סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

חדש דנדש- אשמח לעזרה

NickName
לפני 11 שנים • 10 באפר׳ 2012

חדש דנדש- אשמח לעזרה

NickName • 10 באפר׳ 2012
שלום לכולם, אני בחור בן 27, גר באזור ת"א, רווק.
אני חדש בעולם הזה והסיבה שהגעתי לכאן היא חיבתי הגדולה לפוט פטיש. אף פעם עדיין לא התנסיתי בתחום, תמיד הדחקתי ושלטתי בדחף (שתמיד היה שם).
יכול להיות שלא אזרתי מספיק אומץ לנסות ויכול להיות שפשוט לא מצאתי את השותפה הנכונה שארגיש בנוח לשתף אותה (והיו לי שותפות של שנים icon_surprised.gif).
בכל אופן, החלטתי לעשות מעשה, הגעתי לכאן וזה בעצם הצעד הראשון שאני עושה בעניין. אני מקווה למצוא כאן שותפה, אני נורא נמשך לאינטליגנציה, אוהב לדבר ואוהב להרגיש.
אין לי מושג איך ל"קטלג" את עצמי כאן כי מצד אחד הערצת רגליים היא נגזרת של נשלט (לא?!), אך מצד שני בחיי הרגילים אני מאוד דומיננטי (אפילו בסקס).
זהו בגדול, אם יש לכם עוד שאלות עליי - אני אשמח לענות...
תגובות יתקבלו בברכה, חג אביב שמח לכולכם !
Agnon​(שולט)
לפני 11 שנים • 12 באפר׳ 2012
Agnon​(שולט) • 12 באפר׳ 2012
שלום ניקניים וברוך בואך
יש לך פטיש לרגליים .זה לא הופך אותך לא לשולט ולא לנשלט. אם תחפש מישהיא תחת הכותרת של נשלט צפויה לך (וגם לשולטות שיפגשו איתך) בעיקר אכזבה ותסכול
לא קל למצוא מישהיא שיש לה את הפטיש הזה בלבד לכן אולי כדאי פשוט למצוא בת זוג לחיים שתהיה מוכנה לשתף איתך פעולה במה שאתה אוהב ואתה בתמורה תמצא את הדברים שהיא אוהבת (שמעתי שנעים בגב יכול לקחת אותך מאוד רחוק)
בכל אופן בהצלחה לך
    התגובה האהובה בשרשור
NickName
לפני 11 שנים • 14 באפר׳ 2012
NickName • 14 באפר׳ 2012
חחח אגנון ברוך הנמצא, לקחתי לתשומת ליבי את הענין עם הנעים בגב, תודה רבה על התגובה.
אני חושב שאני נמשך לא רק לפטיש רגליים אלא בכלל למה שקשור עם הלשון, אני מאוד אוהב.
אני חושב שעם הזמן וככל שאגלה יותר על העולם הזה כך אוכל לדעת טוב יותר לאן אני שייך.
זוג שובב
לפני 11 שנים • 30 במאי 2012

כמה שאני מכיר את ההרגשה

זוג שובב • 30 במאי 2012
שנים הרגשתי בדיוק מה שאתה מרגיש היום, היו לי חברות (לתקופות לא ארוכות) שלא העזתי ללקק ולנשק להם את הרגליים מהפחד של התגובה הלא צפויה...בשלב הזה עדיין לא הייתי מחובר לעולם השליטה ולא הייתי רשום באף אתר מסוג זה. יום אחד אחרי הרבה שנות דחף מדוכא..הייתי עם בחורה במיטה, הבאתי אותה לסיפוקה תוך כדי יחסי מין...ואז פשוט הבנתי סך הכל מה שאני חושק בו זה חלק ממני וזה לא פשע או סטייה כל כך מטורפת ובכלל למה מה....הוצאתי ממנה את הכלי...תפסתי את הרגל שלה והתחלתי ללקק את כף הרגל תוך כדי אוננות וגמירה. התגובה שלה הייתה זרימה מוחלט עם חיוך קטן שאולי אמר איזה דפוק ואולי אמר איזה מתוק.....
NickName
לפני 11 שנים • 3 ביוני 2012
NickName • 3 ביוני 2012
תודה על התגובה זוג שובב. זה מאוד מעודד לדעת שיש עוד מישהו שהרגיש כמוני. אני בהחלט מתכוון להתגבר על המבוכה ולהתחיל להתנסות בענין, ובכלל לגלות עוד על העולם הזה שמאוד מסקרן אותי.
Puckman
לפני 11 שנים • 16 ביוני 2012

Re: כמה שאני מכיר את ההרגשה

Puckman • 16 ביוני 2012
זוג שובב כתב/ה:
שנים הרגשתי בדיוק מה שאתה מרגיש היום, היו לי חברות (לתקופות לא ארוכות) שלא העזתי ללקק ולנשק להם את הרגליים מהפחד של התגובה הלא צפויה...בשלב הזה עדיין לא הייתי מחובר לעולם השליטה ולא הייתי רשום באף אתר מסוג זה. יום אחד אחרי הרבה שנות דחף מדוכא..הייתי עם בחורה במיטה, הבאתי אותה לסיפוקה תוך כדי יחסי מין...ואז פשוט הבנתי סך הכל מה שאני חושק בו זה חלק ממני וזה לא פשע או סטייה כל כך מטורפת ובכלל למה מה....הוצאתי ממנה את הכלי...תפסתי את הרגל שלה והתחלתי ללקק את כף הרגל תוך כדי אוננות וגמירה. התגובה שלה הייתה זרימה מוחלט עם חיוך קטן שאולי אמר איזה דפוק ואולי אמר איזה מתוק.....

מצחיק, יש לי פטיש קליל לרגליים והסיפור שלך הזכיר לי את אחת מהפעמים ששכבתי עם האקסית שלי. זה היה מאוד דומה למה שאתה סיפרת. היא שכבה על הגב, אני חדרתי אליה, ובאיזה-שהו שלב כשחיפשתי העמסה לריגוש הקיים תפסתי לה את כף. ובצורה מעט שתלטנית, תוך כדי חדירה, ליקקתי, ומצצתי לה כף הרגל והאצבעות. icon_biggrin.gif
לא חושב שעניינה אותי התגובה שלה, כי היא לא זכורה לי כ"כ, היה מגניב icon_smile.gif