לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

האם להפגש עם "סאבית" בת 17.5 לסשן?

ebony​(אחרת)
לפני 12 שנים • 27 באפר׳ 2012

לא לא לא

ebony​(אחרת) • 27 באפר׳ 2012
ושוב לא

זה חולני
זה לא בריא
היא קטינה

ממש ממש לא

[B]
נוריתE
לפני 12 שנים • 29 באפר׳ 2012
נוריתE • 29 באפר׳ 2012
סאדופיליה פדופיליה
יש ליעוד כמה מילים אבל אשתוק
Tobias​(אחר)
לפני 12 שנים • 30 באפר׳ 2012
Tobias​(אחר) • 30 באפר׳ 2012
עזוב מוסריות.
מוסריות היא פיקציה שכל אחד מפרש אחרת.

יש שני דברים.

חוקיות - להלן כיסוי התחת הנחוץ.
וזה כבר אמרת שיש לך(למרות שאם המשפחה של תגלה, גם אם אתה מכוסה זה עלול להיות בעייתי ואני לא בטוח שהמשטרה תרוץ להגן עליך אם תחווה תקיפה על זה מהם)

אכפתיות\אחריות - אם לא אכפת לך אם היא תפגע במתכוון או לא במתכוון, ושבניגוד לאישה בוגרת, הדבר הזה סביר להניח כן ישפיע על התפיסה העתידית שלה לגבי גברים ויחסים, אז תזיין אותה ותעשה בה מה שאתה רוצה.

אם היית אומר אני חושב על להכנס ליחסים רומנטים רציניים עם מישהי בת 17 וחצי כי הכרנו והתאהבנו. זה היה דיון אחר לגמרי.

פה אתה מדבר די על זיון\סשן\וואט אבר.
וזו החלטה נטו שלך, על הסיכון שאתה לוקח,
רק בניגוד אליה, אתה מסוגל כרגע להבין מה הסיכון ומה העלויות.
במיוחד אם זה בדסמי ויש שם אלמנט של "התמסרות" שחורג מ "השגתי זיון עם מבוגר".
רפאל
רפאל • 30 באפר׳ 2012
tebayes כתב/ה:
חוקיות - להלן כיסוי התחת הנחוץ.

טאבי, החוק אינו כיסוי תחת, אלא אם אינך לוקח אותו ברצינות.
בוא כן נדבר על החוק. אתה חושב שהחוק הקיים אינו מספיק טוב?

אתה חושב שהחוק צריך לאסור על בחורה בת 17.5 וגבר בן 30+ לקיים זיון\סשן\וואט אבר בלי שהם התאהבו? כי דוגרי, נשמע שזה בדיוק מה שאתה אומר, רק בלי להגיד את זה. אתה מדבר על בחורה אלמונית בת 17.5 שאינך יודע עליה דבר, ועל גבר אלמוני למדי בן 30+ שאינך יודע עליו כמעט דבר, ובהתבסס על הנתונים האלו בלבד אתה אומר בצורה ברורה מאוד שהיא לא מסוגלת להבין את המשמעויות של זיון\סשן\וואט אבר ושזה מסכן אותה.

אם אתה באמת צודק, והדברים כל כך פשוטים, למה לא לשנות את החוק?
(אם אני הייתי חושב שאתה צודק הייתי אומר שצריכים לשנות את החוק.)
Tobias​(אחר)
אתה טועה.
אני חושב שהיא מסוגלת להבין את המשמעות של זיון\סשן\וואטאברר
את המשמעות שלה לדברים האלו.
משמעות של בת 17.
שונה מאוד לרוב ממשמעות של בן 30.

ואני אומר 2 דברים בהודעה.
כיסוי התחת הוא הכרחי כשאתה גבר הפועל בשטחים מעט אפורים.
השג אותו ושמור עליו.
כי עלולים לפתוח לך את שלך.
(להלן התכונן לאפשרות שיש לה אח גדול ואבא, ומשפחה, שלרוב לא יהיו בדעה שלך בעניין, ולא יוכלו להבין שהרגשות שלהם כלפי המלאך הקטן של אמא מעט משוחדים במקרה)

והדבר השני הוא.
אתה מודע לסיכון, כשאתה עושה משהו אתה מודע לאחריות שאתה לוקח על עצמך ועל האחריות לאדם האחר שהוא לא יודע(כמו אם תשאר שם, כמו האם אפשר לצאת מסשן בתפקיד הנשלטת מבלי שמשהו נקשר בך רגשית לאדם שמסרת לו שליטה, כמו שבגיל 17 לרוב עושים דברים בשביל לגבש זהות וכו..)
מה ההחלטה שלך בעניין? זה רק עניין שלך כרגע.
ולא, 17 לא שונה בהרבה משלושים במובן של אפשר לסובב אנשים בני שלושים מאוד בקלות גם כן, ובנות 17 הן לא תמיד טרף קל בהכרח.
אבל.
וזה אבל חשוב.
לאנשים בני שלושים יש כבר לרוב נסיון רגשי, יכולת התמודדות, מעגל תמיכה, וזהות יחסית מגובשת שמאפשרת להם להתמודד עם דברים בצורה יותר יציבה מבני 17.

כל אחד יקבל את ההחלטה של עצמו, בין שני הקצוות המותרים בחוק של הנורמטיביות וחוסר הנורמטיביות. על הרווח בה, ועל הסנקציות בה, ועל הסיכון בה.
רפאל
רפאל • 30 באפר׳ 2012
טאבי,

אתה מערפל ומתחמק מהשאלה.

(1) במה אני טועה? בכך שאני מייחס לך את הטענה שבת ה-17.5 אינה יכולה להבין את המשמעויות של המעשה הנדון? הרי זה בדיוק מה שאתה אומר, רק בצורה פתלתה. "היא מבינה את המשמעות של בת 17, ולא את המשמעות של בן 30". ובאומרך זאת ברור שאתה מתכוון לכך שהמשמעות של בת 17 מפספסת את ההשלכות האמיתיות של המעשה (שאינך אומר מהן, רק מבהיר היטב שאינן חיוביות).

(2) לא השבת על השאלה. רק אמרת דברים והיפוכם, כשאתה מחבר אותם באמצעות מילת הקישור "אבל". אם איננו מוצאים בעיה עקרונית בקשר בדס"מי בין בת 17.5 לבן 30+, ואנחנו חושבים שצריכים להתיר זאת, מדוע להגיד לאדם כבר בכך שהיא בת 17.5, הוא בן 30+, ושהם מדברים על בדס"מ, יש בעיה וסכנה, ושככל הנראה הוא יפגע בה? אם אתה סבור שנתונים כאלו מובילים בסבירות גבוהה ביותר לנזק ופגיעה, מדועה לא לאסור את הדבר בחוק?

יש משהו מאוד צדקני בלהגיד "מותר לך, אבל אם תעשה את זה אתה חרא חסר מוסר" או משהו בסגנון.
Tobias​(אחר)
אתה שוב מייחס לי דברים שלא אמרתי.

אני אמרתי נתונים פשוטים.
לא אמרתי איזו החלטה אתה צריך לקבל.

יש סכנות. גם לך(סיכון השם, משטרה, משפחה וכו..)
יש סכנות גם לה(סיכון רגשי גדול יותר, עמדת התחלה נמוכה יותר מבחינת ידע, וגיבוש זהות)

כמו כל החלטה, אתה יכול להיות חרא שחושב רק על עצמך, או אמא תרזה שחושבת רק על אחרים, או שאתה יכול להיות במקום די יציב באמצע. ולנסות לא לפגוע באחרים בידיעה, ועם זאת גם לא לקחת את כל האחריות על העולם על הגב שלך ולדעת שלהפגע זה חלק מהחיים.

אתה תחליט.
ואם את מרגיש מהדברים שאתה יוצא חרא.....אז זה משהו שאתה צריך להתמודד איתו כנגד עצמך.
זו הפרשנות שלך לדברים.
xillixer

הסשן כבר קרה והיה מוצלח מאוד

xillixer • 30 באפר׳ 2012
ראשית, מאוד הופתעתי שבמרבית התגובות היו מאוד שמרניות ומתחסדות וגם לא נתנו לקרדיט לבחורה צעירה שיודעת מה היא רוצה.

הסשן היה מוצלח, הבחורה מתוקה, כנועה ופקחית ביותר, דיברנו בין לבין. קבענו להמשיך ולהפגש ואף לבדוק צירוף של סאבית נוספת (היא צריכה להיות רזה ובהירה, יש מעוניינות?)

היא אמרה אומנם שלא הייתי אגרסיבי מספיק, אבל שהיא מאוד נהנתה ומצפה בפעם הבאה לקבל חינוך יותר רציני.

אגב, אני חדש בכלוב, כתבו לי אנשים הודעות פרטיות, עניתי להם אבל אני חושד שהם לא קיבלו את ההודעות, יש מצב שהאתר חוסם אותי כי אני לא מנוי זהב או משהו כזה?

כמו כן, אם זה מעניין אני יכול לכתוב על הסשן איתה, תיאור מפורט של כל מה שהיה, כולל האביזרים המיוחדים. לא יודע מה הפורמט הנכון לזה, הודעה בפורום או אולי בלוג. (זה גם דורש מנוי בתשלום?)
Red Leaf
לפני 12 שנים • 1 במאי 2012

Re: הסשן כבר קרה והיה מוצלח מאוד

Red Leaf • 1 במאי 2012
xillixer כתב/ה:
ראשית, מאוד הופתעתי שבמרבית התגובות היו מאוד שמרניות ומתחסדות וגם לא נתנו לקרדיט לבחורה צעירה שיודעת מה היא רוצה.

הסשן היה מוצלח, הבחורה מתוקה, כנועה ופקחית ביותר, דיברנו בין לבין. קבענו להמשיך ולהפגש ואף לבדוק צירוף של סאבית נוספת (היא צריכה להיות רזה ובהירה, יש מעוניינות?)

היא אמרה אומנם שלא הייתי אגרסיבי מספיק, אבל שהיא מאוד נהנתה ומצפה בפעם הבאה לקבל חינוך יותר רציני.

אגב, אני חדש בכלוב, כתבו לי אנשים הודעות פרטיות, עניתי להם אבל אני חושד שהם לא קיבלו את ההודעות, יש מצב שהאתר חוסם אותי כי אני לא מנוי זהב או משהו כזה?

כמו כן, אם זה מעניין אני יכול לכתוב על הסשן איתה, תיאור מפורט של כל מה שהיה, כולל האביזרים המיוחדים. לא יודע מה הפורמט הנכון לזה, הודעה בפורום או אולי בלוג. (זה גם דורש מנוי בתשלום?)

נגמרו דגמי ה-17.5 הרזות והבהירות, תרצה במקום סאבית בת 15 עם פיטמות זקורות ותסביך אדיפוס?