שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

מי הכי כוסית באתר הכלוב ?

philia
לפני 12 שנים • 7 באפר׳ 2012

יש לי ! יש לי !

philia • 7 באפר׳ 2012
ע ל ו מ ה !!!

רק ואך ואך ורק.

מצטערת שאני לא יכולה לדרג יותר.

[ איך משכת לי בצמות וזה עבד. אהה ? ]
עלומה​(אחרת)
לפני 12 שנים • 7 באפר׳ 2012

Re: יש לי ! יש לי !

עלומה​(אחרת) • 7 באפר׳ 2012
philia כתב/ה:
ע ל ו מ ה !!!

רק ואך ואך ורק.

מצטערת שאני לא יכולה לדרג יותר.

[ איך משכת לי בצמות וזה עבד. אהה ? ]

אני לא יכולה להיות כוסית, אני מלאה, אולי בעוד כמה חודשים, מה שכן אני יפה ויש לי תחת קטן ואני מתה על השדיים הקטנים שלי ואוח על הרגליים הסקסיות שלי, אבל לא כוסית, כי אני מלאה, פסיכי כבר ממזמן הוריד אותי מהרשימה הזאת.
Brave girl
לפני 12 שנים • 8 באפר׳ 2012

יש כמה

Brave girl • 8 באפר׳ 2012
יש כמה בנות רק ש.. אני זוכרת איך הן נראות אבל לא זוכרת תניק icon_sad.gif

סורי.. icon_smile.gif
Lakshmi​(נשלטת)
Lakshmi​(נשלטת) • 8 באפר׳ 2012
נו, זה כ"כ קלאסי שכל הבחורות ירשמו את השם של החברות המכוערות שלהן

כמו בפייסבוק, הכי מכוערות מקבלות את התגובה "כוסית!!"

הכי צפוי שלכן!
אדון מכניע ובועל

כותרת הדיון הזה...

אדון מכניע ובועל • 8 באפר׳ 2012
כותרת הדיון הזה היא הבטוי המדויק ביותר לחיפוש מחט בערמת שחת. וסביר להניח שכל החיפוש הזה במחוזות הכלוב יניב לא יותר מאשר ...קדחת השחת..
אין כוסיות בסצינה הבדסמית בישראל. כוסיות ובדסמ הם בבחינת אוקסימורוםן מוחלט. תרתי דסתרי. מה שיש כאן, ולא במקרה, זה ים של כונפות-גרוטאות מהסוג של השמ"ד ( רק לצרכי קיצור ר"ת של השמנות, מכוערות, דחויות )
כוסיות כאן הן בגדר פאטה מורגאנה.
פסיכו מנייאק

Re: כותרת הדיון הזה...

פסיכו מנייאק • 8 באפר׳ 2012
אדון מכניע ובועל כתב/ה:
כותרת הדיון הזה היא הבטוי המדויק ביותר לחיפוש מחט בערמת שחת. וסביר להניח שכל החיפוש הזה במחוזות הכלוב יניב לא יותר מאשר ...קדחת השחת..
אין כוסיות בסצינה הבדסמית בישראל. כוסיות ובדסמ הם בבחינת אוקסימורוםן מוחלט. תרתי דסתרי. מה שיש כאן, ולא במקרה, זה ים של כונפות-גרוטאות מהסוג של השמ"ד ( רק לצרכי קיצור ר"ת של השמנות, מכוערות, דחויות )

אמת ויציב. מטרת הדיון הייתה להעלות על סדר היום סוגיות כואבות אשר כולנו סובלים ממנה עד עצם יום זה. הטרגדיה הכלובית מכה בנו ללא רחם כל אימת שאנו נדרשים לחשוב על עתיד וורוד ומרענן,אך כאמור לשווא.

בנסיבות עגומות אלו כל אשר נותר לנו הוא לאתר את אותן גרוטאות ולבעול אותן תחת מחאה נמרצת ולהשפיל אותן השפלת אמת עד יבוא משיח צדקנו ויגאל אותנו מהעבדות לחירות.

בשנה הבאה בירושלים הבנויה ואימרו אמו.
up u rs​(אחרת)

Re: מי הכי כוסית באתר הכלוב ?

up u rs​(אחרת) • 8 באפר׳ 2012
[quote="Barnit"]
פסיכו מנייאק כתב/ה:
ההרשמה לתואר הכוסית לשנת 2012 החלה !

ואני מבקש בכל לשון של בקשה , רק כוסיות באמת. לא כונפות או סוסות ייאור. כוסיות !!

תודה וחג שמח.

נו אבל פסיכוש זה ברור , אתה הכי כוסית בכלוב icon_wink.gif

לא יודעת אם כוסית-אבל בהחלט נקבה יללנית...
פסיכו מנייאק

Re: מי הכי כוסית באתר הכלוב ?

פסיכו מנייאק • 8 באפר׳ 2012
[quote="סיגורני"]
Barnit כתב/ה:
פסיכו מנייאק כתב/ה:
ההרשמה לתואר הכוסית לשנת 2012 החלה !

ואני מבקש בכל לשון של בקשה , רק כוסיות באמת. לא כונפות או סוסות ייאור. כוסיות !!

תודה וחג שמח.

נו אבל פסיכוש זה ברור , אתה הכי כוסית בכלוב icon_wink.gif

לא יודעת אם כוסית-אבל בהחלט נקבה יללנית...

טעות !

אני רומנטיקן.
Lakshmi​(נשלטת)

Lakshmi​(נשלטת) • 8 באפר׳ 2012
פסיכו מנייאק כתב/ה:
אדון מכניע ובועל כתב/ה:

אמת ויציב. מטרת הדיון הייתה להעלות על סדר היום סוגיות כואבות אשר כולנו סובלים ממנה עד עצם יום זה. הטרגדיה הכלובית מכה בנו ללא רחם כל אימת שאנו נדרשים לחשוב על עתיד וורוד ומרענן,אך כאמור לשווא.

בנסיבות עגומות אלו כל אשר נותר לנו הוא לאתר את אותן גרוטאות ולבעול אותן תחת מחאה נמרצת ולהשפיל אותן השפלת אמת עד יבוא משיח צדקנו ויגאל אותנו מהעבדות לחירות.

אני לא מבינה מה אתם רוצים
מה יש לכוסיות לחפש באתר שהרוב בו זה יצורים?!

למצוא פה משהו אטרקטיבי, זה כמו לחפש מחט בערמה של פדופילים/לא בריאים נפשית/גופנית/מכוערים פצצות/זקנים.
Sirene{John}

Sirene{John} • 8 באפר׳ 2012
פסיכו מנייאק כתב/ה:
אדון מכניע ובועל כתב/ה:

לא, אני לא חושבת שאפשר להתגבר על הקלאסה והרושם הכביר שיוצרים שני ה"אשכסיטים" הללו, בדיוק כמצופה מגברים ממוצעים הקוראים בראש חוצות לנשים יפות על שם איבר המין שלהן, ויוצרים דה הומנזיציה לנשים שהם מוצאים פחות אטרקטיביות.