שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

האם לסשן נשלט קטין?

מלכתא
לפני 12 שנים • 22 באפר׳ 2012

האם לסשן נשלט קטין?

מלכתא • 22 באפר׳ 2012
בעקבות דיון בנושא עם ידיד קרוב,
ובהמשך לדיון שנפתח לגבי הסוגיה "האם להיפגש עם נשלטת בת 17.5?",
הועלתה הסוגיה הבאה:
האם להיפגש לסשן עם נשלט קטין (כלומר מתחת לגיל 18 ), במידה והמלכה היא מעל גיל 30?

אני אוסיף וארחיב,
האם ישנה התייחסות שונה להפרש גילאים גדול, כאשר הנשלט הזכר הינו הצעיר יותר והמלכה האישה הינה המבוגרת יותר?

מה דעתכם?
רז78{מלאך שחור}
לפני 12 שנים • 23 באפר׳ 2012

כל כך שונה

רז78{מלאך שחור} • 23 באפר׳ 2012
לצערי ההתיחסות שונה בין זכרים לנקבות, בעוד אנו רואים את הנקבות כפגיעות שצריך לשמור עליהן,
את הזכרים אנו זורקים למים ושילמדו לשחות בכוחות עצמם. (או שיטבעו)

לדעתי האישית ההתיחסות למקרה זה בין זכר בן 17 לנקבה בת 17 צריכה להיות אותה התיחסות ,
מעבר לכך, מבחינה מנטלית נשים בוגרות יותר מגברים ולכן ילד בן 17 יהיה פחות אחראי ופחות מודע לסיכונים ולעצמו מילדה בת 17.

כמובן שבכל כלל יש יוצא מן הכלל.

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך שני אפר' 23, 2012 1:06 pm, סך-הכל נערך פעם אחת
Ocean​(נשלט)
Ocean​(נשלט) • 23 באפר׳ 2012
"קטין" זו הגדרה רחבה. כמה מתחת ל 18?
אני לא הייתי נפגש עם בת 17.5. גם אם הייתי "רק" בן 30.

למה את מתכוונת ב"התייחסות שונה"? שלכאורה זה לגיטימי יותר כשהאישה היא הגדולה, בניגוד למצב בו הגבר הוא הגדול?

אני לא חושב. בעיני זה בעייתי, כי בגילאים האלה הם קצת אחרי נערים ולא הכל בשל שם. בטח לא אצל כולם ובטח לא בקונטקסט של עולם השליטה, לדעתי.

אני חושה שהשאלה היא לא חוקית, אלא מוסרית. כל אדם שמתלבט בזה, צריך לשאול את עצמו שאלה פשוטה. אם הילד היה הבן או הבת שלו, האם היה מוכן להיכרות כזאת? בעיקר כשמתחת לגיל 18, קטין עדיין כפוף להחלטות הוריו. יש לזה סיבה.

אני חושב שגיל 20 זה איכשהו גיל סביר יותר. בגיל הזה הם כבר לא תחת קטגוריית קטינים + טווח בטחון קטן והם אדונים (או נשלטים) לעצמם.
בטי בום​(שולטת)
בטי בום​(שולטת) • 23 באפר׳ 2012
מבחינתי כל הטיעונים שעלו נגד מפגש בין נערה בת 17/18 לגבר בן 30+ תקפים במקרה הזה.
    התגובה האהובה בשרשור
מלכתא
מלכתא • 23 באפר׳ 2012
Ocean כתב/ה:
"קטין" זו הגדרה רחבה. כמה מתחת ל 18?
אני לא הייתי נפגש עם בת 17.5. גם אם הייתי "רק" בן 30.

למה את מתכוונת ב"התייחסות שונה"? שלכאורה זה לגיטימי יותר כשהאישה היא הגדולה, בניגוד למצב בו הגבר הוא הגדול?

אני לא חושב. בעיני זה בעייתי, כי בגילאים האלה הם קצת אחרי נערים ולא הכל בשל שם. בטח לא אצל כולם ובטח לא בקונטקסט של עולם השליטה, לדעתי.

אני חושה שהשאלה היא לא חוקית, אלא מוסרית. כל אדם שמתלבט בזה, צריך לשאול את עצמו שאלה פשוטה. אם הילד היה הבן או הבת שלו, האם היה מוכן להיכרות כזאת? בעיקר כשמתחת לגיל 18, קטין עדיין כפוף להחלטות הוריו. יש לזה סיבה.

אני חושב שגיל 20 זה איכשהו גיל סביר יותר. בגיל הזה הם כבר לא תחת קטגוריית קטינים + טווח בטחון קטן והם אדונים (או נשלטים) לעצמם.

זאת שאלה היפותטית.
שאלת "כמה מתחת ל18", האם באמת יש איזשהו גיל חד משמעי שניתן לקבוע שלגביו כולם בוגרים ומוכנים לסשן?
התייחסות שונה זה מה שהגיב רז, על כך שישנה נטייה להגן על הנשים ולתת לגברים לגלות את העולם בעצמם. האם קיים לדעתך?
אלריק!
אלריק! • 23 באפר׳ 2012
תמיד צריך להיזהר בסשן ראשון. על אחת כמה וכמה כשמדובר
בגיל 18,19. לפני כן לא מומלץ לדעתי.
מיסיס רובינסון לא מופיעה כל יום. icon_smile.gif
221​(נשלט)
221​(נשלט) • 23 באפר׳ 2012
לדעתי מתחת לגיל 18 זה מוקדם, ולא נראה לי לעניין שמישהי בת 30 תסשן קטין.
אני חושב שאין הבדל עקרוני בין זה לבין מצב בו הגבר הוא המבוגר יותר.
T Bone
לפני 12 שנים • 24 באפר׳ 2012
T Bone • 24 באפר׳ 2012
ואם יש לו גדול?
לא סתם, ברור שהוא קטין וזה לא מוסרי.. נא להמתין עוד קצת icon_wink.gif
חייל כנוע18​(נשלט)
לפני 12 שנים • 24 באפר׳ 2012
חייל כנוע18​(נשלט) • 24 באפר׳ 2012
מבחינה חוקית לפי ידיעתי סקס חוקי מגיל 16 עם כל מישהי/ו שלא גדול ביותר מ10 שנים.
מגיל 18 מותר לשכב עם מי שרוצים.