לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

האם להפגש עם "סאבית" בת 17.5 לסשן?

xillixer
לפני 12 שנים • 20 באפר׳ 2012

האם להפגש עם "סאבית" בת 17.5 לסשן?

xillixer • 20 באפר׳ 2012
היי,
אני חדש באתר אבל לא בתחום ומחיפוש בפורום ראיתי שהנושא מאוד שנוי במחלוקת, אשמח לשמוע דעתכם בשני אספקטים:

1. חוקי? האם יש בעיה חוקית עם ביצוע סשן עם בחורה בת 17.5. לפי החוק היבש נראה לי שלא, מצד שני אני לא מוכן לקחת שום סיכון אם יש משהו אפור, זה לא שווה את זה.
2. מוסרית? מה דעתכם ואם אני הולך על זה האם לנהוג בזהירות יתר ואיך? (קבענו כבר גבולות כלליים ומילת בטחון)

קצת רקע, אני בן שלושים פלוס, מנוסה יחסית בבדסמ כשולט כולל מערכת יחסים ארוכה כזו. בד"כ הסאביות שלי היו בגילאי 22-30, אין לי נסיון בדסמי עם צעירות יותר.
היא בכיתה י"ב, יש לה מעט נסיון כהגדרתה, להבנתי היו לה מעט סשנים כנראה עם אנשים פחות מנוסים, נמשכת מאוד לכאב, פחות להשפלה.
אתנה

אתה רציני?

אתנה • 20 באפר׳ 2012
ברור שלא.
נתחיל מזה שאין פה חוק יבש. היא בת 17.5 ~ קטינה!
מעבר לכך, אם היא בעלת פרופיל באתר, צריך ליידע את כלובי, הכניסה לאתר היא מגיל 18!

ועצם העובדה ששאלת מראה שאתה יודע שזה לא מוסרי ורק מחפש לגיטימציה מאנשים אחרים לפגוש אותה.
xillixer

Re: אתה רציני?

xillixer • 20 באפר׳ 2012
אתנה כתב/ה:
ברור שלא.
נתחיל מזה שאין פה חוק יבש. היא בת 17.5 ~ קטינה!
מעבר לכך, אם היא בעלת פרופיל באתר, צריך ליידע את כלובי, הכניסה לאתר היא מגיל 18!

ועצם העובדה ששאלת מראה שאתה יודע שזה לא מוסרי ורק מחפש לגיטימציה מאנשים אחרים לפגוש אותה.

היא לא מהאתר. היא מהחיים.
לפי החוק מותר לשכב עם בחורה מעל גיל 16, חוקי לגמרי, אין התייחסות לבדסמ ופה אני רוצה לברר.
אני לא יודע שזה לא מוסרי, אני מנסה להתיעץ עם אנשים שיש להם נסיון עם צעירות וכמו כן סשן יכול להיות בכל מיני רמות.
רז78{מלאך שחור}
רז78{מלאך שחור} • 20 באפר׳ 2012
זה נכון שמותר לקיים יחסי מין עם בחורה בגיל הזה על פי חוק, אך האם סשן שליטה על קטינה הוא מעשה מוסרי?

שים את החוק בצד, ותחשוב לו הבחורה היתה הבת שלך...

לכל אחד ערכי מוסר שונים, לדעתי זה לא מוסרי, ומוסר הוא מעל הכל.
    התגובה האהובה בשרשור
מלכתא
מלכתא • 20 באפר׳ 2012
לפי החוק- כן.
לפי המוסר- באופן כללי אני תמיד בעד ביטוי עצמי, וכבר התבטאתי כאן בעבר שאני לא חושבת שיש פסול גם באנשים שמתנסים בבדסמ לפני גיל 18.
מה שכן, העניין פה לא הגיל הכרונולוגי אלא הגיל המנטלי. צריך מאוד להיזהר עם זה.
עד כמה אתה באמת מכיר אותה טוב? עד כמה אתה מוכן להיות זה שיקח על עצמו אחריות לבחורה כה צעירה? האם היא מוכנה להתנסות כזו עם מישהו שמבוגר ממנה בכ"כ הרבה שנים?

תשאל את עצמך את השאלות הללו וכשאתה מחליט, תחשוב גם עליה ומה זה יעשה לה.
the_drow​(שולט)
the_drow​(שולט) • 20 באפר׳ 2012
מלכת האהבה כתב/ה:
לפי החוק- כן.
לפי המוסר- באופן כללי אני תמיד בעד ביטוי עצמי, וכבר התבטאתי כאן בעבר שאני לא חושבת שיש פסול גם באנשים שמתנסים בבדסמ לפני גיל 18.
עד כמה אתה באמת מכיר אותה טוב? עד כמה אתה מוכן להיות זה שיקח על עצמו אחריות לבחורה כה צעירה? האם היא מוכנה להתנסות כזו עם מישהו שמבוגר ממנה בכ"כ הרבה שנים?

מסכים לחלוטין.
הטיעון של "תחשוב אם זו הייתה הבת שלך" לא רלוונטי.
אם זו הייתה הבת שלי הייתי אומר לה לעשות מה שטוב לה ואם היא חושבת שזה טוב לה אז שתלך על זה, אבל ההשלכות עלולות להיות א', ב', ג', ד'.
ההתרעמות הזו מלשכב עם אישה (וכן אני מגדיר באופן כללי נערה בת 17.5 כאישה אבל זה אינדווידואלי. ישנן בנות 22 שאינני מגדיר אותן כנשים) צעירה ממך בגיל באופן משמעותי היא בגדר "גילוי עריות" מבחינת אותם אנשים. לפרויד יש הרבה מה להגיד על זה.
העניין כאן הוא לא הכרונולוגיה אלא הבגרות הנפשית. השאלה היחידה היא האם היא יודעת מה טוב לה.
אם היא כבר התנסתה בסשנים בעבר (ואני לא מתכוון מכה פה ושם בטוסיק) ובהחלט רוצה להמשיך עם זה ולעניות דעתך היא באמת מוכנה לזה לך על זה. אם היא תיפגע, שניכם תשאו בתוצאות. אבל ככה זה עם כל נשלטת לא?
Lakshmi​(נשלטת)
Lakshmi​(נשלטת) • 20 באפר׳ 2012
אם המוסר שלך לא אומר לך "מה אתה חמור, לבעול קטינה?!,תמצא בחורה בגיל נורמלי.." ואין לך שום בעיה לעשות את זה,

א. איכס
ב. מה אתה רוצה בעצם?הרי אתה יודע שחוקית זה אפשרי,אי אפשר לייעץ לך מוסרית מה לעשות. מבחינת החוק היבש אני לא חושבת שיש הפרדה בין מין רגיל לבין בדסמי בעניין הזה.
Lakshmi​(נשלטת)
Lakshmi​(נשלטת) • 20 באפר׳ 2012
the_drow כתב/ה:
מלכת האהבה כתב/ה:
לפי החוק- כן.

מסכים לחלוטין.
אם זו הייתה הבת שלי הייתי אומר לה לעשות מה שטוב לה ואם היא חושבת שזה טוב לה אז שתלך על זה, אבל ההשלכות עלולות להיות א', ב', ג', ד'.
ההתרעמות הזו מלשכב עם אישה (וכן אני מגדיר באופן כללי נערה בת 17.5 כאישה אבל זה אינדווידואלי. ישנן בנות 22 שאינני מגדיר אותן כנשים) צעירה ממך בגיל באופן משמעותי היא בגדר "גילוי עריות" מבחינת אותם אנשים. לפרויד יש הרבה מה להגיד על זה.
העניין כאן הוא לא הכרונולוגיה אלא הבגרות הנפשית. השאלה היחידה היא האם היא יודעת מה טוב לה.
אם היא כבר התנסתה בסשנים בעבר (ואני לא מתכוון מכה פה ושם בטוסיק) ובהחלט רוצה להמשיך עם זה ולעניות דעתך היא באמת מוכנה לזה לך על זה. אם היא תיפגע, שניכם תשאו בתוצאות. אבל ככה זה עם כל נשלטת לא?

מזה השטויות האלה?כל מה שאתה אומר, נכון, כשמדובר בבחורה בוגרת,
וכמה שהן אולי נראות בוגרות או חושבות שאין כאלה, אין בחורות בגיל שהן מתחת ל-20,זה משהו שמגיע עם השנים, עם הדברים שאתה עובר
..אני ידעתי מה טוב לי בגיל 17?!אם הייתי יודעת מה טוב לי בגיל 17 לא הייתי עושה חצי מהדברים שעשיתי כי חשבתי שהם "טובים" לי..מה ידעתי מהחיים שלי בכלל?!
תפסיקו להתייפייף ולנסות לתרץ את זה
חסר בחורות בנות 20 לסשן?אני לא קונה את הדברים המטיומטמים שאמרת פה, תסלח לי.
the_drow​(שולט)
the_drow​(שולט) • 20 באפר׳ 2012
Lakshmi כתב/ה:
the_drow כתב/ה:
מלכת האהבה כתב/ה:
לפי החוק- כן.

מסכים לחלוטין.

מזה השטויות האלה?כל מה שאתה אומר, נכון, כשמדובר בבחורה בוגרת,
וכמה שהן אולי נראות בוגרות או חושבות שאין כאלה, אין בחורות בגיל שהן מתחת ל-20,זה משהו שמגיע עם השנים, עם הדברים שאתה עובר
..אני ידעתי מה טוב לי בגיל 17?!אם הייתי יודעת מה טוב לי בגיל 17 לא הייתי עושה חצי מהדברים שעשיתי כי חשבתי שהם "טובים" לי..מה ידעתי מהחיים שלי בכלל?!
תפסיקו להתייפייף ולנסות לתרץ את זה
חסר בחורות בנות 20 לסשן?אני לא קונה את הדברים המטיומטמים שאמרת פה, תסלח לי.

את זה לא כולן.
אל תקני, במילא אני לא מוכר.
אמרתי את דעתי.
חסר לב​(שולט)
חסר לב​(שולט) • 20 באפר׳ 2012
זה לא רק חוקי זה לגיטמי, הרי ברור שהיא יודעת מה שהיא רוצה.
מחר תקנה חבילת סוכריות ותחלק בגן המישחקים לילדות קטנות
זה גם חוקי וכשהן יגדלו בגיל 16 ויום אולי יהיה לך סיכוי
אידיוט