בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

רשימת השחורים - שאלה

פנטין
לפני 12 שנים • 8 באפר׳ 2012

רשימת השחורים - שאלה

פנטין • 8 באפר׳ 2012
קראתי את כ-ל השרשור המדובר.
ויכולתי לשלוח הודעה פרטית לאדון וחבר, טום ורד ליף, אבל זה נושא שמעניין אותי מה דעת הרוב בו.

אחד מהם לפחות (לא זוכרת מי, אין לי כוח ללכת לבדוק), כתב "הוא שולט מסוכן, הוא לא עשה לי אפטרקייר!", בהצגה צינית אני מניחה של נשלטת מתבכיינת.
מה שמעניין אותי זה האם אפטרקייר הוא משהו שבעיני אנשים (שולטים ונשלטים כאחד) הוא בונוס או הכרח.

בעיני שולט שלא נותן את האפשרות של אפטרקייר (ארוך או קצר) הוא כן שולט מסוכן. לא כי הפעולה שלו תפגע בנשלטת, אלא כי התוצאות של אי מתן אפטרקייר יכולות להיות חריפות.

בעיני, אם הסשן הוא יותר סביב השולט, אז האפטרקייר הוא סביב הנשלט.
אין חשיבות, כמעט, מעבר לגבולות, לרצון של הנשלט בסשן, השולט הוא במרכז.
אותו הדבר, רק הפוך, זה באפטרקייר.

(הבהרה - אני מבינה את הבעייתיות שבהגדרה "מסוכן", ובנוסף כל מה שכתוב כאן זו דעתי האישית ולא איזה אמת חקוקה בסלע כלשהו)
Lakshmi​(נשלטת)
Lakshmi​(נשלטת) • 8 באפר׳ 2012
אפטרקייר

דורש קייר
כמדומני

אני יכולה להבין גברים שמזדמן להם סשן חד פעמי שלא מרגישים צורך, לא חייבים דין וחשבון לאף אחד, וכנראה שגם לא יראו את הבחורה הזו יותר.
אני מאמינה, שזה כן בונוס בסשנים כאלו, חד פעמיים

בקשר זה בכלל לא עניין של שאלה, בחורה שבוחרת להיות עם אדם שלא נוהג לעשות "אפטרקייר" זה בחירה שלה בלבד.
באהלפההרבה​(אחרת)

Re: רשימת השחורים - שאלה

באהלפההרבה​(אחרת) • 8 באפר׳ 2012
נלה כתב/ה:
קראתי את כ-ל השרשור המדובר.
ויכולתי לשלוח הודעה פרטית לאדון וחבר, טום ורד ליף, אבל זה נושא שמעניין אותי מה דעת הרוב בו.

אחד מהם לפחות (לא זוכרת מי, אין לי כוח ללכת לבדוק), כתב "הוא שולט מסוכן, הוא לא עשה לי אפטרקייר!", בהצגה צינית אני מניחה של נשלטת מתבכיינת.
מה שמעניין אותי זה האם אפטרקייר הוא משהו שבעיני אנשים (שולטים ונשלטים כאחד) הוא בונוס או הכרח.

בעיני שולט שלא נותן את האפשרות של אפטרקייר (ארוך או קצר) הוא כן שולט מסוכן. לא כי הפעולה שלו תפגע בנשלטת, אלא כי התוצאות של אי מתן אפטרקייר יכולות להיות חריפות.

בעיני, אם הסשן הוא יותר סביב השולט, אז האפטרקייר הוא סביב הנשלט.
אין חשיבות, כמעט, מעבר לגבולות, לרצון של הנשלט בסשן, השולט הוא במרכז.
אותו הדבר, רק הפוך, זה באפטרקייר.

(הבהרה - אני מבינה את הבעייתיות שבהגדרה "מסוכן", ובנוסף כל מה שכתוב כאן זו דעתי האישית ולא איזה אמת חקוקה בסלע כלשהו)

לא חשבתי על האפשרות שהעלית פה, אבל כן, סשן בלי אפטרקר יכול להיות מסוכן. לי למשל קשה להרפות ולהשתחרר ולתת אמון, אז עד שמישהו יביא אותי למצב כזה אני רוצה לדעת שהוא לא ידפוק ויזרוק אותי. אני רואה איך מישהי שהאדון שלה הבטיח לה אפטרקר ואז אמר לה "יאלה, עופי מפה, סיימנו (זאת אומרת, גמרתי)" תאבד את האמון שלה בגברים, בבדסמ ובכל סוג של אינטימיות.
פנטין
פנטין • 8 באפר׳ 2012
אני חושבת שאת ה"חיבוק שאחרי" יש לתת בכל מקרה. גם בסשן מזדמן.
באהלפההרבה​(אחרת)
באהלפההרבה​(אחרת) • 8 באפר׳ 2012
Lakshmi כתב/ה:
אפטרקייר

דורש קייר
כמדומני

אני יכולה להבין גברים שמזדמן להם סשן חד פעמי שלא מרגישים צורך, לא חייבים דין וחשבון לאף אחד, וכנראה שגם לא יראו את הבחורה הזו יותר.

בקשר זה בכלל לא עניין של שאלה, בחורה שבוחרת להיות עם אדם שלא נוהג לעשות "אפטרקייר" זה בחירה שלה בלבד.

אולי כדאי לסכם מראש דברים כאלה, כדי למנוע אי הבנות. אבל גם אם לא אפטרקייר, הייתי מצפה מהבחור שישאר באיזור לוודא שהבחורה נושמת ושהכל בסדר. שידבר אתה קצת, שלא יקום וילך ישר.
Lakshmi​(נשלטת)
באהלפההרבה כתב/ה:
Lakshmi כתב/ה:
אפטרקייר

דורש קייר
כמדומני

אולי כדאי לסכם מראש דברים כאלה, כדי למנוע אי הבנות. אבל גם אם לא אפטרקייר, הייתי מצפה מהבחור שישאר באיזור לוודא שהבחורה נושמת ושהכל בסדר. שידבר אתה קצת, שלא יקום וילך ישר.

זה כבר עניין של מוסר
כל איש והמוסר שלו, אי אפשר לחנך את העולם.
מסכימה על הסיכום מראש, אבל אם לא טרחת לעשות את זה מראש, אין טעם לחפש אשמים.
פנטין
פנטין • 8 באפר׳ 2012
אבל על זה בדיוק אני מדברת לקשימי.
אני חושבת שבעיני רוב הנשלטות (או כולן, פשוט לא רוצה להכליל) אפטרקייר זה משהו שמובן מאליו שאת מקבלת בסוף.
זה לא משהו שעולה בשיחות הליבון. לפחות לא אצלי..
Lakshmi​(נשלטת)
נלה כתב/ה:
אבל על זה בדיוק אני מדברת לקשימי.
אני חושבת שבעיני רוב הנשלטות (או כולן, פשוט לא רוצה להכליל) אפטרקייר זה משהו שמובן מאליו שאת מקבלת בסוף.
זה לא משהו שעולה בשיחות הליבון. לפחות לא אצלי..

אבל, כשאת מדברת עם אדם זר, אין לך מושג מי עומד מולך
מי הוא, מה הוא, למה הוא רגיל
את יוצאת מנקודת הנחה, שזה בסיסי ופה הטעות לדעתי
בנושאים כאלה, צריך לעשות יישור קו בעיני, אם המטרה היא..מטרת סשן.
פנטין
פנטין • 8 באפר׳ 2012
לי אישית לא יצא להיפגע מהיעדר אפטרקייר.

מעניינת אותי יותר הדעה של אנשים בשאלה המהותית. אם זה הכרח או בונוס ואם זה לא מובן מאליו שמשהו צריך להיות שם, כמו בציינה באהלפההרבה
פרלין​(נשלטת){ש}
פרלין​(נשלטת){ש} • 8 באפר׳ 2012
נלה כתב/ה:
לי אישית לא יצא להיפגע מהיעדר אפטרקייר.

מעניינת אותי יותר הדעה של אנשים בשאלה המהותית. אם זה הכרח או בונוס ואם זה לא מובן מאליו שמשהו צריך להיות שם, כמו בציינה באהלפההרבה

אני חושבת שכדאי להזדיין עם בן אדם. גם לשולט וגם לנשלטת. כדאי ורצוי ועדיף תמיד להזדיין עם מישהוו אמפתי, שקול, שלבו פתוח וכוונותיו טובות.

אין פרוטוקול. לא יכול להיות פרוטוקול. זה חלק מהמשחק.