שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

מאנצ' במרכז

barnit
לפני 12 שנים • 7 באפר׳ 2012

מאנצ' במרכז

barnit • 7 באפר׳ 2012
הרבה זמן אני כבר מתכננת את זה והגיע הזמן להוציא לפועל! -

מאנצ' במרכז! icon_smile.gif

יעד מתוכנן: אחד מחופי המרכז
שעת התחלה : בין 18:00-20:00 בערב.

כללי המאנצ':

1. פרטים מלאים למיקומו של המאנצ' יש לפנות אליי למייל: mantchtelaviv@walla.co.il הנכם מתבקשים לשמור את פרטי המפגש והמיקום שלו לעצמכם בלבד ואם מישהו/י מבקשים מכם פרטים אנא הפנו אותם לכתובת המייל המצויינת.

2. מקום המפגש הוא מקום ציבורי וונילי. הנכם מתבקשים לבוא בלבוש המתאים לחוף הים. ציוד בדסמי בולט כמו שוטים ומצבטים -- נא להשאיר בבית או במכונית במגרש החניה.

3. אחרי המפגש, אתם מוזמנים לכתוב בבלוג/פורומים ברשת על החוויות שלכם במאנץ', בתנאי שאתם כותבים על עצמכם בלבד מבלי לחשוף כינויים או שמות של אנשים אחרים או/ומיקום המפגש.

חשוב לציין: כשמישהו/י מציגים את עצמם במפגש בשם מסויים, יש להשתמש בכינוי זה, גם אם הכרת אותו/ה גם בשם אחר. כמו כן, כדי לשמור על פרטיות, אנחנו מבקשים שלא לציין בפורומים או במקומות אחרים את השמות או הכינויים של האנשים שהגיעו למפגש. לא כולנו מחוץ לארון.

עוד דבר שחשוב לציין: עצם ההשתתפות של מישהו במאנץ' איננה הזמנה לסשן או לתחקיר על אורח חייהם. מומלץ לא לשכוח, שגם בבדסמ, לא פירושו לא.

**כל אדם המשתתף במאנצ' עליו להביא עימו נישנושים , אלכוהול כל אחד שידאג לעצמו...וגם משהו לשבת עליו (סדין/לונג//מחצלת)
מי שיכול מוזמן כמובן להביא גם נרגילות icon_smile.gif

**כל מי שמעוניין לעזור לי באירגון, אשמח מאוד לכל סיוע icon_smile.gif מי שרוצה להתנדב יכול לציין פה בהודעה, לפנות אליי בפרטי, לפנות אליי בFETLIFE (אני באותו כינוי שמה-אפשר לחפש אותי גם בTHE DARK ROOMׂ) או דרך כתובת המייל .

כעת מה שנשאר זה רק להחליט על תאריך, שני התאריכים שחשבתי עליהם הם-
26/4 - חמישי בערב
28/4 - מוצ"ש

כל מי שמעוניין להשתתף נא לציין פה בשירשור איזה תאריך עדיף icon_smile.gif
    התגובה האהובה בשרשור
barnit

לאחר בירורים

barnit • 7 באפר׳ 2012
הוחלט המאנצ' יתקיים ביום חמישי 26/4 (לצורכי נוחות לאנשים עובדים), החל משעה 18:00 ע"מ שאנשים יוכלו להגיע בתחבורה ציבורית ולחזור בתחבורה ציבורית.
love69{miz hyde}
love69{miz hyde} • 7 באפר׳ 2012
אגיע בשמחה
L}{
שנאוצר​(נשלט)
שנאוצר​(נשלט) • 7 באפר׳ 2012
זה יוצא ערב אחרי הערב של יום העצמאות נכון?
barnit
barnit • 7 באפר׳ 2012
שנאוצר כתב/ה:
זה יוצא ערב אחרי הערב של יום העצמאות נכון?

כן
אלריק!
אלריק! • 7 באפר׳ 2012
icon_cool.gif אשמח להגיע
מגלה עולמות

נשמע מקסים!

מגלה עולמות • 7 באפר׳ 2012
אז תאריך סופי נקבע?
joshee​(שולט){ממי*}