סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

סבל וייסורים

Black Lotus​(מתחלפת){זאלופון}
לפני 11 שנים • 23 בספט׳ 2012
להבה חשופה כתב/ה:
רומא - פרק בכורה . ב yes ערוץ Oh בשעה 22.00.

סדרה דרמה אפית, זוכת 7 פרסי אמי בהפקה משותפת של HBO ו BBC, המתארת את ירידתה של הרפובליקה הרומית ולידתה של האימפריה הרומית, בימין של יוליוס קיסר, המשולבת יחד עם סאגה על שני חיילים רומים רגילים, לוציוס וורנוס וטיטוס פאולו.

(סטולי ואני נצפה בה.)

חג שמח לכם.

להבה
חשופה
.

ראיתי פרק וחצי. נשים כעורות שלא סובלות ולא נהנות בסקס אלא חושבות על בז', גברים זקנים לרוב ונטולי סקס אפיל בעצמם, דמויות משעממות, מונולוגים נוראיים, אלימות שלא הולכת עד הסוף - כל מה שצריך כדי לגרום לי לסגור את הפרק באמצע ולעבור לראות פרקים ישנים של סיינפלד כדי שלא ארצה למות. בקיצור סדרה מחורבנת להפליא, לא להאמין שלHBO יש בה חלק ונחלה. הייתי צריכה לחשוד כשקראתי את הזוכה בפרסי אמי... אבל תודה על הניסיון, להבה.
Bloody
Bloody • 23 בספט׳ 2012
Black Lotus כתב/ה:
להבה חשופה כתב/ה:

סדרה דרמה אפית, זוכת 7 פרסי אמי בהפקה משותפת של HBO ו BBC, המתארת את ירידתה של הרפובליקה הרומית ולידתה של האימפריה הרומית, בימין של יוליוס קיסר, המשולבת יחד עם סאגה על שני חיילים רומים רגילים, לוציוס וורנוס וטיטוס פאולו.

(סטולי ואני נצפה בה.)

חג שמח לכם.

להבה
חשופה
.

ראיתי פרק וחצי. נשים כעורות שלא סובלות ולא נהנות בסקס אלא חושבות על בז', גברים זקנים לרוב ונטולי סקס אפיל בעצמם, דמויות משעממות, מונולוגים נוראיים, אלימות שלא הולכת עד הסוף - כל מה שצריך כדי לגרום לי לסגור את הפרק באמצע ולעבור לראות פרקים ישנים של סיינפלד כדי שלא ארצה למות. בקיצור סדרה מחורבנת להפליא, לא להאמין שלHBO יש בה חלק ונחלה. הייתי צריכה לחשוד כשקראתי את הזוכה בפרסי אמי... אבל תודה על הניסיון, להבה.

icon_eek.gif
אני מנשל אותך מהירושה!

בכל אופן, אין לי כוח לעבור על כל העמודים פה, אז אולי כתבו את זה, אבל:
Walking Dead
זה אדיר!
Black Lotus​(מתחלפת){זאלופון}
Bloody כתב/ה:
Black Lotus כתב/ה:
להבה חשופה כתב/ה:

(סטולי ואני נצפה בה.)

חג שמח לכם.

להבה
חשופה
.

icon_eek.gif
אני מנשל אותך מהירושה!

בכל אופן, אין לי כוח לעבור על כל העמודים פה, אז אולי כתבו את זה, אבל:
Walking Dead
זה אדיר!

Black Lotus כתב/ה:
שלגי כתב/ה:
המתים המהלכים

גם אותה ראינו, וגם פה הסבל שלנו היה גדול יותר (לא כמו של בניזרי, אבל כמעט).
הדמויות הנשיות והילדים בסדרה הזו גורמים לך לרצות למות או לפחות לחזור כזומבי כדי לנקום icon_smile.gif
בניגוד למשחקי הכס, כאן נחזור דווקא לעונה 3 ונקווה שלורי תמות סוף סוף.

תודה גם לך על ההצעה בכל מקרה icon_smile.gif

אם היית מסתכל בעמוד 3 היית רואה שהירושה,הלכה כבר מראש... icon_smile.gif
Bloody
Bloody • 23 בספט׳ 2012
You're a tough audience.