בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

כשהטיפשה האמינה לאדון נשוי

CaveM
לפני 12 שנים • 9 באפר׳ 2012
CaveM • 9 באפר׳ 2012
כמה טמבלים במקום אחד השם ישמור wall.gif wall.gif
פרלין​(נשלטת){ש}
פרלין​(נשלטת){ש} • 9 באפר׳ 2012
נילי ונילי כתב/ה:
תתביישו. מדובר בחיים של אישה, ואתן מתבדחות על כרטיסים להצגה כמו עדה של מטומטמות.

בושה לכל מי שהגיבה בשרשור הזה עד כה.

בבקשה לא לנזוף.

אני לא חושבת שגילי קיימת. למעשה, אני חושבת שהיא הייתה קיימת ובאיזשהו שלב הפסיקה לכתוב פה והשאירה לפסיכו את הניק להשתעשע איתו.

כל מי שהגיב פה הציע שפע של אמפטיה ונסיונות כנים לעזור ולהבין, בעבר. גם אני.
אבל אני אמנם לא חוש חש הבלש, אבל בכל זאת יש אנשים שאת סגנון הכתיבה שלהם קל לזהות בכל מקום, הוא החתימה שלהם. גילי לא כותבת כמו גילי כבר הרבה זמן, אלא אם כן מדובר בפוסטים שכבר פורסמו בעבר. היא כותבת מאוד כמו פסיכו הפסיכי. כולל ערוות, נקבות ומה שביניהן.

איך אני אגיד את זה בעדינות? אני חושבת שלכולנו קצת נמאס שעושים מאיתנו צחוק. עם כל הכבוד לקרחות (ושיער שצומח לקרה מלא אחרי חודש), לתמונות (בחייאת) ולכל שינויי האישיות הבלתי משתנים האלה.

אני חושבת ומקווה שגילי אי שם שמחה ומאושרת עם מוריסון שלה, המטבח שלה והבית היפה שלה בירושלים ושכל הטלנובלה הנוכחית הזו היא פרי דמיונו של פסיכו הפסיכי, מי שזה לא יהיה.
    התגובה האהובה בשרשור
IvoryDom

מזל טוב לרך שיוולד

IvoryDom • 9 באפר׳ 2012
שאפו לפסיכו שיש לו שתי סאביות לתפארת

ואחלה סשן המונים אירגנת פה, תראי כמה דופקים את הראש בקיר.
נילי ונילי
נילי ונילי • 9 באפר׳ 2012
פרלין כתב/ה:
נילי ונילי כתב/ה:
תתביישו. מדובר בחיים של אישה, ואתן מתבדחות על כרטיסים להצגה כמו עדה של מטומטמות.

בבקשה לא לנזוף.

אני לא חושבת שגילי קיימת. למעשה, אני חושבת שהיא הייתה קיימת ובאיזשהו שלב הפסיקה לכתוב פה והשאירה לפסיכו את הניק להשתעשע איתו.

אבל אני אמנם לא חוש חש הבלש, אבל בכל זאת יש אנשים שאת סגנון הכתיבה שלהם קל לזהות בכל מקום, הוא החתימה שלהם. גילי לא כותבת כמו גילי כבר הרבה זמן, אלא אם כן מדובר בפוסטים שכבר פורסמו בעבר. היא כותבת מאוד כמו פסיכו הפסיכי. כולל ערוות, נקבות ומה שביניהן.

איך אני אגיד את זה בעדינות? אני חושבת שלכולנו קצת נמאס שעושים מאיתנו צחוק. עם כל הכבוד לקרחות (ושיער שצומח לקרה מלא אחרי חודש), לתמונות (בחייאת) ולכל שינויי האישיות הבלתי משתנים האלה.

אני חושבת ומקווה שגילי אי שם שמחה ומאושרת עם מוריסון שלה, המטבח שלה והבית היפה שלה בירושלים ושכל הטלנובלה הנוכחית הזו היא פרי דמיונו של פסיכו הפסיכי, מי שזה לא יהיה.

יכול להיות שאת צודקת, ויכול להיות שלא. בשביל הסיכוי הקלוש שאכן יש שם מישהי מאחורי הניק- אני מבקשת שכל מי שיש לו הערה מתוחכמת ושנונה להגיד- יימנע מלהגיד אותה וימצא שרשור דבילי אחר כדי לצאת בו כוכב.
Episode​(לא בעסק)
Episode​(לא בעסק) • 9 באפר׳ 2012
נילי ונילי כתב/ה:
פרלין כתב/ה:
נילי ונילי כתב/ה:

בבקשה לא לנזוף.

יכול להיות שאת צודקת, ויכול להיות שלא. בשביל הסיכוי הקלוש שאכן יש שם מישהי מאחורי הניק- אני מבקשת שכל מי שיש לו הערה מתוחכמת ושנונה להגיד- יימנע מלהגיד אותה וימצא שרשור דבילי אחר כדי לצאת בו כוכב.

נילי, עם כל הכבוד אכפת לך להפסיק להגיד לנו מה לעשות?
זה שאת מספיק תמימה להאמין שמא יש סיכוי ולו קלוש שגילי או השניה קיימות - זה שלך.
אל תכפי עלינו את הדעות שלך ואל תגידי לנו לא לתת את דעתנו בנושא.
יש פה אדם שמנסה לעשות צחוק ועיניין - אנחנו זורמים עם העיניין הזה.
אף אחד לא צחק על הכתבה, אף אחד לא צחק על "גילי" באופן ישיר, גם לא על הדברים שהיא חוותה.
צחקנו על כל הנושא הזה של פסיכו והרמון השפחות הלא קיימות שלו.
לפחות, אני צחקתי על זה.
Lakshmi​(נשלטת)
Lakshmi​(נשלטת) • 9 באפר׳ 2012
נילי ונילי כתב/ה:

גם אם כל האופרת סבון הזו נכונה,
אני לא מבינה למה את צריכה לגרום לאנשים להרגיש רע שזה משעשע אותם
זה באמת נורא משעשע מה שהולך פה
כל אחת שבוחרת לצאת עם חמור זו בעיה שלה בלבד.
בטי בום​(שולטת)
בטי בום​(שולטת) • 9 באפר׳ 2012
כולנו משתתפים בP.R שפסיכי עושה לעצמו
האיש גאון בשיווק ולצערי ככול שאדם בכלוב ממתג את עצמו כמסוכן יותר כך האטרקטיביות שלו עולה.
עצוב.

בית הספר לאדונים מתחילים במיטבו.
אדון מכניע ובועל

איפה כאן ענין "האמונה" ???

אדון מכניע ובועל • 9 באפר׳ 2012
אני קורא את הדיון המטורלל וההזוי הזה ומתקשה להאמין למראה עיני. גם הלינק שצורף לפתיחת הדיון לא מבשר על איזו "אמונה" שהגבר הנשוי נתן לפילגש שלו. לכל היותר ניתן לומר ש"האמונה" הזאת מקורה כולה במוח הקודח ההזוי והמאוד סוביקטיבי של הפילגש עצמה. אז מנין כאן הטענה כלפי הגבר הנשוי ?
ובכלל "הדיון" הזה נראה לי מלאכותי, לא אמיתי, מיובא כולו ממחוזות וואניליים, שהרי מצבן של נשים בשוק הבדסמי כל כך נואש, כל כך אבוד, שלעיתים הן מסתפקות בהרבה פחות מאשר גבר נשוי. יש כאן נשים "שמקיימות קשרים" עם הולוגרמות של גברים. עם כאלו שהופיעו פעם אחת בלבד בחייהן , זיינו אותן, והתפוגגו באוויר כאילו היו בועות סבון שקופות ואווריריות שנעלמות מבלי להשאיר סימן וזכר, למעט כמובן "הקולר" הוירטואלי על צוואר האומללות הללו.
אז מה לנו שנלין על קשר עם גברים נשואים ? לפחות הגבר הנשוי ממשי בחייה של הסאבית השמ"ד ( רק לצרכי קיצור, ר"ת של השמנה, מכוערת דחויה ) הרבה יותר מאשר ההולגרמה ההיא...

ולענין "האמונה" - כפי שאמרנו - שתדחוף לעצמה הגברת את האמונה הזאת לתחת. היא כולה פרטית שלה ואין לנשוי שלנו כל חלק בה.
Brave Dwarf
Brave Dwarf • 9 באפר׳ 2012
פרלין כתב/ה:

לפני מספר חודשים קראתי עבודה ארוכה של בלשן שדנה באופן בו נשותיהם של סופרים ספגו את הכתיבה ואת סגנונה של בעליהן. למעשה בכך, לדעתו ואני מסכים אתו, הן הוכיחו את נאמנותן לבעליהן ולמעלה מזאת היו ההשראה והכוח של היצורות הגדולות של המאה שעברה. הוא אף העלה תהיה רומנטית אם העלמותן של נשים מסוגן מעולמנו עם פרוץ הגל הפמיניסטי, תותיר אותנו, החיים במאה הנוכחית, ללא יצירות מופת (שנכתבו ע"י גברים למען הסר ספק).

אז יכול להיות, ואני לא ערכתי השוואה, שגילי פשוט ספגה את אופן המחשבה, הביטוי והכתיבה של פסיכומניאק ולכן נוצר דומי בין כתביהם.

ואני פונה אליך, פרלין ולא לאף אחד אחר בשרשור כי את תמיד נתפסת בעיני כאדם שלא ממהר לחרוץ דין, אדם זהיר בכל הקשור לנשמות השכנות שמשתדל להבין את "כולם". עד כמה את בטוחה שמדובר במתחזה ועל מה את מתבססת פרט לכתיבה (השיער סופר לקרה בסוף ולא נחתכו שום אצבעות ולא גולחו שום קרחות, אלה היו הצעות למחשבה) כשאת פוסלת את האפשרות שאכן מדובר באישה שמתמודדת עם טראומה? אני יוצא מנקודת הנחה שפסלת את האפשרות הזאת על סף כי פרלין שאני מכיר (מהכלוב בלבד אבל לאורך שנים) לא נוהגת ללעוג לאנשים או לפגוע בהם, ללא התגרות מצדם, בגלל איזשהו חשד.

וזאת לא נזיפה, זאת שאלה כנה לגבי מיקומו של הגבול הקובע את תחילתה של עדריות.