בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

האם להפגש עם "סאבית" בת 17.5 לסשן?

ialda​(נשלטת)
לפני 12 שנים • 20 באפר׳ 2012
ialda​(נשלטת) • 20 באפר׳ 2012
מנסיון ממליצה בחום שלא ללכת על זה...
לא מכירה אותה או אותך אבל רוב הסיכויים שהיא לא באמת מבינה מה טוב לה
באהלפההרבה​(אחרת)
באהלפההרבה​(אחרת) • 20 באפר׳ 2012
עדיף לא להסתכן, כי זה נשמע מקרה גבולי (גם אם היא בת 17 ו-11 חודשים. ושבועיים). מי יודע מה תהיה ההשפעה של זה עליה. אני בגיל הזה הייתי ילדה קטנה, אולי יש בנות בגיל הזה שהן בוגרות יותר ממני (אפילו של היום), אבל כל מקרה לגופו.

למגיבים פה- למה ישר לתקוף? מישהו פה קרא לו "אידיוט", בשביל מה? בן אדם בא להתייעץ. גם אם הוא זומם לעשות משהו לא יאה, וכדאי לשכנע אותו לא לעשות את זה, אפשר לעשות את זה בצורה קצת פחות שיפוטית. אם הוא באמת היה אידיוט/ פדופיל/ אנס/ מסוכן לציבור, הוא לא היה מתלבט אלא פשוט הולך על זה. וגם אז, לא בטוח אם הכינויים האלה היו מתאימים לו.
צלילה
צלילה • 20 באפר׳ 2012
לא.
חסר לב​(שולט)
חסר לב​(שולט) • 20 באפר׳ 2012
תראי בל"ה
היא בכיתה י"ב, יש לה מעט נסיון כהגדרתה, להבנתי היו לה מעט סשנים כנראה עם אנשים פחות מנוסים, נמשכת מאוד לכאב, פחות להשפלה

זה לא נראה לי נערה שברור לה מעל לכל ספק שזה מה שהיא רוצה
לפי הציור הזה זה יגמר לא טוב
במצב אחר הייתי מגיב אחרת.
Mila Berger
Mila Berger • 20 באפר׳ 2012
באהלפההרבה כתב/ה:
עדיף לא להסתכן, כי זה נשמע מקרה גבולי (גם אם היא בת 17 ו-11 חודשים. ושבועיים). מי יודע מה תהיה ההשפעה של זה עליה. אני בגיל הזה הייתי ילדה קטנה, אולי יש בנות בגיל הזה שהן בוגרות יותר ממני (אפילו של היום), אבל כל מקרה לגופו.

למגיבים פה- למה ישר לתקוף? מישהו פה קרא לו "אידיוט", בשביל מה? בן אדם בא להתייעץ. גם אם הוא זומם לעשות משהו לא יאה, וכדאי לשכנע אותו לא לעשות את זה, אפשר לעשות את זה בצורה קצת פחות שיפוטית. אם הוא באמת היה אידיוט/ פדופיל/ אנס/ מסוכן לציבור, הוא לא היה מתלבט אלא פשוט הולך על זה. וגם אז, לא בטוח אם הכינויים האלה היו מתאימים לו.

הוא ניסח את דבריו כך שלא לעשות/ כן לעשות זאת לא השאלה ששאל,
אלא כאחד שמצהיר על השרץ ומבקש את הכשרתו.
לו הוא היה מציג תמונה מלאה יותר, אפילו לא, אילו היה לפחות מציג ספקטרום התלבטויות נרחב יתר, הייתה כאן הנגשה לדיון בעל גוף.
אולי כדאי שמישהו כאן יעשה זאת במקומו, או שיעשה כן בעצמו.
בטי בום​(שולטת)
בטי בום​(שולטת) • 20 באפר׳ 2012
לל''ג כתב/ה:
לא.

כרגיל הוצאת לי את המילים מהפהicon_smile.gif

אני אענה לך בתור אמא של מתבגרת, אם גבר בן 30+ היה מתקרב לבת שלי בגיל 17.5 ולא משנה אם היא התחננה
הסשן היחיד שהוא היה מקבל זה סשן סירוס ממני עם המספריים החלודים שאני כבר שנתיים שוכחת לזרוק.
קאפיש?
feminine3​(אחרת)

צדקנות אהובתי

feminine3​(אחרת) • 20 באפר׳ 2012
17.5 לא אבל 18 כן?
כי בגיל 18 היא כן מבינה מה היא רוצה?
מוזר, כי אני מכירה בני 30+ שלא יודעים מה הם רוצים או מה טוב להם
Red Leaf
Red Leaf • 20 באפר׳ 2012
בטי בום כתב/ה:
גם אם היא הייתה בת 19

ברגע שהיא בת 19, התמונה משתנה לחלוטין. היא כבר בגירה, וככזו, היא גם נושאת אחריות על מעשיה. בגיל 19 היא זכאית להתחיל לחקור את מיניותה ולבדוק מה טוב עבורה, ומה לא.

אבל פה דובר על ילדה בת 17, שזה מצב יותר בעייתי. לא צריך להתמם, בנות 17 לרוב נמשכות לגברים מבוגרים יותר, לא בני 30+(מלבד חריגות כדומה), אלא יותר לכיוון ה20+. לדעתי, די ברור שילדה בת 17 שיוצאת, לדוגמא, עם בחור בן 23, לא תבקש ממנו שיספר לה "על הפרחים והדבורים", לעיתים הילדות תוכלנה לתת שיעור כזה או אחר, גם בגמרא. צריך לזכור שהילדות של היום, לצערם של חלקכם ולשמחתם של היתר, לא תמימות כל כך.
בד בבד, חשוב לזכור שעל הנייר - אסור.

אבל אם אתה לא מצליח להתאפק, ואתה חייב לשכב עם בחורה שכה צעירה ממך(אין לי כוח לחפש את המערכון של החמישיה על הבן 40 שיוצא עם תלמידת יב'), תיהיה זהיר וקח אחריות על מעשיך. לדעתי, אם כבר קיבלתם את ההחלטה לבצע "אקט" בדסמי, עליך לבדוק בציציותיה מה גרם לה לבקש זאת, להזהר שבעתיים שלא תדרוך על נקודה מאוד רגישה שתצלק אותה(אני אישית מכיר כמה "ילדות" בנות 17-20+ שהגיעו לעולם הבדסמ מאחר ורצו חוויה מתקנת לאירוע אלים שעברו. על אחת כמה וכמה, אני יודע שזה מיותר לציין את זה, אבל שמעתי על גאונים שכבר ניסו - גם אם גילית שזה אכן המקום שממנו היא באה, שלא תעז לנסות לעטות את תפקיד המרפא, ולהתיימר לדעת איך לטפל בה, על אחת כמה וכמה "לתקן את האונס/תקיפה". לא לא לא).

מאחר והחלטת להתנסות עם ילדה בשלהי התפתחותה, תעשה זאת ברוך, בעדינות, באהבה, בהקשבה ובלי אגו. אל תביא חמישה גברים שיזיינו אותה, אל תשתין עליה, אל תתלה אותה, אל תוציא ממנה דברים שייתכן ואתה רואה(תן לזמן לעשות את שלו, ייתכן והיא לא תצליח להתמודד עם זה). תזכור תמיד ללטף, תמיד לאהוב, ותן לה להרגיש שעשתה משהו מיוחד, גם אם בסך הכל היה מדובר על זיון קצת כוחני בדוגי + כמה ספנקים. היא ילדה, בכל זאת.
תזכור שמה שקל להקנות/ללמד בהיותה ילדה, קשה מאוד לתקן בהיותה מבוגרת.

לדעתי, תחשוב פעמיים אם אתה כל כך צריך את זה, ואם זה כדאי לך.
בטי בום​(שולטת)
בטי בום​(שולטת) • 20 באפר׳ 2012
אין לי שום בעיה עם בדיקת מיניות, גם אני בגיל 17 בדקתי אותה, זה טבעי.
אבל גבר בן 30+ שמסתובב או מסשן ילדה בת 17 וחצי או אפילו 19 דפוק.
ודפוק זה במקום מילים אחרות שעומדות לי על הלשון.