אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

ההפתעות הקטנות שמזמנים לנו החיים...

רחפנית-הדומית המרחפת​(שולטת)
לפני 20 שנים • 21 בינו׳ 2004

ההפתעות הקטנות שמזמנים לנו החיים...

החיים מזמנים לנו הפתעות יום יום, במקומות הכי פחות צפוייים.....
כמה נכון המשפט הזה....

לאחר יום עבודה לחוץ ומטורף, החלטנו כמה חבר'ה מהמשרד שמגיע לנו פינוק ובמקום לנסוע הבייתה החלטנו שעולים לבית היין להתרגעות...
המקום שוכן על צוק יפהפיה מול הים,כשכל אורות העיר פרוסים לפניך...כורסאות קטנות ומפנקות בפינות חשוכות למשעי המוארות באור נרות ,ריח הקטורת שנישא באויר, מוזיקה שקטה ורוגעת, הינה מתכון מוצלח להירגע באופן אבסולוטי מיום סוער....
התרווחנו לנו, 5 במספר באחת הפינות...
התיישבתי בכורסא הצופה לים, חבוייה מעט בצללי הנרות...לבושי השחור התמזג היטב באפלוליות המקום...הדלקתי סיגריה וצפיתי בסקרנות מוסתרת במלצר שהתקרב לעברנו עם תפריטים....
היה זה אחד הגברים היפים שראיתי מימי, והאמינו לי שראיתי מספיק...
גובהו היה להערכתי כ-1.80 משתלב היטב עם גוף חטוב, אך לא שרירי יותר מידי..שיערו שחור כלילה חלק, מסופר בתספורת אופנתית שרק עושה חשק להעביר יד בשיערו ולמשוך...חזק...ועדין...
לחייו היו עטויות זיפים בני יומיים ששיוו רקע הולם לפניו היפים,..אך גולת הכותרת ביצור יפהפיה זה, היו עיניו.....אפורות, צלולות עם מבט ישיר וסקסי של חדר מיטות.......
ודמיוני החל להשתולל, איך עיניו יראו אם היה אזוק למיטה בכל ארבעת גפיו כששוט הזנבות מלטף את גופו בליטוף אירוטי לפני כל הצלפה.....איך טיפות השעווה יחליקו על גופו היפה בטיפטוף לוהט ומגרה...
כנראה משהו במבטי שידר את מחשבותי..
הוא הניח את התפריטים על השולחן הנמוך..כשלכדתי את מבטו והבטתי בעיניו ישירות עם שמץ של חיוך ציני בזוויות פי...
עיניו הביטו בעיניי, אחר הושפלו ושוב הביטו..הפעם בהיסוס...הבטתי ישירות בעיניו..חקרתי אותן, הוא התכופף לכיוון הנר לרגע וקלטתי סומק קל מציף את לחייו...נרכנתי גם, כשמחשוף חולצתי מספק הצצה מרומזת לחזייתי השחורה ואיפרתי בנונשלנטיות את הסיגריה לתוך המאפרה ואמרתי בקול חרישי :" החלף לנו את המאפרה, היא מלוכלכת...(למותר לציין שמעבר לאפר מיקרי של הסיגריה שלי המאפרה הייתה מצוחצחת)...
"כן גבירתי" הוא לחש בקול נמוך והכן גבירתי לא היה מפאת גילי הלא מתקדם...
הזמנו את היין, כל אחד לטעמו, אני הזמנתי את המרלו הצרפתי האהוב עלי בטעמו העדין שמלטף את החיך כשמחליק בגרון...
צפיתי בו כשהלך להביא את הזמנתנו....משהו בו שידר לי שאני לא טועה...
בזמן שהמתנו למשקאות, לא השתתפתי בשיחה מלבד מילה פה ושם, פשוט ישבתי והבטתי...מידי פעם קלטתי את מבטו לעבר שולחננו...
הוא התקרב שוב עם המשקאות והחל לחלק לכולנו, כשהגיע אלי, נרכן עם המשקה ומילמל: :בחירה מצויינת...גבירתי..." הבטתי בו ואמרתי בקול שקט: "אני אוהבת דברים איכותיים ומובחרים..." ואי אפשר היה לטעות ברמיזתי...הוא התנשם חטופות..והשתהה לידי כשהוא מנקה את השולחן ומסדר אותו..(דבר שהיה מיותר בעליל)...לחשתי לו בשקט בטון מצווה שלא משתמע לשני פנים:...עוד רבע שעה כנס לשירותי הנשים חכה לי שם בתא עם גבך אל הדלת..עירום כביום היוולדך!"
לחישתו כן גבירתי, העלתה חיוך ניצחון על פני, אכן חושי לא הטעו אותי.....
לגמתי לאט מהיין המשובח, נהנית מכל גימה, מלטיפת המשי לתוך גרוני...
סיימתי לאט לאט את המשקה, רבע השעה עברה מזמן...עברה חצי שעה נוספת וקמתי והודעתי שאני ניגשת לשירותי הנשים...מבט חטוף סביב המקום הבהיר לי שהוא מחכה שם...
נכנסתי בשקט לתוך השירותים, פתחתי את דלת התא.......
הוא עמד בגבו אלי, ידיו נשענות על הקיר, רגליו מפוסקות מעט ונשימותיו חטופות.......
"יפה"...אמרתי בקול קר...אתה יודע לציית ללא עוררין.....
"כן גבירתי" ענה לי בקול מתנשם....
העברתי את ציפורני על גבו לאט לאט, נהנית ממגע העור. ממגע השרירים המרומזים....
התנשמויותיו העידו על התרגשותו.."פסק עוד את רגליך" ציוויתי, והוא ציית מייד...
העברתי את כף ידי על גבו, רואה איך הצמרמורת מתפשטת בו..וללא כל אזהרה הצלפתי בו בכף ידי הפתוחה על ישבנו הסקסי...
אנחה חרישית בקעה מגרונו...תודה גבירתי הוא לחש...
חייכתי לעצמי....וליטפתי את המקום האדום...ושוב הצלפתי בידי החשופה..
תודה גבירתי,תודה, אמר בקול מתנשם....כל הצלפה בידי החשופה גרמה לו להיאנח בשקט בעונג מעורב עם כאב..
רד על ארבע והסתובב אלי, ציוויתי בקולי השקט והקר, הוא מיד ירד על ארבע, הסתובב אלי כשפניו נוגעות בקצה המגף שלי...הבטתי בזקפתו שהעידה יותר מכל על התרגשותו, על גירויו...
בקול לוחש שאל אותי: אני רשאי לנשק את כפות רגלייך גבירתי?
הבטתי בו, בגבר הסקסי הזה, שהערצת נשים הינה בדמו..שהכניעה להן הינה אהבתו...חייכתי ואמרתי לו, זה הפרס שלך, אתה רשאי לנשק את כפות רגלי....
מיד החל לנשק ולקק את מגפי לאות תודה, בשקיקה, בחרדת קודש כמעט...
ליטפתי את ראשו, משכתי בשיערו, הרמתי את פניו היפות למעלה ולחשתי.....
אכן דברים מפתיעים קורים במקומות הכי לא צפויים....
נשקתי ברכות על שפתיו ולחשתי........כל יום הבט בדלת, אולי יום אחד אכנס בה שוב...
מבטו העצוב ליווה אותי כשיצאתי החוצה.....
חזרתי לשולחן, חבריי צחקו, אמרו שכמעט שלחו צוות הצלה.
חייכתי חיוך מוזר, לקחתי את תיקי, נפרדתי מכולם בברכת שלום ויצאתי החוצה ללילה האפל...

רחפנית-הדומית המרחפת.
זיקית
לפני 20 שנים • 21 בינו׳ 2004

וואו... :)

זיקית • 21 בינו׳ 2004
איפה המסעדה הזאת ? icon_lol.gif

icon_twisted.gif
מוש​(נשלט){k}
לפני 20 שנים • 22 בינו׳ 2004
מוש​(נשלט){k} • 22 בינו׳ 2004
אההה אלוהים - לדבר הזה לא ציפיתי באמצע היום,
זה נשמע.. איך נאמר... מחרמן עד כדי דמעות,
אכזרי ונפלא!
sleeper​(נשלט)
לפני 20 שנים • 22 בינו׳ 2004

רחפנית

sleeper​(נשלט) • 22 בינו׳ 2004
ממה נתחיל? מהכתיבה היפה? מהסיפור הנפלא?
או מהמשפט הכל כך נכון...
אף פעם אין לדעת מה יביא לך העולם המוזר הזה בו אנו חיים icon_biggrin.gif

מממ...
עושה חשק לשמוע עוד
אני מבקש לא להחזיק דברים בפנים icon_rolleyes.gif
אנדרפוט
לפני 20 שנים • 24 בינו׳ 2004
אנדרפוט • 24 בינו׳ 2004
נשמע פטתי ועלוב? או קונטרר - נשמע מדליק ומסעיר לבחור. הרי כל חייו הוא חולם על סיטואציה כזאת, הוא יכול רק לדמיין שבחורות שבאות למסעדה יעוללו לו כאלו דברים נוראיים בשירותים, לדמיין ולאונן. אבל הן לא. הן באות בנעלי העקב המגרות שלהן ומתייחסות אליו באדיבות קורקטית, הן כל כך אדיבות עד שבא לא להתפוצץ.

ואז מגיע לה יום אחד אישה שמאחורי זוג המגפיים שלה מסתתרת עליונות וסמכות אמיתית, והיא מעניקה לו הזדמנות נושכנית, מרטיטה ומענגת - ועוד בשירותים, מה שמעצים את הריגוש והפנטזיה.

חתיכת טיפ עולמי הוא קיבל באותו יום.
אליאס​(אחרת)

LM, אתה רציני?

אליאס​(אחרת) • 24 בינו׳ 2004
למה אתה מערב תגובה לגופה של כותבת ולא מתייחס לגופו של סיפור/טקסט? מה הקשר בין שניהם?

אתה יודע, זה כמו שאני אומר "דוד גרוסמן? לא הייתי נוגעת בו אפילו עם מטף לכיבוי אש!" ואני באמת מתכוונת לזה, אבל האם ניתן להטיל עוררין על כתיבתו, על איכויות ספריו, על העובדה שהוא מדבר לעשרות אלפי קוראים? (שיקום זה שאין לו גרוסמן ג'ינג'י לפחות אחד בבית!)

שאלה כללית: האם ראית אי פעם מבקר אומנותי שמתייחס לגופם של הנפשות שמאחורי היצירה בצורה בוטה כל כך, בעיקר נוכח העובדה שאין ערך מוסך ל"ביקורת" שלך?

רחפנית, סיפור נהדר. יש לי בעיה עם ה-"...." (הנקודות הללו לכל אורכו של הסיפור), שום דבר בעייתי שעריכה קלילה לא תפתור.
LM​(נשלט)

שלטון הפחד והאימה !

LM​(נשלט) • 24 בינו׳ 2004
אליאס -הפרסונה המדוברת אינה עוד דמות שולית , אלא מנהלת פורום פמדום .

טוב אז אסור לפגוע בפרות קדושות ...., אסור לכתוב דעות סותרות , אסור לכתוב לגופו של
כותב אלא לגבי כתיבתו.אבל אותו כותב יכול לכתוב בגוף ראשון על עצמו ועל חויותיו האינדיבידואליות ולצפות שכולם ישתחוו יתפעלו יגידו ואוו !! , איזה סיפור מדהים .

כמה צביעות יש כאן אנשים.......תפתחו את העיניים ותגלו שהמלך / סליחה המלכה היא עירומה .
רחפנית-הדומית המרחפת​(שולטת)

LM

קצת מוזרה לי השתלחותך.........

למרות שאיני מוצאת את תגובתך המלומדת, אענה על תגובתך האחרונה:

א. מה הקשר להיותי מנהלת פורום פאמדום לכתיבת סיפור להנאת הקוראים?

ב. עירום זה דבר יפה, למרות שלא זכור לי שציינתי שבגדי המלכה חדשים הינם- עדיין אין בביקורת שלך,כך הבנתי, שום דבר קורקטי למעט השמצה פרופר (כנראה בגלל זה היא הוסרה).

ג. יש פתגם מאוד חכם שאומר: אם אין לך דבר חכם לומר, אל תאמר כלום.

מעניין איך כל פעם שכותבים פה משהו, בין אם זה תגובה להודעה, פוסט עם נושא או סתם סיפור או שיר, תמיד ימצא אותו "צדיק בסדום" שינסה לעורר מהומה להזהיר, או סתם "לפקוח" את עיני הקוראים ל"אמת האלוהית" (או הממלכתית icon_wink.gif ).

בכל אופן, שמחה שסיפורי עורר בך תגובה שכן הוא כנראה נגע במיתר חבוי.

תודה לכל אלה שהגיבו-שבת נפלאה ושבוע נהדר.

רחפנית-הדומית המרחפת.

LM​(נשלט)
LM​(נשלט) • 24 בינו׳ 2004
מי שמציב עצמו בראש קהל ,ניהול פורום או כיוצא בזה, כמוהו כדמות ציבורית.
וכותב סיפור אמיתי ובגוף ראשון , יכול לצפות לקבל תגובה שהיא מעבר לסיפור נטו .
לגיטימי לקשר את האדם לסיפור שמאחוריו . וזאת אכן עשיתי .

אני לא רוצה לחזור על תגובתי , אבל אם השמצה היא מה לומר על אדם את מה שאינו באמת אז גם ההודעה שלך יכולה בהחלט להחשב כהשמצה, ועוד הרבה הודעות שנכתבו כאן.

האם אין זו השמצה כשמישהיא מתארת את עצמה כמושא הפנטזיות של גבר , כוונוס שבנשים
בו בשעה שהאמת היא אחרת לחלוטין .

האמת שלך אינה האמת שלי , או של אנשים אחרים , אל תנסי לקחת לעצמך את מה שאינו שלך.

קצת צניעות אף פעם לא הזיקה לאיש , ובמקרה שלך היא אפילו קריטית.

יום טוב

ושבוע נהדר לכולם.