סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

הבנים של, והבנות (ובעיקר הבנות)

nomorenomore
לפני 12 שנים • 26 באפר׳ 2012

הבנים של, והבנות (ובעיקר הבנות)

nomorenomore • 26 באפר׳ 2012
יש לי שאלה - מראש - מופנת בעיקר לבני 40+. אלו שיש להם ילדים. ילדים פעילים מינית מעל 18.

אני נתקל באתר כמו פט-לייף במלא תמונות של ילדות בנות 20 בתנוחות הזויות. קשורות בצורה הכי חושפת שיש. מושתנת. זין בפה. רגל על הפנים.

אני בכוונה מקצין עם השפה.

תארו לכם את הבנות שלכם. נשלטות, מושפלות, קשורות במסיבה, מושתנות בבית. משרתות את הגבר ערומות בזמן שחברים שלו אצלו. כל זה על ידי גבר שמבוגר מהן ב 10 שנים לפחות.

הבנות שלכן רוצות את זה. אין שם כפייה או אונס. הכל בהסכמה.

עדיין, איך אתם, הורים, הייתם מגיבים אם הייתם מגלים את זה פתאום ?

האם הייתם אומרים משהו בסגנון "היא מבינה מה היא עושה, זה בהסכמה, שתהנה" או משהו בסגנון של להרוס לגבר הזה את החיים?

אשמח לשמוע מגוון תשובות.

צ'ילי.
lori{ע_מ}
לפני 12 שנים • 27 באפר׳ 2012
lori{ע_מ} • 27 באפר׳ 2012
אני לא אמא מעל גיל 40, אני לא אמא בכלל. ובכל זאת, אתן את דעתי.

אני חושבת שבלי קשר לBDSM, אף הורה לא רוצה לדעת יותר מדי (אם בכלל) על חיי המין של הבת שלו.
אף הורה שיש לו ילדה בת 18-19-20 ומגיע אליה החבר בין ה22-23 מתאר לעצמו מה הם עושים לבד בחדר, אבל לא היה רוצה לדעת בצורה מפורשת שהבחור הצעיר שנמצא שם איתה בחדר, בין היתר מזיין את הבת שלו.
על אחת כמה וכמה כשמדובר ב-BDSM. אני בספק אם יש הורים שהיו שמחים לגלות שהבת שלהם נהנית מכאב והשפלה ואותו בחור צעיר ב22-23 שכתבתי עליו קודם, קודם הוא רק זיין אותה, עכשיו הוא גם מכאיב לה, משפיל אותה, מצליף בה וכו'. אני מתארת לעצמי שיש כמה שהיו מתים להוציא עליו חוזה.

עכשיו נקצין ונדמיין שמדובר בגבר בן 30 שמבוגר ממנה ב10 שנים.
אני מתארת לעצמי שההרגשה שלהם לא תהיה הכי טובה שבעולם.
יש דברים שמוטב להורים לא לדעת ולא משנה באיזה גיל. בדיוק כמו שעדיף שהילדים לא יידעו את ההעדפות המיניות של הוריהם במיטה.
כנראה שקל לי לכתוב כשאין לי ניסיון בנושא, אבל מעבר ללנסות להבין אם הילד במקום שטוב לו, מוטב להורה לתפוס מרחק, לכבד את הבחירות של ילדיו ולקוות לטוב עבורם.
lori{ע_מ}
lori{ע_מ} • 27 באפר׳ 2012
פתאום קלטתי ששאלת בכלל על גילוי תמונות כאלה ולזה לא התייחסתי, אז אפשר להתעלם מההודעה הקודמת.
Brave Dwarf
Brave Dwarf • 27 באפר׳ 2012
יש לי עוד זמן עד שבנותיי תגענה לבגרות מינית אבל אני חושב שאני יכול להשיב על השאלה הזאת טרם כי כבר חשבתי עליה ולא אחת.

זה מפחיד באופן כללי, ללא שום קשר לסוג פעילות מינית שהיא תבחר לה. כי משמעותה של הבגרות המינית היא "בגרות". מה שאומר שמעכשיו לא ניתן לסגור את העניין ב"יומיים בלי מחשב ואת לא מקבלת דמי כיס ביום שלישי הקרוב". כל הורה שילדיו מתבגרים ומאותתים עצמאות, בבד בבד עם קבלה, הבנה וגאווה, נחרד במקום כלשהו בתוכו. העובדה שהיא בחרה בפעילות BDsMית על פני לסבית, ונילית או כל פעילות מינית אחרת מצביעה על נטיותיה ולכן אינה עומדת לבחירתי ואני גם לא רוצה בבחירה זאת. אני מקווה שאצליח לחנך את בנותיי כך שבבוא הזמן (בגיל שמונים בערך ורק תחת השגחה של מבוגר אחראי) הן תבחרנה בְּמָה שהן זקוקות לו ותשבחרנה נכון. הייתי כמובן מאחל לעצמי ולהן, ואני משקיע בכך את כל מאמציי, שתשארנה אותי "בתמונה" כמקשיב וכחבר ורצוי לפני הטעויות ולא אחריהן, אבל גם אם לא, אף בחירה שלהן לא תביך אותי.

וכן, להבדיל מלורי, אני רוצה לדעת כמה שיותר כדי להיות שם אם וכאשר תזדקק לתמיכתי. אבל גם אם לא אדע ואגלה בהפתעה, אני מאמין שאסתפק בשיחה חברית כדי לברר אם היא מודעת לתוצאות. לא יותר.
בכוח המוח{Aion}
בכוח המוח{Aion} • 27 באפר׳ 2012
אני חושבת שהוא שאל את זה באופן כללי, לורי, ככה שענית לעניין.

יש לי בנות, עוד לא בגיל הזה, אבל אני כמובן חושבת על זה -
אני עצמי לא בוחנת את זה במעשים, כי מעשה הוא רק פרשנות למשהו. מעשה הוא סמל, ולפעמים יש לנו אי התאמות בין סמלים.

אני כן ארצה לדעת שהגבר שהבת שלי מסתובבת איתו אוהב אותה, מעריך ומחוייב לה.
לכן, לדעתי לפחות - פגיעה לא מגיעה מזה שהוא משתין לה בפה, כל עוד זה חלק מהאינטימיות והקרבה שלהם. למעשה היא יכולה להפגע יותר מסטוץ עם מישהו שמזלזל בה.

אני כן ארצה לדעת שהוא מגונן עליה ושומר עליה במקומות האלה, ומבין מה הוא עושה (שאלה שעוד עולה לי היא האם לא עדיף בעצם שהוא בוגר יחסית ומבין את ההשלכות, ולא ילד בן 20 שבטוח שהוא מבין הכל ורוצה לקחת לקצה כי זה מה-זה-מגניב.)

עוד אני חושבת שלא ניתן לשנות מבנה אישיות וצרכים מהסוג הזה, כך שאחרי שאני אבחן ככל יכולתי את הלב של החיבור בינהם, אני אשתדל מאוד שהיא לא תסגור לי את הצוהר לשם, אבל אם היא תסגור אני כמובן אבין.

אם אני אגלה שהחיבור הזה יכול לנזק אותה, והגבר נמצא שם מהסיבות הלא נכונות, אני חושבת שאני כן אתערב שם באופן שיבהיר לו שיחסית לתועלת שהוא יכול להוציא מכאן, העלות לא משתלמת. מה לעשות? אני אמא, ואני לא אוכל לעמוד מנגד במצב כזה.

אני מאוד אשמח שאם כבר, זה לא יקרה בגיל 18 אלא 25 נניח, כשהיא כבר בשלה באיזורים הונילים שלה.
כמובן שהשאלה הזו מאוד מטרידה.
tusk
tusk • 27 באפר׳ 2012
Sparafucile כתב/ה:

תארו לכם את הבנות שלכם. נשלטות, מושפלות, קשורות במסיבה, מושתנות בבית. משרתות את הגבר ערומות בזמן שחברים שלו אצלו. כל זה על ידי גבר שמבוגר מהן ב 10 שנים לפחות.

הרשה לי להרחיב.

10 שנים מבוגר יותר, נשוי, פוליגמי ומנהל הרמון.
בכוח המוח{Aion}
בכוח המוח{Aion} • 27 באפר׳ 2012
tusk כתב/ה:
Sparafucile כתב/ה:

הרשה לי להרחיב.

ומאלף אותה להיות זונה בשביל שיהיה לו כסף לסמים והימורים.

דווקא השאלה הזו מעניינת פחות, כי התשובה עליה ברורה.
Efrati​(שולטת)

אני בלי אוויר רק מהמחשבה

Efrati​(שולטת) • 27 באפר׳ 2012
על מה לענות

אם יהיה שם עניין של ניצול למטרת הניצול והרווח כנראה שאשב מאסר עולם

לגבי לגלות שהילדה או לצורך העניין אפילו אחד מהבנים
מצולמים בפוזות של קשירה או סשיין
...
וואו
או קיי זה לא יהיה פשוט אבל כמו שמכירה את עצמי אנ י ינסה לדבר לשאול לראות אם אכן הם מבינים במה מדובר
אם אכן זה מה שעושה להם טוב
...
והבכור שלי הוא בן 16 וחצי
כשהבנתי שהוא עןלה עם הלפטופ שלו לחדר במטרה לראות פורנו ... בנוכחות אביו ביקשתי ממנו לראות באיזה אתרים הוא גולש והסברתי שזה מדאגה שלא ייחשף לחומר קשה מדיי
לחומר שמראה את הנשים כרכוש
הוא הבין
הראה
ו...
אני הייתי סמוקה לחלוטין
...
אבל עם יד על הלב:
לא ארצה לדעת או לראות את אחד מילדיי כאן
tusk
tusk • 27 באפר׳ 2012
בכוח המוח כתב/ה:
tusk כתב/ה:
Sparafucile כתב/ה:

הרשה לי להרחיב.

ומאלף אותה להיות זונה בשביל שיהיה לו כסף לסמים והימורים.

דווקא השאלה הזו מעניינת פחות, כי התשובה עליה ברורה.

יפה, אם כך הגדירי בבקשה מהו הגבול, באיזו נקודה תתערבי, מתי תרשי לעצמך לומר 'עד כאן' ?
עלומה​(אחרת)
עלומה​(אחרת) • 27 באפר׳ 2012
אם אבא שלי היה יודע אז וגם עכשיו? הוא היה שוחט את מי שזה לא יהיה ולכן הוא לא יודע.
ואם כבר אתם נחרדים ומתחלחלים רק מהמחשבה על הבנות שלכן בסיטואציה, אז כשאתם עושים את אותם המעשים פה, תתרככו, בכל זאת אנחנו יכולות להיות הבנות שלכן icon_lol.gif