלאה (גם להיות אישה וגם להביע את מסירותה בכל אופן בו היא בוחרת).
barnit

barnit • 3 באפר׳ 2012
Brave Dwarf כתב/ה:
Barnit כתב/ה:

כמה גברים טענו משהו כזה בשרשור הזה? או בפורום בכלל? אחד? וגם הוא זרק משפט מוזר ועוקצני ונטול כל הסבר. את מינית אותו למייצג של כל הגברים בפורום? ואם את מכוונת אלי, הרי שלא הזכרתי מסירות כלל וכל שאר דברים שאמרתי, אמרתי בשם עצמי.

היחידה שאמרה שבכך היא מביעה את מסירותה, הייתה סולנושקה, והיא אישה וזאת זכותה המלאה (גם להיות אישה וגם להביע את מסירותה בכל אופן בו היא בוחרת).

אני לא משליחה את תגובתי רק על המגיבים בשירשור זה, האמן לי ששוחחתי פה עם מספיק גברים כדי שיהיה מספיק בסיס לכעס שלי.. יש מספיק שובניסטים בכלוב ..
Brave Dwarf
אז תריבי אתם. מה שעשית כאן אינו הוגן. עלבת בנשים שבחרו באורח חיים השונה משלך, ניסית לעלוב בי, והצגת את כל הנאמר בשרשור באור לחלוטין בלתי צודק ובלתי נאמן למקור.

אגב התמסרות, יש לה הרבה מאוד פנים. היא יכולה להביע את התמסרותה בדרך זו והוא במקביל יביע את שלו בדרך אחרת. בסופו של דבר כל עוד מתקיים איזון, אף אחד לא יוצא "פראייר" כדבריך. ובכלל ממתי מודדים מערכות יחסים דרך פריזמה של "פרייריות"? אני יודע שאנחנו בישראל וזה, אבל עדיין... icon_rolleyes.gif
פרחונית​(לא בעסק)
לפני 12 שנים • 4 באפר׳ 2012
פרחונית​(לא בעסק) • 4 באפר׳ 2012
בעיניי לגיטימי שיהיה כל מה שמסכימים שיהיה בקשר
( כל עוד זה לא גובל בהתעללות וכו', לא ניכנס פה לפינות ... )

מה שכן, יש הבדל בין קשר של זוגיות וחיים משותפים,
וקשר שבו החיים נפרדים אבל נפגשים מדי פעם למטרה כזו או אחרת

כמובן שיש הרבה מצבי ביניים

אבל בגדול גם לנקות את הבית זה סוג של נתינה והתמסרות
יש אנשים שרוצים את הנתינה וההתמסרות שלהם מיניים ומרגשים ועשויים מדברים יוצאי דופן
ויש אנשים שרוצים שזה יכלול גם דברים יומיומיים

נשאלת השאלה האם הצד השולט מעריך את הנתינה וההתמסרות הזו,
ויודע להכיר ולהוקיר אותה ?
או שהוא לוקח אותה כמובן מאליו ?

וזו בעצם שאלה לגבי כל סוג של נתינה והתמסרות...
Tainted​(לא בעסק)
לפני 12 שנים • 4 באפר׳ 2012

Tainted​(לא בעסק) • 4 באפר׳ 2012
Barnit כתב/ה:
Brave Dwarf כתב/ה:
Barnit כתב/ה:

אני שואלת שאלה אחת,

אבל מי אתה שתבין

אני לא יודעת אפילו איך לבלוע את מה שאת כותבת.
איפה הכבוד שלנו? איך אנחנו יכולות להיות משרתות של מישהו? שפחות?
את שמת לב באיזה אתר את נמצאת?
יש פה נשים שרוצות את זה, שזה עושה להן טוב.
לא כולן נשלטות של הכוס שלהן, יש כאלה שזה יותר מזה בשבילן.
שהשירות, הנתינה על כל צורתיה השונות, היא מה שמניע אותן לעוד.
שהמחוות הקטנות של קבלת אדון הבית למבצרו שהוא מריח טוב ומלא כל טוב,
המחוות שגורמות לו לרצות לחזור הביתה ולחייך ככה שהוא עולה במדרגות הביתה -מחייך באמת -
אלו הדברים שבאמת חשובים להן.

המרמור האישי שלך והעובדה שאת נתקלת (וגם אני) בהמון אידיוטים פה לא אומר שאת יכולה לפסול אותי ושכמותי, שאולי מתאים להן להשאר בבית ולטפל במבצר של המלך שלהן.
ה''שפחה'' הזאת כמו שאת מתארת אותה כרכיכה חסרת עמוד שדרה ונבובה, רק כי היא לא מתאימה למה שאת מגדירה כ''כבוד עצמי'' - יותר חזקה ממה שכל קרייריסטית היום יכולה לרצות להיות.

תעבדי קצת על קבלת האחר, תני קרדיט למי שמתאים לה להיות אישה ולא רוצה לנסות להיות גבר.
תני קרדיט למי שמאמין בדרך ה''ישנה'', זאת שאומרת שהגבר הוא השולט בבית, הוא האלפה והוא המוביל.
תני כבוד לנשים שמאמינות בדרך אחרת בזמן שאת מבקשת שיתנו לך כבוד על הדרך שלך.

עצוב לי לראות שקיימות נשים שמזלזלות במושג שפחה וסאבית.
עצוב שבאתר בדסמ יש כזאת רמה של שפיטה.