אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

משתמשות מתעלמות

sunraiseset​(מתחלף)
לפני 12 שנים • 9 באפר׳ 2012

משתמשות מתעלמות

sunraiseset​(מתחלף) • 9 באפר׳ 2012
שלום לכולם. אני חדש למדי פה באתר (מאוקטובר האחרון, ועד לאחרונה לא יכולתי להיות מדי פעיל בגלל הצבא). ושמתי לב לתופעה-שלחתי הודעות לעשרות נשלטות. מתוכן רק אחת טרחה בכלל לחזור אלי.
בנות יקרות. אני מבין שאולי אתן לא מעוניינות. אבל אל תתעלמו מאיתנו! זה מעליב ופוגע הרבה יותר מדחייה (שלא לומר ילדותי).

הייתי רוצה לשמוע את דעתכם על הנושא-גברים ונשים כאחד. האם גם אתם נתקלתם בזה? מה אתם חושבים גורם לזה? והאם יש מה לעשות בעניין?
תמונה כפרית
תמונה כפרית • 9 באפר׳ 2012
כמי שמידי פעם מתעלמת מאדומות
אני יכולה להגיד לך שאני מתעלמת כי

ניכר בולח ההודעה שעשה קופי פייסט או העתק הדבק
אלי ולעוד עשרות רבות של אחרות

נושא ההודעה היה "היי" וזהו

שולח ההודעה התעלם לחלוטין ממה שכתבתי בפרופיל (בעבר היה כתוב יותר)

שולחים שכן זכו לתגובה ולו רק "תודה על הפנייה אבל לא תודה"

היו פונים שנהגו בכבוד ובנימוס ועל כן זכו לכבוד ונימוס בחזרה

סתם דרך ארץ, גם אם הפניה עצמה לא התאימה לי.

בהצלחה
קנטור​(שולט){חתולהלה}
התופעה מוכרת ולא נעימה. אבל זה עניין של היצע וביקוש.
פתח פרופיל עם כינוי של בחורה(ללא שום פרטים). הישאר מחובר במשך 24 שעות לאתר. אם תקבל פחות מ100 הודעות אבלע את השוט שלי.

בכל מקרה מתוך הפרופיל והתגובה הזו עולה ממך איזו אווירה לא נעימה. נשמע שאתה בתול שמחפש לזיין ושמע שסוטות מין הן שרמוטות. הוא לא אומר דבר עליו בתור אדם ומתייחס לסקס בלבד.
Dark Artist​(שולט)

בניגוד לקנטור

Dark Artist​(שולט) • 9 באפר׳ 2012
קנטור כתב/ה:
התופעה מוכרת ולא נעימה. אבל זה עניין של היצע וביקוש.
פתח פרופיל עם כינוי של בחורה(ללא שום פרטים). הישאר מחובר במשך 24 שעות לאתר. אם תקבל פחות מ100 הודעות אבלע את השוט שלי.

בכל מקרה מתוך הפרופיל והתגובה הזו עולה ממך איזו אווירה לא נעימה. נשמע שאתה בתול שמחפש לזיין ושמע שסוטות מין הן שרמוטות. הוא לא אומר דבר עליו בתור אדם ומתייחס לסקס בלבד.

אני חושב אחרת.
אינני חושב שמהפרופיל או השרשור שלך עולה אווירה לא נעימה ובטח שלא משתמע מהם שאתה מחפש לזיין בלבד.
ללא ספק התופעה שבה אתה רושם הודעות לבנות האתר ואינך זוכה בתשובה יכולה להיות מתסכלת ביותר. כאן אני מצטרף לדעתה של "תמונה כפרית". עליך לבדוק באמת אם אתה משקיע בהודעותיך ומכוון אותן לאותה שולטת/נשלטת/מתחלפת בהתאם לפרופיל שלה ולמה שהיא מייצגת.
עליך גם לבדוק אם אתה עונה לדרישות שלה. מנסיון של שמונה שנים באתר אני יכול לומר לך שפלח האוכלוסיה המתאים לך הוא מצומצם.
בד"כ מלכות מחפשות נשלט ונשלטות מחפשות שולט,כלומר מישהו בצד אחד של המתרס ולא בשני צדדיו. בנוסף על כך אתה גם צעיר מאוד ורוב הנשים באתר לעניות דעתי יעדיפו מישהו יותר מבוגר ויותר בשל.
כמובן שאינני מכיר אותך ולכן אני מסייג את דבריי ואומר את מה שאני חש ושלמדתי בשהייתי באתר ובקהילה.
כמה עצות לי אליך:
תשתתף בפורומים באתר
תכתוב בלוג שבו תוכל קצת לחשוף יותר על עצמך
כנס מדי פעם לצ'אט שבאתר ותשוחח שם בצורה ידידותית . אל תתחיל ישר בקטע של "הכרות". תן לאנשים להכיר אותך קודם.
תקרא בלוגים של נשים באתר,תגיב להן בצורה עניינית. ללא ספק אתה תזכה לתשומת לב רצויה.
תשתתף במסיבות ובמפגשים של הקהילה. אין יותר טוב ממראה עיניים מאשר משמע אוזניים.
שיהיה לך בהצלחה
    התגובה האהובה בשרשור
פרחונית​(לא בעסק)
פרחונית​(לא בעסק) • 9 באפר׳ 2012
לעיתים קרובות אני מתעלמת מהודעות כי הן נשלחות בבירור מתוך התעלמות ממה שכתוב בפרופיל שלי

להודעות האחרות, שמכילות יותר מאשר מילה או שתיים, ונראה שהושקעו לפחות מינימום מחשבה וקריאה, אני משתדלת לענות בצורה מנומסת
לא פה שם
לא פה שם • 9 באפר׳ 2012
זה אולי מעצבן אבל אין מצב שזה יותר פוגע מדחיה. דחיה זה אישי.
להתעלם מהודעה כאן זה הכי לא אישי בעולם. תחשוב על זה.
יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}
מצד שני, יש אנשים שירגישו שזה יותר מתחשב לא לענות בכלל מאשר לסרב. יש כאלה שיותר קל להם לא לקבל את ה"לא" המפורש. יש בינינו כאלה שאם אינן מעוניינות, יעדיפו לא לומר שום דבר מאשר לכתוב הודעה שכל תוכנה הוא שהיא לא רוצה להכיר אותך, במחשבה שזו בטוח לא הודעה שנעים לקבל.
העניין הוא שכשאני מקבלת הודעה, אין לי דרך לדעת אם מי שכתב אותה יעדיף לקבל סרוב מאשר כלום, או שהוא מאלה שיותר נוח להם אם רק מי שזה רלוונטי עבורה תענה.
במקרים בהם צויין מפורשות שהוא מבקש שאגיד גם אם אני לא מעוניינת - נעניתי לבקשה. אבל מדובר במקרים נדירים. אם זה מאד חשוב לך אתה יכול לצרף לפניה את הבקשה הזו. כי זה לא מובן מאליו שצריך לענות. חלקנו מרגישים אחרת.

אני מציעה לך לא להעלב. לכל אחת יכולות להיות הסיבות שלה לכך שהיא לא עונה לך, אבל מה שבטוח, זה לא יכול להיות אישי, כי היא לא מכירה אותך. מי שתמצא אותך מעניין, מי שתרצה להכיר אותך - היא תענה. זה הדבר היחיד שחשוב.
barnit
לפני 12 שנים • 10 באפר׳ 2012

Re: משתמשות מתעלמות

barnit • 10 באפר׳ 2012
sunraiseset כתב/ה:
שלום לכולם. אני חדש למדי פה באתר (מאוקטובר האחרון, ועד לאחרונה לא יכולתי להיות מדי פעיל בגלל הצבא). ושמתי לב לתופעה-שלחתי הודעות לעשרות נשלטות. מתוכן רק אחת טרחה בכלל לחזור אלי.
בנות יקרות. אני מבין שאולי אתן לא מעוניינות. אבל אל תתעלמו מאיתנו! זה מעליב ופוגע הרבה יותר מדחייה (שלא לומר ילדותי).

הייתי רוצה לשמוע את דעתכם על הנושא-גברים ונשים כאחד. האם גם אתם נתקלתם בזה? מה אתם חושבים גורם לזה? והאם יש מה לעשות בעניין?

תרשה לי לענות לך בכנות מנק' המבט שלי,
בתור בחורה יחסית חדשה באתר הזה,
מהקצת שיצא לי ללמוד, מרבית הגברים פה נוכלים, חוצפנים, מטרידנים וברובם חולי נפש.
(אני לא מדברת על כולם , אני לא מכלילה, חבר שלי גם מפה..)
בכל אופן אני לא סומכת פה על אפחד ובשלב כלשהו הגעתי למצב שכל מי ששלח לי הודעה חיפשתי בדרך יפה איך לנפנף אותו עד שהתייאשתי ופשוט התחלתי להתעלם.
כמו שאמרו, תנסה אתה להכנס בתור בחורה ותראה איזה מתקפה של הודעות תקבל..
גם אנשים שגיליתי בהמשך כמה הם אנשים טובים סיננתי ממני, כי בשלב כלשהו האמון פה מתחיל להתערער.
החכם ביותר לדעתי מבחינתך, זה להתחיל באמת לצאת למסיבות, מפגשים, אם תצא מספיק זמן ותכיר מספיק אנשים בסופו של דבר אני חושבת שתצליח למצוא..
את חבר שלי הכרתי ככה אחרי שנפגשו פעמים רבות במסיבות והתיידדנו דרך כך... icon_smile.gif
בלוסום​(לא בעסק)

הנסיון שלי לימד אותי מרה -

בלוסום​(לא בעסק) • 10 באפר׳ 2012
כמו שאמרו פה לפני - רוב אלה שפונים כלל לא טורחים לקרוא את הפרופיל שלי,
והם עדיין פונים, ואז זה הולך ככה -
ב ש נ י ה שעניתי - זה נתפס שאני מעונינת בתקשורת. אפילו אם זה מענה מנומס של "לא תודה".
ואז מתחיל דיאלוג בו לא היתי מעונינת מלכתחילה, כי בעצם ההודעה הראשונית שלי היתה לא תודה,
אבל מי שמולי בכלל לא טרח לכבד את הגבולות שלי ואת הרצון שלי באי כניסה לתקשורת עמו,
ופשוט המשיך והמשיך - אבל לא רציתי לתקשר עמו מראש...
אז למה לי כל כאב הראש הזה? הכל התחיל בכך שעניתי .. לא עונה ----> אין כאב ראש.
אם אינני מעונינת בתקשורת - כך אתנהל. לא אשאיר שום פתח לתקוות שוא אצל מי שמולי.
11111111111​(שולט)

אין מה לעשות...

11111111111​(שולט) • 10 באפר׳ 2012
א' זאת באמת תוצאה של הרבה רגעים של הרבה גברים נואשים/חרמנים.
ב' כשמישהי נמצאת מאחורי המחשב, אז יש לה הרבה יותר אפשרויות. כי אתה לא יודע איך היא ניראת. ופה אני הולך קצת להתסיס, אבל גם הבחורות פה וגם הבחורים יודעים פה טוב מאוד שפחות או יותר רק 1 מתוך כל 15(ואני לארג' רצח!) שהם דיברו איתן היא בחורה שניראת טוב. (ואל תגידו שיופי זה בעיניי המתבונן, וכל אחד והטעם שלו, וכל שאר הבלבולי שכל, אנחנו לא ניכנס לסטוץ/מערכת יחסים/קשר עם בן אדם שאנחנו לא נמשכים אליו, נקודה!). ומי שמכוערת, תחסכי ממני עכשיו את ההודעה המעצבנת שלך, גם ככה רוב הסיכויים שלא אקרא אותה, תודה. (גם אתה, שולט/נשלט יקר שמנסה להשיג נקודות אצל הבחורות באתר ורוצה להשאיר פה הודעה שמראה עד כמה אתה רגיש ואמיתי ושאר הירקות...).
ג' כמו שאתה שם לב, ברגע שמישהו אומר משהו לא במקום באתר הזה, ישר יוצאים נגדו. שים לב איך אחרי שפרסמת את ההודעה קפץ לפה איזה משתמש דגול, רם מעלה, יודע ורואה הכל, שהחליט שאתה סתם בתול שרוצה לזיין(ועכשיו הוא יתפוס אותי במילה...), אין מה לעשות, אין פה אווירה מפרגנת למרות מה שאנשים מנסים לצייר, כל אחד פה חושב רק עם הזין שלו. בקשר לבחורות, אין לי מושג עם מה הן חושבות, אם הייתי יודע כנראה שהייתי מצליח איתן קצת יותר... פה ובכללי.
ד' אבל, למרות הכל, באמת הייתי ממליץ לך לנסות לקרוא קצת מהפרופיל של הבחורות פה. לרוב אם אתה כן תקרא את הפרופיל, תאמין לי אתה אפילו לא תתאמץ לשלוח הודעה. אולי ל 80 אחוז מהבחורות פה יש משפט כזה או אחר שבעצם אומר לך "אל תפנה". דברים בסגנון של: "תפוסה/משוייכת/בהרצה/לא מעוניינת בפגישות עם אנשים מהאינטרנט/ניק לצורכי כתיבה/אוהבת את אדוני, הוא האחד והיחיד/לסבית/דו מינית שמתחשק לה רק על בנות כגע/אני בפסקה מהאתר/גרה בחו"ל אבל אשמח לשוחח בכיף בסקייפ, אני חוזרת בעוד עשור לארץ...
אז פשוט תחסוך מעצמך ומהן. תטייל פה טיפה בין החברים של האתר, תחפש מישהי שמתאימה לך מבחינת גיל, אני לא אומר דווקא שהיא צריכה להיות בגיל שלך, אלה קבוצת גיל שאתה מחפש.
לפי מה שאני מבין, כל הבחורות הצעירות פה מחפשות גברים מבוגרים ובגיל 30 פחות או יותר כבר אין להם את הג'וק הזה בראש שגברים צעירים שהם בגיל שלהם הם ילדותיים, אז הן מתחילות לצאת עם גברים בגילן.

בכל מקרה,
עצה אחרונה- אל תצפה לכלום. באמת. 99.999 אחוז מהמקום הזה הוא חרטא לא נורמלית. אחלה אשליה(עובדה, עשיתי מנוי זהב),
אבל 0.001 אחוז מפה- הוא כנראה מה שאתה רוצה ומחפש. אז אם יש לך את הכח הנפשי.. לך על זה!

בהצלחה.