בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

האם להפגש עם "סאבית" בת 17.5 לסשן?

Brave Dwarf
לפני 12 שנים • 2 במאי 2012
Brave Dwarf • 2 במאי 2012
שיר כאב כתב/ה:
אז תהיה פוסט ציוני.
זה מודרני
icon_cool.gif

"ציניות", שיר כאב. חשבתי לתקן, אבל אפרופו חבל.
זר​(שולט)

לעניין החוקיות - ולעניין זה בלבד

זר​(שולט) • 2 במאי 2012
קראתי בעיון את כל שכתבו לעיל חברי וחברותי המלומדים, ועדין לא נפתרה לי שאלת החוקיות.

צודק הבחור, שלעניין "יחסי מין", נער או נערה שעברו את גיל 16 יכולים "לתת הסכמה" מדעת, ועל כן מותר לכל אדם שגם הוא עבר את גיל 16 (יהא גילו אשר יהא) לקיים איתם "יחסי מין" (למעט אם יש לו יחסי מרות כלפיהם).

אבל אני לא מצאתי בחוק מקום שבו כתוב שקטין (אפילו אם עבר את גיל 16) יכול "לתת הסכמה" מדעת לאדם אחר (קטין או בגיר) לבצע בו מעשים שמבלי הסכמה שכזאת עשויים להיחשב למעשי תקיפה חבלנית וגרימת נזק גופני.

הבחור שלנו יוכל לטעון שההצלפות שהצליף בישבנה של הגברת, אלה שגרמו לה לסימנים כחולים למשך חודשיים, ואי יכולת לשבת על ישבנה בכיתה ולהתרכז בשיעורים, ובכן יטען הוא שאלה היו במסגרת "יחסי מין" המותרים על פי החוק.

אולם, המשפחה של אותה נערה, המשטרה, ואחר כך גם בית המשפט - הם, איך אומר את זה בקיצור? הם עלולים לחשוב אחרת.
xillixer

Re: לעניין החוקיות - ולעניין זה בלבד

xillixer • 2 במאי 2012
זר כתב/ה:
קראתי בעיון את כל שכתבו לעיל חברי וחברותי המלומדים, ועדין לא נפתרה לי שאלת החוקיות.

צודק הבחור, שלעניין "יחסי מין", נער או נערה שעברו את גיל 16 יכולים "לתת הסכמה" מדעת, ועל כן מותר לכל אדם שגם הוא עבר את גיל 16 (יהא גילו אשר יהא) לקיים איתם "יחסי מין" (למעט אם יש לו יחסי מרות כלפיהם).

אבל אני לא מצאתי בחוק מקום שבו כתוב שקטין (אפילו אם עבר את גיל 16) יכול "לתת הסכמה" מדעת לאדם אחר (קטין או בגיר) לבצע בו מעשים שמבלי הסכמה שכזאת עשויים להיחשב למעשי תקיפה חבלנית וגרימת נזק גופני.

הבחור שלנו יוכל לטעון שההצלפות שהצליף בישבנה של הגברת, אלה שגרמו לה לסימנים כחולים למשך חודשיים, ואי יכולת לשבת על ישבנה בכיתה ולהתרכז בשיעורים, ובכן יטען הוא שאלה היו במסגרת "יחסי מין" המותרים על פי החוק.

אולם, המשפחה של אותה נערה, המשטרה, ואחר כך גם בית המשפט - הם, איך אומר את זה בקיצור? הם עלולים לחשוב אחרת.

נכון. אבל באותה מידה זה יכול לקרות לבחורה בגיל 30. הטיעון שלך נכון אבל זה לא משנה הגיל.
בלוסום​(לא בעסק)

Re: לעניין החוקיות - ולעניין זה בלבד

בלוסום​(לא בעסק) • 2 במאי 2012
xillixer כתב/ה:
זר כתב/ה:

נכון. אבל באותה מידה זה יכול לקרות לבחורה בגיל 30. הטיעון שלך נכון אבל זה לא משנה הגיל.

הגיל מהווה גורם קריטי: בגיל שבע עשרה אין לה מספיק נסיון חיים להבין את הכל, המשפחה שלה מגוננת עליה הרבה יותר מאשר אם היא בת אפילו 25 נניח, ואז היא כבר הרבה יותר בוגרת עם הרבה יותר נסיון חיים, המשפחה שלה כבר תהיה פחות מגוננת ופחות תתערב לה בחיים. יהיה להם הרבה פחות צורך לעשות זאת מאשר אם היא בת 17 (וכמו שכתבתי פה קודם, בגיל כזה פשוט חסרות לך חוויות ונסיון חיים, דברים שנצברים אך ורק עם הגיל).
xillixer

"רפונזל" תקראי שוב את תגובתו של "זר"

xillixer • 2 במאי 2012
הוא התייחס רק לעניין החוקיות. ולזה עניתי לו.
בלוסום​(לא בעסק)

Re: "רפונזל" תקראי שוב את תגובתו של "זר"

בלוסום​(לא בעסק) • 2 במאי 2012
xillixer כתב/ה:
הוא התייחס רק לעניין החוקיות. ולזה עניתי לו.

שים לב - הוא התיחס שם בסוף גם לתג' של המשפחה שלה. אם זו לא כוונתך, היית צריך להוציא זאת מהציטוט ולשים נקודות במקום כדי לרמוז שיש סיום שאיננו רלוונטי לדיון
צ'שייר
לפני 12 שנים • 3 במאי 2012
צ'שייר • 3 במאי 2012
xillxer,נדמה לי שהחטאת את הנק' שעורר זר.
זה לא מופרך כלל ועיקר לטעון כי דברים רבים בסשן בדסמי חורגים מקיום יחסי מין גרידא,אלא מהווים בעיני המחוקק תקיפה בהעדר הסכמה.
אישה בת שלושים כשירה בעיני המחוקק ליתן הסכמה שכזו,קטינה לא.
Red E
לפני 12 שנים • 3 במאי 2012

אממ..:)

Red E • 3 במאי 2012
צ'שייר כתב/ה:
xillxer,נדמה לי שהחטאת את הנק' שעורר זר.
זה לא מופרך כלל ועיקר לטעון כי דברים רבים בסשן בדסמי חורגים מקיום יחסי מין גרידא,אלא מהווים בעיני המחוקק תקיפה בהעדר הסכמה.
אישה בת שלושים כשירה בעיני המחוקק ליתן הסכמה שכזו,קטינה לא.

הוא רואה וקורא רק מה הוא רוצה ..icon_smile.gif