שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

nice guys finish last

vulcan9876​(שולט)
לפני 12 שנים • 11 באפר׳ 2012

nice guys finish last

vulcan9876​(שולט) • 11 באפר׳ 2012
לפני שנתיים, כשגיליתי את חדוות הבדסם, התחלתי לגשש את דרכי כאן בכלוב וגם מחוץ לו.
ואכן – חדווה גדולה! אבל את זה כולנו כבר יודעים...
אני עדיין חוקר את הגבולות, את המותר ואסור, את המהנה יותר והמהנה פחות – גם אצלי וגם אצל הנשים שאיתן אני מבלה, וללא ספק "התקדמתי בלימודים". כשפעם מישהי הביעה את רצונה שאצליף באחוריה עם חגורה, התנועות שלי היו הססניות. עם הזמן גבר בי הביטחון העצמי וכך גם עוצמת ההצלפות, לשמחתן הרבה של הפרטנריות שלי (אלו שרצו בכך).
אז כן, למדתי דבר או שניים בשנתיים האחרונות.
יחד עם זאת, מצאתי משהו מעניין שמתחשק לי לחלוק אתכם.
אז ככה. אני בחור מאד סימפטי. (נכון, "בחור" זה לא ממש מתאים לגבר בן 58, אבל מה אכפת לכם...?) באמת סימפטי. כל פגישה עם פרטנרית פוטנציאלית לקשר בדסמי מתחילה בפגישה ניטרלית בבית-קפה, פאב או כיוצא בזה. ואז אני מאד קשוב, מתעניין, שואל, מספר על עצמי, מסתקרן לגבי חייה של הגברת, ההיסטוריה שלה, משפחתה. כי כזה אני. סקרן, מתחשב ואכפתי.
והנה מה שגיליתי: הרגישות ואכפתיות שלי הן בעוכריי. נשים לא ממש ששות לזה. חלקן אמרו לי זאת בפה מלא: "אתה נחמד מידי. לא חושבת שתוכל לשלוט בי" והלכו להן. ממש כך!
ואני חושב – מה הקשר בין תחת למחט? מה הקשר בין אופי רך ונעים של גבר שולט לבין ביצועיו הבדסמים? הרי כשמגיעים לעניין עצמו, לסשן, אז יוצא ה"שולט" שבאותו גבר. זה המקום בו הוא מתקלף מאופיו היום-יומי ומתגלה האמת המינית שלו, וזה המקום בו רוך והתחשבות נשארים אך מקבלים פנים אחרות, שלדעתי מגיעות עמוק הרבה יותר מבחינה מינית מאשר אלו של גבר שולט שהוא סתם בהמה.
אז למה נשים נשלטות כל כך כרוכות אחרי בהמות גסות שכל מאווייהם ממוקדים בלהתנפל על הבת הזוג הנשלטת שלהם ולקסח אותה?
מעניין אותי לשמוע דווקא את דעתכן שלכן, הנשלטות. אולי תחכימו אותי.
יללה ביי.
Brave girl

נו באמת..

Brave girl • 11 באפר׳ 2012
כדאי מאד שהבן אדם שאבחר בו יהיה נחמד תמיד!!!
גם בסשן וגם סתם כשאנחנו יושבים מחובקים ורואים סרט.

נכון, יש פעמים שהוא קצת יותר קשוח, קצת יותר דורש..

אבל תמיד.. תמיד יהיה שם בן אדם אכפתי, קשוב, שאפשר לסמוך עליו,
מישהו שתמיד יהיה אכפת לו איך עבר עליי היום, ואם הכל בסדר...

נחמד מידי?
אני רוצה שהשולט שלי יהיה חבר שלי, ולא רק "המאסטר שלי"
יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}
זה לא חשוב מה אמרו לך.
בערך 90% מההחלטה אם להגיע אתך למיטה או לא, זה אינטואיציה. אם היא מרגישה שאתה מתאים לה, היא תרצה להמשיך להפגש. אם יש לה תחושה שזה לא יעבוד, היא תמצא דרך כלשהי להסביר את זה לעצמה ותמצא משהו לומר לך, אבל אין לזה שום חשיבות.
זה פשוט צריך "להרגיש נכון". כל השאר זה סתם סמול טוק.
    התגובה האהובה בשרשור
עלומה​(אחרת)
עלומה​(אחרת) • 11 באפר׳ 2012
יש פה לפחות אחד, שהוא מאוד מאוד מאוד נחמד שכ"כ הרבה נשים רוצות אותו.
אני בטוחה שהכל עניין של אישיות מושכת.

אלא אם כן האישה לפי דברי בועל, שחושב שהוא השנוא של הכלוב icon_lol.gif , היא שמ"ד, אז היא תבחר בכל מי שרק ירצה לגעת בה (יש פה ריכוז כזה), אז אל תדאג
נילי ונילי
נילי ונילי • 11 באפר׳ 2012
נשמע לי שברור לך שאמרו לך מה שרצית לשמוע
Here And There​(נשלטת)

אתה צריך להפריד בין "דומיננטיות"

Here And There​(נשלטת) • 11 באפר׳ 2012
ל"אנשויות".

אם הן התכוונו לכך שאתה לא מספיק דומיננטי ואסרטבי בשבילן אני יכולה להבין אותן כי יש נשים, כולל אותי שמאוד נשמכות לתכונות הללו וחייבות אותן בשביל הגירוי המיני.

זה לא אמור לסתור את היכולת שלך להיות קשוב אכפתי ומבין, ואם זה מה שמפריע להן, אז, בעיניי לפחות, הן כנראה עדיין ילדות שמחשפות להגשים איזשהי פנטזיה בדס"מית ילדותית.

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך רביעי אפר' 11, 2012 1:39 pm, סך-הכל נערך פעם אחת
מUחדת
מUחדת • 11 באפר׳ 2012
אם הייתה זו פגישה ונילית למהדרין והצד השני לא היה בעניין
היית שומע משהו שדומה יותר ל"זה לא אתה זו אני", "עדיין לא פנויה רגשית" וגו'.

נשמע לי שזו הדרך להגיד לבן אדם "אני לא נמשכת אליך" בצורה פחות בוטה.

זה נכון שכנות זה חשוב- אבל דרך ארץ חשובה יותר, גם במחיר של חירטוט לא מזיק.
פייה{O}
פייה{O} • 11 באפר׳ 2012
לו הייתי מחפשת פרטנר ליחסים בדסמים בלבד (ולא יחסים רציניים של לחלוק את החיים יחד),
סיכוי טוב שהייתי יותר מתעניינת בפוטנציאל של מי שמולי להגשים לי את הפנטזיות מאשר בלנהל שיחה רכה ונחמדה.
בטח שלא הייתי רוצה להתחיל לספר על עצמי יותר מידי וגם לא לשמוע על הצד השני יותר מידי.

אנושיות דופקת פנטזיות.

fishy.gif
barnit

לא יודעת

barnit • 11 באפר׳ 2012
איזו דעה נשים פה בכלוב יצרו לך

אבל ה"נחמדים" (ואפילו טיפה חנונים) , אלו היחידים שמצליחים לשבות את ליבי.
זן מעין סתירה לא ברורה, אבל איכשהו בראש שלי היא יוצרת היגיון,
"אדון" קשוח, קר ומנייאק תמיד יגרום לי לטעות מתי הוא יגרום לי לנזק כלשהו ממשי
שעם התוצאות של כך אאלץ להמשיך לחיות כנראה כל שארית חיי...
מצד שני , שהמעשים של גבר מעידים כי מולי עומד אדם טוב ונחמד שאכפת לו ממני
אני יכולה יותר לסמוך עליו, לבטוח בו ולהתמסר אליו.

מי שמחפשת את זה שישחק אותה קשוח כי הוא "אדון" ,
לדעתי אינטיליגנציה לא ממש הצד החזק שלה.
בלי לפגוע באופן ספציפי, רק נקודה למחשבה.
מלכתא

Re: nice guys finish last

מלכתא • 11 באפר׳ 2012
vulcan9876 כתב/ה:
לפני שנתיים, כשגיליתי את חדוות הבדסם, התחלתי לגשש את דרכי כאן בכלוב וגם מחוץ לו.
ואכן – חדווה גדולה! אבל את זה כולנו כבר יודעים...
אני עדיין חוקר את הגבולות, את המותר ואסור, את המהנה יותר והמהנה פחות – גם אצלי וגם אצל הנשים שאיתן אני מבלה, וללא ספק "התקדמתי בלימודים". כשפעם מישהי הביעה את רצונה שאצליף באחוריה עם חגורה, התנועות שלי היו הססניות. עם הזמן גבר בי הביטחון העצמי וכך גם עוצמת ההצלפות, לשמחתן הרבה של הפרטנריות שלי (אלו שרצו בכך).
אז כן, למדתי דבר או שניים בשנתיים האחרונות.
יחד עם זאת, מצאתי משהו מעניין שמתחשק לי לחלוק אתכם.
אז ככה. אני בחור מאד סימפטי. (נכון, "בחור" זה לא ממש מתאים לגבר בן 58, אבל מה אכפת לכם...?) באמת סימפטי. כל פגישה עם פרטנרית פוטנציאלית לקשר בדסמי מתחילה בפגישה ניטרלית בבית-קפה, פאב או כיוצא בזה. ואז אני מאד קשוב, מתעניין, שואל, מספר על עצמי, מסתקרן לגבי חייה של הגברת, ההיסטוריה שלה, משפחתה. כי כזה אני. סקרן, מתחשב ואכפתי.
והנה מה שגיליתי: הרגישות ואכפתיות שלי הן בעוכריי. נשים לא ממש ששות לזה. חלקן אמרו לי זאת בפה מלא: "אתה נחמד מידי. לא חושבת שתוכל לשלוט בי" והלכו להן. ממש כך!
ואני חושב – מה הקשר בין תחת למחט? מה הקשר בין אופי רך ונעים של גבר שולט לבין ביצועיו הבדסמים? הרי כשמגיעים לעניין עצמו, לסשן, אז יוצא ה"שולט" שבאותו גבר. זה המקום בו הוא מתקלף מאופיו היום-יומי ומתגלה האמת המינית שלו, וזה המקום בו רוך והתחשבות נשארים אך מקבלים פנים אחרות, שלדעתי מגיעות עמוק הרבה יותר מבחינה מינית מאשר אלו של גבר שולט שהוא סתם בהמה.
אז למה נשים נשלטות כל כך כרוכות אחרי בהמות גסות שכל מאווייהם ממוקדים בלהתנפל על הבת הזוג הנשלטת שלהם ולקסח אותה?
מעניין אותי לשמוע דווקא את דעתכן שלכן, הנשלטות. אולי תחכימו אותי.
יללה ביי.

כל מה שאמרת- אומרים עליי כשרואים אותי פעם ראשונה.
אבל אז מגלים את המלכה שבי.
תוכיח להן שאתה לא רק "בחור נחמד".