בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

שאלה למלכות בישראל

גורגי99
לפני 12 שנים • 28 באפר׳ 2012
גורגי99 • 28 באפר׳ 2012
שוטרת* כתב/ה:
תתביישו לכם. כולכם.
מאיפה הבאתם את העליהום הדבילי הזה, אין לי מושג. לידיעת גורגי ושאר חבריו המצטדקים. האתר היה פתוח. אנשים כתבו בו. ועל כל נושא שבא להם.
מי שם אתכם להחליט אם אותה אחת היא גבר או אישה, מלכה או זונה, חכמה או טיפשה, ישראלית או צרפתיה? באה מישהי, שאלה שאלה. לא נאה לכם היום? תענו יום למחרת או אל תענו בכלל.

חוצפה שכזו.
שוטרת נכבדה,אני וכל שאר המצטדקים ,כתבנו לה בצורה מכובדת ,שזה לא יום לשאול שאלות,ומותר לנו לומר זאת ,ואנחנו גם חייבים לומר זאת,ולידיעתך תקראי טוב מה כתבנו ,ומה המטומטמת של מיס ניקולה ענתה..אז כן ירדנו עלייה ומגיע לה...ואף אחד לא היה עושה עלייה עליהום אם היא הייתה עונה בצורה מכובדת...
Mary Jane
Mary Jane • 28 באפר׳ 2012
שוטרת* כתב/ה:
תתביישו לכם. כולכם.
מאיפה הבאתם את העליהום הדבילי הזה, אין לי מושג. לידיעת גורגי ושאר חבריו המצטדקים. האתר היה פתוח. אנשים כתבו בו. ועל כל נושא שבא להם.
מי שם אתכם להחליט אם אותה אחת היא גבר או אישה, מלכה או זונה, חכמה או טיפשה, ישראלית או צרפתיה? באה מישהי, שאלה שאלה. לא נאה לכם היום? תענו יום למחרת או אל תענו בכלל.

חוצפה שכזו.

מסכימה. האשמות לגבי היעדר כבוד ליום הזכרון או לבית הכנסת אינן במקומן ואף מגוחכות לחלוטין, בהתחשב בסיטואציה. זכותו של כל אדם לכתוב כאן כל עוד לא נאמר אחרת, והרגישות שלכם לימים כאלו או אחרים עדיין לא הופכת את מעשיו לפוגעניים או לכאלה המצדיקים התנפלות כזו.
גורגי99
גורגי99 • 28 באפר׳ 2012
Mary Jane כתב/ה:
שוטרת* כתב/ה:
תתביישו לכם. כולכם.

חוצפה שכזו.

מסכימה. האשמות לגבי היעדר כבוד ליום הזכרון או לבית הכנסת אינן במקומן ואף מגוחכות לחלוטין, בהתחשב בסיטואציה. זכותו של כל אדם לכתוב כאן כל עוד לא נאמר אחרת, והרגישות שלכם לימים כאלו או אחרים עדיין לא הופכת את מעשיו לפוגעניים או לכאלה המצדיקים התנפלות כזו.
אני שוב פעם חוזר ואומר,כתבנו לה בצורה הכי מכובדת והוגנת..היא ענתה בגסות רוח,ותקפה את כל מי שהגיב לה ואמר לה שאכן זה יום קצת רגיש ..אבל היא מצאה לעצמה דרך להיתגונן במתקפה על מי ששידר לה שהיא טועה בגישה שלה ובתשובות שלה..ואז פשוט יצא שזה סוג של עליהום עלייה..
Mary Jane
אתה יכול לחזור על זה גם בפעם האלף. זה בכלל לא ממקומך להעיר לאנשים הערות כאלו, ובטח שלא להתפלא ולהשתומם כשתוקפים אותך בגינן.
גורגי99
גורגי99 • 28 באפר׳ 2012
Mary Jane כתב/ה:
אתה יכול לחזור על זה גם בפעם האלף. זה בכלל לא ממקומך להעיר לאנשים הערות כאלו, ובטח שלא להתפלא ולהשתומם כשתוקפים אותך בגינן.
אני אחזור על זה גם בפעם המליון..לי מותר להעיר ,במיוחד כשלדעתי אני מאוד צודק,וכמו שאת חושבת שלא ממקומי להעיר לאנשים אחרים..גם את אל תעירי לי..וביום כזה רגיש אני העיר ועוד אך אני העיר..היא לא תקפה,היא הראתה תפרצוף המכוער שלה בסך הכל.
Mary Jane
אינך מתייחס לגוף טענותיי אלא רק חוזר ואומר שלדעתך אתה צודק ושהתנהלותך הייתה תקנית. אם תוכל להראות *מדוע* נכון להחיל ביום הזכרון את הכללים שאתה מוצא כהולמים ומתבקשים על כולם, ללא יוצאי דופן ובדיוק בכפוף להעדפותיך ורגשותיך - הימנעות משאילת שאלות בפורום, ו*מדוע* מוטלת חובה על כולם לכבד את רגישותך זו, תהיה כאן התקדמות. עד אז השיחה איננה אינטליגנטית.
גורגי99
גורגי99 • 28 באפר׳ 2012
Mary Jane כתב/ה:
אינך מתייחס לגוף טענותיי אלא רק חוזר ואומר שלדעתך אתה צודק ושהתנהלותך הייתה תקנית. אם תוכל להראות *מדוע* נכון להחיל ביום הזכרון את הכללים שאתה מוצא כהולמים ומתבקשים על כולם, ללא יוצאי דופן ובדיוק בכפוף להעדפותיך ורגשותיך - הימנעות משאילת שאלות בפורום, ו*מדוע* מוטלת חובה על כולם לכבד את רגישותך זו, תהיה כאן התקדמות. עד אז השיחה איננה אינטליגנטית.
בואי נתחיל בזה שאת אומרת משפט כמו "האשמות לגבי היעדר כבוד ליום הזכרון אינן במקומם,ואף מגוכחות לחלוטין"אז תסלחי לי איזה מין בת אדם את..אנשים מתו למען המדינה הזאת ,ויש להם יום אחד זיכרון ,ואותו לא נכבד?זה מגוכך מבחינתך לתת להם כבוד (וכן אפילו באתר כזה..צריך לתת כבוד)מצאתי לנכון להעיר למיס ניקול מכמה סיבות..1 שהיא צרפתייה ואולי אין לה ידע וכבוד ליום הזה,לשאול ביום כזה מלכות בישראל ..איך אתן בוחרות עבד ?או מה זה עבד מושלם?או מי עבד רציני או לא רציני?לשאול שאלות כאלו בערב יום הזכרון,מראה על חוסר כבוד שלה לעם היהודי ,לחיליים וליום הזכרון עצמו,שהיא בטוח לא יודעת כלום עליו..בהתחשב בתשובתה "לכו לבית הכנסת תתפללו"אנני חושב שאת היית מעלה שאלה כזאת באותו היום ,ואני לא המצאתי את הכללים פה לגבי איזה שאלות לשאול ומתי..רק מצאתי לנכון להעיר לה בנימוס על השאלות ביום כזה..יום כזה הוא אמור להיות רגיש לכולנו בלי יוצא מין הכלל(כנראה חוץ מהצרפתייה חסרת הידע והנימוס )זהו ,לדעתי עניתי לך בצורה הכי אמיתית שיכולה להיתקבל על הדעת שלי..ולדעתי על כולם לשנים הבאות לדעת אך לכבד את הימיים האלו כמו יום הזכרון,ויום השוואה..ואני באמת חושב שיש כאן אנשים שבאמת כיבדו את הימיים האלו בצורה מכובדת(חוץ מהצרפתייה )
גולוסקלפר​(נשלט)
גולוסקלפר​(נשלט) • 28 באפר׳ 2012
גורגי99 כתב/ה:
Mary Jane כתב/ה:
בואי נתחיל בזה שאת אומרת משפט כמו "האשמות לגבי היעדר כבוד ליום הזכרון אינן במקומם,ואף מגוכחות לחלוטין"אז תסלחי לי איזה מין בת אדם את..אנשים מתו למען המדינה הזאת ,ויש להם יום אחד זיכרון ,ואותו לא נכבד?זה מגוכך מבחינתך לתת להם כבוד (וכן אפילו באתר כזה..צריך לתת כבוד)מצאתי לנכון להעיר למיס ניקול מכמה סיבות..1 שהיא צרפתייה ואולי אין לה ידע וכבוד ליום הזה,לשאול ביום כזה מלכות בישראל ..איך אתן בוחרות עבד ?או מה זה עבד מושלם?או מי עבד רציני או לא רציני?לשאול שאלות כאלו בערב יום הזכרון,מראה על חוסר כבוד שלה לעם היהודי ,לחיליים וליום הזכרון עצמו,שהיא בטוח לא יודעת כלום עליו..בהתחשב בתשובתה "לכו לבית הכנסת תתפללו"אנני חושב שאת היית מעלה שאלה כזאת באותו היום ,ואני לא המצאתי את הכללים פה לגבי איזה שאלות לשאול ומתי..רק מצאתי לנכון להעיר לה בנימוס על השאלות ביום כזה..יום כזה הוא אמור להיות רגיש לכולנו בלי יוצא מין הכלל(כנראה חוץ מהצרפתייה חסרת הידע והנימוס )זהו ,לדעתי עניתי לך בצורה הכי אמיתית שיכולה להיתקבל על הדעת שלי..ולדעתי על כולם לשנים הבאות לדעת אך לכבד את הימיים האלו כמו יום הזכרון,ויום השוואה..ואני באמת חושב שיש כאן אנשים שבאמת כיבדו את הימיים האלו בצורה מכובדת(חוץ מהצרפתייה )

בוא נתחיל מזה שאם אתה מוציא דברים מהקשרם לפחות אל תעשה זאת תוך אחיזת עיניים כאילו אתה מצטט, כי מה שנכתב ע"י מ.ג הוא:
Mary Jane כתב/ה:

האשמות לגבי היעדר כבוד ליום הזכרון או לבית הכנסת אינן במקומן ואף מגוחכות לחלוטין, בהתחשב בסיטואציה.

- צמד המילים שבחרת להעלים מה"ציטוט" מרוקן מתוכן את המשך תמיהותיך וטענותיך נגד מרי-ג'יין כאילו אינה מכבדת את יום הזיכרון. מה שעשית כאן הוא מעשה מכוער ועלוב בפני עצמו.

מעבר לזה, ומעבר לעובדה שאתה ממשיך להתעלם מהשאלה מי שמך לקבוע עבור כולנו איך אמורים כולנו לכבד או להתנהג ביום הזכרון או ביחס לבתי כנסת, לא שמתי לב שתקפת בצורה כזאת את המוני החברים בכלוב שהתכתבו בחופשיות רבה ביום הזכרון למעט מיס ניקול בשרשור הזה, שהיה כאמור אחד מני רבים. מה שמריח כהתקפה על רקע אישי יותר מהתקוממות ספונטנית כנגד פגיעה ברגשותיך ורגשות הציבור.

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך שבת אפר' 28, 2012 1:25 pm, סך-הכל נערך 2 פעמים
שיר כאב​(שולטת){סוליקר}
גורגי99, כיתומת צה"ל רשמית אני מודיעה לך שהתגובה שלך היתה גרועה בהרבה מהשאלה שלה, שלא הפריעה לי כלל.
לא ביום הזכרון אפילו
מאד מוזר שאתה מוצא לנכון להיעלב בשם אחרים, ובשם אותו עלבון - משתלח בצורה הרבה יותר דוחה
(מסכימה עם MJ בכל מילה.)
שוסי
שוסי • 28 באפר׳ 2012
קצת מצחיק שאתם מבקשים לא להתדיין באתר בדס"מ על בדס"מ.
אם אתם חושבים שזה לא ראוי לעסוק בבדס"מ ביום הזכרון/שואה,אז למה נכנסתם לאתר שעוסק בדיוק בזה, בדיוק ביום הזה?.מה זה אומר עליכם?
ועוד משהו,אני מוצאת את השגיאות הצרפתיות של ניקול סקסיות להחריד.