צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

הבנים של, והבנות (ובעיקר הבנות)

Dan_Kap​(שולט){f,yt,D,תכ}
לפני 12 שנים • 27 באפר׳ 2012

Re: הבנים של, והבנות (ובעיקר הבנות)

Dan_Kap​(שולט){f,yt,D,תכ} • 27 באפר׳ 2012
Sparafucile כתב/ה:
יש לי שאלה - מראש - מופנת בעיקר לבני 40+. אלו שיש להם ילדים. ילדים פעילים מינית מעל 18.

אני נתקל באתר כמו פט-לייף במלא תמונות של ילדות בנות 20 בתנוחות הזויות. קשורות בצורה הכי חושפת שיש. מושתנת. זין בפה. רגל על הפנים.

אני בכוונה מקצין עם השפה.

תארו לכם את הבנות שלכם. נשלטות, מושפלות, קשורות במסיבה, מושתנות בבית. משרתות את הגבר ערומות בזמן שחברים שלו אצלו. כל זה על ידי גבר שמבוגר מהן ב 10 שנים לפחות.

הבנות שלכן רוצות את זה. אין שם כפייה או אונס. הכל בהסכמה.

עדיין, איך אתם, הורים, הייתם מגיבים אם הייתם מגלים את זה פתאום ?

האם הייתם אומרים משהו בסגנון "היא מבינה מה היא עושה, זה בהסכמה, שתהנה" או משהו בסגנון של להרוס לגבר הזה את החיים?

אשמח לשמוע מגוון תשובות.

צ'ילי.

כהורה, מה שחשוב לי הוא שכל אחת מהבנות שלי תהיה מאושרת בדרך שלה.

והדגש כאן הוא על הדרך שלה.

ולכן אקבל כל בחירה שלה באהבה ובהבנה שזה המסלול שהיא מפלסת לעצמה בחיים, בכל רגע ורגע.

וכן, גם אם היא תהיה ונילית, עדיין נקבל את זה באהבה והבנה.
icon_twisted.gif
נילי ונילי
נילי ונילי • 27 באפר׳ 2012
לא הורה וגם לא מעל גיל 40 אבל כן הייתי רוצה לתרום את השנקל שלי לדיון, ברשותך.

אני חושבת שהשאלה ששאלת נגועה באחת הרעות החולות של תקופתנו: ההנחה שילדים הם רכושם של ההורים.

ההנחה הזו גוררת אחריה צרור של השלכות: ההנחה שמעשיהם של הילדים משליכים על ההורים או מסמלים אותם; ההנחה שהורה יכול לדרוש מילד לחיות את חייו בצורה מסויימת; "ואם זו היתה הבת שלך..?"; וכן הלאה. עכשיו, אני כן מאמינה באחריות הורית ובחובה לחנך את הילד. יותר מדי הורים מתייחסים לילדים שלהם בתור שותפים שווים לגידול וחינוך ואני ממש לא מאמינה בשוויון ביחסים הללן. תפקיד ההורה הוא לחנך ולהתוות דרך. אבל (וזה אבל גדול) הילד אינו רכוש ההורה.

השאלה שלך, כפי שאני רואה אותה, היא בכלל לא רלוונטית. תפקיד ההורה לספק לילד את הכלים לבצע החלטות מושכלות ולהיות ער לסיכונים שבדרך. משם הבחירה היא של הילד בלבד.

Here And There​(נשלטת)

אני סוטה קצת מהדיון...

Here And There​(נשלטת) • 27 באפר׳ 2012
וחייבת לשאול, ממה שהבנתי מרוב המגיבים, מבחינתכם בדס"מ זה דבר רע וכי לא הייתם רוצים את זה עבור ילדכם.
אם זה המצב אז למה אתם בעצמכם לא מנסים "לצאת" מזה?

אם אתם רואם בבדס"מ נטייה מולדת ומשהו שלא ניתן לשנות, אז השאלה המקורית בכלל לא רלוונטית.

nomorenomore
nomorenomore • 27 באפר׳ 2012
זה סוג של פרדוקס בעיני.

כלומר, עשיתי מעשים כמו למשל להשתין על נשלטת.

אבל לדמיין שמישהו יעשה את זה לבת שלי? אני לא מסוגל לדמיין וסביר להניח שאני אהרוס לבן אדם את החיים בכל אמצעי שיהיה לרשותי.

אז מה נותן לי את הלגיטימציה לעשות את זה לבת של גבר אחר?

אין לי מושג icon_sad.gif
lori{ע_מ}

Re: אני סוטה קצת מהדיון...

lori{ע_מ} • 27 באפר׳ 2012
pet כתב/ה:
וחייבת לשאול, ממה שהבנתי מרוב המגיבים, מבחינתכם בדס"מ זה דבר רע וכי לא הייתם רוצים את זה עבור ילדכם.

אם אתם רואם בבדס"מ נטייה מולדת ומשהו שלא ניתן לשנות, אז השאלה המקורית בכלל לא רלוונטית.

זה לא משהו רע אבל זה כן משהו שלפעמים לא קל להתמודד איתו.
אני יודעת מהצד שלי שלפעמים זה ממש "לאכול סרטים".
בחייאת, רטוב לי מזה שבעלי מצליף בי, משפיל אותי, מכאיב לי, משתין עליי מכריח אותי לעשות דברים הזויים וככל שהוא יותר סאדיסט רטוב לי יותר.
והאמת, לא יוצא לנו לדבר על זה אבל אני בטוחה שגם לו עוברת לא פעם התהיה מה לא בסדר שם. אני מנחשת, לא דיברנו על זה.

וואלה, זה לא נראה לי נורמלי, אבל זה חלק ממני/ממנו.

(זה כבר שווה דיון נפרד לדעתי)
Here And There​(נשלטת)
Sparafucile כתב/ה:
זה סוג של פרדוקס בעיני.

כלומר, עשיתי מעשים כמו למשל להשתין על נשלטת.

אבל לדמיין שמישהו יעשה את זה לבת שלי? אני לא מסוגל לדמיין וסביר להניח שאני אהרוס לבן אדם את החיים בכל אמצעי שיהיה לרשותי.

אז מה נותן לי את הלגיטימציה לעשות את זה לבת של גבר אחר?

אין לי מושג icon_sad.gif

אני יודעת שזו לא המטרה אבל, זה קצת מקומם מה שאתה אומר. זה קצת מזכיר לי את אלו שפעם אמרו לי: "אין לי בעיה להצליף בסתם בחורה שאני שוכב איתה, אבל לאישתי???? חס וחלילה". כאילו בגישה שלך, זה בסדר לעשות משהו פסול למישהו אחר, אבל שחס וחלילה לא יעשו את זה לילדים שלך. משהו שבעיניי נתפס כקצת מזלזל.

חזרזירה כתב/ה:
pet כתב/ה:

זה לא משהו רע אבל זה כן משהו שלפעמים לא קל להתמודד איתו.
אני יודעת מהצד שלי שלפעמים זה ממש "לאכול סרטים".
בחייאת, רטוב לי מזה שבעלי מצליף בי, משפיל אותי, מכאיב לי, משתין עליי מכריח אותי לעשות דברים הזויים וככל שהוא יותר סאדיסט רטוב לי יותר.
והאמת, לא יוצא לנו לדבר על זה אבל אני בטוחה שגם לו עוברת לא פעם התהיה מה לא בסדר שם. אני מנחשת, לא דיברנו על זה.

וואלה, זה לא נראה לי נורמלי, אבל זה חלק ממני/ממנו.

(זה כבר שווה דיון נפרד לדעתי)

המ, אם זה המצב, אז למה לא לבדוק את העניין ולנסות לצאת מזה?
רפאל
רפאל • 27 באפר׳ 2012
עצמאות ומחשבה חופשית הם אולי הדברים היקרים ביותר שיכולים להיות לאדם. אם יש הצדקה לדבר שאנחנו קוראים לו בשם חינוך, הרי שהיא ישנה רק במידה שהחינוך מכשיר את הילד לעצמאות ולמחשבה חופשית. כך גם הורה, אינו מחנך את ילדיו אלא עד השלב שבו הם מגלים עצמאות ומחשבה חופשית. מרגע זה ההורות משנה צורה לאהבה, תמיכה וחברות. מי שממשיך "לחנך" מאותו רגע פשוט פוגע בדבר היקר ביותר שיכול להיות לילד שלו (כלומר, בעצמאות שלו ובמחשבה החופשית שלו).

מאחר שאני ליברל, תהיה אשר תהיה הנטיה המינית של ילדי, אתמוך בהם תמיכה מלאה. אני רק מקווה מאוד שהתמיכה שלה הם יזדקקו תהיה תמיכה בדרך של מימוש עצמי, ולא בדרך של דיכוי עצמי.

אני חושב שבשרשורים מהסוג הזה רואים מי ליברל ביסודו ומי שמרון-פרוורט ביסודו (מבלי לפגוע). הליברל רואה בדס"מ בחיוב, ומעוניין שכל מי שחפץ בחיים בדס"מיים יוכל לחיות חיים כאלו. לעומת זאת, השמרן-פרוורט רואה בדס"מ בדרך שלילית ופרובלמטית. הוא חושב שמוטב להימנע מזה, היה משתדל שילדיו ימנעו מזה, אבל יחד עם זה הוא עצמו נהנה מפריצת הגדר ומממש בדס"מ לעצמו. הוא הטיפוס של חבר כנסת במפלגה השמרנית שמחוקק חוקים כנגד הומו סקסואלית, אבל בחדרי חדרים שוכב עם גברים.
Here And There​(נשלטת)
רפאל כתב/ה:
אני חושב שבשרשורים מהסוג הזה רואים מי ליברל ביסודו ומי שמרון-פרוורט ביסודו (מבלי לפגוע). הליברל רואה בדס"מ בחיוב, ומעוניין שכל מי שחפץ בחיים בדס"מיים יוכל לחיות חיים כאלו. לעומת זאת, השמרן-פרוורט רואה בדס"מ בדרך שלילית ופרובלמטית. הוא חושב שמוטב להימנע מזה, היה משתדל שילדיו ימנעו מזה, אבל יחד עם זה הוא עצמו נהנה מפריצת הגדר ומממש בדס"מ לעצמו. הוא הטיפוס של חבר כנסת במפלגה השמרנית שמחוקק חוקים כנגד הומו סקסואלית, אבל בחדרי חדרים שוכב עם גברים.

אני לא מסכימה איתך.
אפשר לראות את הדברים כמוך, או שאשפר לראות את זה בצורה קצת פחות חד משמעית ו"שחור-לבן".
אפשר להגיד שאנשים שלא רוצים את הבדס"מ עבור ילדיהם לא רוצים את זה כי הם מבינים שזה בא ממקום קשה וכי כפי שלורי כתבה, ההתמודדות קשה.
אני יכולה להגיד לך על עצמי, אני לא הייתי רוצה את זה עבור ילדיי. אני כן מנסה לבדוק מאיפה בא הצורך שלי להישלט ויחד עם זאת, כיוון שאני אדם מיני ולא יכול לכבות את היצר, אני עדיין עושה בדס"מ.
חוץ מזה שאני לא מבינה למה המילים "קונפורמיזם" ו"נורמה" הם כאילו בגדר קללות באתר הזה, קצת נדמה לי לפעמים שאנשים מרגישים שכדי להפוך את הסטייה ללגיטימית, צריך להקיא כל מה שהוא בגדר הנורמה.
לא פה שם
לא פה שם • 27 באפר׳ 2012
ציטוט: עצמאות ומחשבה חופשית הם אולי הדברים היקרים ביותר שיכולים להיות לאדם. אם יש הצדקה לדבר שאנחנו קוראים לו בשם חינוך, הרי שהיא ישנה רק במידה שהחינוך מכשיר את הילד לעצמאות ולמחשבה חופשית. כך גם הורה, אינו מחנך את ילדיו אלא עד השלב שבו הם מגלים עצמאות ומחשבה חופשית. מרגע זה ההורות משנה צורה לאהבה, תמיכה וחברות. מי שממשיך "לחנך" מאותו רגע פשוט פוגע בדבר היקר ביותר שיכול להיות לילד שלו (כלומר, בעצמאות שלו ובמחשבה החופשית שלו).

מאחר שאני ליברל, תהיה אשר תהיה הנטיה המינית של ילדי, אתמוך בהם תמיכה מלאה. אני רק מקווה מאוד שהתמיכה שלה הם יזדקקו תהיה תמיכה בדרך של מימוש עצמי, ולא בדרך של דיכוי עצמי.

אולי בצורה הפוכה, דבר שמאוד הפתיע אותי פעם, זה איך אנשים שמדברים כליברלים גדולים, כשזה מגיע לתחת הפרטי של עצמם, פתאום מתגלים שמרנים באופן מפליא.
in_the_dark​(מתחלפת)

Re: הבנים של, והבנות (ובעיקר הבנות)

in_the_dark​(מתחלפת) • 27 באפר׳ 2012
Sparafucile כתב/ה:
יש לי שאלה - מראש - מופנת בעיקר לבני 40+. אלו שיש להם ילדים. ילדים פעילים מינית מעל 18.

אני נתקל באתר כמו פט-לייף במלא תמונות של ילדות בנות 20 בתנוחות הזויות. קשורות בצורה הכי חושפת שיש. מושתנת. זין בפה. רגל על הפנים.

אני בכוונה מקצין עם השפה.

תארו לכם את הבנות שלכם. נשלטות, מושפלות, קשורות במסיבה, מושתנות בבית. משרתות את הגבר ערומות בזמן שחברים שלו אצלו. כל זה על ידי גבר שמבוגר מהן ב 10 שנים לפחות.

הבנות שלכן רוצות את זה. אין שם כפייה או אונס. הכל בהסכמה.

עדיין, איך אתם, הורים, הייתם מגיבים אם הייתם מגלים את זה פתאום ?

האם הייתם אומרים משהו בסגנון "היא מבינה מה היא עושה, זה בהסכמה, שתהנה" או משהו בסגנון של להרוס לגבר הזה את החיים?

אשמח לשמוע מגוון תשובות.

צ'ילי.

מה למה אני לא מכירה את האתר הזה icon_wink.gif