ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

האם להפגש עם "סאבית" בת 17.5 לסשן?

roni yoffe​(לא בעסק)
לפני 12 שנים • 23 באפר׳ 2012

קראתי פעם ש

roni yoffe​(לא בעסק) • 23 באפר׳ 2012
קיום יחסים עם נערה בת 16 הוא חוקי כאשר האדם השני הוא גם קטין (מעל 16)... וכאשר האדם השני בגיר, אז זה בעייתי.

שווה לבדוק, אבל רק למען היסר הספק.
בעיניי זה רעיון מחריד לקיים סשן עם קטינה.
Brave Dwarf
לפני 12 שנים • 24 באפר׳ 2012
Brave Dwarf • 24 באפר׳ 2012
פייה כתב/ה:
בלי קשר למוסר,
בהנחה שלבחורה בת 17 יש נסיון מיני ונסיון ביחסים די מוגבל,
נראה לי פשוט חבל להתחיל בשלב כזה בטעם חזק כמו בדסמ.
לטעמי עדיף קודם להתנסות מספיק ביחסים רכים ואוהבים ולמצות את הוניל,
ורק אז לטבול בביצת הבדסמ.
בדסמ סוחף וממכר ובהחלט עלול לבוא במקום ועל חשבון אלמנטים אחרים ביחסים ובסקס שהיא אפילו לא תדע שהיא מפספסת.

מדוע בחרת לכנות את ה- BDsM "ביצה"? אולי בגלל שאת רואה בו "ביצה", את מוצאת אותו ככזה שבא "במקום ועל חשבון אלמנטים אחרים" (ולא כזה המשלב אותם או מחצין אותם באופן שונה), ואם אכן יבוא במקומם ועל חשבונם, בגלל היותו "ביצה" את חושבת שזה פסול. הרי לו היה "גן עדן" או "אגם צלול", לא היית מוטרדת.

ומה אם BDsM מהווה עבורה "צורך", ומה שאת חושבת שהיא "מפספסת", היא כלל אינה זקוקה לו? מה אם הוא אכן "גן העדן" שלה? אני חושב שאישה שהגיעה לעולם הזה, הגיעה אליו כי שם היא לא מצאה את עצמה ואין זה משנה בת כמה היא. מי קבע את אורך תקופת ההרצה בעולם הונילי?

(את יודעת שאני לא תוקף אותך וזה... ושאני רק שואל ואפילו קצת לא נעים לי כי אני יודע שאת נורא עסוקה ולבטח לא יהיה לך זמן לענות לי).
feminine3​(אחרת)

Re: מבוגרים - צעירות

feminine3​(אחרת) • 24 באפר׳ 2012
ווילי וונקה כתב/ה:
feminine3 כתב/ה:
ווילי וונקה כתב/ה:
feminine3 כתב/ה:
מהנסיון האישי שלי דווקא מצאתי יותר הקשבה ותשומת לב מגברים שגדולים ממני בשנים רבות חלקם אפילו יותר מעשור ולא אטימות והתנשאות כמו שקראתי מרבים מהמגיבים פה

ומה את חושבת ש99% מאותם גברים ניסו להשיג ב"הקשבה" הזו? האם את באמת תמימה מספיק לחשוב שהיית חשובה להם? שהם התעניינו בך? או שזו המניפולציה הכי ברורה לגרום לילדה צעירה להתאהב ולהפוך לטרף קל?
האם הם נשארו שם זמן רב גם אם לא הצליחו להכנס לך לתחתונים? האם אחרי שנכנסו (אם נכנסו) נשארו מבינים וקשובים וחברים טובים? או שפתאום הכל הפך להיות סביב סקס?

זו לא אטימות.
זה נסיון חיים וריאליות.

אף אחד מאיתנו לא תמים, שים לב, לא דיברתי על אכפתיות אלא על הקשבה שזה שני דברים שונים. דבר שני אף אחד מהם לא גרם לי להתאהב אף אחד מהם לא מכר לי סיפורים ומהתחלה הכל סבב סביב הסקס אבל כך גם אצלי. וכן, היו גם כאלו שנשארו שם אחרי שהורדתי את התחתונים כדבריך. רק עם הבדל אחד, אני לא זכיתי ליחס מזלזל בסגנון זיינתי אותך תעופי מאף אחד מהם. אז אולי בכל זאת זה אינדיבידואלי ולא קשור בהכרח לגיל ולפער.

היות שגם מבחינתך הכל סבב סביב סקס (לדברייך), אז אולי לא הרגשת את הניצול. אבל לבחורה צעירה שכן מחפשת קשר ויחס שיש בהם קצת מעבר לסקס וכן זקוקה למישהו סבלני,תומך, מלמד, שרואה "אותה" לפני שהוא רואה את הזין שלו, בדרך כלל לא יהיה מה לחפש עם מישהו שמבוגר ממנה בהרבה שנים. יש חריגים ובטח שבסוף זה אינדבידואלי, אבל על פי רוב, זה יהיה המצב.

להגיד לא הרגשת את הניצול זו אמירה יהירה מתנשאת ולא נכונה. כי לא היה ניצול ואני לא מבינה מאיפה החירות והבטחון לומר את זה. והרמיזה המזלזלת שאולי בגלל פער הגילאים או הגיל הצעיר אני פשוט לא מזהה את זה? ואם תקרא קצת בלוגים תגלה למרבית ההפתעה icon_eek.gif
שיש גם נשים בנות 30, 40 ו 50 שלא רואים אותן מעבר לזין למרות שהן זקוקות למישהו סבלני, תומך שרואה אותן ..
שורה תחתונה זה עניין של חיבור בין שני אנשים ולא בין שנות לידה.
Efrati​(שולטת)

אמא לילדה קטנה

Efrati​(שולטת) • 24 באפר׳ 2012
ואני כמו בטי
חסר למי שייגע בה בגיל כזה בכיוון הזה
...
אני מאוד מקווה שהיא תרגיש מספיק בטוחה כדי לספר לי
ואם היא אכן תגיע לכאן
אם בתור מובילה ואם בתור מובלת אעשה הכל שתחכה
שתחווה קודם
ווניליות
...
העולם הזה לא פשוט
עולם שיש בו המון כאב ריגשי
...
ואני לא חושבת שנערה בגיל 17 מסוגלת להתמודד נפשית עם מה שאומרת שליטה
...
פנטזיות זה טוב אבל
..
חכם הוא זה שמבין שזו פנטזיה שאסור לה להיות ממומשדת בגיל כזה
...
אפרוח מסטול​(אחר)

בנוגע לחוק...

אפרוח מסטול​(אחר) • 24 באפר׳ 2012
אם היא בין הגילאים 16-18 אז מבחינה חוקית אפשר לקיים עימה יחסי מין, סאדו או כל מה שתרצו. אבל כל עוד זה בהסכמתה ושבן זוגה לא יהיה גדול ממנה ב3 שנים!!!
היא היא בת 17 וחצי אז הגיל המקסימלי שהיא תוכל לשכב איתו לפי חוק זה 20 וחצי!.
בדקה שימלאו לה 18 אביבים היא יכולה לשכב עם מי שהיא רוצה, אפילו עם בן 90.
שווה לך להמתין איתה אם אתה רוצה לישון בראש שקט...
שולט בך יפה​(שולט)

Re: האם להפגש עם "סאבית" בת 17.5 לסשן?

שולט בך יפה​(שולט) • 24 באפר׳ 2012
xillixer כתב/ה:
היי,
אני חדש באתר אבל לא בתחום ומחיפוש בפורום ראיתי שהנושא מאוד שנוי במחלוקת, אשמח לשמוע דעתכם בשני אספקטים:

1. חוקי? האם יש בעיה חוקית עם ביצוע סשן עם בחורה בת 17.5. לפי החוק היבש נראה לי שלא, מצד שני אני לא מוכן לקחת שום סיכון אם יש משהו אפור, זה לא שווה את זה.
2. מוסרית? מה דעתכם ואם אני הולך על זה האם לנהוג בזהירות יתר ואיך? (קבענו כבר גבולות כלליים ומילת בטחון)

קצת רקע, אני בן שלושים פלוס, מנוסה יחסית בבדסמ כשולט כולל מערכת יחסים ארוכה כזו. בד"כ הסאביות שלי היו בגילאי 22-30, אין לי נסיון בדסמי עם צעירות יותר.
היא בכיתה י"ב, יש לה מעט נסיון כהגדרתה, להבנתי היו לה מעט סשנים כנראה עם אנשים פחות מנוסים, נמשכת מאוד לכאב, פחות להשפלה.

לפי החוק היבש נראה לך שלא? אז תקרא. האחריות לפרשנות הסעיפים הרלוונטיים היא עליך.
וכשאתה מפרש שים לב היטב למילים "תלות" ו-"מרות".ולא-מרות איננה מרות ביחסי העבודה-את זה מגדיר סעיף מיוחד. אה, כמובן-שים לב גם להגדרת "מעשה סדום".
כך כתוב בחוק העונשין סעיף 346:
בעילה אסורה בהסכמה (תיקון מס' 23) תשמ"ח-1988 (תיקון מס' 77) תשס"ד-2003

346. (א) (1) הבועל קטינה שמלאו לה ארבע עשרה שנים וטרם מלאו לה שש עשרה שנים, והיא אינה נשואה לו, או הבועל קטינה שמלאו לה שש עשרה שנים וטרם מלאו לה שמונה עשרה שנים, תוך ניצול יחסי תלות, מרות, חינוך או השגחה, או תוך הבטחת שווא לנישואין, דינו – מאסר חמש שנים.

(תיקון מס' 77) תשס"ד-2003

(2) לענין סעיף קטן זה, יראו מטפל נפשי שבעל קטינה שמלאו לה שש עשרה שנים וטרם מלאו לה שמונה עשרה שנים, במהלך התקופה שבה ניתן לקטינה טיפול נפשי על ידו, כאילו עשה את המעשה האמור תוך ניצול יחסי תלות; חזקה זו לא תחול אם מעשים כאמור החלו לפני תחילתו של הטיפול הנפשי במסגרת קשר זוגי.

(תיקון מס' 30) תש"ן-1990

(ב) הבועל אשה שמלאו לה שמונה עשרה שנים תוך ניצול מרות ביחסי עבודה או בשירות או עקב הבטחת שווא לנישואין תוך התחזות כפנוי למרות היותו נשוי, דינו – מאסר שלוש שנים.

(תיקון מס' 77) תשס"ד-2003

מיום 31.3.1988

תיקון מס' 22

ס"ח תשמ"ח מס' 1246 מיום 31.3.1988 עמ' 62 (ה"ח 1797)

הוספת סעיף 346

מיום 10.8.1990

תיקון מס' 30

ס"ח תש"ן מס' 1329 מיום 10.8.1990 עמ' 196 (ה"ח 2001)

(ב) הבועל אשה שטרם מלאו לה עשרים ואחד שנים והיא צאצאו או צאצא אשתו, דינו - מאסר שבע שנים.

(ג)(ב) הבועל אשה שמלאו לה שמונה עשרה שנים תוך ניצול מרות ביחסי עבודה או בשירות או עקב הבטחת שווא לנישואין תוך התחזות כפנוי למרות היותו נשוי, דינו - מאסר שלוש שנים.

מיום 23.11.2003

תיקון מס' 77

ס"ח תשס"ד מס' 1911 מיום 23.11.2003 עמ' 18 (ה"ח 3166)

(א) (1) הבועל קטינה שמלאו לה ארבע עשרה שנים וטורם מלאו לה שש עשרה שנים, והיא אינה נשואה לו, או הבועל קטינה שמלאו לה שש עשרה שנים וטרם מלאו לה שמונה עשרה שנים, תוך ניצול יחסי תלות, מרות, חינוך או השגחה, או תוך הבטחת שווא לנישואין, דינו - מאסר חמש שנים.

(2) לענין סעיף קטן זה, יראו מטפל נפשי שבעל קטינה שמלאו לה שש עשרה שנים וטרם מלאו לה שמונה עשרה שנים, במהלך התקופה שבה ניתו לקטינה טיפול נפשי על ידו, כאילו עשה את המעשה האמור תוך ניצול יחסי תלות; חזקה זו לא תחול אם מעשים כאמור החלו לפני תחילתו של הטיפול הנפשי במסגרת קשר זוגי.

מעשה סדום (תיקון מס' 22) תשמ"ח-1988 (תיקון מס' 56) תש"ס-2000 (תיקון מס' 77) תשס"ד-2003

347. (א) (1) העושה מעשה סדום באדם שמלאו לו ארבע עשרה שנים וטרם מלאו לו שש עשרה שנים, או העושה מעשה סדום באדם שמלאו לו שש עשרה שנים וטרם מלאו לו שמונה עשרה שנים, תוך ניצול יחסי תלות, מרות, חינוך או השגחה, דינו - מאסר חמש שנים.

(2) לענין סעיף קטן זה, יראו מטפל נפשי שעשה מעשה סדום באדם שמלאו לו שש עשרה שנים וטרם מלאו לו שמונה עשרה שנים, במהלך התקופה שבה ניתן לאותו אדם טיפול נפשי על ידו, כאילו עשה את המעשה תוך ניצול יחסי תלות; חזקה זו לא תחול אם מעשים כאמור החלו לפני תחילתו של הטיפול הנפשי במסגרת קשר זוגי.

(תיקון מס' 30) תש"ן-1990

(א1) העושה מעשה סדום באדם שמלאו לו שמונה עשרה שנים תוך ניצול מרות ביחסי עבודה או בשירות, דינו - מאסר שלוש שנים.

(ב) העושה מעשה סדום באדם באחת הנסיבות המנויות בסעיף 345, בשינויים המחוייבים, דינו כדין אונס.

(תיקון מס' 56) תש"ס-2000

(ג) לענין סימן זה, "מעשה סדום" - החדרת איבר מאברי הגוף או חפץ לפי הטבעת של אדם, או החדרת איבר מין לפיו של אדם.
xillixer

החוק היבש מתיר סקס עם בחורה בת 16 ומעלה לא משנה גיל הגבר

xillixer • 24 באפר׳ 2012
ואוו, נראה לי שפתחתי פה תיבת פנדורה עם היצף ההודעות והדעות השונות.
קראתי את כל התגובות ואת חלקן הקטן לקחתי לתשומת ליבי וייתכן שאשתמש בהצעות שם.

רק לכל אלה שלא מכירים את החוק וחושבים שזה לא חוקי: החוק קובע שיחסי מין עם בחורה בת 16 ומעלה הוא חוקי לגמרי כל עוד לגבר אין קשר של מרות עליה (מורה, מדריך וכו') או מבטיח לה נישואים לשווא - לא משנה בכלל מה גיל הגבר!
החוק של עד 3 שנים הפרש הוא רק לגבי נערות בנות 14-16.

לגבי בדסמ, אין חוק ולכן קצת חששתי כי אולי זה אפור, אולי מאסטר בדסמי נחשב כבעל מרות עליה? התייעצתי גם עם עו"ד ולפי פרשנות משפטית לא, אזי גם בדסמית זה חוקי לגמרי.

עם זאת אני מתכוון להפגש עם הבחורה לדבר איתה, לראות שהיא סגורה על זה ומבפגש ראשון סקס ונילי עם קצת ספאנקים ומשחקי שליטה ולא יותר.

אם יהיה עניין בפורום אני אדווח בהמשך על המפגש, אולי אפתח פה בלוג אם לא צריך להזדהות ולהרשם מנוי בשביל זה.
השרלילית​(פמית מתחלפת)

שני הסנט שלי

גילוי נאות:
בהיותי בת 26-27 היתה לי חברה בת 17.5. היינו יחד 8 חודשים, והיתה זו אהבה גדולה. היא גם היתה דומיננטית למדי. לא שלטתי בה, רק התאהבנו. זה נותר ונילי לאורך כל הדרך.

החוק לעניין זה די פשוט:
גיל ההסכמה החוקי בארץ הוא 16. הוא גם מאוחר יחסית לעולם, ספרד למשל קבעה אותו על 12, בריטניה -14, וכן הלאה.
מגיל 16, כל מה שנעשה בהסכמה מותר וחוקי ולגיטימי.
מלבד למי שנתונה למרות. מורה, מדריך, מנחה, וכל משהו אחר בסגנון - הופכים את כל הסיפור לניצול יחסי מרות.

חוק יבש - לעומת מציאות רטובה:
קודם כל - חקירת משטרה זה לא נעים במיוחד. ותסריט האימה של נער/ה בת/ן 16-17 שהולכ/ת למשטרה עם סימנים כחולים או סיפורמכות על מישהו בן 30 ומשהו, לך/י תוכיח שאין לך אחות.
היא קטינה. היא עדיין קטינה.
אם יוכח שיש ביניכם יחסי מרות מסוג כלשהו - זה כבר לא חוקי.
האם שליטה בצעיר/ה בת/ן 17 היא יחסי מרות? ניתן לטעון. אין תקדים בנושא ולא הייתי מחכה שיקבע אחד במקרה שלי.

זה נראה רע. צבוע, אולי. אבל זה נראה רע וזה סיכון גדול מדי חוקית.

ולעניין כל מה שלא קשור בחוק ובעונש, אם לעלות שלב מוסרי.
בעיניי, כל מה שקורה בין שני *מבוגרים* מסכימים, לגיטימי, כל עוד אף אחד לא נפגע.
הסיכוי של צעירה בת 17.5 *לא* להיפגע מהשולט הראשון שלה שואף לאפס. אני בת 30 ואני נפגעתי בקלות, ולא הייתי בודקת את חוסנה הנפשי של נערה רכה כל כך. למה לקחת סיכונים מיותרים. זה לא בטוח. ולכן לא לגמרי חלק מSSC.
לא הייתי רוצה לקחת דבר כזה על אחריותי בשום פנים ואופן.
אגיד גם יותר מזה - סביר שהיא תיפגע בכל מקרה אם היא מחפשת בדס"מ בתיכון. גם אני הייתי נערה כזו. היא אולי אפילו מחפשת לשחזר יחסים הרסניים כלשהם ועוד לא מגיעה לבדס"מ ממקום שלם או בריא. הסבירות לפגיעה גבוהה, ולא על ראשי ולא על מצפוני.
היכולת שלי היום לפתות צעירות ממני, תאמין לי, סופר משוכללת. קלי קלות. הנקודה היא שזה ממש לא יותר מאשר זול ורע - כי היא צעירה כל כך, ולכי תדעי איך זה ישפיע עליה מחר.

בואו לא נהיה צבועים. בני השבע עשרה גם מחפשים לא פעם את המבוגרים מהם, ומשתוקקים לזה. אבל בשום פנים ואופן לא הייתי מכניסה לזה בדס"מ. סקס כשלעצמו עוד חדש להן ולהם.
רגע עם הסטיות. תן לה וניל, אם אתה מתעקש, למרות שאני היום הייתי נותנת לה לחוות את עצמה עם צעירים יותר, עם מי שיקל עליה לעכל את החוויה איתו ולבחור בה בלי שום אי שיוויון, כפי שקיים בין צעיר/ה בת/ן 17.5 ואדם בן/ת 30 פלוס.
בלוסום​(לא בעסק)

מנסיון החיים

בלוסום​(לא בעסק) • 24 באפר׳ 2012
הלא רב שלי, אך עדיין יש לי מספיק נסיון חיים -
בלהיות בת טיפשעשרה, לא מחוברת למציאות ולא מסוגלת לראות את מכלול הדברים בשלמותם.
אך עם השנים נוספו לי חוויות חיים ולמדתי דבר או שניים,
צברתי נסיון ועוד נסיון.
מה אפשר לעשות? נסיון חיים תורם בצורה קריטית לבגרות של אדם, להסתכלות יותר בוגרת ויותר מפוכחת וכוללת על החיים והעולם.
חוויות שאנחנו עוברים נותנות לנו אפשרות לראות דברים בצורה אחרת.
מה שבגיל צעיר נראה לנו בצורה מסוימת, משתנה בגיל מבוגר.
אנחנו משתנים, משתבחים.
דברים שבשנות העשרה לחיי נראו לי ברומו של עולם וקריטיים וחשובים, היום או שנשכחו ממני,
או שקיבלו את מקומם הטבעי.
אישית אני לא מאמינה שמישהי בגיל 17.5 רואה את העולם בעינים מפוכחות כמו מישהי בת 30 ואפילו לא כמו מישהי בת 25. אין לה מספיק חוויות חייים לעשות זאת.
פייה{O}
פייה{O} • 24 באפר׳ 2012
Brave Dwarf כתב/ה:
פייה כתב/ה:
בלי קשר למוסר,
בהנחה שלבחורה בת 17 יש נסיון מיני ונסיון ביחסים די מוגבל,
נראה לי פשוט חבל להתחיל בשלב כזה בטעם חזק כמו בדסמ.
לטעמי עדיף קודם להתנסות מספיק ביחסים רכים ואוהבים ולמצות את הוניל,
ורק אז לטבול בביצת הבדסמ.
בדסמ סוחף וממכר ובהחלט עלול לבוא במקום ועל חשבון אלמנטים אחרים ביחסים ובסקס שהיא אפילו לא תדע שהיא מפספסת.

מדוע בחרת לכנות את ה- BDsM "ביצה"? אולי בגלל שאת רואה בו "ביצה", את מוצאת אותו ככזה שבא "במקום ועל חשבון אלמנטים אחרים" (ולא כזה המשלב אותם או מחצין אותם באופן שונה), ואם אכן יבוא במקומם ועל חשבונם, בגלל היותו "ביצה" את חושבת שזה פסול. הרי לו היה "גן עדן" או "אגם צלול", לא היית מוטרדת.

ומה אם BDsM מהווה עבורה "צורך", ומה שאת חושבת שהיא "מפספסת", היא כלל אינה זקוקה לו? מה אם הוא אכן "גן העדן" שלה? אני חושב שאישה שהגיעה לעולם הזה, הגיעה אליו כי שם היא לא מצאה את עצמה ואין זה משנה בת כמה היא. מי קבע את אורך תקופת ההרצה בעולם הונילי?

(את יודעת שאני לא תוקף אותך וזה... ושאני רק שואל ואפילו קצת לא נעים לי כי אני יודע שאת נורא עסוקה ולבטח לא יהיה לך זמן לענות לי).

׳ביצה׳ זה כמעט כינוי חיבה icon_smile.gif
יש אלמנט ׳ביצתי׳ בעיני בכ״ז כי להרגשתי כשנכנסים לעולם הזה אפשר בקלות לשקוע עמוק בפנים, לראות את המציאות בעיניים פחות צלולות ולשכוח מה יש בחוץ.

לגבי שאר השאלות שלך, אין לי תשובה ממש טובה.
לא כתבתי עובדות, רק את ההרגשה שלי, ואני מניחה שזה לא תקף להרבה אנשים.
אני מסכימה איתך שזה צורך ושסביר שמי שהגיעה לכאן חיפשה את זה.
אני הרי כאן בעצמי icon_smile.gif
אבל -
עם כל היופי והעונג שאפשר למצוא בבדסמ, לדעתי ומנסיוני (ושוב, אני לא מנסה לקבוע עובדות),
יש כאן גם לא מעט שריטות ופתולוגיות וחסכים, לדעתי יותר מבעולם ה׳ונילי׳.
ואני חושבת שיותר נכון קודם ללמוד איך לקבל ולתת אהבה וחום בלי מנת סבל בצד,
ואיך לשלוט בחיים של עצמך בלי לתת למישהו חיצוני לנהל אותך.